Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

sisipetka
17. jún 2009

s tym unikatom mas pravdu 😀 😅
Ja teraz tlacim neskodne susienky, lebo mi zacina byt zle od hladu 😖

bay
autor
17. jún 2009

Susienky zavidim 😉 Ale ja si pockam a cestou od chirurga si kupim fornety 😝
Tak uz som uplne bez psov. ☹ Su prec asi 3 minuty a uz je tu desne smutno a pusto a prazdno 😢 😢 😢

sisipetka
17. jún 2009

Ale nebud smutnucka, este mas v domceku Miska 😉
Mna zacina boliet hlava, vobec sa mi tieto dni nepacia. Pockam este na piatok k tej lekarke a chcem ist ihned na PN 😅 Normalne potrebujem aspon mesiac volno, najlepsie keby ma vystrelili na mesiac a zabudli na par dni na mna 😀

bay
autor
17. jún 2009

njn. Ale Misko teraz spinka 😉 😵
Dalsia do partie na PN? Juchuuu 😀 😀 Ale nam by si chybala 😔

sisipetka
17. jún 2009

zabezpecila by som si net spojenie pre vas 😀

sisipetka
17. jún 2009

tak a som sa rozhodla, ze idem domov a rovno do postele. Len dufam, ze bobulka je ok 😅

skybaby
17. jún 2009

tak a sme po obede 🙂 aj dezert bol 🙂
petka veru veru radsej si poriadne oddychni a kasli na pracu 😉
bay chces pozicat nejakych plysakov aby ti nebolo smutno ? 😉

weja
17. jún 2009

Bay, tak zavolaj niekoho na návštevu, nech ti nie je smutno... 😉 alebo si pusti rádio a spievaj si 😀 aspoň mne to celkom prospieva, nemám rada ticho v byte (výnimka je pri čítaní) 🙂
Peti, správne, rýchlo domov a nôžky hore 😉 prečo by fazuľka nemala byť ok? všetko je v najlepšom poriadku, uvidíš... 🙂
Sky, aj ja som sa tak napratala, že teraz neviem obsedieť... 😅 ale mala som vyprážaný karfiol, tak to stálo za to... 😵

skybaby
17. jún 2009

wejka nerob mi tu chutky, ja teraz zjem vsetko co mi neutecie a vyprazany karfiol by som si veru tiez dala 😀

sisipetka
17. jún 2009

vy hladosky jedny 😉
Mne dneska prvykrat pocas tehu absolutne nechuti a ani mi nie je nevolno. Iba ta hlava mi drnci akoby som bola na rockovom koncerte 🙄 Tak pevne verim, ze je to prechod k lepsiemu tehu, ktore si konecne od zajtra budem uzivat 😵

skybaby
17. jún 2009

tak peti drzim palce nech je to tak 🙂 ti normalne zavidim ze ti nechuti, ja sa budem o chvilu gulat 😀
ja som uz parkrat pocas tehu mala migrenu a pomohlo len sa z toho vyspat a slaba kava

m311293
17. jún 2009

ahoj holky, vy taky neděláte nic jiného než jíte nebo o jídle mluvíte.

Jí poslední dobou nestíhám, v pondělí měl Tomáš ve školce rozloučení a pasování na školáka, tak jsem vyrazila dřív z práce, sednu do auta, a kolo prázdné, tak jsem se rychle svezla s kolegama, po školce jsem šla na masáž
( od hlavy až k patě a to doslova), mezitím MM jel vyměnit gumy a dovezl.
Včera jsme musela na rezervě do servisu a musela jsem zapaltit za 2 nové gumy, rychle domů, večeře, pak na schůzku kvůli divadlu a večer na jedno pivko. Suma sumárum, doma jsem byla o půl 9. Co myslíte že se mi chtělo? Nic!! 😵 😵
A taky jsme na NB 3 a to se fakt nedá.

