Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
18. feb 2009

Cau, drobec spi?

maso
18. feb 2009

Ano, ako vies? 😀 ale uz som od PC asi 300x odbehla podat mu dudel, lebo sa vzdy prebudi, takze to je taky spanok o nicom 😅

bay
autor
18. feb 2009

No ze tu tak pokojne sedis 😉 😀

bay
autor
18. feb 2009

Takze ziadny tvrdy spac, co?

maso
18. feb 2009

Vies co, doobeda je v podstate hore a poobede zvykne tvrdo spat niekolko hodin, som rada, ze aspon sa nam ustaluje rezim 🙂

bay
autor
18. feb 2009

Tak to je dobry syncek, ze ti dopraje par hodin kludu 😉

evitkamalicka
18. feb 2009

masko my to tiez tak mame ze sme doobedu hore a poobede dlho spinkame

bay
autor
18. feb 2009

Tak na tie poobedne slofiky s drobcom sa uz tesiiiiim 😀 😀 😀

evitkamalicka
18. feb 2009

bay ja som sa uz milionkrat chystala poobede spat tak ako on, ale furt sa mi to nepodarilo 😅

bay
autor
18. feb 2009

Tak ja zvladam spanok aj cez pracovnu dobu 😀 😀 tak uvidim ako zvladnem dieta a spanok 😀 Alebo bude chodit MK strazit poobede kym ja si pospim 😀 😀 😀 😀

sonicka07
18. feb 2009

inneska,gratulujem k chlapcekovi! to je super sprava,aj ked patka urcite nenahradi ☹
leni, tamarka sa uzmieva uz od narodenia, ta prva fotka,kde sa usmieva,to bolo este v nemocnici,par hodin po narodeni. teraz sa uz rehni, na kazdeho a na vsetko, aj na plysove hracky,vykrikuje na ne. je strasne zlatucka. mali sme tu babky,tie boli z nej hotove. v maji planujeme ist na slovensko predstavit malinku aj ostatnej rodine.
bay,to je dobre,ze testy dopadli dobre. das si aj zistit, co budete mat?
no,malicka sa uz zobudila,tak idem k nej. papa

bay
autor
18. feb 2009

Jasne, ze chcem vediet co budeme mat 😉 Vsak nech viem za ktore meno mam bojovat, nie ze si vybojujem Ameliu a nakoniec bude Marek/Richard 😅

m311293
18. feb 2009

Ahoj holky, teda nevím jak vy ale já když přijdu z práce, tak než pouklízím, tak 20 minut v čudu. pacholátka moje mi tady ráno vždy něco nechají na památku....... jo už vím jak to máte, vy do práce nechodíte......teda až na par vyjímek....

Bay, super zpráva, že nemáte dvě hlavy, vždyť ono bez těch testů úpoznat nejde. 😀 😀

Tak mě Tomáš ve třech mesících spával 2x denně a to skoro až do půl roku. Asi se naspal, bo teď vydrží do 11. večer.

Soni, evidentě máš spokojené dítě, nejspíš to bude tím že mělo v těhu spokojenou maminku. 🙂

m311293
18. feb 2009

Ještě vám musím napsat co se mi zdálo:

první sen: vdávala jsem se za kolegu o 13 let staršího, měla jsem na sobě hnědé vlněné šaty pod kolena, upnuté ke krku a bílá háčkovaný límeček, umělou květinu, jako právě vytaženou z popelnice. Seděli jsme v jakémsi sále, a mejo židle měla zlomený sedák a propadávala mi. Ale nejhorší bylo, že jsem ho vůběc nemilovala 😝 😝 😝 .... nechápu...

druhý sen: jdu k mamce do bytu, s jídlem, je úplně prázdný, jen televize na stolku, stůl a židle, na stoje stojí zbytek jídla, ten vyhodím, v bytě nikdo, sedám si a jím to jídlo co jsem přinesla, najednou se prchuji u mamky v koupelně, strašně malá vana tam byla, a najednou vedle vany sedí mamka na židli, jako v takovém oparu, na sobě šaty co měla do rakve 😢 .... seděla předkloněná, něco povídala a já ji odpovídla a myla si vlasy. 😢

a po takových snech jdi do práce.

