Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

nada.hope
5. feb 2009

bayka tu su najlacnejsie na slovensjku www.matko.sk, mozno sa ti zide 😵
a talianska stranka, mozno tam bude zrovna akcia www.bimbomarket.it 😵
odloz si 😵

bay
autor
5. feb 2009

No ty si uuuuuuuuuuuuplny poklad 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nada.hope
5. feb 2009

bayka idem muzik uz stoji nado mnou, ide pracovat 😵 😵 😵

bay
autor
5. feb 2009

oki, ja idem zarezat to prasa 😀 😝

nada.hope
5. feb 2009

mam takych stranok viac, ved som vacsinou objednavala z internetu, len plienky som kupiíla v obchode 😵

bay
autor
5. feb 2009

Tak ta potom este o nejake pumpnem 😵

halienka
5. feb 2009

No babky, som sa schytila stiahnuť si Mozillu, lebo cez ten explorer mi to ide fest pomaly a som sa aj s tým zamotala. A ako kukám, tak vy ste už aj dopísali 😀 Nevadí. idem to ponastavovať, lebo Mm bude zase prskať, keďže on má rád len zabehané systémy 😀

danka24
5. feb 2009

bay tak ty tu vtedy prides ked ja spim .. to je hrozne .. cely den som na teba myslela ze kde si zasa spadla ze ani nenapises ze vsetk je ok .. tak nas napinat 😠 😠

bay
autor
6. feb 2009

No vcera ma desne bolela hlava, takze som zalahla uz o osmej 😔
Leni, takze nabuduce nebudeme stihat my tebe? 😀 😀
Idem ja vyrabat hodnoty ☹ len este neviem co si za ne kupim 😀 😀

halienka
6. feb 2009

Dobré ránko babky 🙂 Konečne piatočééék, hurááá 😀 Dnes sa idem pohádať s centrálou, no pekný deň predomnou. 😀 A idem zase sama autom do roboty, tak dúfam, že si nesadnem zas ako minule na sedadlo spolujazdca a nebudem čakať kto ma odvezie 😀
Eliška, kde si? Nejako tuším na všetky zle vplýva to počasie, dlho sa neozvala ani Elenka, Peťka, Sonička...Čo je s vami babky? Vydržte, snáď už výnde slniečko a už bude lepšie 😉

m311293
6. feb 2009

Ahoj holky, dnes jsem doma, ale vyrážím do města na nějaké vyřizování po úřadech. leni jsem z té práce nějaká rozladěná, ani se mi nechce psát, jen si přečtu co jste napsali.

bay
autor
6. feb 2009

Tak uz som v praci. Zas som tu bola prva 😀 😀 Sa potom mozem tvarit ze som tu o hodku dlhsie 😀 😀 😀 😀

halienka
6. feb 2009

Eliška, si ráno volala, ale ja som už nemala šancu, už som musela frčať do roboty 😝 Aj ja som kapánek rozladená veru, šak akosi nič dobrého furt len nejaké problémy a keď počúvam ako špicľuje vedenie kolegov v Žiline, tak mi je z toho nanič. im tam nainštalovali normálne kameru a každú chvílu im volajú, len čo sa kolega prezúva, už mu volá riďo že kam ide, atď. no otrasné. Dúfam, že také niečo nezavedú tu v považskej, lebo v tom momente končím. 😝
Bay, vy to tm v tej Blave riadne flákate, prídeš do roboty o ôsmej a to tam ešte nik neni? Kedy tam potom chodia tí ľudia a do kolkej robia? 😅

bay
autor
6. feb 2009

Leni a viem ja? No chodia an deviatu a do kedy? To netusim, to ja vzdy odchadzam prva 😀 😀 😀

halienka
6. feb 2009

Veď to tam musia byť potom do piatej 😝 ak teda máte klasický osemhodinový prac. čas 😀 A ako sa dnes cítiš? zvládaš to?

bay
autor
6. feb 2009

Leni do piatej 😀 😀 😀 😀 no pred siestou malokedy idu domov 😅 To len ja dodrziavam 8,5h prac. cas. 😀
Dnes mi je dobre. Vcera vecer som desne trpela. Ma bolela desne hlavka z poradi co sme mali poob, bo vela ludi v malej miestnosti a uz tam ani kyslik nebol 😠 a este vecer ma taaaaaaaaaaak brucho bolelo ze som skoro plakala. No ale co uz ked som na obed neodolala sosovicke 😅 Ale zas dlho odolam 😀 😀 Inak sa mam fajn. Len by som radsej doma spinkala, ale co uz 😉 A ziadne spinenie 😵 Takze uuuuuuuplna parada a chystam sa cez vikend na prechadzku 😵 bo ma uz hrozne boli chrbat, jak furt len sedim alebo lezi 😔