Bay, já už si minulý týden říkala že se ti dlouho nic nestalo. 😀
Leni myslím na tebe

bay
autor
17. jún 2009

Tak ja som zjavne Petke zavidela toho koka co si uhnala 😀 😀 😀
Elis, tak ten tvoj Tomasko je uz velky chlap 😵 Aj sa tesi do skoly? Ci ho sestra strasi?? Elis ja som sa tiez uz cudovala ze som nic nevyviedla, ale som si hovorila ze snad uz toto stastie preslo k niekomu inemu. A asi ee. JA budem teda desna matka 😔 😢 Chudak Misko bude musiet na mna davat pozor od utleho detstva 😅 ale zas bude mat dobre historky pre spoluziakov aku ma sahlu matku 😀 😀 😀
Tak ja by som aj jedla, ale uz sami to nevojde. Zvladam jedno hlavne jedlo (ci na obed alebo veceru) a jednu polievku. Plus ranajky. A pomedzi to uz len nejake to ovocicko ci jogurtik ale cim dalej menej 😅 Ale ze chute by boli 😝 😀 😀
Peti, neboj, fazulka (uz by si ju nemala premenovat podla vacsej zeleniny ci ovocia?) je isto vporiadku. Len je to dobre dietko a nechce trapit mamu zaludocnymi problemami ked ju hlava boli. Ale ve ti to este zrata, sa ty netes ze koncia tehu nevolnosti 😉 😎 😀 😀
Weji, ved som mala na zajtra dohodnutu party s kolegynami ale zrusila som to. Ked som chora a necitim sa dobre, tak by som si to moc neuzila 😔 a to by som musela dnes popratat a komu by sa chcelo??? 😀 😀 😀 Jani, ved ty sa mas za chvilu gulat 😉 si myslis ze v tehu schudnes, ci co?
Za ponuku plysakov dakujem, mam doma riadnu zbierku 😉 kedze som podla MK infantilna (ci ako sa to pise i/y) 😀 😀 😀
Navsteva u Dr. Mam PN na 2 tyzdne 😝 Nohu nemam v dlahe 😵 ze kedze som doma, tak nech si ju obvazujem a polohujem. Tak poctivo vykonavam. Poloha lezmo v posteli alebo na gauci 😀 😀 😀 A pztala sa ma ze v kolkom som mesiaci a ze na to mam male brusko ☹ Vsak by ma vacsie prevazilo 😀 a ze ako buduca matka by som si na seba mohla davat vacsi pozor, tak som jej vysvetlovala ze ved to si davam, viete si predstavit, keby som to nerobila? 😀 😀

weja
18. jún 2009

dobré ránko 🙂
Lenku by mali dnes pustiť, že? tak som zvedavá, kedy sa nám ozve... 🙂
Peti, ako hlava? už je to lepšie? ja som v tehu tiež trpela desnými migrénami 😝 síce iba cca 1x do mesiaca, ale trvali 2-3 dni a bol to des... 😝 😝 no snáď už dnes bude lepšie a aj nevoľnosti budú pomaly na ústupe... 😉 aj keď Bay si myslí, že ti to fazuľka ešte zráta... 😀
Sky, tebe sa to v práci už kráti, čo? 😵 a čo budeš robiť doma - oddychovať? alebo máš niečo v pláne? jaaaj, síce ty budeš na PN, ja už ako keby si išla na MD 😅
Eliška, máš doma teraz celkom veselo 🙂 a program nabitý od rána do večera... a čo Tomáško - teší sa do školy? 🙂
Bay, bruško je určite tak akurát... veď podľa fotiek máš útlu postavu, takže nemôžeš mať bruško ako svet, to by ťa ozaj mohlo prevážiť... 😅 dr. bola nejaká moc múdra... 🙄 ale v tom, aby si si na seba dávala väčší pozor, súhlasím... 😉

