Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
17. sep 2009

jj. patlala som repikovym kremom a v krize aj obklady 😉
Ale pokial je len cervene a svrbi tak maz tak casto ako si spomenies a pomoze to 😉 Po par dnoch by to malo ustupit 😉

halienka
17. sep 2009

Díky, tak skúsim, priznávam, že som to doteraz s tým mazaním flákala, ale tuším už budem musieť k tomu pristúpiť zodpovedne 😀

sisipetka
17. sep 2009

Leni, krv bola tiez ok, ale to boli este starsie vysledky - lenze uz nestihol zapisat, bo som isla na rizikovu. No zajtra ma cakaju vysledky z endokrinologie...tak hadam aj tie budu ok a cez vikend mozme v klude oddychovat (aj ked celu sobotu som v ruzomberku na seminari z korculka).
Mna brucho sem tam svrbi a dokonca sa mi urobili potnicky, takze tie sa snazim teraz nemazat, nech uschnu svine jedny 😠 Ale Kamilka radi dobre, skus repikovu mast - ta je na dezinfekciu, premazanie a pod. Davam na vsetko takehoto charakteru a pomaha. JA len pevne dufam, ze ma strie a pukanie bruska obide, tak ako po ine razy.
Dievcata idem domenka, rano som mala skusku z anglictiny a po vcerajsom biflovani som uplne out. Ale zmakla som ju a mozem ist na dalsiu uroven - uz tretiu pocas tehu, joj nase male bude inak mudre 😀

bay
autor
17. sep 2009

Peti, vy budeete muuudri 😵
Leni, kto maze jede a ze uz mas nacase zacat poctivo mazat 😀 😀

Mna mrchy strie neobisli 😠 😠 Ale ved mi to moze byt jedno. Som vydata matka, tak co 😀 😀 😀

danka24
17. sep 2009

ahojte babulky.. ako sa mavate? vidim ze su tu same pekne cisla ze lenka 30tt a petka 26tt ty brdo tak to leti.. a wejka ako bolo na dovolenke?
bay ved to ze ty si to uz mozes dovolit uz si za zenitom 😀 😀

ellise
17. sep 2009

ahoj holky,

Weji kdyby každý turista os.al jen jednou pyramídu, už by ani skrz hromadu h.ven nebyly vidět

Leni, mně taky svědilo břicho, strašně, říká se, že ditě bude mít hodně vlasů, což se potvrdilo.
Holky i u vás prší? tady od rána, dokonce i v Chrovatsku prší 😉

Co se týká řízení, na strach je nejlepší praxe, když jsem jezdila jen občas, taky jsem se furt bála, ale s praxí získáš jistotu a přestaneš se bát.

bay
autor
17. sep 2009

Elis, tu prsi od obeda. Kedze som si nevzala ani bundu ani dazdnik ked sme sli na klbiky, tak sme pekne zmokli cestou domov 😉
Dani, tu nic moc. Uz mi to lezie na nervy byt stale sama 😔 Uz sa tesim, ked budeme moct vyrazit do spolocnosti. Ale na to s este pockam 😢

evitkamalicka
17. sep 2009

tak som doma z jazdy a dnes to bolo uplne super, ani raz mi to nezdochlo a dokonca som dostala pochvalu, ze na 3 jazde este nevidel nikoho tak pekne ist 😵

evitkamalicka
17. sep 2009

a uz som dokonca aj sama parkovala-cuvala medzi dve auta

nada.hope
17. sep 2009

Evitka no ty si sa musela potajomky doma na tuto jazdu pripravovat 😀

evitkamalicka
17. sep 2009

nadi praveze vobec, nemam na com, auto dostaneme az ked urobime vodicak, vcera som isla dost zle, lebo som sa zlakla a dnes uplna pohodicka

nada.hope
17. sep 2009

no neviem neviem 😀 😀 😀 😀 tak potom si rodena soferka 😉

evitkamalicka
17. sep 2009

no mala by som byt po kom otec je sofer z povolania 😅

nada.hope
17. sep 2009

no a je to tu, ja som dodnes este ani raz necuvala 😅 😅 😅 jednoducho sa bojim, a ty tretiea jazda acuvas? no co sa to tu deje............

