Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

weja
9. júl 2009

dobré ránko 🙂
Leni, to prevaľovanie pupka si ani pri najlepšej vôli neviem predstaviť... 😅 ale tvoja malá sa zjavne nenudí... 😀 tak si skús pospať ešte doobedu, kým pôjdeš do práce, aby ťa potom nezložilo na stôl... 😉
Bay, no to určite ti bude vyvolávať min. 2x denne, aby si jej poradila... ja som také telefonáty neznášala, kým som bola na pn, lebo v drvivej väčšine sa končili vetou: "...a nemohla by si sem na chvíľu skočiť a ukázať mi to...???" 😠 veď to je najjednoduchšie, ako sa pokúsiť vyriešiť to sama... 😖 😠

aké máte dnes počasie? tu je zatiaľ jasno, ale aj dosť chladno... 😝

halienka
9. júl 2009

Ahoj Weji 🙂 vôbec sa ti nedivím, že si to nevieš predstaviť, ani ja by som nevedela, keby som to nevidela na vlastné oči 😀 😀 U nás je zase zamračené a chladno tiež, iba 15°C. Ale aspoň zatiaľ neprší.
Inak Weji, to je už fakt drzosť, keď ti niekto povie aby si tam nachvíľu skočila, veď ty nemáš robotu od domu 5 metrov 😝 dúfam, že si ju odmietla vtedy 😀

weja
9. júl 2009

no zo začiatku som ju ľutovala, vedela som totiž, ako je to na figu, keď človeka po krátkej inštrukcii hodia do vody a plávaj 😝 (mne sa stalo to isté, keď som to preberala predtým ja), takže som jej chcela pomôcť... robotu som mala relatívne blízko - polhodinu na pešo, tak som tam aj vždy chodila, ale ako tehule, ktorej bolo zle v priemere 15 hod. denne, sa mi veru nie vždy chcelo a hlavne v lete mi to teplo a slnko nerobilo dobre... 😝 no párkrát som aj šla, ale potom som zistila, že ak to nestopnem, neprestane to nikdy, tak som už potom odmietla...

bay
autor
9. júl 2009

Dobre ranko, aj ked by som ho tak nenazvala ☹
Leni v pondelok musite predviest! 😀 😀 😀
Tak my sme mali v noci bojove cvicenia a moc som toho nenaspala co malo za nasledok ze som skoro zaspala v buse 😔 Cernochovi je zas zle. No nejdem to popisovat 😝 este teraz ma napina. Takze som o stvrtej rano drhla podlahy, pred piatou som si dala ranajky a hura do postele, tak som to zvladla dve hodinky spanku 😉 juchuuuuu

bay
autor
9. júl 2009

Inneska je stale 2v1.

reilyy • 40tt • Dnes o 08:15

inn dostala tabletku na vyvolanie poroduuuuuuuuuuuuu

weja
9. júl 2009

Bay, no máte to doma pestré... 😒 a z čoho mu je zle? 😕 ale opatrne aj s tým drhnutím podláh, lebo Miška ozaj vypudíš skôr ako bude treba... 😉

bay
autor
9. júl 2009

Weji netusim 😔 ani neviem ze by nieco pojedla 😒
Ved som zas drhla len to co bolo nutne (a bolo oblinkane) nie cele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

halienka
9. júl 2009

Ahoj bay, no ak sa mi to ešte bude s tým pupkom robiť, tak rada predvediem 😀
No vidím, že ani ty si tomu spaniu túto noc moc nedala. Budme obe pochrapkávať v robote 😝
Inneske držím palčeky, dúfam, že to dobre dopadne a bude to mať rýchlo za sebou 🙂

