Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

halienka
1. sep 2009

No babky kde ste všetky? Bolo dnes pekne tak sa vám nechclo sedieť pri PC čo? 😅 to len ja musím keďže som na tej blbej PN 😝

sisipetka
1. sep 2009

ahojky, uz sme doma....
Leni, nie nasa Janka nebola v nemocka, to ina Janka z grafov - mam s nou priblizne rovnaky termin, tak sem tam piseme cez IP.
Denny ja tiez chlebik nepeciem, ale mama ma pekarnicku a to je super vec...kupite tie rozne zrnieckove muky, date podla odmerky + vodu a chlebik je za 3 hodky na svete - chuti fantasticky.
Leni s tym bruskom to mas fakt tazke, ja som rano na teba myslela. Dost tvrdo som spala a zobudila som sa pri otacani na druhy bok a tak ma strasne zabolelo v crevach, ze som asi 10 minut predychavala a masirovala. Nejako som s tebou spojena a ked ty mas problemiky, tak ja ich mam v takej mensej verzii - to asi aby si v tom nebola sama 😅
My sme dneska troska grilovali, resp. opekali spekacky a chlapi stavali detske hupacky na zahrade 😵 Medzitym som riesila taxi sluzby - nasi dosli z dovolenky, tak som ich rozvazala .... ale inac bol fajn, klud.
Zajtra rano mam prvu poradnu na rizikovom, tak potom napisem, ze ako to dopadlo. Nastastie ma sestra potesila, ze jej priatel ho pozna a ked pride na konci septembra na slovensko, tak skoci za nim a zaroven mi bude robit butlavu vrbu a hodinu otazok a odpovedi 😀

sisipetka
1. sep 2009

Leni, to oblecko je krasne ....Sonicke sa urcite bude pacit 😉
...ja som na tieto veci antitalent, teda mozno nie, ale nemala som prilezitost to zistit, kedze ma to vobec nebavi 😅 ...ale, ak by ste potrebovali opravit napr.DVD, tak s tym ma dobre skusenosti 😀

bay
autor
1. sep 2009

Leni no sikulka si 😵

My tu zajtra nebudeme, musime ist k doktorovi ☹ Malemu sa zapalilo ocko a to aj napriek tomu ze od druheho dna zivota dostava septonexove kvapky 😔

nada.hope
1. sep 2009

Ahojte zlaticka moje je tu niekto?.......................

nada.hope
1. sep 2009

Pozrite na moju Ninku v postielke, takto ma vita kazde rano................

ellise
1. sep 2009

já........... ale moc dlouho tady nebudu

nada.hope
1. sep 2009

Ahoj Eliska, s tebou som nebola, ajjaaaaaaaaaaaaaaaaaj strasne slho ako sa mavas?

ellise
1. sep 2009

ááále nadi, nic moc, ale nějak se to přežít musí...... dnes jsem měla dovolenou a zítra už jdu do práce, a vůbec ale vůbec se mi nehce

nada.hope
1. sep 2009

no to ti nezavidim, ja mam prave dovolenku ja na robotu nemyslim, ale ty to urcite zvladnes 😵

ellise
1. sep 2009

navíc náš Tomík šel dnes poprvé do školy a zítra nám začne režim, tak se toho trošku děsím, doteď to byla pohoda a žádné starosti,
a půjdu spát, ráno vstávám o 5........Nadi měj se hezky a užívej si malinkou

nada.hope
1. sep 2009

Ahoj Eliska a drzim Tomaskovi palceky po prvy krat v skole 😵

denne73
1. sep 2009

Ahojte holky. Tak hlásim, že chlieb sa vydaril. presne podľa receptu Bay. zabudli sme akurát na kmín a sodu bikarbónu, ale chutná vynikajúco.lenka akosi môžem pozrieť album?? 🙂 🙂 my sme ho nepiekli v pekárnička, ale tak ako kedysi babičky v rure hehe.Ahoj nada. Ninka je krásne bábo. Eliška-školáčikovi prajem veľa úspechov v škole.

