Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

evitkamalicka
27. jan 2009

ja som podla cinskeho pes

halienka
27. jan 2009

no zbohom, to tu je ale zverinec 😀 Skybaby, posielam, napíš či došla 😀 😀

m311293
27. jan 2009

ahoj holky, tak mně pumpli o 3 dcl krve, ale v pohodě, ani špatně nic, jen teď se mi trochu točí hlava, ale jen proto, že jsem doma pouklízela ten borčus......byla jsem tam celkem asi 50 minut, a nakapáno jsem měla asi za 4 minuty.............te´d si užívám doma. jinak mám krev vzorovou což mně těší nejvíc.

Leni a líbil se ti ten s tím plynoměrem, teď už není aktuální 😀

Já jsem opice a Mm je kůň, já myslím že to přesně sedí.

weja
27. jan 2009

trpezlivost...?? to je co??? 😀 ale uz sa jej troska ucim, kedysi to bolo so mnou horsie...

Eliska 😀 😀 😀 si to teda zhodnotila... 😀
brrr... nehovor, ze sa ti toci hlava, lebo mne je na odpadnutie aj za teba... 😅 MM mal spoluziaka, pred ktorym tieto veci este len spomenuli a on sa uz viezol dolu 😀 uplne naozaj odpadol... kdekolvek... 😅 chudak, no nemal to lahke... 🙂

m311293
27. jan 2009

weji, já tam byla poprvé a nevěděla jsem co to se mnou udělá, mně nikdy špatně nebylo.....ale co víš...... ale jak máš zaškrcenou ruku, tak ani na jehlu nevidíš...... fakt to bylo hodně rychlé............ a už mi je dobře, dala jsem si jídlo a vegetím na gauči

nada.hope
27. jan 2009

Ahojte hlasi sa koza 😀 😀 😀

m311293
27. jan 2009

do ZOO s náma 😀 😀

m311293
27. jan 2009

tak je to jinak, já jsem kohout a MM je opice.

Leni a ty si rok 1973?

bay vola jsem to nenašla

skybaby
27. jan 2009

tak ked uz sme pritom statny novy cinsky rok babulky 😀
leni trpezlivost dosla, hned sa citim inak 😀

halienka
27. jan 2009

Hojte babky, kolega došiel musel som preč od PC, ale teraz zas išiel na obed tak mám chvílku 😉
Eliška, daj tej dobrej krvi aj mne, ja tam mám furt dáku hodnotu zlú, inak by som chodila, už len za ten deň volna by to stálo. MM má tiež dobrú krv, ale tiež by to asi nezvládol, tak si ju egoista jeden necháva len pre seba 😀 A čo máš na mysli s tým plynomerom? Som nejak z obrazu 😀 😀 A veruže som 1973, stará to byvolica už som 😀
Skybaby, to som rada, mne práve odyšla zas energia, cítim sa akokeby ma scucol nejaký mimozemšťan ako v tých sci-fi filmoch, čo ťa vycucnú totálne z energie 😀 Ráno som bola vcelku okej, ale teraz...brucho už našťastie nebolí ale to že som 2 dni pomaly nič nejedla sa musí niekde prejaviť. Asi si nasadím kofeín 😀

halienka
27. jan 2009

že odyšla 😕 😀 odišla samozrejme 😀

m311293
27. jan 2009

Leni, že bych ti neposlala ten jak příjde dělat odpočet plynu člověk s ruským přízvukem a vezme sebou i plynoměr. nebudete ho potřebovat.

halienka
27. jan 2009

Jáj, ba Eliška, poslala 😀 len už som zabudla a nedošlo mi na čo myslíš 😀 No veru, málo nechýbalo, aby sme tak dopadli.