halienka
6. feb 2009

No to sa ti ani nedivím, že ťa bolela hlava z tej porady, to aj netehotnému dá zabrať, ja to neznášam také sedenia, vždy človek má nedostatok tekutín, kyslíku alebo dokonca aj jedla a potom sa čuduj. A pre tehotnú to musí byť ešte horšie. Už aby si do tej roboty nemusela, že? 😅

skybaby
6. feb 2009

ahojte 🙂 huraaa piatok a dokonca sa trochu zacina ukazovat slniecko 🙂
u nas sice vcera nebola porada, ale mali sme taku malu oslavu s kolegami do druhej do rana, tak mam dost, dnes budem straaaasne vykonna
leni ja mam pracovnu dobu od pol deviatej do siedmej, ale vybavila som si skratenie do pol siestej 🙂

bay
autor
6. feb 2009

Vsak sa uz tesim 😀 😀 V Juli nastup na MD a pred tym vycerpat vsetku dovcu - 23 dni 😀 😀 Tak to najneskor v Juni uz budem doma 😀 nalozena v ladovej vani 😀

skybaby
6. feb 2009

joooj bay to ti teda v dobrom zavidim , ja by som na MD isla aj hned 😀 budes mat oddychove pohodacke leto 🙂

bay
autor
6. feb 2009

Ved ja uz teraz odpocitavam dni do dovci 😀 😀 😀

skybaby
6. feb 2009

ja mam buduci tyzden dva dni dovcu a to je tiez lepsie ako nic a ide sa na lyzeeeeee 🙂

bay
autor
6. feb 2009

Tak si to poriadne uzi 😉 MK tiez ide od stvrtka na lyze ☹ a nas necha doma same... No co uz s nim...

halienka
6. feb 2009

Skybaby, a to panebože kde robíš, že do siedmej 😕 🤐

mery.maja
6. feb 2009

Ahojte kocky,

co nove??u nas nic ☹ dnes na poradni ziadne novinky vsetko po starom ,tak teraz neviem ci ten nas drobcek necaka na dedkove narodeniny ale ten ich ma az 16.2. tak snad nie 😢 😢
stretla som sa aj s Nadkou poklebetili sme 🙂

halienka
6. feb 2009

Ahoj Maji 🙂 No tvojmu drobčekovi je asi velmi dobre v maminkinom brušku 🙂 neboj, ono si zvolí ten správny čas. A kedy máš ďalšiu kontrolu? A ako sa má Naďka?

mery.maja
6. feb 2009

Halienka ahoj 🙂 no len ked ja by som to uz chcela mat za sebou toto cakanie je najhorsie 😒 Dalsiu kontrolu mi dala na buducy stvrtok to je teda na den terminu,teda ak dovtedy nahodou neporodim a ked nie tak neviem co potom so mnou...asi budem musiet ist na vyvolavacku co by som nerada bojim bojim 😖

No Nadka bola smutna lebo ma stale vysoky tlak a doktorka ju poslala do nemocnice lezat ze s takym tlakom ju nemoze nechat doma....tak bola smutna trochu 😔

halienka
6. feb 2009

Jéminečko, chúďa Naďka, no ale zas na druhej strane, radšej nech je pod kontrolou, ak by čosi. Dúfam, že tá vyvolávačka nebude potrebná a že to príde samé. A nejaké také rady babské, že vela sexíku a tak neskúšaš? Ja teda toho moc o tom neviem, ale vraj sexík vie pomôcť. Aj keď v 40tt to musí byť výkon 😀 A uvažuješ o epidurále?

mery.maja
6. feb 2009

Tiez dufam ze to pojde aj bez vyvolavacky,o epiduralke ani neuvazujem nakolko sa strasne bojim injekcie do chrbtice 😝 neviem mam pred tym nejaky respekt ale ved ked to zvladli ine zeny zvladnem to aj ja 😀 si verim co? 😀 😀 😀

Halienka my sme s MM vyskusali uz snad vsetko a nic nezabera,aj horucu vanu,aj sexik...a co ja viem este co a stale sa nic nedeje.Neviem snad tam nechce ostat navzdy 😀 😀 😨

mery.maja
6. feb 2009

A co vy? ako postupujete s adopciou??strasne vam inak drzim palce aby vsetko dobre dopadlo lebo si spominala ze tam je vela vybavovaciek a roznych sedení pokial sa vobec nieco rozbehne...