Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

weja
4. mar 2009

no holky... vy to tu nejako flakate... 😕

Sky - a ako sa citis? zle ti nebyva? 🙂
Bay- no radsej zostan doma, ak sa necitis dobre, zdravie je prvorade... 😉

inak mne sa snivali niekedy sny, ktore sa po case vo velmi podobnom zneni naozaj aj splnili... 🤐 ale za cely zivot boli asi len tri, ale aj tak to bolo take zvlastne... 😕 ale odkedy som s MM, uz sa mi to nestalo... asi vo mne umrtvil moje prorocke bunky... 😀
pekny vecer 😎

sisipetka
4. mar 2009

ahojky kocky, ja vas len rychlo pozdravim a prajem vsetkym to naj naj naj 😉
A nebojte sa o mna,vsetko zvladam s nadhladom a ked pride ten spravny cas, tak sa ku vam vratim.
Chybate mi moc moc.Cmuk

skybaby
5. mar 2009

ahojte 🙂
wejka ja praveze stale nemam ziadne priznaky, ale hadam je vsetko ok, zajtra idem 1x k dokimu tak mi drzte palce 😉
peti super ze si sa ozvala a ze je vsetko ok ... dufam ze ten spravny cas bude uz o chvilu a rychlo sa vratis 😉

bay
autor
5. mar 2009

Peti, zlaticko 😵 😵 😵 tak to som rada a vdaka ze si nam dala vediet, no hned sa mi bude poobede lepsie spinkat 😀 😀
Jani, tak taky obed zavidim 😉
No a ja som poslusne na PN. Nic hrozne. Len mi tecie z nosu a pokasliavam (co je najhorsie). Tak budem teraz veeela lezkat v postielke nech nas MK este viac obskakuje a pit vela cajiku s citronom a citronadu a polievocku a a a ....
Kedze ten net stale nemame, tak sa ozvem az v nedelu/pondelok. papa

sonicka07
5. mar 2009

babenky,ahojte. par dni som tu nebola ☹
majka,nadka,krasne babetka mate. nadherne fotky.
petka,dufam ze sa k nam vratis uz ako tehulka. to aj masco takto odisla na kratku dobu a potom ze bum a bola tehulka.
bay,tak sa vam malicke nechcelo ukazat. ani nam. my sme teda ani nemali nakoniec 3D lebo bola malinka otocena tak,ze nebolo vobec nic vidiet. tak vy ste aspon videli vsetko ostatne.
my sa inak mame fajn,malinka pekne spinka,dnes dokonca prespala 9hod v kuse! zvycajne je to tych 5-6 hod. cez den moc nespi,ale dolezite je,ze v noci si pospinka a mama s nou 😉
no,pustila som sa do upratovania,tak to idem dokoncit. mala zas spi,dufam ze nie je chora. uz to inak nie je to babenko co byvalo. teraz sa stale smeje,pozoruje okolie a zacina si blabotat. 🙂

m311293
5. mar 2009

ahoj holky,
no Peti, jsem tak ráda že si se ozvala, včera jsem na tebe instenzivně myslela, tak asi proto.... ty určitě víš co děláš a proč......a těším se že se brzy k nám vrátíš.

Sky, a co ty? nemáš náhodou zítra doktora?
Soni jsem ráda, že malá spinká, a ty s ní, hned je ten svět veselejší když si vyspaná. 😀

Pokud se už vratíla Lenka, doufám že si na horách neublížila, a že brzy podá sněhové informace.
U nás prší a na Dyji se chystá 3. povodňový stupeń, tak jsme ve střehu

weja
5. mar 2009

ahojte 🙂 no ja som uz stihla pred vikendom upratat, takze az do pondelka doma neprelozim ani krizom slamu...
😎
Petiii 😵 super, ze si sa ozvala, aspon vieme, ze si ok a ze len pauzujes od kona... 😉 opatrujte sa aj s MM a budeme sa tesit, ked sa k nam coskoro vratis... 😵

Bay - len sa pekne liec, nech vas choroba dlho nemorduje... inak teraz je hrozne pocasie, cely den len leje a potom aby clovek neochorel... 😖 Lenka tusim chytila este posledny dobry sneh... 😀 🙂

