Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

skybaby
4. mar 2010

http://www.pampers.cz/cz_CZ/ecoupon?src=3&lang=sk

pre mamicky zlavovy kupon na pampersky

bay
autor
4. mar 2010

Jani ja som rano dala Miska spat do vanicky od kocika. Trochu pohupala, zaspal. Dosla som k notasu a pokracovala som v hojdani. Ale ten notas nie a nie zaspat 😒 😀 😀

halienka
4. mar 2010

hahahaha práve vidím s okna štiaceho chlapa tuto kúsok, asi si myslí, že ho nikto nevidí, keď zašiel za roh 😀 😀 😀 😀
Inak ahojte babky 🙂 No ja dnes nemám bohvieaký deň, od rána ma hnevá črevo, tak behám na velkú a doteraz som zjedla asi 15 piškót iba. 😝 Pootravovala som moju mamu aby mi prišla pomôcť, tak teraz kočíkuje a ja oddychujem.
No inak super Ninka, aspoň vieme ako sa tá špargla pripravuje, sme tu hádzali kadejaké teórie, ale prax je prax 😉 Ninka, prosím ťa ja zdochnem, že "meeting minutes" 😀 čo si v tej vašej firme nevymyslia, to by bolo normálne na knihu 😀 😀 a to ako čo tam potom napíšeš? Kto si dal kávu s cukrom a kto bez? 😀 😀 A ktorá kolešgyňa má nového frajera a ktorá zas novú blúzku? 😀 Sa smejem, ale tebe to asi nie je moc do smiechu, keď to musíš písať, čo 😝
Jani, ten cukor v chladničke je za 100 bodov 😀 😀 bože, že by som tak omylom dala svokru do chladničky? 😅 😀

ninockaskv
4. mar 2010

leni, po 5 rokoch otupies a prides na to, ako funguje system a ako ho "prechcat" xixixi 😀 vzdy si tam nieco vymyslim, esteze som mala 1tky zo slohu..

leni a neskusala si na creva akupunkturu? viem, ze sa tym da imunita podporit... alebo homeopatika.. moja homeopatka pouziva metodu EAV skus zagooglit.. mne to velmi pomohlo.. trva to dlhsie, kym to zaberie, ale ruku do ohna by som za to dala..

sparglu varieva moj chlap, to len co som odkukala... 😀

bay
autor
4. mar 2010

Leni na tvojom mieste by som v stredu ked dorazi svokra, jej vrazila dudel do pusy a moooozno pochopi ze ma 🤐
😀 😀 😀
No meeting minutes nie su take funny. Hlavne ked sa tam potom docitas co vsetko musis urobit 😠 😝

ninockaskv
4. mar 2010

kami, ale ja ich pisem, robotu delegujem 😀 😀 😀 😝 😝

baby, tu nieco na citanie:

http://www.sme.sk/c/5269414/vlastenectvo-bude-s...

halienka
4. mar 2010

Ninka, kedysi som chodila aj na akupunktúru a myslím, že to vetdy aj vcelku pomáhalo, ale teraz u nás nemáme nikoho, ten dr. čo to robil sa odsťahoval a už to tu v Považskej aspoň pokiaľ viem nerobí nik. No a homeo som ešte neskúšala, ale už som dosť o tom rozmýšľala, len to by chcelo ozaj odborníka, lebo mnohých liečiteľov čo som pochodila, tak keď počuli slovo črevo tak prvé mi nasadzovali vlákninu, no a to je kameň úrazu, hneď som vedela, že houby vedia čo je Crohn. Ja totiž pri problémoch práve vlákninu nemôžem. No uvidíme, možno keď bude trošku viac času, tak sa po nejakom dobrom homeopatovi poobzerám.
Kami, to s tým dudlom dobrý nápad, včera zase hviezdila, rozprávala mi ako jej sestra chodí neveste upratovať dom, lebo nie je "dobrá gazdiná". No a nevesta sa vraj urazila a zakázala jej to. Svokre nešlo do hlavy že prečo??? 😕 😀 😀 Ja neviem čo mi tým chcela naznačiť 😀 😀

