Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

halienka
13. feb 2009

Ahoj Eliška, už som išla akurát napísať, aby si sa neskrývala, že ťa vidím 😀
Ešteže nás ten Vlado zachránil čo? 😀 Jéminečku ale ako on neznáša keď sa mu niečo " nezadarí" 😕 Keby som ju rozbila ja, tak je v pohode. Ale že ju rozbil on! Tak to strašné čosi ako strašne začne hromžiť. Ale ja to už poznám, ho ignorujem a jeho to zachvílu prejde 😝

m311293
13. feb 2009

možná ho neštve ta termoska ale ty polité papíry. A kde si mně viděla?

halienka
13. feb 2009

No na skype 😅 vždy mi ukáže kto je pripojený 😀 ak nechceš aby ťa videli, musíš to tam tuším nejako nastaviť 😝 to len pre prípad že by ťa niekto chcel nejako sledovať. Ja ťa nesledujem, neboj 😀

m311293
13. feb 2009

no jo marťa tady visela od 6 hodin na Suoerhrách. včera si si vybrala na postershopu?

halienka
13. feb 2009

No vybrala, asi 30 kusov 😀 😀 ale ja to pretriedim a fakt si nejaké zo dva kúpim 😉 krásne sú aj tie kvetiny, no nádhera 🙂 ešte aj dnes v robote som sa tým zabávala 😀

bay
autor
13. feb 2009

Mne sa pokazili titulky na seriali ☹ ☹ a ja tomu po anglicky nerozumiem kedze tam vela hovoria o odbornych fyzikalnych vyrazoch 😅
njn. Preco by som mohla jest nieco coho je na Slovensku relativne vela?? 😀 Exotika je lepsia 😒

m311293
13. feb 2009

taky se mi líbí ty plakáty, květiny, ale úplně mě dostali fotky, zejména Paříž a pak barevné z pouště.
Co plánuješ na víkend?

halienka
13. feb 2009

bay, no zdá sa že tvoje malé je fajnšmeker 😀 možno banány by mu viac chutili, čo ty na to? 😅
Eliška, ja som trošku viac na farebné obrázky, tie čiernobiele sú tiež pekné, ale asi práve preto že sú čiernobiele tak na mňa pôsobia tak smutne, pesimisticky. Tak si isto vyberiem niečo farebné 😎
Zajtra nám prídu chlapy dorobiť tie okrajové lišty k plávajúcej podlahe. Takže ja budem doobeda variť pre nich obed. Poobede asi požehlím, keďže už tam mám kopu. A popritom by som chcela ešte trochu upratať, pohrabať sa v papieroch a tak. V nedeľu rozmýšlame ísť do Nimnice na plaváreň, tam sú kúpele, a je tam teplá voda, tak nás to vcelku láka, lebo chrbáty nám treba precvičovať. No a to je zatiaľ všetko. A ty?

halienka
13. feb 2009

že chlapy 😕 tak to je hanba! chlapi - samozrejme 😀

maso
13. feb 2009

Caute baby,
Tutanchamon bol perfektny, najprv sme si mysleli, ze vstupne je dost drahe, ale MM vybavil studentske listky 😎 😀 a hlavne to stalo za to! Boli sme tam 3,5 hod tak to o niecom svedci, nie? A boli by sme aj dlhsie, len maly uz vyvadzal 😀
Este vam poviem, ze s babatkom je to dost narocne, ale zvladli sme to: kojili sme v aute a v kaviarni a prebalovali v aute na zadnom sedadle a v kociku 😀 maly dvakrat muza ovracal na tmave tricko, tak som sa dobre nasmiala 😀 😀 boli sme taka vonava skupinka z Bratislavy 😀

Leni a Bay, aj ja chcem, aby sa mi nieco snivalo 😉 mozete pisat aj knihy.

A k slaninovym hodom by som sa pridala aj ja 😀 mnam - davam vzdy mame kozku zo slaninky, ona ju vesia v zahrade pre sykorky a uz sa cudovala, kolko slaniny my dvaja zjeme 😀 😉
No a parky mam rada, ale len raz za cas a kupujem spisske, ale naposledy sa mi 165 Sk za kilo zdalo nejako vela, nie? Teda neviem, kolko to bolo EUR 😀