Sky - na zajtra drzime palce, nech sa nam pochvalis krasnou fotkou z USG... 😵

ja idem zajtra pre zmenu do genetickej ambulancie 🙄 teda - ideme - lebo budu robit testy aj MM... tak dufam, ze vsetko dobre dopadne, aj ked vysledky sa dozviem najskor asi tak o 2 mesiace... 😅 😠

sonicka07
5. mar 2009

sky,drzim palceky,nech zajtra sono ukaze riadneho valibuka alias buduceho platica dani. to sem zajtra poletim,som zvedava. tak sa drzkaj.
nasa mala dnes stale spi,ja to nechapem. vcera cez den vobec nechcela spat a v noci a dnes si to vynahradzuje. uvidime,co bude dnes v noci. tak pa vsetky. cmuk

halienka
5. mar 2009

No ahojte bambulky moje 😵 😵 😵 som konečne dorazila a si predstavte, ani jedna noha neni zlomená 😀 😀

halienka
5. mar 2009

Ale modrín mám dosť a fakt si neviem spomenúť, kde som ich nabrala, veď spadla som len raz 😝 😀 Tak vám poviem, v pondelok som bola na lyžovačke prvýkrát asi po troch rokoch a večer som takmer plakal, ako ma strašne boleli nohy. nebola to ani normálna svalovica, ale asi nejaké presilenie. Tak sme v utorok išli do Oravíc do termálnej vody a mágali sme sa tam v tých perličkách a prúdoch skoro celý deň a neuveriteľne mi to pomohlo. No a potom sme v stredu zas lyžovali a dnes zase Oravice. Takže to bolo nakoniec vcelku fajn. Len som vám zabudla povedať, ktoré online kamery máte pozerať aby ste ma videli na svahu a bohovsky sa pobavili na mojom lyžiarskom štýle 😀 😀 A ako ste sa mi tu mali?

m311293
5. mar 2009

ahoj Leni, tak vidím, že si si krásně odpočinula, to si potřebovala. Zítra jdeš do práce?
Jinak tady nic nového, moc jsme nepsali, aby si to nemusela dlouho číst.

sisipetka
5. mar 2009

zlaticka dakujem ze na mna myslite. Tehu este nechystam,kedze ma caka operacia kolena o 3 tyzdne a este sa liecim zo silneho zapalu a ine drobnosti.ked bude po vsetkom tak sa vam ozvem,aby ste mohli dobre spavat (ze kamilka 🙂 ).papa cmuky pre vsetky

m311293
5. mar 2009

peti, tak až ti bude po nás smutno, tak napiš, my jsme mysleli že už máš to koleno za sebou

halienka
5. mar 2009

Ahoj Eliška 🙂 No telo ma bolí ešte teraz, ale dá sa to vydržať. Doliečim sa v práci 😀 Zajtra veru idem, aby som si ušetrila dovolenku, človek v dnešnej dobe nevie kedy ju bude potrebovať. A ako si sa mala? Deti majú kedy jarné prázdniny?
Peti, stráááášne rada ťa vidím, veru často na teba myslím 😵 a moc ti držkám palce, aby si sa čo najskôr poliečila 😵 neboj, už ide jar, a to sa hneď aj všetko bude ľahšie hojiť 😉 🙂 kľudne si aj od nás oddýchni 😉 my si na teba radi počkáme, keď budeš chcieť, tak nás tu určite nájdeš 🙂 Drž sa a nech ti to všetko dobre dopadne, tfuj, tfuj, tfuj 😉 🙂

m311293
6. mar 2009

dobré ráno, nebo spíš dopoledne,
já jsem dnes doma, spravují nám záchod, tak mám náhradní volno.
leni mám se dobře, zatím práce je, tak aspoň něco, děti měli prázdniny minulý týden, to byla Marťa 2x lyžovat, tak aspoń něco.
já nemůžu uklízet, tak tady brouzdám po netu, napíši pár mailů, vyřídím nějaké telefony, uvidím kdy budou mistři hotovi. Chtěli bychom s Marťou dne s do kina, na Podivuhodný případ benjamina Buttona, ale uvidím, trvá to 3 hodiny, to nevím jestli vydržím bez záchodu.

