Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
2. feb 2009

Tak a zo mna ide krv 😔 sice malo a je to take bledoruzove, ale no staci mi aby ma to vydesilo.... Idem zavolat MK, nech zavola mojmu Dr. 😀 😀 kedze je to jeho byvaly spoluziak a jemu nepovie nie 😅

evitkamalicka
2. feb 2009

bay neblazni, dufam ze to nebude nic vazne, utekaj k dr.

bay
autor
2. feb 2009

No snad je to len preto ze by dnes bola ms 😔 ale bojiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

bay
autor
2. feb 2009

A teraz uz bol cisty papier na zachode 😒

danka24
2. feb 2009

bay dufam ze nic vazneee .... nohy horeeeeee

bay
autor
2. feb 2009

Odchadzam k Dr., drzte palce, ozvem sa vecer...

skybaby
2. feb 2009

drzim, drzim, bay urcite to bude v pohode, musi byt

nada.hope
2. feb 2009

BAy drzim vam obom palce, daj vediet papa

halienka
2. feb 2009

Bayka, ja radšej ani nechcem nič hovoriť aby som nezakríkla, len tuho tuho na teba myslím, neboj všetko bude O.K. 🙂 To trošičku tie stresy asi so psíčkom, ale už bude isto dobre 🙂
My ideme 20. feb. do TN ohľadom adopcie, všetky papiere už máme pokope, teda aspoń tie čo nám povedali a v TN by nám mali zabezpečiť ten odpis z registra trestov a psychologickú poradňu. Takže pomaličky ale isto sa posúvame 🙂

danka24
2. feb 2009

bayyyyy cakaaam urcite to dobre dopadne 😵 😵 😵

bay
autor
2. feb 2009

Tak Dr. nas skontroloval, krv tam si ce bola, ale malo... Drobcek je krasne velky ako ma byt, hlavicka, telicko, rucicky, nozicky, srdiecko bilo 😵 vraj vsetko ok, ze asi ze ma byt dnes ms, tak je trochu viac prekrveny krcok. 😅 Tak nas poslal domov, ze o osem dni si mame prist po tehu knizku. Tak som sla do prace na meeting a kym som dosla, tak uz som mala krvi na nohavickach ako pri poriadnej ms 😔 tak este pockam pol hodku a skontrolujem, ci to uz ustalo, bo vysetrenie ma dost bolelo, tak mozno to z toho jak ublizil krcku. Ak to bude pokracovat, tak mu zavolam a meeting, nemeeting bezim naspat 😵
No a rovno som sa objednala na 3D, na 25.2. 😵

nada.hope
2. feb 2009

Bayka no aspon ze tak, ta krvicka bude urcite iba kvoli vysetreniu, super ze sa malickemu pokladiku dari a to 3D nie je to este trochu skoro? 😵 😵 😵
Myslim na Vas 😵 😵 😵

bay
autor
2. feb 2009

no to je to prve a potom druhe okolo 23tt 😀 ale tak ked ides na obe u nas tak platis rovnako ako by si sla len na to druhe, tak nevyuzi tu akciu 😀 😀 😀 😀 😀
Ja vas tiez kazdy den kontrolujem vo februarovkach, ci ste uz nevyrazili do nemocky 😵

bay
autor
2. feb 2009

Tak mi sa lucime a ideme si lahnut do nemocky, Dr. nas poslal, kedze krvacanie neustava 😔

danka24
2. feb 2009

bay ahooj drzkajte sa a nohy drz hore a ozvi sa ako to je s tebou .. prosiiim

halienka
2. feb 2009

Bayka moja, držkaj sa, ten doktorko ti to asi riadne rozdráždil, ale neboj, všetko bude fajn, aj kámoška takto v treťom týždeň poležala v nemocke no a dalo sa to do poriadku a potom až do konca všetko v poriadku. Vezmi zo sebou aj komp, až sa tam nenudíš 😉 Moc na teba myslím stále 😵 😵 😵

danka24
2. feb 2009

leni dufam ze mas na bay cislo .. aby si nas informovala co a ako to s nou vyzera.. verim tomu ze budu v poriadku obaja 😵 😵

bay
autor
2. feb 2009

No moc sa mi brat firemny komp nechce... 😝 Ale na lenku cislo nemam, tak rychlo IP 😵 😎

cikyta
2. feb 2009

Bay-velmi ti držím palčeky,aj bábätku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Držkajte sa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ☹

sonicka07
2. feb 2009

bay,paneboze,drzkajte sa. ja som si tiez preskakala svoje,tiez som krvacala v 10tt a ani do nemocnice ma neposlali tu v irsku. verim,ze v nemocnici sa vam nic nestane a bude to dobre. drzim velmi palceky.

m311293
2. feb 2009

Ahoj holky,
Bay, ach jo ☹ , už si to nepřečteš, tak snad později, držím pěsti, informuj Lenku

jsem tady na chvilku, teď jsem dorazila z práce, a za hodinku máme schůzi, tak snad stihnu večeři, možná to zkusím později

bay
autor
2. feb 2009

Na Lenku cislo nemam ☹ Teraz sme dorazili od veta. Arik caka dvojicky. Ja zhltnem obed a trada 🤐

halienka
2. feb 2009

Jéžinko, bay, ja som sa dostala k PC až teraz, no už som ti poslala IP, tak dúfam, že si sa k môjmu číslu ešte nejako dostala. Viem, že nie si moc rada z tej nemocnice, ale na druhej strane radšej tam ti hneď nasadia liečbu, a konečne ťa donútia ležať a ja verím že to zaberie a už zajtra bude lepšie 😉

bay
autor
2. feb 2009

Tak dik LEni, moj Dr. tvrdil, ze lieky mi ani nedaju, bo v takomto stadiu tehu ani neni ake 😀 😀 No ale snad tam dostanem vozik a nebudem padat 😉

halienka
2. feb 2009

A kedy ideš do nemocky? Zajtra? ja som myslela, že si frčala už dnes a že ťa už ani nezastihnem 😝 Fu, to mi odľahlo že som ťa ešte chytila. Ja som myslela, že niečo na udržanie dávajú, tak to som prekvapená že nie. No, pekne poslúchaj doktorov a riadne si polietaj na vozíku 😅 to ti snáď dovolia 😉 🙂

bay
autor
2. feb 2009

Teraz idem, som skor nestihla... Tak som zvedava ci ma este vezmu or poslu dom 😅 😀 😀

maso
2. feb 2009

Bay, drzim palce aj ja 😉

bay
autor
2. feb 2009

Tak uz som doma. Nechceli si ma tam nechat 😀 😀 bo uz som prestala krvacat a len spinim a ze to nie je na hospitalizaciu bo drobec bol akcny, tam poskakoval a maval a .... No a dovodov je vela, ktory nevedia, ale inak je vsetko ok takze som doma a mam lezat 😵 takze dobru noc 😔

m311293
2. feb 2009

myslím bay, že by si měla zalehnout na matrace a vstát až v srpnu 🙂 , .....dělám si srandu, šetřit se šetřit se, zdá se že tvoje tělo dává signály, že by si měla víc odpočívat, poslechni aspoň to tělo.

bay
autor
2. feb 2009

suhlas. prespat to az do poporodu 😀 😀