Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

skybaby
12. máj 2009

baby teda ja spim ako drevo, obcas sa idem nad ranom vycurat a spim dalej 😉 minule som cez vikend dokonca potiahla az do desiatej 😀

bay
autor
12. máj 2009

Aj u nas maju macky ruju a strielala by som to ked mi to zacne revat pod oknom 😠 😅 ale zvieratka ja mama rada 😀 😀 No ja pred zaspanim idem na Wcko aj 5 krat v snahe ze nemozem zaspat kvoli 'plnemu' mocaku 😀 😀 😀
Jani, zavidim 😉

sisipetka
12. máj 2009

Parada, tu je ale skupinka "extra" priznakov 😀
Weji, dobre ja navarim - len neviem ako to bude chutit 😅 Mama mi vcera naklada svieckovu, ze mam ochutnat, ci netreba dochutit - ja jej na to: "mne je to jedno, hlavne mi daj urychlene jest" 😀
Jani, ani mne sa nechce byt v praci 😅 Ale stvrtok a piatok si beriem home office a konecne trocha polezim a budem sa tvarit ako tazko pracujem.
Hej, asi telo vie, co pit a co nie - a tiez mozem len taku slabulinku vodu a kooooooooopu stavy z citrona. To je paradna vypalovačka na moj zaludok 😀
A inac co mate doma noveho? To len taka otazka mimo gastronomie 😀 😀 😀

bay
autor
12. máj 2009

No my sme tiez tak varili, MK vsetko chutnal, aby mu to chutilo a ja som to bud neriesila alebo zabila takou davkou soli ze az 😀 😀 😀
No u nas doma uz urcite nejake to kvantum mlacok 😀 😀

sisipetka
12. máj 2009

...mnamky o chvilu ideme na obed do chiny - milujem kurca po secuansky - take pikantne 😵
No u nas doma sme mali minuly tyzden hafana a hned prvu noc si oznackoval vsetky izby 😀 😀

bay
autor
12. máj 2009

No mile od neho... 😒

skybaby
12. máj 2009

ja cinu v tejto faze tehu nejako nemusim ale zato vsetko ostatne mi chuti 😀 a mimo gastronomie sme prave objednali vanu a baterie a som mimo lebo zajtra vecer mam poradnu a bojim bojim

halienka
12. máj 2009

Ja mám dnes akýsi frmol v robote, neviem čo sa všetcia splašili. 😝 Ale aspoň ma preberú, lebo inak by som tu na tej klávesnici asi spala 😀
Tak my máme doma nového to, že máme v streche kunu a riešime ako sa jej zbaviť 😝 😀 No asi ideálne bude tú strechu konečne dorobiť, aby tam neboli fúgy, že áno, len teda to neviem kedy sa dožijeme 😝 😀

skybaby
12. máj 2009

joj leni ze dorobit strechu to je aspon tak na 10 rokov nie ? 😉 😀

bay
autor
12. máj 2009

Leni no drzim palce aby ste dorobili strechu co najskor a kludne poziciam dvoch lovcov na kunu 😉 Tie ju rychlo vyzenu, aj macky sa od nas so sidliska skoro vsetky prestahovali 😀 😀

weja
12. máj 2009

ja som sa prave vratila z obeda a hadajte co sme mali...? - svieckovu 😅 to asi preto, ze ste ju tu tolko spominali... 😀

bay
autor
12. máj 2009

Hehe, tak ja idem na obed az pred druhou... 😉

sisipetka
12. máj 2009

aj my uz sme z obeda spat - joj a teraz podme vsetky spat 😵

bay
autor
12. máj 2009

Ste isli vsetky bezomna??? 😢 😢 😢

weja
12. máj 2009

este aj ja som tuuuu... ☹

halienka
12. máj 2009

ja už som po obede a už tu chrápem 😀 akurát ma zobudil riďo svojim otravným telefonátom 😝 😀 zas čosi kontroluje 😝

m311293
12. máj 2009

tak holky, já si vyrazila do města, jen na chvilku a vařit teprve půjdu, vepřový řízek přírodní, spousta zeleniny.
Odpoledne upeču chlebík.
sky jaká je knížka Kafka na pobřeží, mně se od harukiho líbilo Norské dřevo a dnes jsem neprozřetelně vlezla do knihkupectví a objevila Kafku, zatím jsem objednala dvě knihy a zvažuji Harukiho.

