Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

ninockaskv
18. nov 2009

dobre rano .. teda uz dobry den babulky

zeny na materskej uz ficia od rana 😀

bay, skus nejake homeo, ci nie? teraz je take blbe obdobie, je teplo, na virusy.. preto teraz nemozme byt tehu, samozrejme 😅 😨

ja uz zacinam tlacit na pilu, nahodou sa mi zadarilo nemat vytoky, mame obdobie, kedy by sme mohli byt tehu (13 DC) tak uz tlacim na priatela.. aby sme na to vhupli.. sediet a cakat az do jari, nic nerobit. .. to je strasne ubijajuce... 😢

sisipetka
18. nov 2009

ahojky kocky,
tak ja som si dnes schrupla do 9.20 s malou prestavkou o 5tej rano na wc. Juj poviem vam, uz davno som sa takto nevyspala 🙂 Vcera som chytila aj depku, bo malinke sa malo hybalo a neviem co mu bolo, este ani srdiecko s monitorom som nevedela zachytit, tak si viete predstavit tu velku zensku ako pobehuje sama po byte so slzami v ociach (MM bol v praci). Chudak, ked prisiel, tak hned nasadil monitor a vsetko bolo ok - proste si bobik povedal, ze je sviatok a on ho oslavi riadnym spankom a nic nerobenim 😉 dnes uz poslucha a mrvi sa, ale fakt zacina mat malo miesta a pohyby sa znizuju ako som zvyknuta.

Kamilka, chudatko - pekne sa este skus vypotit a nasadit poriadnu davku trpezlivost s Miskom sama doma. A som rada, ze klbiky su ok - v piatok si sa riadne bala, ze co bude dalej.

Jani, dakujem za vak...uz vidim ako mm vysava a ma bobika na sebe 😀

Ninka, ak sa citis na mimi, tak si nevsimaj vedlajsie aktivity, priznaky a pod.....a poriadne si uzi milovanie z lasky. To asi pomaha najviac 😵

evitkamalicka
18. nov 2009

babule my konecne chodiiiiiiiiiiiiime, huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵

bay
autor
18. nov 2009

No ved existujem len na homeopatikach. Est ze mam homeo na kazdy prejav mojho prechladnutia 😀 a nemat homeo na mlieko, tak sme uz uplne na sucho 😠

bay
autor
18. nov 2009

Evitka, gratulujem 😉 😵
My sa zufalo a zatial neuspesne snazime plazit 😀 😀 😀
Ninka, hlavne si to uzivaj. To je naj naj naj 😵

sisipetka
18. nov 2009

Evitka gratulujem 😉
Kami - plazit 😀 😀
...tak my teda uspesne plavame 😎

ninockaskv
18. nov 2009

evitka, kami... pokroky 😉 jeeeeej

uzivat, hm.... to si budem, ked budem mat doma mimco 😅

peti nestresuj, vsetko je ok.. mimi ma len menej miesta 😀

sisipetka
18. nov 2009

No bobik sa rozkopal, tak ho teraz pekne chvalim 😉
My uz sme napapani, upiekla som muffinky a teraz cakam na maminu, ideme troska na prechadzku po okoli a vecer pride na navstevu kamoska. Hmm cely den fuc, ale aspon troska iny ako pracovne za PC - dnes som sa na to vyprdkala 😎

skybaby
18. nov 2009

evitka gratulujem k chodeniu 😉
a kami aj vam k neuspesnemu plazeniu nech je cim skor uspesne 😀
peti hlavne ze je vsetko ok a ako pise ninocka fakt ma bobik uz menej miesta tak sa nemoze poriadne hybat, nebooooj vsetko bude ok a peniazky inak staci ked sa stretneme, to neponahla
s kojenim sme na tom tak, ze aj kojim, cez den nam to kludne trva aj 45 minut a potom este dokrmujem, ale uz som sa s tym zmierila a nerobim si z toho tazku hlavu, proste ked je barborka hladna tak dostane jest 😀
hmmm muffinky by som si dala, ja som zatial od rana stihla jogurt a jablko a teraz varim polievku, nejako nestiham 😝

bay
autor
18. nov 2009

Peti! Ty si provokateeeeeeeeeerka!!!!
Tak ja idem konecne obedovat 😵 Varim francuzaky od siedmej 😖 No Misko je dnes akcny a tahal 3h hore v kuse bez spanku... 😝 A teraz spinka v korbicke - som ho ukocikovala 😀 (a dovliekla po schodoch domov)
Jani kojenie 45min? Vau. Klobuk dole.... My tak max 10 min a aj to da len tak raz do tyzdna 😀

bay
autor
18. nov 2009

Ako som si mohla pomylit 7 z 10???? Malo tam byt ze ich varim od desiatej 😀 😀 😀 😀 😀