evitkamalicka
17. sep 2009

inac ja som si myslela ze to cuvanie je omnoho zlozitejsie

nada.hope
17. sep 2009

no ako pre koho moja 😀 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
17. sep 2009

ale no ved jasne, kazdy vieme lepsie nieco ine

nada.hope
17. sep 2009

a co ja viem sa kedy dozviem??? 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
17. sep 2009

sak ty musis vediet co ti ide 😀 😀 😀 😀 😀

nada.hope
17. sep 2009

😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

evitkamalicka
17. sep 2009

a ako sa inac mate s malinkou?

halienka
17. sep 2009

Evitka, no macherka si 😎 môj inštruktor bol práve dosť zaťažený na cúvanie, takže ja som to trénovala počas autoškoly stále - parkovanie cúvaním. Najhoršie bolo, že keď som skončila autoškolu zistila som, že neviem zaparkovať normálne spredu 😀 tak som sa potom učila parkovať spredu, ale zo začiatku som všade parkovala len cúvaním, bo inak som nevedela.
Eliška, tak to som zvedavá či sa to potvrdí, či bude malá vlasatá 😀 😀
Bay a zvedavé návštevy k vám nechodia? Kuknúť na Miška 😉 bo ja mám už teraz z toho stres, že si viem živo predstaviť že tu budem mať zo začiatku furt niekoho narvaného, a pritom sama budem mlieť s posledného 😀 😀 takže spoločnosť mi isto chýbať nebude 😝 😀

evitkamalicka
17. sep 2009

leni len aby som aj ja tak nedopadla, bo mi hovoril ze na kazdej jazde budeme cuvat

bay
autor
17. sep 2009

Leni nie ☹ Iba moja maminka chodi tak raz do tyzdna 😵 (alebo my k nej - sa osprchovat pocas odstavky 😀 )
Ja som nikdy nemala rada pozdlzne parkovanie (ani sme ho moc netrenovali v autoskole) ale za to som na kazdej jazde sla cez stary most a o proti mne bus (uz od prvej jazdy), takze to viem priam dokonale 😀 😀
Nadi, urcite si na nieco macher. Ako napr. ja. Na pojedanie loksi a perkov a cerstvych parenych buchiet a steakov a ...No proste som moooooc sikovna 😀

sonicka07
17. sep 2009

caute babenky. tak dnes som mala riaden den blbec. najskor v robote jedna kolegyna zaspala a prisla o pol hodinu neskor,druha neprisla vobec. a potom doletel moj manzel s malou,bledy ako stena,ze musime do nemocnice,lebo mala spadla z postele. skoro som z noh spadla. mala trochu rozbitu hlavu,ale clovek pri hlave nikdy nevie,tak sme vyrazili na pohotovost. tam ju pozrela sestricka a potom lekar, povypytovali sa,kukli jej zrenicky a zmerali tlak,mala sa na nich povyskerovala a oni usudili,ze nema ziadne vnutorne zranenie. strasne sme sa prelakli. a ked som dosla do roboty,tak som sa dozvedela ze manazerkina dcera dostala astmaticky zachvat a uz len cakala na mna kedy dojdem,lebo nas bolo malo,takze nemohla odist domov. no horor,som rada,ze je tento den skoro za nami. malinka je inak uz v poriadku,teraz sa hra a vyprava si. to je strasne,to sa budem cely zivot o nu takto bat?
bayka,misko musi byt dobre babetko,ked stihas este konikovat. ok,majte sa pekne,ideme sa chystat na spanie a zajtra do prace. pa,cmuk

weja
18. sep 2009

dobré ránko 🙂
včera na obed nám padol server, tak som sa sem už nedostala 😖
Evit, no vidím, že máš talent 😵 super, že ti to tak ide, mňa šoférovanie v autoškole tiež dosť bavilo, len sama som sa potom bála chodiť 😅 a parkovanie cúvaním neovládam poriadne dodnes, to sme akosi odflákli 😅 ja len spredu 😀