nada.hope
1. sep 2009

Deniska ahoj moja, ty si robila domaci chlieb? JA si z mojej mladosti pamatam jeden co robila moja mamina a nedopadol dobre 😅 Tvoj bol urcite lepsi 😵 😵

nada.hope
1. sep 2009

Dakujeme 😉

denne73
1. sep 2009

Ahoj nadi, no predstav si ja 😀 😀 čo s pečením veľmi nekamarátim ja som upiekla chlieb. Ani to nebolo ťažké celkom pohoda, len ma mrzí to korenie bol by určite chutnejší.Škoda, keby sa dal poslať cez net heh možno raz aj to bude tak vám všetkým pošlem ochutnať 😉 😉 😉 😉 😉

nada.hope
1. sep 2009

NO skoda a posta asi nie je taka rychla 😀 😀 😀 dala by som si nejaky dobry domaci chlebik........ Ja osobne nerobim ani kysnute kolace, nedokazem to s kvasnicami, nie sme kamarati,.........najradsej iba piskotove cesto a nepecene zakusky 😀 😀 😀

denne73
1. sep 2009

Ani ja vôbec nerobím kysnuté. Chalani a moja polovička sa musia uspokojiť s bublaninou, alebo bábovkou 😀
Raz som skúšala pirohy....nikdy viac Plnila som ich aj lekvárom a tie lekvárové mi komplet vytiekli do hrnca 😝 😝 😝 😝 .

nada.hope
1. sep 2009

NO ja radsej neskusam nieco o com si myslim ze to nedopadne dobre 😀 A najradsej mam tie nepecene zakusky 😀 😀 😀 pri nich mam istotu, ze nic nepokazim a hlavne nevyhodim 😉

weja
2. sep 2009

ahojteeee 😵
Peti, o tej rizikovej poradni som ti písala ešte v pondelok a teraz pozerám,že mi vôbec nepridalo príspevok 😠 ja som tiež chodila do rizikovej, ale veľký rozdiel oproti normálnej nebol - akurát kontrola každé 3 týždne namiesto 4 a častejší USG - podľa potreby, nielen v 10tt, 20tt a 30tt.... ale veď uvidíš sama... 😉

Leni, tebe tie črevá nedajú pokoj ☹ a si šikulka, ja som sa štrikovať učila na ZŠ, ale vždy som skončila s dvojnásobným počtom očiek, ako som pôvodne začala 😅 a podotýkam, nebol to zámer 😀

Eliška, ako Tomi zvládol prvý deň v škole? 😵

Deni, paráda, že chlieb sa vydaril 😉 ja tiež najradšej pečiem piškótové, sem-tam linecké, ale kysnuté som hádam ešte ani nerobila... 😕

Nadi, čo vy plánujete cez dovolenku? budete doma oddychovať, či máte aj nejaké iné plány? 🙂

denne73
2. sep 2009

Ahoj WEji. Tak čo už pomaličky balíte??? Moji šloláci už napochodovali do školy tak trošku vegetím pri pc. musím už začať písať tú nešťastnú bakalárku ☹ ☹ NO chlieb sa vydaril, lenže ja som si ho dopriala ešte teplý 😲 😲 😲 😲 no a celu noc bojovala ☹ ☹ . Takkže dnes dietka

denne73
2. sep 2009

Ahoj Lenka. Tak už som konečne prišla na to ako otvoriť album 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Ten vak pre maličku je prekrásny.Ja mám podobný ale v žltej farbe . Si šikulka.ja sa moc do štrikovania nepletiem, nemám potrebnú trpezlivosť na takéto roboty hehe. Ja mám rada, keď je výsledok hneď.Inak ako sa máš???Dúfam , ža ťa ten žalúdok už začne poslúchať