Bay, krasny zazitok s jablckom 😀

maso
13. feb 2009

No ved preto, Leni! Slovencina nasa 😀

bay
autor
13. feb 2009

Zuzi, som rada ze sa ti to tak pacilo 😵
Ja sa na zajtra tesim, bo idem k mame na obed, bude paprikas. MNAAAAAAAAM. Zas sa obzerem az mi bude zle 😅 😀 😀 😀

maso
13. feb 2009

Mozem prist aj ja? Luuuuuuuuubim paprikas 🙂
Bavme sa radsej o tom, co nemame rady, lebo ja vela veci lubim 😀 😀

maso
13. feb 2009

Asi vsetky pozerate telku alebo spite, co? 😠

😀

Dobru noc teda. 🙂

bay
autor
13. feb 2009

Tak ja idem spinkat, no ak mi maminka nabali aj domov, tak mozte prist na veceru 😉
A temu, co nemam rada by som teraz radsej neotvarala, nic proti parkom, ale mna napinalo aj ked som si citala vase prispevky 😅 🤐
Som sa snazia pockat na sms od MK ze je cely a nedochramal sa na svahu, ale vzdavam to, ved zajtra pride a vynadam mu z oci do oci 😀 😀 😀

danka24
14. feb 2009

bayyy ty este nespiiiss??? to je zazrak 😀

m311293
14. feb 2009

ahoj holky, včera mi byl uzmut NB, tak jsme šla raději do postele.

Zuzi, ta výstava asi byla fakt dobrá, jste si udělali výlet, a jen na výstavě nebo jste zavátali i do Vaňkovky?

Leni, MM jde dnes na ochutnávku vín, takže opět odpoledne sama s dětmi, už mi to ani nepříde. Na druhou stranu lepší než se dívat na něj jak celý den sedí a nic nedělá. To mě vytáčí víc. Dopoledne uvařím, a chci zadělat na buchty( honzovky, tvarohové) a odpoledne dáme nějaký výlet. Taky bych jela někam do teplé vody. šak Marťa onehdy vzpomínala že proč jsme se rozdělili, že jsme přišli o opalové doly, Ochtinskú aragonitovú jeskyni a teplé prameny. Bydlet u Zlína tak bych byla věčně na slovensku.
my sice tady máme kousek Laa an der Thaya. tou jsou taky termálky, ale jsou poměrně drahé. Tak až přijedu na návštěvu tak půjdu se taky smočit.

bay
autor
14. feb 2009

Dani, nie zazrak, ale priserny manzel a strach onho 😀
Idem si ja s holcickami uzit kalamitky. Papa

halienka
14. feb 2009

Dobré ránko babenky 🙂
Zuzka, tak vravíš, že to bolo krásne? joj, hneď by som išla aj ja 🙂 Doprčíc, len keď my furt cez víkend ešte dačo dorábame a potom som rada že upracem a stihnem najnutnejšie veci. Keď raz za čas niekde cez víkend ideme, tak mi to vždy potom doma chýba, nestíham. Dnes nám majú tí chlapi prísť a už je desať a oni ešte nie sú tu, tak neviem dokedy do večera tu budú. A volal Vladov bratranec a bez chochmesu sa dnes nanominoval aj s ešte dvoma na návštevu, čo ma ide roztrhať,lebo zas neviem ako to skĺbiť, aj chlapov, ktorí nám tu budú robiť aj návštevu. A ten môj ťuťmák nevie povedať, že nehodí sa nám to, radšej inokedy. A ešte večer chcú aby sme šli na bowling, čo inak rada, ale nie o ôsmej večer, vtedy som už väčšinou odkvecnutá, zas budem mať problém aj tú najľahšiu guľu hodiť 😝 😀 a keď ju hodím tak sila bude taká, že zastane tesne pred kuželkami 😀 sa budú všetci na mne akurát tak rehotať.
Eliška, neboj, keď prídeš, obehneme všetky teplé pramene navôkol, máme ich tu dosť: Nimnica, Rajecké Teplice, Trenčianske Teplice 😉
Idem aj ja variť, až to postíham 🙂

weja
14. feb 2009

ahojteeee 😵
no vidim, ze vy tu vsetky v plnom pracovnom nasadeni.... 🙂 ja som sa rozhodla, ze dnes si spravim volny den, po celom tyzdni v robote som sa vcera citila ako vygrcany rezanec... 😝 takze poriadila som este vcera, aj ked som sa k tomu musela veeelmi nutit, ale predstava volnej soboty ma nakopla... 🙂 a na obed ideme ku svokre, takze ani varit nemusim... 😵 akurat poobede budem asi zehlit, nech zasa uplne nezleniviem... 😀