m311293
27. jan 2009

tak mně napadlo, když kolega říkal že bylo hodně lidí, co on považuje za "hodně" lidí, bo pro někoho jsou to i dva 😀

bay
autor
27. jan 2009

Tak ja som tiez chodievala darovat krv, bracho mal dokonca na transfuzke civilku, tak ma obcas braval so sebou. Ze 50 min tam stravit. My ked sme boli viac ako 15 min v NTS, tak bracho nadaval, ze ako im to moze trvat tak dlho... Ale ja uz darovavat nemozem ist, kvoli tej peceni a ja by som chodila ☹ A MK co ma priam idealnu krv na darovanie nechce, ze je jeho a nevidi dovod sa delit 😠 😠 😠

danka24
27. jan 2009

ahooj bay ako sa mate??? si sa neukazala ani nepamatam.. uz namna kasles .. ☹

bay
autor
27. jan 2009

Jak na teba kaslem, kazdy den kukam tvoj graf a taham ho hore, ved si aj // nasla 😠 🙄 este aby si to zopakovala o 2 tyzdne...

danka24
27. jan 2009

bay este ze tak 🙂 pekne pekne len by si mohla prist aj trosku pokecat 🙂 a dakujem 🙂

weja
27. jan 2009

Dani - ty si si nasla //???? ale teraz neviem, ci na ovu alebo tehu teste??? 😅

chlapi su proste slabsie povahy, co sa darovania krvi tyka... a medzi nich sa bohuzial radim aj ja 😀

danka24
27. jan 2009

wejka ahooj ano nasla som // ale zatial len na ovu teste presne v stvrtok ked mm nebol doma.. ale piatok mi to vynahradil 😉

bay
autor
27. jan 2009

Dani nestiham..... Vecer pridem domov z prace a rovno do postele ako som utahana.... A nie to este sadnut na kona 😀 😀
Weji, ty nas chlap, DAnka ma zatial len na ovu // ale aj to povazujem za dobry uspech 😵

danka24
27. jan 2009

bay ja tiez po veceroch nechodim na kona .. venujem sa MM 😉 tak tak treba pochvalit a sme sa smiali ze spermijky teraz nepojdu s ruzami ale asi s gerberami nech im vajko otvori dvere 😀

weja
27. jan 2009

ahaaaa... 😵 no veru, aj dobra ovu je uspech... 😀 tak drzim palce, aby tie gerbery na to vajko zabrali 😀

danka24
27. jan 2009

weji vdaka 😵 😀

skybaby
27. jan 2009

ja som tiez mala ovu ale spermijky asi zabudli kyticu a nikto im neotvoril 😀 ale ved hadam sa poucili ... ja som sa uz zmenila na snazilku a s tou davkou trpezlivosti od halienky sa budeme teda s muzom trpezlivo snazit (ale zasa netreba to prehanat a do konca roka chcem mimiska do bruska) 😀
danka ta teraz cakaju dva napinave tyzdne co? 😉

danka24
27. jan 2009

skybaby jasne 2 neuveritelne tyzdne.. a mam prisny zakaz testovat skor ako mi bude meskat ms .. 😀

m311293
27. jan 2009

No Bay, mne se to nezdálo dlouho,...... já tam byla poprvé, takže těch 50 minut to bylo včetně vyplňování papírů, všech vyšetření, až dokud jsem nedojedla svačinku....... všude to pěkně odsýpalo, jen na výsledky z krve jsem čekala 10 minut. Za 15 minut se nemůžeš dostat ani k odběrům.

m311293
27. jan 2009

holky, dnes jsem neodolala a koupila si to novou čokoládu Milku, a karamelem a lískovými oříšky. Uvařila jsem si kafe a dala si kousek . Je vynikající, jak čoko nemusím tak tahle je bomba.

bay
autor
27. jan 2009

Dani a co taklalie, to by nezabralo? Alebo tulipany 😵 ale tie teraz asi moc nie su.... Mozno by mohli skusit jahody so sampanom 😀 😀

danka24
27. jan 2009

no vidis akurat som volala s MM ze mam kupit sampanske.. tak skusim i pozriet v lidli na jahody dobry napad 😀
no ja som povedala ze kedze mi kupil teraz na narodky 25 ruzi ze mozno sa vajko umudri a pusti tych spermosoch dnu 🙂