sisipetka
9. júl 2009

Dobre ranko kocky,
Leni tvoja mala je ako potapac v mori, ked uz chce ist hore, tak potiahne za ten kabel a kamosi mu pomozu na palubu. Asi Sonicka chcela mrknut na palubu 😀 😀 A inac viem si to zivo predstavit, taky skackajuci pupok, dnu - von - dnu - von 😀
Chudacik cernoch, teda aj ty - ked si to musela upratovat. Ja som sa dnes skoro tiez poblinkala pri umyvani zubov - proste mi pasta viac zabehla dozadu do pusy a naplo ma veru riadne 😖 Ani nebudem dalej rozoberat 😅
Weji, tak ta kolegyna bola mila, ze ci nechces zabehnut 😠 a ze by sa posnazila to viac pochopit? Je jasne, ze kratke zaucenie je problem, ale v konecnom dosledku je to problem zamestnavatela, ze nevytvoril take podmienky, aby boli vsetky strany spokojne....

bay
autor
9. júl 2009

Nevadi, ved ja sa na MD dospim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bay
autor
9. júl 2009

Peti k tomu umyvaniu zubov, uz tyzden frcim na paste ze paradontax a ze zvladam, sice tazko, ale zvladam. Kedze to je jediny sposob ako si aspon na chvilu ulavit od bolesti osmicky 😠

weja
9. júl 2009

chúďa Innes, zdá sa, že Erikovi sa moc nechce medzi nás... no snáď sa to už dnes rozbehne, keď dostala vyvolávačku... 😕 🙂
Peti, ty si tiež drž žalúdok na uzde, aby si neskončila ako Černoch 😅 😉

bay
autor
9. júl 2009

To vies, chlap, je mu u mamy dobre 😉 😀

weja
9. júl 2009

no klasika... 😀 😀 😀

sisipetka
9. júl 2009

uz tlacim do seba zmrzlinu 😉 Normalne, ze retro - taka tocena dvojfarebna ako za detskych cias 😎

halienka
9. júl 2009

No a ja som už v robotke, pobehala som banky doobeda čo som ešte potrebovala poprehlasovať trvalý pobyt a kúpila som si časopis Pekné bývanie a zas tu stonem že 3/4 vecí čo sú tam sú síce nádherné ale aj tie ceny sú nádherné a je úplne jasné, že ich nikdy nebudem mať! To je na nervy, už si zas dlho taký časopis nekúpim 😠 😀
Peti, takú zmrzku by som si aj ja dala! Krásna spomienka na detstvo 😵 A inak ten zážitok s umývaním zubov...ach jo, aj ja som raz musela čistiť stenu a zrkadlo v kúpelke 😀 😀 ale teraz je to už vcelku v pohode keď nejdem kefkou móóóc dozadu 😀

sisipetka
9. júl 2009

tak s tym peknym byvanim ani nehovor - mam kopu casakov a aj predstav, ale asi by som musela vykradnut aspon 2 banky, ked by som vsetko moc chcela 😉
...ja mam dnes upratovaci den...vymenila som si plagaty na nastenke za aktualne, stare veci archivovala, poupratovala stol v kancelarii i skrine a teraz sa chystam este do suflikov. Nie zeby som bola bordelarka, ale ked vyrabame v kuse rozne materialy a pod...tak sa mi toho tolko nakopi, ze obcas treba 😅

halienka
9. júl 2009

Ja neviem, či nemôžu do tých časopisov dávať nejaké reálne veci pre slovač, a nie len pre vyvolených horných 10 tisíc. Veď hádam si nemyslia že si obyčajný slovák kúpi umyvadlovú batériu za 15 tisíc, umývadlo za 22 tis., vaňu v pohode za 80 tis 😕 🙄
Peti, no ak ťa to neprestane baviť a u seba už nebudeš mať čo upratovať, tak kľudne prídi ku mne na prevádzku, trebalo by pozametať a poumývať podlahu, utrieť prach v poličkách, urobiť poriadky v papieroch... 😀 😀

weja
9. júl 2009

tak ja sa čestne priznávam, že som si spravila oddychové popoludnie - ako sme sa vrátili z obeda, nič poriadne som ešte neurobila 😀 hľadala som nejaký recept na nete, čo by som uvarila na večeru a na zajtra a akosi som sa tam zamotala, preklikala som sa až neviem kde a teraz som zistila, že už sa pomaly môžem začať baliť domov 😀 no ako dobre... 😝 😅