no a aby som nezabudla - krasneho Valentina vam prajem!!! 😵 nech vas vasi MM posluchaju odteraz az do konca zivota 😉 ja som uz aj dostala kvietok a cokoladuuu... 😵 😵 😵 a to rovno do postele, MM bol na nakupoch, ked sa vracal z nocnej, takze prekvapko sa mu vydarilo... 😵

pekny vikend vsetkym... 😎 nech vas kdesi nezaveje, u nas su uz riadne snehove zaveje... 🤐 🙄

halienka
14. feb 2009

Jéj, ahoj Weji 🙂 no moja, tak to ti prajem krásny volný deň, veru si ho zaslúžiš, tak si ho aj poriadne uži. 😉 A kľudne sa vykašli aj na to žehlenie, neboj ani ono neutečie 😉 Ja som aj zabudla, že je Valentín, MM ani nenapadlo, že by mi dačo dal, akurát ma tak dobre naštval s tým jeho bratrancom 😖 tak to je asi darček po 13 rokoch manželstva 😝 😀 Tu je tiež trochu snehu, ale nejaké hrozné to zase nie je. Ale aspoň to vyzerá ako zima 😀

m311293
14. feb 2009

Leni co dobrého si uvařila chlapům?

m311293
14. feb 2009

já zásadně valentýna neslavím, a poslední 3 roky už vůbec ne. Leni, třeba vám bratranec pomůže s prací... 😀

nada.hope
14. feb 2009

Ahojte bambule ako sa mate a co je tu nove?
Konecne som doma, malicka je poslusna ani neviem, ze ju mame. Ked je nervozna je bud hladna alebo pokakana/pocikana. Placka hadam iba pri prebalovani a obliekani. 😵 😵 😵
Inac boli sme s Majkou skoro na jednej izbe ona na 7 a ja na 8, mali sme spolocnu sprchu a toaletu.
Porod nebol zly, horsie boli kontrakcie, keby sa dalo rodit bez kontrakcii, rodim kazdych 9 mesiacov. Malicka je krasna, pomaly zaciname priberat, pri prepustani z nemocnice sme mali 2600g, akurat su jej vsetky vecicky neskutocne velke, chudatko moje vyzera vo vsetkom ako hrások v makovici 😵 😵 😵
Ale usz som rada, ze to mame vsetko za sebou a sme spolu s ocinom domka.

m311293
14. feb 2009

Ahoj nadi, vidím že jste spokojené, tak to je super, užívej si malého miminka ono to brzy skončí. odpočívej a hodně spi. Z váhy si nic nedělej, to brzy dožene. Kojíš?

elenamarek
14. feb 2009

ahoj nadka 🙂 malicka je zlatucka gratulujem,ma miery jak moja mala led sa narodila len ked sme dosli domov mala 2kg,moja tiez jej bolo vsetko obrovske ale nastastie som zohnala 46velkost v zahranici, a teraz ma 2,5mesiaca a uz mame 4,5kg a 54cm rastie jak z vody.neboj aj malinka vyrastie ani sa nenazdas

halienka
14. feb 2009

Eliška, no kuracie stehná z ryžou a zeleninová polievka. Nechcelo sa mi pipkať s niečím zložitým. 😝 😀 Ešte robia, bohvie dokedy budú.
Nadi, tak to je super, že ste sa Majkou tak stretli, maličká je zlatunká a určite rýchlo povyrastie 🙂 Hlavne že si to zvládla všetko a teraz už si môžeš užívať maminkovské starosti. A budí sa ti často v noci?
Elenka ahoj 🙂 ako sa držkáte?

nada.hope
14. feb 2009

Eliska ano kojim, ale bohuzial iba cez chranice pretoze malicka si nevie bradavky chytit, ale musim to skusat, predsa telo na telo je lapsie ako cez nejaky silikon 😵

m311293
14. feb 2009

ano Nadi máš pravdu, tělo na tělo, jen jestli o tom silikonu si myslí chlapi to stejné 😀 😀

leni, a´t pěkně chlapci makají, a buchtičku si jim nějakou upekla? Já dělala buchty jsou dobré, ale mně rozbolele žaludek tak jsem si dala jen jednu. Jinak soboty jsou pro mně utrpením, nedokážeme s MM komunikovat. On prostě nemluví. celý den tady sedí, čučí do PC, nají se , jde spát, jsem se těšila že půjde na ochutnávku, prý si to rozmyslel, ted se sebral a šel ven se projít. že by se zeptal Tomíka jestli nechce jít taky, ani náhodou.

bay
autor
14. feb 2009

Ahoj Nadka a Ninka 😵 😵 😵 😵 som rada ze ste doma 😵
Tak si to teraz poriadne uzivajte 😎