sky napiš jak si dopadla.

halienka
6. mar 2009

Dobré ránko kočky 🙂 tak ja som v práci, ale zvládam to, lebo je piatok a potom zas volno 😀 😀 Ja som sa dnes zobudila a tá svalovka dorazila v plnej miere až teraz 😝ledva som sa zoštverala z postele, bolí ma všetko ešte aj prsty na rukách 😀 To som sa teda ale zase dala nahovoriť na dovolenku, že šport, a teraz aby som sa liečila ešte týždeň 😝 😀
Eliška a čo sa vám pokazilo na záchode? 😕

skybaby
6. mar 2009

cauteeeeee 😀
leni vitaj 🙂
mam potvrdene tehu 5tt+2 zatial bez srdiecka ale ono urcite pride, strasne sa tesiiiiiim a verim ze tentokrat bude vsetko ok 🙂

bay
autor
6. mar 2009

Dobre ranko 😵 I ked cas uz pokrocil a uz sa blizi obedik. Som sa dnes akurat pekne na seba nastvala.... Pamatate ako som pozicala (z donutenia) fotak kamaratovi? Tak som mu tam omylom pribalila kabel na stahovanie dat z kamery a nie fotaku, tak si ani fotky a videa nemozem stiahnut 😢 😢 Joooj. Budem musiet Mk vyhnat.
Pocasie je fakt desne. Vcera vecer mi zabralo vencenie asi 3 minuty. Aj holcicky krasne spolupracovali a bezali hned domov ze teda v tom humuse nebudu 😀 😀
Peti, tak to som fakt myslela ze kolienko mas uz opravene, no nic. Aspon teraz viem kedy drzat palce a ze ich mame teraz doma hojne 😉 😀
Jani, tak sa uz pochval!!! 😠 😉

bay
autor
6. mar 2009

Jani, no srdiecko bude nabuduce 😉 😉 😵

danka24
6. mar 2009

skybaby drziim palce aby vsetko dobre dopadlo a o 8 mesiacov aby si drzala miminko svoje v naruci a velaa zdravia a nech ti tt pribudaju 😉
bay ahoooj ako to ze ty si tu??

bay
autor
6. mar 2009

Zneuzivam firemny pristup na net 😅 😀 😀

m311293
6. mar 2009

Syk, blahopřeji moc moc, to víš že to dobře dopadne 🙂

leni, to je dlouhá story, před osmi lety jsme dělali zděné jádro, záchod jsme měli pěkně obloženej, a před 5 lety nám měnili stupačky a museli to rozbít, takže jsme měli tu zadní stěnu napoli rozbouranou. celých 5 let!! bylo vidět stupačka, i splachování bylo provizorní. 5 let jsem chlapa prosila, ať to zařídí, má plno známých ve stavebních firmách, až jsem se zdravě naštvala a zařídila to sama. ono není problém to udělat, ale chceme aby to bylo jednoduše demontovatelné. tak jsem obvolala stavebí firmy a trvalo to jen dva měsíce. 😀

evitkamalicka
6. mar 2009

Ahojte

sky gratulujem 😵

skybaby
6. mar 2009

dakujem dakujem fakt sa strasne tesim a som plna optimizmu, som sa asi nakazila od bay 😀

nada.hope
6. mar 2009

Ahojte zabky,.....skybaby gratulujem 😵 treba mysliet pozitivne 😵

bay
autor
6. mar 2009

To som rada ze takto okolo seba sirim optimizmus 😉 😀 😀 😵

halienka
6. mar 2009

Sky, no super 😵 tak teraz sa už len šetriť a vydržať a všetko bude oukej 🙂

danka24
6. mar 2009

bay tak pod pekne sirit aj dalej a viac na vychod 😀

elenamarek
6. mar 2009

Ahoj babenky 🙂 Sky,drzim palceky a tesim sa,ze pribudnu dalsie babetka.

weja
6. mar 2009

ahojte 🙂
Leni - vitaj spat z dovolenky... 🙂 vies ako sa hovori - sportom k trvalej invalidite... takze pozor 😉

Sky - gratulujeeem 😵 a drzim palce, nech je vsetko ok a dobojujete do vitazneho konca... 😵

pekny vikend vsetkym 😉