Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
20. máj 2009

Jani 😔 Ako naprd? Ti nepovedali nic blizsie? By som za takuto info vrazdila 😠 😠 😠 Drzime aj s Miskom silno paceky aby sa nic zle nepotvrdilo.

skybaby
20. máj 2009

sestricka povedala ze jedna hodnota vyskocila vyssie, lenze to mi povedali aj pri prvom tehu a tam bolo vtedy riziko 1:25 takze fakt je to taka informacia o nicom a doki tam bude az o pol piatej tak potom ficim ... no ved prinajhorsom amnio ... ja som fakt dufala ze uz to bude bez komplikacii
ale dakujem za drzanie palcov 😉

sisipetka
20. máj 2009

Jani, nieee - este neskladaj hlavicku. Uz davnejsie som tu citala prispevok od jednej kocky, ze ma afp velmi zle a hrozne sa bala. Tak jej dali este raz urobit a neviem, co vsetko absolvovala a nakoniec bolo vsetko ok. Drzkam palceky.

bay
autor
20. máj 2009

Jani, tak budem drzat palce. A nemoze to byt ovlyvnene aj tou zltackou? Daj potom vediet. My sme tiez mali pri AFP jednu hodnotu vysoko 😉 a sme ok 😵

skybaby
20. máj 2009

no ved ja to nevzdavam 😉 len ma to zasa neprijemne zaskocilo ... ale my sme optimisti a verime ze bude dobre 😎

bay
autor
20. máj 2009

Jani, ja som v tehu krvacala, tak ty mozes mat iny problem 😠 😠 😠

m311293
20. máj 2009

ahoj holky

Jani, nestahuj kalhoty když brod je ještě daleko, mnš taky vyšli špatné obě dvě hodnoty, a nakonec, příčina MA byla jiná, tohle fakt nic neznamená, a poradí ti genetik, takže s pochybnostmi za odborníkem

Já dnes byla u zubaře, dával mi korunku, je to strašný nezvyk je asi trochu větší a ne předních zubech mi zůstala mezera, ani jídlo mi moc nejde. Apropó dávám si mozarellu s rajčaty a na balkóně mi vzešla bazalka tak i s tou

halienka
20. máj 2009

Ahojte babky, ja som mala taký frmol dnes v robote, že som vôbec nestíhala 😒 som teda aj statočne unavená a fakticky som normálne počas roboty zabudla že som tehotná 😀 😀 😀
Jani, absolútne si nerob žiadny stres, ja som už počula strašne moc takých prípadov, že vyšli zlé AFP a nakoniec všetko dopadlo dobre. Podľa mňa tieto AFP majú strašne slabú výpovednú hodnotu, veď si vezmi že to berú z tvojej krvi, takže tam sú zamixované aj kadejaké iné vtoje hodnoty a ktovie čo sa navzájom ako ovplyvňuje. Som už aj v duchu nadávala, že či tým viac ženy nestresujú ako naozaj niečo objavia. Ja som napríklad pri prvom tehu mala AFP úplne perfektné, a nakoniec aká strašná vývojová vada, dokonca mi bolo povedané že na túto vadu by sa neprišlo ani amniocentézou. tak načo také vyšetrenia doprdelky, keď tam skutočne niečo je tak na to neprídu a keď nie je tak strašia. Nehovorím že vždy, ale veľakrát to je tak. Takže ja by som to až tak za bernú mincu nebrala. Držím moc palčeky a myslím si že dvakrát sa zlé veci nestávajú a vyslovene sa na to spolieham 😉 🙂

skybaby
20. máj 2009

caute tak sme doma, a mame riziko razstepov 1:50, na nete som sa ale docitala ze az 75% tych vysledkov je falosne pozitivnych a tiez ze to moze byt zvysene pri poruchach pecene a sme doma aj s mojou zltackou ... idem este zajtra na krv a potom konzultovat s infektologmi a hepatologmi ... takze nie sme uplne zufali a verime ze to bude ok, nad amnio este rozmyslame ale zavisi ci to odporucia na infektologii kvoli tej zltacke, ale skor som teraz naklonena ze ziadne amnio nebude ... dakujem moc za drzanie palcekov 😉

