Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

sisipetka
22. júl 2009

Vtip z lekarne:
"prosim vas mate specialne tampony na kupanie?"
"..ako to myslite? do usi?"
"nie intimne"
...skoro jej oci vypadli, chuda lekarnicka...
Dnes som vyrobila taky dopyt po lekarnach v BA, ze dalsie tehulky maju vyhrate 😀

halienka
22. júl 2009

Peti 😀 😀 😀, som sa dobre zasmiala 😀 že do uší 😀 😀 😀 ja sa divím, že už doteraz nebol po tom dopyt, kolké aj netehu baby majú mykźy a kadejaké také problémy a nemôžu sa vlastne preto kúpať vo verejných bazénoch, čo by tie za to dali!

halienka
22. júl 2009

to čudné slovo "mykźy" je myslené "mykózy" 😀 bože už ani písať neviem 😀

sisipetka
22. júl 2009

uz cem ist domov, volala som MM, ze kedy pre mna pride (vacsinou chodim busom, dnes ideme akoze spolu autom)...a on ze az po 16tej 😅 Pytam sa ho, ci ma vela roboty, nie nema, ale co pojdeme tak skoro k vode? Skoro ma vystrelo, ved mozeme byt aj kludne doma...na co v praci? 😅 Ti nasi muzi 😀

halienka
22. júl 2009

Peti, mňa riť omína, v bruchu nafukuje, už si neviem na tej stoličke ani polohu nájsť 😀 hneď by som šla domov už len z toho dôvodu že by som sa vyvalila pohodlne na gauč 😝 😀 no určite lepšie sedieť doma ako v práci 😉

sisipetka
22. júl 2009

Leni, aj mna dnes nafukuje a zajtra rano mam vyliezt na kozu 😅 A idem na krv AFP testov, tak dufam, ze vsetko budeme mat ok.
Vidime sa zajtra okolo obeda, majte sa so Sonickou krasne a ostatne kocky pozdravujem tiez 😵

halienka
22. júl 2009

Peti, tak držím na zajtra všetkých 20 prstov aj palcov, nech to dobre dopadne, snáď sa do rána vyprdkáš aby si tam rovno nefúkla gyndošovi do tváre 😀 😀 A uži si to dnes pri vodičke! 😵

danka24
22. júl 2009

ahojte babulky
zajtra aj ja drziiim peti palceee silnoooo a urcite vsetko dopadne na 1* len nestresuj jasne .. a este ja nedrzim 20 prstov ale 40 😀 😀
baby ja mam dnes take tlaky v brusku .. taky zvlastny pocit .. neviete z coho to moze byt?

halienka
22. júl 2009

dani ahoj 🙂 no vidíš, máš pravdu, veď mi máme nie 20 ale 40 prštekov 😀 😀 tak samozrejme že držíme Peťke všetkych 40 😉
Dani a nenafukuje aj teba? Máš bruško tvrdé či volné?

danka24
22. júl 2009

co ja viem ja by som povedala ze take tvrdsie ako zvycajne..

halienka
22. júl 2009

no ak nie je tvrdé ako kameň, tak sú to asi len vetry a to hádam po chvílke povolí 😉 🙂

halienka
23. júl 2009

Dobré ránko babky 🙂 Ja už som v práci, máme dnes tovar a keďže tu nie je kolega tak to musím zvládnuť ja 😝 To je hrozné, budiť tehotnú ženskú takto skoro a ešte aby som aj vláčila balíky 😝 ale ja som si zabezpečila posily 😀 takže som nič nevláčila 😀
Dnes bude vraj vonku zase riadne peklo, takže pekne sa všetky vyzbrojme fľaškami s vodou a pevnými nervami 😀 😀

skybaby
23. júl 2009

dobre ranko babky 🙂 leni veru je to hrozne tehulku takto skoro budit ... ja som sa zobudila o pol osmej na knucanie steniatka ktore tym upozornovalo na to ze sa vykakalo 😀
peti kocky od nas z novembroviek tvrdia ze tie tampony predavaju v bille a jedna ich tento tyzden kupovala v petrzalke v bille na nobelovom namesti ... ja sice netusim kde to je ale ty mozno budes vediet 🙂
ja idem dnes zaockovat stena a chystam sa na tehu cvicenie 😉

halienka
23. júl 2009

Sky, ahoj 🙂 tak takto sa budeš budievať na kňučkanie svojho miminka za pár týždňov, keď sa vykaká 😀 😀 to máš nácvik normálne 😀 A odkedy chodíš na tehu cvičenie? Či ideš prvýkrát? Ja sa chystám na prípravu od 30tt a tam vraj aj cvičia s tehulkami.

skybaby
23. júl 2009

dnes by som chcela ist prvy krat, minule tehu som chodila inam ale am si to treba predplatit aspon na dva mesiace, toto je take jednorazove tak uvidime 😉

lubka89
23. júl 2009

ahojte🙂

skybaby
23. júl 2009

ahoj lubka 😉

lubka89
23. júl 2009

o com je tu rec?

