Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
5. máj 2009

Dobre ranko 😀 😀
Leni, to mam aj ja rada taketo varenie 😠 😠 😠 len mne nastastie to pikantne nic nespravi, akurat c mi to vypali hrdlo 😅

halienka
5. máj 2009

Bay, neprovokuj 😀 😀 😀 ja tu zívam a rozmýšlam ako nahovoriť šéfa aby nám tu kúpil gauč 😀 😀

bay
autor
5. máj 2009

Ze ho potrebujes aby si zakaznici vedeli predstavit ake je to pozerat sa cez vase okna z pohodlneo gauciku 😀 😀 😀

halienka
5. máj 2009

samozrejme že ten gauč by bol hlavne pre mňa na popoludňajšie zdriemnutie, ale to mu nepoviem 😀 dobrý nápad, zákazníci si môžu pohodlne posedieť v gauči kým im my predvedieme naše okná 😀

bay
autor
5. máj 2009

no jasne, to vies ze tamestnancovi by nic nekupili 😠 😠 ale pre zakaznika len to najlepsie!!!! 😀 😀 😀

halienka
5. máj 2009

no ale keď nám teraz nechcú urobiť ani vizitky, vraj kríza, treba šetriť 😖

bay
autor
5. máj 2009

Leni, tebe ich uz netreba, ved tam uz dlho nebudes! 😀 😀 😀

halienka
5. máj 2009

bay 😀 😀 😀 no ale dovtedy mi paprča odpadne od vypisovania tel. čísla 😀 ale mňa nedobehnú, ja som si vyrobila vlastné, šak som dáka grafička 😀 . Akurát že som ich vytlačila na obyčajnej tlačiarni na obyčajný papier - ale za firemné prachy samozrejme 😀 . Ale podstatné je že si nezoderiem ruku 😀

bay
autor
5. máj 2009

sikulka si 😉 ja tiez nemam vizitky a furtkomunikujem s roznymi firmami 😒 ale uz mi to je 3-5

halienka
5. máj 2009

šak ani sa ti nedivím 😀 😀 ja by som sa tiež na to vyprdla, veď to má byť záujmom firmy aby sme čo najlepšie reprezentovali. Urobila som to len kvôli tomu aby som to nemusela furt ručne vypisovať. Inak život za firmu nemienim pokladať 😀 😀 😀
kúpila som is tie Tic-Tac orange, a tak mi chutia, už som ich skoro všetky vyžrala 😀 😀

bay
autor
5. máj 2009

tie mam rada aj ja 😀 aj tie ovocne mentos 😀 😀 mnam mnam 😵
Ja som prave natlacila rozok so sunkou a syrom, na to coko danette a potom gulasovu polievku zo sacku s rozkom 😅 a idem to zabit niecim sladkym. Ze by zmrzkou? 😀 😀 😀 Sa zacinam citit tehu 😀 😀 😀
Mam dotaz 😅 to viete, mi prvotehule 😀 mi praska koza na bruchu. mazem skoro nonstop - no proste stale som namazana, pokozka na dotyk vlacna prijemna a aj tak ked ci i len vystriem ruku tak mi na strane popraska koza to pali 😠 😠 zatial mi to este neostalo casom to vzdy zmizne, takze si myslim ze to asi strie nie su 😅 ale co ja viem 😒 neviete poradit co s tym??? bo sa proste nevojdem do koze! 😢 😀 😀

sisipetka
5. máj 2009

uz som spat z obedika - mnam, ale idem prasknut - ja sa asi nevojdem do tela 😀
Bay, nechcem plasit, ale mozno Ti nic nepomoze. Kamoska mazala a mazala a tak ci tam mala kopu pukancov po tele. Ja som mazala len, ked sa mi chcelo - bo som sa potom velmi potila - a pukanec nemam ani jeden.
To je nejako samo dane - ale skus v lekarni, mozno Ti poradia....len sa tym nestresuj - mozno kym porodis, tak budete doma: 1 v 2 (1 misko a 2 kami) 😀

bay
autor
5. máj 2009

Peti si rob srandu, mne ani nevadi ze mi puka koza, ja strie prezijem pre ten moj pokladik, len ked to svinsky boli 😢 nemozem si cupnut, nemozem vystriet ruku, ... 😢 😢 😢 😢

sisipetka
5. máj 2009

prepac moja 😢
...to by mozno pomohla repikova masticka. Ona je taka mastnejsia a dava sa aj na hojace sa jazvy, aby to bolo viac elasticke a menej bolelo. Skus tuto masticku, uskodit ti nemoze....