sisipetka
18. jún 2009

Ahojte kocky,
tak Eliska ty uz mas doma hotoveho chlapa 😉 a budes este viac pysna, ked pojde v septembri do skoly 😵
Weji, hlava dnes neboli, ale neviem ci je to normalne, ze uz nemam tehu nevolnosti a ani nabeh na vylupenie chladnicky. Akurat mam iny priznak, uz druhy den som hore cca od 3tej a do 6tej sa prevalujem 😖 Zeby sme presli na novy level? Juj, nech uz je streda, chcem ten ultrazvuk cim skor, nech viem, ze sme ok a teda nasa "vacsia" fazulka rastie.
Bay neviem ju zatial inac pomenovat, Petka sme volali "kozmík" 😔 a toto nase druhe volame bobulka. A asi jej to ostane az do narodenia, kedze sme sa doma dohodli, ze nechceme vediet pohlavie a nechame to az na porod.
Janik, dneska obed stiham, takze o 12tej sa stretneme pri Hyde parku, resp. v nasom bielom podchode ma zbadas. Mam cierne nohavice a ruzovy top, takze ma prosim neprehliadni 😀 Ja Ta budem hladat podla Barborky 😉

bay
autor
18. jún 2009

Dobre ranko 😀 Ja som v noci nevedela zaspat, som to asi vcera cez den prehnala s tym oddychovanim 😝 😀
Peti, tak to uz ste fakt v druhom leveli zvanom II. trimester 😉 😀 😀 Tak to drzim palce a som zvedava ci to fakt bude dievcatko 😉 Moj MK by nevydrzal. Ten si myslela ze uz podla tehu testu sa da urcit pohlavie 😀 😀 😀
Aj ja chcem na obeeeed 😠 😔 nevadi. nabuduce 😠 Do 1.7. to este stiham 😀 A dnes si spravim leco 😵 Treba trosku zvysit cholesterol 😀 (vcera bola prazenica so sampionmi 😉 )
A dnes som utrpela tazky sok rano. Ked som sla spat tak ma ta vyvrtnuta noha desne bolela (som si ani lahnut nevedela) a trpla a divne pulzovala. Tak som ju radsej odviazala a rano vstanem a skoro ako nova.... Ze by mi ju cez noc mimozemstania vymenili??? 😅 😀 😀 Ale aj tak sa drzim svojho predsavzatia a nic nerobim len lehnim na gauci/posteli 😉
A dnes sa mi stala aj dalsia uzasna vec (asi mam stastny den) davala som prat a nasla som svoju stratenu perlu (z prstena co som dostala na prve vyrocie). ktoru som uz horko oplakala 😵 😵 😵 Nahodou sa vykotulala z kosele ked som ju isla dat prat. Tak sa mooooc tesim 😵 takze mi MK moze odniest prsten niekam opravit 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

skybaby
18. jún 2009

ahoj peti, ok plati o 12.00 sa mam na sebe cierne nohavice a bielu tehu koselu s kratkymi rukavmi a s modrymi pasikmi. pojdem z tej strany od obchodnej 😉

halienka
18. jún 2009

Ahojte babulky moje, tak už som tu, mám to úspešne za sebou 😝 Síce ma potom trochu rozbolelo brucho, ale poctivo som ležala a za nejaké dve hoďky to prešlo. No ale musím povedať, že v Blave mali k tomu taký vážnejší prístup ako tu v Žiline. Kázali nám aj s tými nabalenými taškami (lebo všetky sme tam mali prespať cez noc) ísť priamo pred tú miestnosť, po jednej nás brali a pichali a potom s tými ťažkými taškami sme sa až mali ísť ubytovať. Až vtedy ma začalo to brucho bolieť, verím tomu, že keby som nemusela ťahať tú tašku, tak ma ani nerozbolí. Hlavná vec že ohromne chcú aby sme boli v kľude, ale majú to takto debilne zorganizované. No ale hlavné je že to mám za sebou a teraz už len čakať na výsledky. Dúfajme že budú v poriadku.
Bay, ty naše motovidlo 😀 😀 na chvíľu tu nie som a ty už si ideš nohu dolámať? 😅 Priznaj sa že ti išlo o tú PN a schválne si sa nenápadne na tom poslednom schodíku "akože" šmykla 😀 😀