weja
23. júl 2009

ahojte 🙂
včera som sa sem už nedostala, mali sme v práci oslavu 😵 až do 8mej večer... 😅
Peti, držíme palce!!! a bola si sa nakoniec kúpať?
Leni, už som ťa chcela zvoziť, keď som čítala o tých balíkoch, ale vidím, že to máš dobre zariadené 😀

nada.hope
23. júl 2009

ahojte zlaticka, tak ako sa mi tu mavate?

nada.hope
23. júl 2009

Kamilka sa kedy vrati z dovci a ako sa maju moje tehuly? Dnes iosla Petka na vysetrenie? Dufam, ze sa ozve 😉

nada.hope
23. júl 2009

No je to toto mozne, zasa sa po nejakom case ozvem, napisem a opat tu nikoho, to mi robite asi naschval, vsak? 😅 ☹

halienka
23. júl 2009

joj babky, ako na truc, idem sa uvariť a ešte aj roboty je kopa, som bola teraz už aj na obede, tak konečne mám trošku čas 😝
Weji, no ja som si MM zabezpečila aby mi pomohol, šofér by sa na mňa vys...Ale keby nemohol MM, tak ja by som donútila aj šoféra 😀
Ahoj Nadi, asi je už všetkým tak teplo, že sa im ani ťukať do klávesov nechce 😀 Ja sa zatiaľ držímvcelku a vy s maličkou ako? na kupko nechodíte?

sisipetka
23. júl 2009

Ahojky kocky,
uz som spat. Dakujem za palceky 🙂 Takze krcok zatial drzi, na hlavku si mam dat sem tam paralen, a na krce pit magneziovu vodu a ked bude horsie, tak mi da magnezium v tabletkach. Krvicku zobrali, o tyzden budem volat a potom sa dohodneme na morfo usg.
A kupat som sa bola, bolo fajn, riskla som to na par minut bez tamponov, tak hadam bude dobre 😉 Aj dnes ideme, stacia nam 2 hodinky podvecer, troska vetrika a slniecka spravia svoje na mojej dusi 😵 Jani, dakujem za tip na tampony...u nas je tiez billa, tak skusim pozriet tam.
Steniatko ta zobudilo o 7.30 - to je super, to nase vacsie budi o 5tej 😀 😀 - ale nastastie este nepokakane 😎
Leni esteze si mala pomocnikov, ty pracovnica jedna 😵 Weji, aj ja chcem oslavu - zajtra mam narodky, nepridete ku nam 🙂
Nadi ahojky, no musime sa asi prisposobit rytmu tvojej malej kocky - napis rozpis 😉

nada.hope
23. júl 2009

Peti no keby som ho ja vedela 😅 Leni na kupko si zatial s malinkou netrufam, radsej este nie ved ma iba 5.5 mesiaca, ale na buduci rok to urcite isti more,.............tento rok sme boli na "malte", inac poslusne hlasim kupelna je prerobena a uz sa v nej da aj súprchovat, takze som vonava 😉

halienka
23. júl 2009

Ahoj peti, no tak aspoń nejaké rady ti dal gyndoš, snáď to pomôže. A nevravel že z čoho by mohla byť tá bolesť hlavy? ja som minulé tehu brala magnézium v tabletkách proti búšeniu srdca, ale nejaký veľký účinok to nemalo. Tentokrát mi až tak nebúši, alebo som si už zvykla 😀 Inak, taká vodička fajná by bodla aj mne, mala by som si tu pod stôl dať aspoň nejaký lavór a namočiť si doň nohy 😀

sisipetka
23. júl 2009

hmm nepovedal, ze z coho to moze byt...dnes som aj tlak mala ok 😉
Nadi, tak to je potom smola, ze Ninka Ti nepovie, kedy mozes konikovat 😀 ...a to more buduci rok, uz ti teraz potichucky zavidim - nas bude cakat malta 😎

weja
23. júl 2009

Peti, gratulujem k dobrým výsledkom 🙂 poriadne ťa vycucali aj z krvi? ale dobre, že aspoň niečo môžeš na tú boľavú hlavu...
Leni, ty ešte nemáš pod stolom nohy v lavóre??? 😀 ja síce tiež nie, ale tu to nie je také na nevydržanie... ale nie je to veru zlý nápad... 😀
Nadi, no aspoň niekde sa môžeš kúpať... keď nie more, aspoň kúpeľňa... 😀

sisipetka
23. júl 2009

weji iba jednu ampulku 😅 - ja nemam problem dat aj 4, tak som bola sklamana 😀

halienka
23. júl 2009

Peti, no to teda odflákli, mne brali 3 alebo 4 ampulky. ale to asi preto že mi na začiatku tehu nebrali vôbec, čo sa to má brať aj na tie rôzne choroby 😝 ešte šťastie že mi povolili najesť sa, bo by som im tam zaklepala nožičkami 😀
Weji, pustila som si aspoň ventilátor, ale tuším mi to nijako nepomáha 😝