nada.hope
20. máj 2009

Jani neboj vstko bude dobre, 😉 strasne ti drzim palceky a aj s Ninkou sme s Vami dvoma 😵 😵
Este ma nieco napadlo, nie su aj teraz v brusku dva cerviky? 😉

bay
autor
20. máj 2009

Leni ta praca je ale 😠 😠 takto ti pokazi uzivanie si tehu 😀 😀 😀
Jani, tak to som "rada", ze to "nic" nie je. 😉 Takze sa zltacka potvrdila??? Skoda, ale aspon sa vie z coho su tie vysledky skreslene 😉 A neda sa rastep zistit na morfo usg??
Ahoj Nadkovci 😉 😀 😀

bay
autor
21. máj 2009

Dobre ranko 😵 Tak ja som dnes mala vazne problemy vstat 😔 vykopala som sa z postele az na budika 😅 😵
Vcera som nakoniec na volejbaly, na ktory som sa taaaaaaaaaaak tesila ani nebola 😔 bo MK tam isiel na bicykly a ja by som musela ist autom a to sa mi nechcelo, lebo som potrebovala vybehat chlpacinky a dve cesty MHD s nimi teda nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 Tak som sa bola prejst s mamcou 😉 a dostala som aj veceru aj jahodky. No oplatilo sa 😉 😀 😀 😀 😀 Takze katastrofa s loptou sa nekonala. Ale aj tak dnes krivam 😔 som v noci chytila tri krce do jednej nohy. Dva sa mi podarilo zastavit este na zaciatku. Ale ten treti som pretrpela 😠 a zachranil ma az MK, bo mne sa nepodarilo samej dat nohu do spravnej polohy. Tak mi ju precvicil MK a pokracovali sme v spani. No a rano ta noha totla stuhnuta bolestiva a postavit sa na nu des 😝 tak som dnes ani nevencila, ved s tym predsa nebudem behat po schodoch.... Ale cestou do prace som to ako tak rozchodila, tak uvidim co to cez den este porobi 😒

mery.maja
21. máj 2009

Dobre ranko,
Bay krce do nohy no nic prijemne este si nato zivo pamätam 😝 ale neboj bude lepsie 😵
Sky baby netreba sa obavat drzim palce aby bolo vsetko v poriadku 😉

bay
autor
21. máj 2009

Ahojky 😉 ja tie krce osobne neberiem 😉 aspon viem ze zijem 😀 😀

mery.maja
21. máj 2009

Inak vsetko v poriadku u teba?co uz mas nakupene?alebo este chvilku pockas s nakupmi?

mery.maja
21. máj 2009

az teraz som si pozrela fotky z ultrazvuku tvojho a maly je strasne zlaty 😵 😵

bay
autor
21. máj 2009

No teraz budeme malovat (teda pride maliar malovat) a ked bude vymalovane, vyrazime nakupit nabytok do detskej a potom prestahujem oblecenie od babky a ostatne veci od sesterky, prejdem si to a zistim co nemam 😀 ja totiz ani neviem co mam kupovat, resp. co vsetko dostanem 😅

weja
21. máj 2009

dobre ranko 🙂
Sky, drzim vsetkych 20, aby bolo vsetko v poriadku... 😉 tiez tym testom moc neverim, aj my sme ich mali ok a nakoniec to bolo naopak... inak, v niektorych zapadnych krajinach sa tieto testy uz vobec nerobia, kvoli tomu, ze su velmi nepresne... len tu na nich este trvaju... 😠 😠 drzim palce, urcite to bude ok 😉

pekny den vsetkym 😉

bay
autor
21. máj 2009

Mery dakujem 😵 😵
Weji ako pocasie? Uz sa oteplieva?