skybaby
18. jún 2009

jeeej leni vitaj, super ze to mas za sebou 😉 a teraz vela vela oddychovat 😉

sisipetka
18. jún 2009

oki Jani, takze uz kocky vedia aj nas dnesny satnik a potom im napiseme, co sme papali 😀
Bay, tak pri tych vsetkych urazoch je to naozaj stastny den, ta perla 😉 A teda dufam, ze je to naozaj druhy level, a mozno ani ja nevydrzim pohlavie, ale MM strasne chce to nechat az na koniec, tak som mu to slubila. A za ulohu dostal vymysliet mena, takze to bude u nas este dobra zabava 😉
A s tym obedom sa neboj, ked bude Janka doma, tak ja mozem za vami zbehnut do polusu a urobit okruh cez LM a PB a zobrat aj dalsie kocky, ktore sa hlasia 😀 😀 Asi by som prisla az na veceru 😅

bay
autor
18. jún 2009

Leni 😵 😵 tak pekne nadalej oddychuj 😵 a to tam teda maju riadne blbo zorganizovane. Si si ju mala nechat odniest 😠 😠 Ale hlavne ze ste ok 😵
Leni no umyselne mi o tu PN neslo ze by som sa kvoli tomu akoze posmykla, ale mojmu telu zjavne ano a spravilo to podvedome aby som sa blbo necitila a netazilo ma svedomie 😀 😀 😀 😀

sisipetka
18. jún 2009

Leni ahojky, tak som rada, ze si v poriadku a pekne lezkaj, nech je malicke v poriadku. A neboj vysledky musia byt v poriadku!!!

bay
autor
18. jún 2009

No ked to zvladnes na veceru, tak si dobra a pockam s tym obedom az na veceru 😉 😀 😀 😀

bay
autor
18. jún 2009

Ale teda viazat nohu cez to brusenko je riadny zaberak. Este ked sa Misko stazuje ze ho utlacam 😝 😅

weja
18. jún 2009

Leni, no super, že je to už za vami... 🙂 o úžasnom systematickom postupe v našom zdravotníctve sa nevyjadrujem... 😠 😖 a to si sa celkom rýchlo dnes vrátila... 🙂 a dostala si aj PN na pár dní?

Peti, no ja by som asi nevydržala a na to pohlavie by som sa spýtala... keby MM nechcel vedieť, tak by som mu to nepovedala, ale ja by som asi umrela od zvedavosti 😀
a jasné, že chceme vedieť, čo ste obedovali, nech nám môžu tiecť sliny 😀

sisipetka
18. jún 2009

Weji, ale ja by som to potom nevydrazala a MM by som to prezradila 😀
...inac prave som ziskala zaujimavu infosku, moja byvala zverenkyna v korculovani caka uz druhe babatko - tak ta ma riadne predbehla 😉 To, ked sa raz s nasimi detickami stretneme, tak ja budem ako teta a ona studentka - len tie nase deticky to akosi chapat nebudu 😀

bay
autor
18. jún 2009

Peti, ja som myslela ze ty trenujes deti 😅 A do akeho veku valstne su tvoji zverenci u teba? Mne tak teraz trklo, ze jedna moja zverenkyna robila predtym kraso 😅 Ze by si ju poznala? 😅

sisipetka
18. jún 2009

hej trenujem deti a ju som trenovala do 17-ky, teraz uz je 22 rocna pani 😉
Teraz trenujem vacsinou male deti, lebo nemam cas na vrcholovu pripravu pretekarov....A o kom hovoris Ty? Daj iba prve meno 😉

weja
18. jún 2009

Bay, pekné brušino 😉

bay
autor
18. jún 2009

Weji, dakujem 😉 kazdym dnom som priestorovo vypuklejsia 😀 😀
Peti, Karin. Teraz ma ak 16-18 a skoncila asi rok dva dozadu.