halienka
9. júl 2009

Weji 😀 to je veľmi pekné pracovné popoludnie 😀 aj mne sa to niekedy tak podarí 😀 dnes tu ale mám ako najust asi 3 cenové ponuky vypracovať a neviem či mám ja to IQ tak nízke alebo čo, ale tí ľudia niekedy píšu ako tatári, šak to sa ani nedá pochopiť čo ten dotyčný chce 😝 tak sa tu s tým morduje a ani ma to moc nebaví, bo viem, že sa dotyčný ozve, že to myslel inak 😝 a aby som mu to prerobila 😖

sisipetka
9. júl 2009

no aj moje popoludnie je oddychove 😉 Uz som si upratala a teraz cistim emaily z roku 2008 a potom prejdem 2009 - to akoze sa balim na MD 😀 😀 😀
Leni, tak ja mam pocit s nizkym IQ vzdy, ked zadam nieco na pripravu grafikovi a potom sa okolie tvari, ze ale oni to tak nemysleli a chcu to inac a samozrejme uplne od znova 😝

bay
autor
9. júl 2009

A ja cistim stol 😀 😀 😀 Len nemam taku krabicu ako v americkych filmoch 😀 😀 😔

sisipetka
9. júl 2009

Tak a Erik je na svete, Inneske gratulujem a prajem vela zdravicka a stasticka 😉

Sprava z juloviek:
erik je na sveteeeeeeeeeeeeeee ... 5120g 56CM

halienka
9. júl 2009

jéminku a aký veliký je to chlapisko 😕 😀 neviete či rodila Ineska normálne či cisarákom?

halienka
9. júl 2009

samozrejme rovnako veliká je aj gratulácia Ineske a jej Eričkovi 😵 😵 buďte hlavne zdravučkí a šťastnučkí 😵

nada.hope
9. júl 2009

Jeziskove huslicky Ineske aj Erickovi gratulujem a zelam vela zdravicka...................sily maju asi obaja velmi vela 😉 Leni ja si myslim, ze urcite sla cisarakom, boze ja ked si predstavim moju Ninku 2800, ved taku vahu mala asi pred mesiacom 😅 😅
Este raz veeeeeeeeeeeeeela zdravicka. 😉

halienka
10. júl 2009

Dobré ránko babky 🙂 dnes sa ešte nikto nezobudil? 😕 😅 😀
Nadi, ja len kvôli tomu, že jej dávali vraj vyvolávačku, tak som bola z toho zmetená. Či to sa dáva aj pred cisarákom?

bay
autor
10. júl 2009

Dobre ranko!
Gratulujem Inneske aj Erikovi a vela zdravia 😵

Ved tou vahou to uz je ako Elis 😅
No ja celkovo nechapem preco ju nechali tak dlho prenasta ked uz pred terminom mal Erik 4400g, ale tak Dr. asi vedeli 😅

A davno som nepisala o jedle 😀 😀 Tak moje dnesne druhe ranajky = acidko s multi dzusom. A snaaaaaaaaad to bude mat ocakavany rychly ucinok 😅 😀 😀 😀 😀

mery.maja
10. júl 2009

Dobre rano,

Inneska gratulujem k Erikovi...len nech ste obaja v absolutnom poriadku a co najskor doma.

Halienka ja si myslim ze ak jej dali vyvolavacku mozno si mysleli ze bude rodit normalne,potom sa zistilo ze to zrejme nepojde a spravili jej cisarsky aj mojej kamaratke to tak robili a to nemal ten jej chlapcek ani taku vahu ako Erik. 😕

halienka
10. júl 2009

Asi to bude tak Maji, no hlavne že ju nenechali dlho sa vytrápiť a že sú obaja v poriadku 😵
Bay, tak ťa zase trápi zápcha? 😕