Holky, já teda raději vařím než uklízím, a jen málo používám náhražky, jenna rychlé večeře ale jinak poctivě čerstvé suroviny, pokud to jde. A v zime nekupuju jahody a takové to letní ovoce, ale jen to vo śezńní. Holky já bych vám uvařila svíčkovou, k tomu vynikající hrnkový knedlík, a bramborové knedle s uzeným, ovocné knedlíky,...mňam, mňam .....a ještě raději peču 🙂

halienka
12. máj 2009

Eliška, kníhkupectvá ja veru tiež už zásadne obchádzam, lebo tiež tam vždy nechám kopec peňazí 😀 Kedysi som chodila do práce popri knihkupectve, tak to každý mesiac som neodolala a čosi kúpila 😝 Ale teraz som si povedala už aj preto lebo mi došli poličky na knihy a už som to ani nemala kam dávať, že sa musím krotiť a radšej si požičiavam -to som ale špekulantka, čo? 😀 Eliška, len čo ma prejdú tieto nevoľnosti, tak sa navalím k tebe a pojem ti všetky tie dobroty čo tu opisuješ 😀 😀 😀

bay
autor
12. máj 2009

Ja tiez rada peciem, ale nikto mi to doma neje 😔

halienka
12. máj 2009

Bay, ani psíkovia? 😅 😀

bay
autor
12. máj 2009

ee. Ale tie by chceli, len tie nedostanu, len plechy cistia 😉

halienka
12. máj 2009

😀 no veď to, keby už ani psy nechceli, tak to by už ozaj bolo zúfalé s tvojim pekárskym umením 😀 ale ja som raz upiekla také osie hniezda, že keby ich aj chceli, nemali by šancu, bo by si zuby na nich vylámali. Boli totiž ako betón tvrdé 😀

nada.hope
12. máj 2009

ahojte zlaticka, ako si tehulkujete?

weja
12. máj 2009

Elis, ja pridem pojest vsetko to sladke, co si spominala 😵 mäso moc nemusim...
ja tiez sem-tam peciem, ale uz to mam zakazane od MM 😅 ale niezeby sa to nedalo jest, skor naopak - vsetko spraska a potom sa stazuje, ze pribera...
knihy si tiez vacsinou poziciavam, aj tak ich nemam kde davat - vsetky, ktore som mala "za slobodna" som nechala doma a teraz mi MM slubuje nejaku kniznicu, kde by som si ich postupne mohla zhromazdovat, ale zatial bez vysledku.... 😖 no on knihy necita, takze sa asi zas nacakam... 😀

Nadi ahoj 🙂

sisipetka
12. máj 2009

Bay, tak poslem ku vam nasho hafana - on zje vsetko okrem citrona 😀 Minule skucal, ked som si ho mackala do pohara, tak mu davam - na ochutnaj a uz bola po knucani 😀
Leni ja uz tiez nechodim do knihkupectva - objednavam cez web 😀 - a naposledy som tam nechala 70 € 😅 , tak mi MM povedal na to svoj nazor, ale potom sa ukludnil a teraz cita zaujato, ak tehulky matersku knizku 😵
Eliska, tak to pridem s Lenkou na nejaky obedik 🙂
ahojky Nadka 😉

nada.hope
12. máj 2009

zasa sa bavite o papanicku? 😝

skybaby
12. máj 2009

eliska kafka je chvilami dost uletena az sci fi ale mne sa velmi velmi pacila, odporucam 🙂 ja som prave zistila ze na obchodnej budu otvarat kamennu predajnu martinusu mojho oblubeneho internetoveho knihkupectva 🙂 ja tiez neviem knizkam odolat, ale teraz som si dala zavazok naprv docitat co mam doma a potom bude dalsie nakupy 🙂 ale od kolegov som dostala poukazku do knihkupectva tak to bude bezbolestne 😀
bay napec ja zjem vsetko 😉

halienka
12. máj 2009

Weji, no to sa asi nedočkáš, keď chlap nemá na tom osobný záujem tak to vždy trvááá 😀
Peti, aj ja som si už nejaké knižky objednala cez internet, a to je ešte lákavejšie, že nemusíš chodiť po knihkupectve 😀 takže tomu sa tiež vyhýbam 😀 Inak ja som si v nedeľu už robila ten karfiol zo zemiakmi, ja som tam teda dala len uvarené zemiaky a uvarený karfiol, osolila, trošíčku obylinkovala a posypala syrom. nedávala som ani vajíčko. ale chutilo mi to aj tak a vôbec som sa potom necítila ťažko 😉
Ahoj Nadi, držkáme sa 😉 a ty ako?

nada.hope
12. máj 2009

Ja? no prisli sme z vonku mala este spinka a ja som si urobila sackovu polievku, na nich v poslednom case prezivam 😝
Uz cakam na nejaku romanticku veceru na ktoru ma hadam manzel niekedy este pozve 😅

halienka
12. máj 2009

Nadi, no nič moc strava 😀 ale ešte ktovie ako ja dopadnem 😀 A Ninka poslúcha? Spinkáva dobre?