Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
26. jún 2009

Peti, podla mna ma obe ruky!!! 😉 😀

sisipetka
26. jún 2009

Uz tlacim do seba hrusku 😀 Tak ako som hovorila na obede, kazdu hodinu co to pod zub a teraz uz mozem aj Lenkine kuriatko 😉
Kami dakujem za tie ruky - padol kamen zo srdca 😵

bay
autor
26. jún 2009

Ja mam marhulky, mozem sa podelit 😀 😵
Idem odniest matersku. Huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

weja
26. jún 2009

ja za cca polhodinku frčím domov, MM má dnes tú "akciu" s kolegovcami 😖 to som zvedavá, či už bude doma a v akom stave... 😠 no nič, nenechám sa dnes ničím vytočiť, už to je dosť, že ma čaká doma upratovanie... 😀 😝

tak pekný víkend všetkým... 😎

bay
autor
26. jún 2009

Weji, nerob vela 😉

m311293
26. jún 2009

ahoj holky, koukám až na Michaela sma dobrá zpráva
dani, gratulace ke Klárce, sky gratulace k amniu, už nevím co kdo absolvoval, ale všem gratuluji ku všemu.

weji pekla jsem eskymo řezy ( te se mi moc nepovedli) ořechovou a kakaovou šlehačkovou roládu a tvarohovou bombu. celé mi to trvalo 4 hodiny. Weji já mám dnes 40. Strašné číslo, ohyzdné, nechutná, to je snad nejblbější číslo. A nejhorší je že jsme doma sama jen s Tomíkem, Marťa je někde s kamarády, MM má taky dnes narozeniny ten slaví v práci a já ztady sama samičká.. 🙄 🙄 😢

a tady malá vzpomínka na Michaela

https://www.youtube.com/watch?v=tyBs6-cmFvQ


https://www.youtube.com/watch?v=5_n7cftdkl0
sisipetka
26. jún 2009

Eliska tak vsetko naj naj ku krasnym okruhlym narodeninam. A bobulka Ti posiela pusinku - vraj si este stale mlada 😉
.... a ja uz sa vyvalujem v posteli, zvladla som nakup, povysavat, utriet prach, umyt wc a druhu cast upratovania nechavam na zajtra - hadam sa v domacnosti naraz nezoderiem 😅 😀

sisipetka
26. jún 2009

A ja milujem tuto - vzdy mam pri nej zimomriavky a slzy v ociach 🤐

https://www.youtube.com/watch?v=4FZcAzZOyOg
m311293
26. jún 2009

Peti, děkuji za přání i za pusinky od babuľkya. Už máte vybrané jméno?

halienka
26. jún 2009

Jéj, Eliška, ty máš dnes narodky, no všetko naj, naj naj, ti prajem, len samé šťastíčko, zdravíčko, lásky kopec, spokojnosti fúru, a peniažkov tiež dostatok 😉 A budete cez víkend aj oslavovať? Veď niekto musí tolké dobroty pojesť 😉 🙂 A že 40 strašné číslo, veď to nie si ešte ani na pol ceste moja zlatá, takže nevymýšľaj 😉 😀

m311293
26. jún 2009

Leni, děkuji ale v jednom s tebou nesouhlasím, že nejsem ani na půl cesty, ja ss myslím že více než půlku mám za sebou. jak se říká mládív pr.eli a do důchodu ještě daleko. Ale už nejsem sama, před chvíli přišel MM a donesl mí nádhernou kytici, tipla bych že asi tak za 700,- kč je tam 9 gerber a žlutá lilie

sisipetka
26. jún 2009

Eliska parada, tvoj muz aspon na chvilu v pozitivnom prekvapil 😉
Meno vybrate nemame, MM sa este o tom nechce bavit - je opatrny - avsak dostal bojovu ulohu, ze do porodu musi nieco vybrat - tak uz teraz ocakam, co si vlastne domov ponesieme 😀

halienka
26. jún 2009

Eliška, no super že sa tvoj MM trochu "prebral" 😀 tak to dúfam spolu pekne oslávite 😅 aj ty máš niečo pre neho? 😝 asi si moc nezaslúži, čo? 😝
Peti, my máme len dievčenské vybraté, tak to bude fakt prúser ak to bude chlapec 😀 😀

m311293
26. jún 2009

já mu koupila hůlky na nordic walking, ale žádná oslava nebude, bo teď volali známí a zlákali ho na pivo 😀