Bay, ono je to tak, že keby vás chodilo pozerať veľa ľudí, možno by ti to šlo na nervy a takto vám je zasa smutno... 😒 a chodíte už aj na prechádzky s kočíkom? 😵

Soni, to bol ozaj blbý deň... 😖 no chvalabohu, že všetko dobre dopadlo... 😉

bay
autor
18. sep 2009

Dobre ranko 😉
No Soni, ked sa dari tak sa dari 😠 😠
No Misenko je uzasny. Uz sa mu obcas podari aj nahodny (aspon ja som este neobjavila pricinu) usmev. Ale ved je to spokojne babo, tak preco by sa neusmieval, ze? 😀 😀
Weji, kocikovat chodime zatial 1x denne. Od buduceho tyzdna chcem skusit dvojfazovo. Snad to uz budem fyzicky zvladat 😅 Doobeda chcem chodit so sesterkou a poob sama so psami (pokial neobjavim v okoli nejaku dalsiu mamicku, co este nechodi na ihrisko).

Dnes som tak kukala na Amberku (stena) a teda zacinam mat problem ju podla hlavy rozlisit od mysicky 😔 😵 Podla zvysku tela to ide, bo ma trolilinku ine sfarbenie (trochu mensie dva biele flaky) 😀 😀 A teda Amber nerobi nic ine (ked mam Misa na rukach) ze si sadne vedla a olizuje ho. Tak neviem ci ho tak lubi alebo ochutnava ci uz je vhodny na spapanie 😀 😀 😀

halienka
18. sep 2009

Dobré ránko babky 🙂
Bay, ja som vždy uvažovala, kedy tie mamičky varia čo chodia dvojfázovo kočíkovať? Je to vôbec možné nejako naorganizovať? 😅 Alebo to treba urobiť tak ako žena MM bratranca, ktorá povedala, že ona nevarí, varí muž, veď prečo by ona mala ešte aj variť, veď sa stará o dieťa! 😕 😅 😀 Len ona má to šťastie že jej muž vie variť, kdežto ten môj... 😝
Soni, no niektoré dni sú teda ozaj vydarené a keď sa začne niečo sypať tak sa sype poriadne. Ešte šťastie že to všetko nakoniec dobre dopadlo. A veru, to je údel rodičov, že odkedy to dietko príde na svet, tak sa oň už boja stále. 🙂
Weji ahoj, no ako si sa rozbehla v robote? Čakalo ťa tam toho veľa? 🙂

bay
autor
18. sep 2009

Leni to neviem, ale kedze mne maly cele doob nespi, tak mi je jedno ci sa mu venujem doma or pochodujem po vonku (z hladiska varenia ci inych domacich prac, z hladiska spanku mi to jedno nieje bo poob sa mi nedari zaspat) a ja som na varenie veceri uz rezignovala. MK aj tak vzdy vyhlasuje ze jemu staci chleba, tak si to moze naplno uzit 😀 Ale teraz som zacala varit jedla co sa daju varit a su dobre na viac dni. Ako paprikas, ryzovy nakyp, ... Navarim toho kotol. MK ma jednu veceru a ja dva obedy a jednu veceru 😉

weja
18. sep 2009

inak to s tým varením by aj mňa zaujímalo... 😕 vlastne celkovo to všetko zvládať - dieťa, varenie, upratovanie... neviem si to akosi stále dosť dobre predstaviť... 😅 môj MM tiež nevarí... niežeby to nevedel, keď sa k tomu raz za uhorský rok dostane, tak je to fajn aj ochutené aj všetko, ale nechce sa mu... 😝
Bay, dobrý nápad 😉 a chlieb nesklame nikdy... 😀