halienka
18. feb 2009

Ahojte babky 🙂
Eliška, tak to sú teda sny 😝 jeden lepší ako druhý 😝 no najlepšie na ne čo najrýchlejšie zabudnúť 😉 To už sú možno lepšie tie krváky, z tých keď sa zobudíš, tak si celá šťastná, že to bol len sen 😀 Mňa teda niekolkokrát naháňal aj votrelec (z filmu votrelec) 😀 😀 a to sa človek síce zobudí spotený ale celý šťastný 😀 no pri hentakých snoch len človek rozmýšľa, že čo to malo znamenať?! 😕
Bay, super, že genetika je v poriadku 😉 a ten foťák čo najskôr vypýtaj od kámoša späť, šak musíš dokumentovať takú závažnú vec ako rast bruška 😉 🙂
Ja som mala dnes totál nudný deň, ani nemám čo napísať 😝 Ľudí v robote stále málo, s kolegom sa tešíme z každej novej cenovej ponuky a je nám to houby platné, keď dotyčný si to u nás aj tak neobjedná. Eštežemám v piatok volno, idem do toho Trenčína, obehnem tam aj nejaké obchody, nech si aspoň oči poteším 😀

bay
autor
18. feb 2009

Tak hlasim, ze som doma. Ani jeden pad na lade ani mimo 😵
Z prace som isla k babci a vybrakovala som tehu oblecenie po sesterke, tak mam rifli a rifli 😵 😵 Tak som cela stastna, si mozem dat do konca mesiaca vzdy novy kusok 😀
Fotak bude az po vikende 😉 Ale ved o 7 dni je 3D a to sa uz tesim na akcne zabery 😵 😵
Elis, uz mas sny skoro ako ja. Tak ja dnes skusam lahku veceru roztek s domacim lekvarikom. MK si robi klobasku. Teda nie ze by som na nu aj ja nemala chut, ale to by boli asi este horsie sny ako tuto noc a to teda neprosiiiiiiiiiiiiiiiiiiim!!!

bay
autor
19. feb 2009

Dobre ranko, tak ta vecera zabrala. Sny uuuuuuuuplna nuda, len ten skvrkajuci zaludok o tretej v noci nic moc 😀 😀

bay
autor
19. feb 2009

Dnes mame tichu domacnost?

skybaby
19. feb 2009

nemame, nemame 😉 ja sa snazim pracovat a menej konikovat, ale polepsim sa a budem sa snazit naopak ... len chystam teraz jednu hnusnu prednasku, tak som trochu v strese a okrem toho cakam v nedelu mrchu tak som trochu v napati ci dorazi alebo nie 😉

bay
autor
19. feb 2009

Nestresuj, to ti neprospieva 😉 😉 Pohoda klidek 😵 😀

skybaby
19. feb 2009

rozkaz 😀 prestavam stresovat 😉

bay
autor
19. feb 2009

Spravne 😉 Stres prinasa len zlo - vrasky, zaludocne problemy, vredy, ... 😀 A lepsie sa pozera na vysmiatu tvaricku 😉

skybaby
19. feb 2009

ale ked ja sa bojim tej prednasky 😒 ale uz som si hovorila, ze to predsa nejako prezijem, prinajhorsom sa strapnim ... no nech uz je streda vecer 🙂
ale akonahle budem tehu, vsetky stresy prestavaju, uz minule som to nacvicila, som bola najpohodovejsi zamestnanec 😀
bay a ty sa chystas pracovat do konca?

bay
autor
19. feb 2009

Do konca coho????? V polke jula mam zaciatok MD a pred tym nejakych 20 dni dovci - pocet zavisi ci pojdeme v maji na nejaku dovcu 😉

Som sa na to vcera pytala MK a on ze by aj isiel ale ze nie v juli, ze to je moc teplo a vela ludi, tak to som sa skoro zgulala od smiechu, to som povedala ze max v maji, potom sa uz budem moc gulat a odmietam opustit gauc alebo vanu s ladovou vodou 😎

skybaby
19. feb 2009

no tak som to myslela ze ci dovtedy ked ti zacina materska 😉
no hadam nebude brutalne teple leto, lebo to budes mat co robit ... ta vana s vodou je dobry napad 😀
viem ze kamoska bola v chorvatsku koncom augusta a potom koncom decembra rodila a dovcu si teda pochvalovala ... no ja po mojich skusenostiach budem od stvrteho mesiaca doma na gauci a nikde inde 😀

bay
autor
19. feb 2009

Tak ja by som tiez teraz zasla na hawaj alebo kanary 😉

skybaby
19. feb 2009

ja som si ako najblizsiu dovolenkovu destinaciu vysnivala madeiru 🙂

bay
autor
19. feb 2009

Tak tym by som tiez nepohrdla 😀 😀 Ja nie som velmi narocna, mne staci aj Chorvatsko, obzvlast ked mam zakaz lietat 😀 😀

m311293
19. feb 2009

něco pro správné maminky:
http://ona.idnes.cz/chcete-li-mit-spokojene-det...

já to dělám takhle dlouho,furt jsem měla výčitky, a teď vidím jek jsem IN a COOL

bay
autor
19. feb 2009

Perfektneeeeeeeeeeeee! Skoro ako moje detstvo 😀 😀 😀