mery.maja
27. jún 2009

Dobre ranko ,

Elis gratulujem k narodkam 😉 vsetko dobreee 😵
Pozeram ze sa pekne gulatite 😀 tak zachvilocku tu budu dalsie prirastky z novej nadeje-tesim sa je to super.
Nas Matusko bol dost dlho chory mal nejake bacile ☹ ale uz je dobre vysledky boli v poriadku tak sa tesime 😵
Nejdem sa ani pytat co je tu este nove lebo je toho asi strasne vela....Halienka a ake meno pre dievcatko mate vybrane??
Tak ja sa uz lucim lebo ten nas jedosko uz bude zachvilku hore tak sA idem aspon v klude naranajkovat 😵 pekny den,snad uz dnes nebude prsat 😝

halienka
27. jún 2009

Dobré ránko bambulky 🙂 dnes vás tu asi moc nebude zas, čo? Ja viem, treba upratať, navariť, požehliť 😝 😀 veď ja tak isto, zachvíľu pošlem MM na nákup a už začnem pobehovať po dome 😀
Mery.majka, som rada že ste už zdravý a že Matúško už je v poriadku 😉 Už sa budete môcť spolu tešiť z leta 😉 🙂 My máme dievčenské vybraté Soničku 🙂
Tak zdar upratovaniu! 😎 😀

m311293
27. jún 2009

dobré ráno, dnes mi přijede ségra, do úterka tak se zase na pár dní odmlčím, přeji vám hezký víkend a úspěšný start do nového týdne

halienka
27. jún 2009

Eliška aj tebe pekný víkend, uži si to poriadne, dúfam, že to počasie už bude lepšie 😉 a teraz už chápem, kto poje všetky tie dobré koláčiky čo si vypekala 😀 😀

sonicka07
27. jún 2009

elis,dodatocne vsetko naj k narodkam. a 40 je v pohode,aj moja sestra ma tolko ale uz len do septembra. a poviem ti,ze nikdy nebola viac fit ako teraz. ked bola mlada,tak bola dost pevna,ale teraz po 2 detoch a kadzodennom sportovani vyzera super.
leni,mne sa zda,ze budes mat dievku,aspon tak to kazdy naznacuje. a sonicka je krasne meno 😀 ja som ho ako decko priam neznasala 😠 😀
a inak ako travite vikend? my budeme asi doma. vcera sme boli pri mori cely den aj so sestrou. bolo super.
majte sa krasne,tehulky,maminky aj snazilky. ppaa

halienka
27. jún 2009

Ahoj Soni 🙂 kukla som si tvoje, teda Tamarkine nové fotočky, joj, rastiete do krásy, a tuším z nej bude IT-čkarka, už sa ja zaúča na PC 😀 😀 Soni, to vieš, každý svoje meno v detstve neznáša, ale potom to všetkých prejde našťastie, tak ja dúfam, že našu Soničku tiež 😀 😀
Ja som práve dovarila, idem si vyfénovať vlasy a nachystať nejaké chlebíčky, má prísť návšteva 😝 tak zatiaľ papa

sisipetka
27. jún 2009

Ahojky kocky,
aj ja vas na chvilku pozdravim 😉
Maji, tak uz je teda lepsie a Matusko uz nech len zdrave bacilky nosi domov 😵 Sonicka, mala uz riadne podrastla, je peknucka 😵
Tak a mna od vcera vecera boli hlava, vymenili sa mi tehu nevolnosti a teraz neviem prist na to, co je lepsie ☹ Ale prekonala som sa, navarila obed, poupratovala zvysok zo vcera, nahodila pracku a teraz si dam zasluzili oddych. MM pride az vecer, tak aspon budeme mat s bobulkou klud - mozno si spravime babsky zur 😎
Pekny vikendik dievcata a Eliska pekne oslav tie krasne narodeniny 🙂

m311293
27. jún 2009

Ahoj holky,
Soni, děkuji za přání, já se citím taky lépe než před 10 lety, sice nesportuji ale taky chci začít.