bay
autor
18. nov 2009

A este aj z so s. No hanba mi dnes 😠 😢 😢

ninockaskv
18. nov 2009

kami, ved si na materskej, mas narok mysliet na ine veci 😀 😝

bay
autor
18. nov 2009

A aby ste si nemysleli, ze ma materstvo vyrazne zmenilo... 😝
Nohy sama modrina, kde som k nim dosla netusim 😅 Na oboch rukach skrabance (najprv sa aj zacali zapalovat, ale pri tych davkach liekov sa uz pekne hoja 😀 😀 ) Pravy palec kusnuty, plus paradna modrina. Lavy palec narazeny 😀 No proste aj nadalej som sikulka, len netusim kde som k tomu vsetkemu prisla 😀 😀 😀 😀 😀

ninockaskv
18. nov 2009

no kami, bohvie, ako si vy s manzelom uzivate 😉

mne sa podarilo vcera priatela tak pohryzt, ale tak, ze sa normalne nahneval, povedal, ze som si to pokaslala a odmietol so mnou dalej sexovat.. 😀 😅 no ti chlapi nic nevydrzia..

bay
autor
18. nov 2009

joj a to som zabudla, ze ma este stale boli ten lavy clenok 😠 😠 😠 asi by som to mala zacat riesit 😖 No ale kommu sa chce??? 😅
Ninka, no prave ze vobec ☹ to vies.. nejak sa mi a mojim bacilkom vyhyba 😀 😀

ninockaskv
19. nov 2009

no mne ten moj tiez a to ani nemam bacila.. som zvedava, kto prisiel na to, ze chlapi myslia len na sex.. ten moj po 11 rokoch a cim je starsi... tak ho to menej zaujima 😀 ☹ asi starne 😖

sisipetka
19. nov 2009

ahojky kocky,
Janka, dakujem za odlozenie nositka 😉
Kami, uz mi chybali tvoje popisky tyranie a samoublizovania 😀
Ninka, tak ty takto kuses 😀 a neviem ako vam, ale mne vyhovuje, ked nemam doma sexualneho maniaka 😅 Pri predstave, ze by na do mnou kazdy vecer slintal sa mi aj cerstvo oholene chlpy dvihaju 😅
...a inac, co dnes robite? Ja som prave ukoncila pracu na pc a chystam sa do mesta s kolegami na obed. Potom na navstevu ku kamoske a vecer opat pracovne na PC. MM som povedala, ze na veceru dnes mame chleba vo vajci - teda nechce sa mi kazdy den v kuchyni stepovat....Ale zajtra navarim aj na vikend. Vymyslela som si cestoviny s kuracim masom a brokolicou - mnam 😉

bay
autor
19. nov 2009

Ahojky, tak mna tento kon vytaca... Si neviem pozriet druhu a tretu stranu a tak dohladat NN3 😠 😠 tak musim vzdy pockat, kym nas niektora vytiahnete 😝
Mne je dnes uz ok. KLOP KLOP. Za to Miseno trosku chropti 😠 ale som ho skusala aj povysavat 😀 a nic... tak neviem co to je. Ale robi to len prilezitostne, tak snad nic vazne 😅
Teraz tu bola pozriet svokra. Tak maly len lezal a kukal. Ani sa nehol. Ako zavrela dvere, uz sa vykecava a meta sa jedna radost 😀
Peti v zasade suhlasim, ze som vdacna ze nemam sexualneho maniaka. U nas doma stacim ja. Aj ked som dost casto potom nastvana ze ho neukecam 😀 😀 😀
Ja dnes mam francuzaky zo vcera... Na veceru nie je MK doma, ale pride mamina, tak si spravime nejaku mnamku 😵 A chleba vo vajci nie je zly napad. Chleba je u nas dost. Len mame len jedno vajicko, co je asik dost malo 😀 a do obchodu sa mi nece 😝 to by som musela ist von na 2krat....

ninockaskv
19. nov 2009

peti, kami.. ved ja som tiez v poho, aj cele tehu mi to vobec nevadilo, ze to zvlada bez sexu.. ale teraz ked mam pocit, ze treba robit malusa, tak 4x za mesiac asi nie je velka vyhra..

to sa mi nejak zadarilo, inak to mam zakazane.. to kusanie..