halienka
2. sep 2009

Ahojte babenky moje 🙂 no vy ste mi ale potvorky, tak ja som to už včera vzdala, že reku už isto nik nebude písať a vy ste tu potom rozprúdili debatu len také fukoty 😀 😀
Deni, to som rada, že sa chlebík vydaril, ja teda kysnuté som skúšala asi dva razy a obidva razy to šlo do koša, tak som sa na to už vyprdla, aj z toho dôvodu, že mne moc kysnuté dobre na trávenie nerobí, aj tak by to jedol len MM 😝 😀 Do albumu sa pozrieš keď si klikneš na taký akoby malý foťáčik čo máme každá pri mene nad tou čiarkou vpravo 😉
Nadi, maličká Ninka je strašne zlatučká 😵 😵 a kukám že aj ty sa bavkáš s fotkami, aj ja, akurát mám slabý PC a trvá strašne dlho kým niečo vytvorím a to ma odrádza ale už som MM zahlásila, že za pôrod nechcem žiadne zlato alebo tak, ale notebook 😀 😀 tak som zvedavá 😀 a používaš už hotové pozadia alebo si sama vytváraš z rôznych komponentov tie obrázky? 😅
Eliška a ako Tomík v škole? Napíš ako sa mu tam páči 😉
Inak my s MM máme dnes 14. výročie svadby 😕 😀 a chudák MM ani žiadny darček odomňa nedostane, keďže som na PN, dokonca aj ten sexík máme teraz zakázaný pre istotu, to je fakt už v kýbli 😀 😀 😀 no ale počkám si či si on vôbec spomenie, že máme výročie 😝 ako ho tak poznám tak asi nie 😀 😀 Weji, nemáte aj vy dnes výročie?

denne73
2. sep 2009

Tak blahoželám Lenka. 😉 😉

halienka
2. sep 2009

Deni, ja rada štrikujem aj hačkujem, mňa to ukľudňuje, akurát nie vždy sa mi podarí uštrikovať to čo si zaumienim alebo v takej veľkosti ako si zaumienim 😀 😀 žalúdok už je lepší, ale ako sa poznám, on sa zas ozve, to aby som nezabudla že ho mám 😀 😀

denne73
2. sep 2009

Lenka ako sa tam vkladaju do albumu fotky?? 😀 😀

denne73
2. sep 2009

Už to mám. Už som na to prišla

weja
2. sep 2009

Leni, a mne sa aj zdalo, že ešte niekto má podobný dátum... ano, ano, aj my máme dnes výročie - konkrétne tretie 😵 😵 😀 môj MM to eviduje (zatiaľ ešte hej 😀 ), ale neplánujeme si nič kupovať, veď ideme na dovolenku... sme si to tohto roku uľahčili... 😀

bay
autor
2. sep 2009

Leni, klobuk dole a gratulujeeeeeeeeeeeeem. My uz mame navstevu Dr. za sebou a pekne priberame, uz mame 3600g, takze konecne viem co som to v ten osudny piatok vlastne vytlacila 😅 🤐 😀 😀 😀 A kedze zas chvilku spi, idem sa k nemu pridat 😵
Ja peciem veeeeeeeeeeeelmi rada a aj kysnute. Nie je sice este take ako od babicky, ale v osemdesiatke, to uz snad budem vediet lepsie 😉 Aj vcera som chcela robit parene buchty, ale nevyslo, kedze som doma neobjavila kvasnice, co som myslela ze mame 😝 tak ako alternativa boli domace slize pre MK a perky pre mna 😵 Misko mal mliecko 😉 (takze kazdy clen rodiny je nieco ine. Supeeeer 😀 😀 😀 To bude varenia cely zivot 😉

Co sa nasho ocka tyka ☹ jooooj chudacik moj. Tak sme dostali framykoin a ze ak sa to do piatku nezlepsi, tak v pondelok hura k ocnej 😢
A ked sme tam uz boli, tak som rovno na doktorku vybafla ohladne ockovania proti zltacke a tej mojej peceni, ze teda by som maleho nechcela (pokial to podedil, ale zatial sa tvari, ze vsetko podedil po tatovi, vraj okrem nosa, ze ma hore nos po mne 😝) ockovat, tak povedala, ze taku maminu a mimco este nemala a ze pozistuje a dohodneme sa o dva tyzdne na poradni, ze co s tym 😵
A este sa na mojho chlapa musim postazovat. Uz dva tyzdne ho boli ruka (ani nevie z coho) a az vcera sa mi ho podarilo ukecat, ze by mal zajst k doktore. Tak som zvedava kedy si najde cas aby zasiel k obvodnej po papierik k chirurgovi a zasiel aj tam 😒

bay
autor
2. sep 2009

Weji, tak aj tebe gratulujem k vyrociu 😵