Já dnes slyšela že nejoblíbenější jméno chlapů je Lenka, protože jim připomíná tři nejoblíbenější věci: Milenka, pálenka a dovolenka.

halienka
27. jún 2009

Eliška, panebože len nezačínaj cvičiť, bo sa zase budeš cítiť naprd 😀 rozbolia ťa svaly, kĺby a ešte dostaneš z toho depku, že to preto, že si stará 😀 😀 😀 To s tou Lenkou poznám, tu už mi to mnohí povedali 😀
Čau Peti 🙂 a piješ ty dostatok tekutín? Dúfam, že keď si oddýchneš, tak ti to prejde. Ale neboj, iž len tak týždeň, dva a už ti bude o moc lepšie 😉

weja
27. jún 2009

ahojte 🙂
v prvom rade, Eliška, všetko najlepšie 😵 😵 😵 40 určite nie je moc, všetky moje známe chytili po 40ke druhý dych a môžem osobne potvrdiť, že im ten "zrelší" vek pristane - väčšina vyzerá lepšie ako pred 10 rokmi... 😉 peknú oslavu...!! 🙂
a tie koláčiky by som si dala.... 😵

Peti, no ty ako úbohá tehula s nevoľnosťami a bolesťami hlavy si bola aktívnejšia ako ja tento víkend... včera som prišla domov neskoro, tak som len poutierala prach a umyla wc+kúpeľňu a dnes som chcela vysávať, ale MM vymyslel výlet do Poľska, išli sme troška na nákupy a keď sme sa vrátili, prišla návšteva a o siedmej sa mi už zasa nechcelo do toho púšťať... 😅 možno zajtra... alebo v pondelok... alebo sa na to úplne tento týždeň vykašlem a bude pokoj... 😀
takže Peti, pekne oddychuj, zaslúžiš si... 😉

btw. tú "story" o najobľúbenejšom mužskom mene som teda ešte nepočula, ale pobavila som sa... 😅 😀 😀

nada.hope
27. jún 2009

Eliska vsetko najlepsie k Tvojim narodeninam vela zdravicka, stasticka, lasky, rodinnej pohody a pracovnych uspechov. Nech sa Ti splnia aj tie najtejnejsie zelania 😉 😉 😉

halienka
27. jún 2009

Ahojte babky, tak ja liečim MM, dostal teplotu a bolí ho celé telo, asi chrípka do šlaka 😖 Tak som mu uvarila Coldrex a čaj do termosky, nasadila vit.C a pripravila suché pyžymá, bo on sa vždy potí ako divý. A ja som si preniesla periny do obyvačky a budem spať úplne samučká 😢 😀 nechám aspoň kocúra aby bol pri mne 😝 😀

sonicka07
27. jún 2009

leni,veru,teraz ju zaujima vsetko co nemoze dociahnut...je to uz nezbednica. chvalabohu zuby sa prerezali,dufame,ze sa uz ukludni. dost je mrzuta.
elis,to s tou lenkou je dobre,kamoska ma lenku,musim jej to napisat 😉
sorry,leni 😀
babulky,ako na sk,vsetci sa povinne ucia plavat? 😝 to je sila s tymi zaplavami. na morave je to drsne.
my sme vcera kupili malej stolicku na krmenie,chicco za 100e,malej sa tam lubi zatial,je to nove pre nu.
a 13.7.nastupujem znovu do prace ☹ ☹ 😠

halienka
28. jún 2009

Ahojte bambulky 🙂 tak ja som sa skoro vôbec nevyspala 😝 to viete keď je chlap chorý, tak je to horor, má nejakú črevnú chrípku, lebo ho vkuse preháňa a teplotu má stále. Dúfam, že to od neho nechytím 😝 To nevyspatie mám nácvik pre bábatko 😀 len teda teraz mám problém zo seba dostať súvislú vetu 😝 😀
Soni, a to počkaj keď začne chodiť, všetko budeš musieť povykladať o meter vyššie 😀

m311293
28. jún 2009

ahoj holky, děkuji všm za prání 🙂 🙂

leni. neboj se s cvičením to nebudu přehánět, ale od září chci chodit na břišní tance. A nemocný chlap je nejhorší zážitek.

Soni a kde bude mít malou?

sonicka07
28. jún 2009

elis,moj muz bude s nou,on robi len 4 hod denne od 4-8 rana,takze ked pride bude s nou cely den. ak sa stane ze sa nam to bude prekryvat alebo nestihne dojst domov,tak mam taku mladu susedu a ta ju bude za tedy mat. len ju musim naucit na flasu,lebo jej nebude stacit len kojenie rano a vecer,takze medzitym bude na umelom mlieku. musim sa este porozpravat s lekarom,ci je to ok. v noci,rano a vecer by som ju chcela este kojit a prestat za nejaky cas. of,mam z toho strach,ale nejak to zvladneme.