a kurnik, ja by som si mala kona zablokovat, alebo aspon nejake temy.. som podlahla pokuseniu a zabehla na nejake .. a zase mam krziu.. clovek sa zmotivuje, zdvihne hlavu, ze nic sa nedeje, este sme mladi a su na tom aj horsie ludia, druhe babatko bude a potom si niekam zaleziem, nieco precitam... a som v prdeli.. 😅 😅

my sme mali vcera makrobiotiku, ryzu s cervenou sosovicou a riasami 😕

ninockaskv
19. nov 2009

ja viem, ze vy uz to nepotrebujete, ale nedaj boh .. niekto by potreboval ☹

http://www.ajonisunasedeti.sk/rodic_brozura.htm

sisipetka
19. nov 2009

tak uz som konecne doma a za pc 🙂
...dnes som si kupila uz tie homeo na mlieko a neodolala som novym slnecnym okuliarom od MM na vianoce 😀 Dam mu ich, nech mi ich o mesiac da pod stromcek 😉 To viete, v meste na vysokej je ocna optika a maju 70 % zlavny na znackove slnecne okuliare...aj ked si na znacky nepotrpim, ale aspon raz za zivot sa hodia, nie 😀

Ninka, to poznam aj ja...z dlhej chvile ako tapa som citala temy, ktore ma likvidovali a bolo to este horsie. No a zase 4 x sex do mesiaca vo vhodnej chvili je dobra vec 😉 Ved my sme v dany mesiac mali asi 3 x 😅 a uz je to velke babatko 😉 Ale je pravda, ze hlave nerozkazes. Vies si ma predstavit, ked mi cyklus blbol na 50 dni a od 14DC som sa tvarila, ze sa treba snazit...ale dokedy, ty koky kazdy den do 50 DC 😨 ...tak to potom samozrejme neslo....Ale chapem, chapem, ako sa citis.

Kami, jedno vajko je naozaj malo a este ked aj muz odisiel 😀

ellise
19. nov 2009

ahoj holky, náročné dny, práce a učení a úklid a pak zase dokola, však to znáte. navíc mně lapla nějaká rýmy, teče mi z nosu, kýchám( nejhorší je to v autě)

lenka se má dobře, střeva nebolí a zítra by ji měli začít vyvolávat porod. Máme ji držet pěsti

bay
autor
20. nov 2009

Ahojte, ja som sa uz vcera nedostala ☹ a to som chcela napisat spravy od Lenky, ale Eliska ma dobre zastupila 😵
Takze dnes Lenka vyvolavacku dostala a teraz uz len musime pockat na spravicku, ze uz je Sonicka na svete 😵 😵

bay
autor
20. nov 2009

Tak my sme dnes zas skoncili o ocnej 😔 a zas preplach ociciek. Tentokrat to uz aj trochu krvacalo ☹ no ale ked treba tak treba 😅 ale konecne sme nedostali ATB. Len nas nepotesil nalez pani doktorky... Jeden spodny kanalik uplne nepriechodny druhy ciastocne. Ten druhy sa vraj ako porastie uplne napravy a ten nepriechodny sa uvidi 😔
Elis, kasli na upratovanie a zalahni! 😉

Peti dame este nejaky obed nez sa rozpadnete? Alebo uz sa na to necitite? 😉

sisipetka
20. nov 2009

ahojky kocky,
tak ja drzim Lenke so Sonickou tiez pasticky 😉
Eliska pozname, mne sa toho teraz tiez nejako nakopilo a zistujem, ze sa mi krati cas. A este mi doslo, ze ja nemam nijaky fusak na zimu, tak teraz surfujem po nete a vyberam nie moc drahy, ale prakticky aj do hlbokeho aj do sportoveho kocika. Skocim asi po obede ku nam do enikibeniky obchodu a popozeram, ze na co miniem peniaze 😅
Kami s tym obedom, no uz neviem ako bude buduci tyzden....mozno bude posledny doma....ale ak sa budem citit ok a Tebe by nevadilo sa s Miskom povozit busom, tak mozeme ist na tie palacinky - co povies? Ale uvidim viac v pondelok a potom by sme sa dohodli.
A chudacik Misko - tomu moc ale nerozumiem, ze co znamena do buducnosti nepriechodny kanalik?

evitkamalicka
20. nov 2009

ahoj kocky

Lenuske drzime palceky, aby to mala co najskor a hladko za sebou

bay
autor
20. nov 2009

Peti, ved ten obedik necham plne na tebe a jasne ze vas nebudeme hnat autom k nam 😉 My to tym jednym autobusom v poho zvladneme 😵
No na palacinky ma lahko dostanes 😀 ved uvidis ako sa budes citit a ako budes stihat 😵

No problemy s ockom - viac uslzene a vacsia sanca na zapaly. Ale tvarila sa ze ked bude vacsi, ze by sa s tym mohlo dat nieco urobit... Tak uvidime. Verime ze sa to napravi same 😅

skybaby
20. nov 2009

caute ja nejako vooooobec nestiham kona 😠
ale v kazdom pripade drzime dnes lenke palce, nech vsetko dobre dopadne a ma sonicku pri sebe 😵 😵

bay
autor
20. nov 2009

Sonicka je na sveteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