bay
autor
5. máj 2009

To nic 😉 sarkazmus je dobra vec 😀 😀
len ked mna to uz stve.... ked to dvakrat namazem, tak uz fyzicky nepreska len uz boli. No proste parada 😉 😀 😀 a dakujem za radu, poskusam 😉 repikove obklady pomohli na prsia, preco by nepomohli na brucho 😀

bay
autor
5. máj 2009

Peti, ides mat vianocny darcek alebo pockas az do 1.1. aby si nam zakyvala z telky? 😉 😀 😀

sisipetka
5. máj 2009

Kami neprovokuj 😀
No v plane mam byt uz na Vianoce i s malym uzlickom doma 😉 A nenecham sa nikym prehovarat, ze mame este cas 😠

halienka
5. máj 2009

bay, s tým praskajúcim bruškom ti veru neporadím, ja som aspoň do toho osudného 24tt taký problém nemala, a mazala som tiež len keď sa mi chcelo 😝 😀 ale pamätám si že som cítila to naťahovanie kože ale to zrejme nie je to ako ti píšeš že to pukne a štípe. Možno aj dr. by ti poradil niečo, alebo ako píše Peťka v lekárni. 😉

bay
autor
5. máj 2009

V pondelok idem k Dr., tento tyzden ma dovcu. A ja som sa vzdy poctivo namazala nez som sla spat 😀 😀 😀 a natahovanie koze poznam, to je trosku ine 😉 to som mavala vzdy v pondelok 😀

bay
autor
5. máj 2009

Ta som vykupala stenata a teraz tu lietaju ako gule co sa snazia vysusit 😀 😀 ale mozu si za to same... niekto vyvalal maleho cernocha v .... no presne v tom. fuuuuj. Tak som ich poriadne vymachala a kupodivu ani kriku pri tom vela nebolo 😅

sisipetka
5. máj 2009

myslim, ze tie tvoje stenata zdedili velmi vela po Tebe 😀 Tiez su take "cisla" 😀

nada.hope
5. máj 2009

ahojte zlaticka, peti ajoj chybala si tu.........

bay
autor
5. máj 2009

Hlavne cernoch junior, ten je cely mama 😵 len skoda ze je to chlap 😠 😠 😠

nada.hope
5. máj 2009

Bay gratulujem k cukru, ja som po vypiti mala vyssi cukor ako pred ale bola som v tolerancii, inac ako sa mi mate,?
ja varim mala je u mamy a spinka, sme prisli z vonku.......... 😉

barboreta
5. máj 2009

Ahojte kočky.Ak môžem pridám sa k Vám.V septembri sme prišli o naše prvé bábätko bol to nádherný chlapček Maximko.Začiatkom marca sme sa začali snažiť chceli by sme druhé bábätko po Maximkovi zostalo vo mňe prázdno 😔 zatiaľ bez vísledku ☹

nada.hope
5. máj 2009

inac zavinac zajtra mame tri mesiace a ockovanie, uz teraz ma to boli, auuuuuuuuuuuuuuuu

sisipetka
5. máj 2009

ahojky Nadi - ja viem, ze som vam chybala 😵
ved aj vy mne 🙂

nada.hope
5. máj 2009

Barboretka je mi to luto 😢 😢 je to hrozny pocit ☹

sisipetka
5. máj 2009

Ahoj barbi - teda ak nevadi, ze ta tak volam.
U nas v nadeji su kocky, ktore prisli o mimi este ako tehule, v prvom, druhom, ci tretom trimestri, niektore uz na konci tehu a aj take, ktore uz mali babatko doma.
Je to velka bolest, ked odide laska z domceka a ostane velka bolest v srdiecku. Nemusis nic vysvetlovat, kludne sa vyplac, vykric a zanadavaj - urcite to pomoze. Postupne aj nam sa dari byt tehu, aj ked naozaj to nie je lahke a ja som na to cakala uz skoro rok, kedze po cisarskom som mohla zacat az v juli 08.
Moja zlata hlavu hore a urcite Ti s nami ten cas prejde lepsie a pojde to. Len sa na to neupinaj velmi vela - je to moj pripad, stale som na to myslela a nic z toho. 2 mesiace som sa vykaslala na snazilkovanie, na nic take nemyslela a podla pasu vidis, ze asi to vyslo. Len este musim skocit k doktorovi, nech nam to potvrdi.

bay
autor
5. máj 2009

Nadi, ved by bolo divne keby si mala cukor po vypiti ukru nizsi 😅 😀 😀 😀 Si mi vcera vo februarovkach neodpovedala 😠
Peti, to vies geny sa nezapru 😀 😀 😀 tak sa mam od augusta na co tesit 😀 😀 😀 😀