weja
21. máj 2009

Bay, no aj tu je teplo uz od rana... 😝 normalne nezvyk... 😅 uz neviem ktory den tento tyzden som isla z roboty busom a taaak strasne bol prehriaty, ze som prisla total uvarena, som musela doma vypit liter studenej vody, kym som sa ako tak spamatala... 😝 😅 hruuuza...
Inak MM ma dnes v robote gulas, dufam, ze nepride moc "vysmiaty"... 🙄

bay
autor
21. máj 2009

Tak prehriate autobusy funguju uz aj u nas 😔 a neiktore aj v takomto pocasi kuria!!! 😝 😠 lebo by cestujucim mohlo dojst zle keby v buse nebolo minimale 50 stupnov 🙄
Vsak mu chudakovi dopraj trochu zabavy 😀 😀 a neviem si predstavit chlapa ktory dojde z gulasu nevysmiaty 😅
Ja som teda vcera skusila na MK, ze by sme si mohli ist dat urobit nejake spolocne rodinne tehu fotky a on povedal ANO. Chapete toto??? No mne padla sanka a oci isli vypadnut 😀 😀 tak uz len musim najst kam pojdeme, nech nas to zas nezrujnuje 😅 ale nech je to pekneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵

skybaby
21. máj 2009

dobre ranko 🙂 dakujem vsetkym za drzanie palcekov, uz som sa ukludnila a som presvedcena ze drobec je v poriadku, buduci tyzden este budeme mat konzultacie na infektologii a ziadnu amnio nechcem a hotovo 😉
bay teda krce nezavidim ale rodinne tehu fotky su uzasna vec 😉 ja som kedysi davala muzovi k narodkam svoje nahate fotky a bola som celkom s tou kockou spokojna ale to bola len taka poloprofesionalna fotografka 😉

bay
autor
21. máj 2009

No niekedy ti poloprofci su lepsi, bo nemaju tolko zakaziek a vyhraju sa s tebou 😉 tak ked tak mi pls hod kontakt do IP 😵 Ja som rozmyslala nad fotografkou co nas fotila na svadbe, ale to je kolegyna MK, tak to by sa MK nepacilo... tak musim nieco najst 😵

halienka
21. máj 2009

Hojte babenky 🙂
Bay, tak ja som dnes od teba prebrala štafetu, som sa vyrýpala na schodoch, ale našťastie myslím že to nebol až taký hrozný náraz a snáď bude všetko v poriadku. No ale to je tým, že som sa náhlila, keby som šla kľudne tak sa nič nestane. a môže za to kocúr, lebo som mu chcela ešte dať trochu konzervy aby nebol stále len na tých granuliach, chudák.
Sky, no to som rada že si sa ukľudnila, fakticky je zbytočné si z týchto testov robiť stres. určite všetko dobre dopadne 😉 🙂 Mne dr. povedal že mi určite výndu zle, takže už som na to pripravená 😀 tak verím že keď teraz výndu zle, tak práve bude všetko v poriadku 😀 😀

bay
autor
21. máj 2009

Leni, Leni, mi zavidis co? 😀 😀 No za dobrotu na zebrotu 😔
My mame od vikendu dva tyzdne na starosti kocura 😔 chudak zvieratko. Mi ho zas bude luto ako je tam cely cas opusteny.... 😔

weja
21. máj 2009

Leni, Leni, a ocenil to ten kocur aspon? 😀
Bay, tak si ho zoberte domov, vasi chlpaci by to asi nerozdychali, co? 😀 alebo skor ten kocur... 😀 😀 chudacik... 😒

skybaby
21. máj 2009

leni ved sa neponahlaj ved si tehu mozes hocikam aj meskat 😀 ja som sice vcera skoro meskala na sud ale tiez sa to zvladlo 😉 bay napisem jej mail ci este foti a potom ti poslem kontakt

bay
autor
21. máj 2009

Jani, dakujem 😵
Weji nemozme ho zobrat. U nas by mal s holiek sice stres, ale zvykly by si. Ale ja by som to nerozdychala s tou mojou alergiou 😔 v zime by som s nim zvladla byt v jednej miestnosti asi 10 min. Ale teraz ked mam vonku aj dalsie alergeny, tak len vidim macku na obrazku a uz prskam 😅 😀 😔

halienka
21. máj 2009

Kocúr to ocenil, veď ma za to zbožňuje a líška sa kolko môže 😀 Sa niekedy smejem že je ako môj psík, lebo mi furt behá popri nohách, to ostatným nerobí. Ale pochybujem že je to láska nezištná, keďže ja mu dávam kadejaké dobroty a nik iný 😀 😀

weja
21. máj 2009

ahaaaa... na tu alergiu som pozabudla... 😒 skoda... a kto ho bude chodit krmit- MM? 😕