No a s tým vlastenectvom...no naši drahí politici zase zahviezdili 😠 keby radšej riešili dôležitejšie veci, ale schvalovať somariny na to ich je 😖 prečo si už celé roky nedokážu schváliť oklieštenie poslaneckej imunity, to by ma zaujímalo 😠

sisipetka
4. mar 2010

ahojte kocky,
ja sa normalne hambim, ale nestiham. Tento tyzden som si dala nejako vela tour de bratislava a moje dieta si zacina zvykat, ze cely den nema odo mna pokoj a prevlacujem ho v aute .... ale aspon sa vyspi a zaroven unavi 😉

Kami ta mast fakt zabrala, este mame par supiniek na fontanele, tak to skusim opatrne oskriabkat a nie okefovat 😎

Inac mame novinku, vecerne papanie riesime so zapnutym vysavacom 😀 Maly je uz tak z celeho dna podrazdeny, ze place pri papani a to si viete predstavit kolko asi toho zje 😖 No a ked zapneme vysavac, tak vyplesti tie krasne ocka a plac je fuc 😉
A teda ze je to mamin "cecok" - tak nikto ho nevie poriadne utisit (ani tato)....takze ked pride najvacsi plac, hopsho mame na ruky a 😉 uz je tichucko.

Jani, baby bjorn uz zacina respektovat a pekne sa v nom necha nosit. Zatial tak 15 minut vkuse, ale postupne ho vytrenujem 🙂

Lenka, z toho si nic nerob, ze Sonicka ti zabera cely den. Mne Christianko taktiez...ked sa nenosime, tak sa hrame na brusku alebo pod hrazdnickou...pripadne ako dnes - sme tancovali na Jacksona...normalne sa mu to paci...tak sa skeril, ked mamina tocila "harom" 😀

weja
5. mar 2010

ahojte 🙂
Peti, tak to je sila, že večerať pri zapnutom vysavači 😀 no každý má iné návyky, že? 😉
Leni, môj bratranec mal kedysi frajerku, čo mala Crohna, a to nikto z nás nechápal, čo tá robila - pila, fajčila, zdravé stravovacie návyky žiadne... to tak býva, že si to odserú tí poctiví 😠

inak začali nám monitorovať internet v robote 😠 niektoré stránky už blokli, ale koňa si ja nedám vziať 😀 ale riadne ma tu vytáčajú, si myslia, že keď nám čosi zablokujú, tak sa začneme pretŕhať v robote, lebo doteraz sme nerobili nič??? 😠 😠 😠 nemám slov 🙄

tak pekný deň všetkým 😉

bay
autor
5. mar 2010

Cau bambule 😉 a tym zatial koncim. Misko sa chce pestovat .... 😅

bay
autor
5. mar 2010

No tak sa ani nechcel pestovat. Chudak si spomenul ze uz 4 hodky nejedol 😀 😀 😀 No ale ze by toho pojedol sa neda povedat 😠 A nejak postupne ubuda mlieka 😔 a nejak nestiham odsavat aby som udrzala viac 😅 🤐 Aspon mozno nabehne dobre ovu a v auguste mozme ist na snazenie o surodenca 😀 😀
Weji, taketo obmedzovania nenavidim. U nas vo firme to tiez tak bolo, ale boli bloknute len tie "najoblubenejsie" ako youtube. Konika mi nechali 😀 Asi tam nebolo vela bab co by na nom frcalo 😀 😀
No a chudak Miso. Hlavu ma samu modrinu... Stale niekde naraza. Akosi este neprisiel na moznost zastavit pred vecou skor ako ju naberie hlavou 🤐 😀 ale je neskutocne sikovny v objavovani novych veci 😵
Peti som rada ze zabrala!
Leni no daj potom vediet ako v stredu zabral dudel 😀 😉

No a dnes sa mi zas snivali tehu sny 😵 Najviac si pamatam ako som zurila ze mi vysiel TP v polke augusta a kricala som na MK ze tretie odmietam rodit v lete ak nech sa uvedomi 😀 😀 😀 Snazenie ma caka za par mesiacov a uz teraz sa mi o tom sniva 😀 A bola tam aj taka gulata blondata tehula z LM 😝

weja
5. mar 2010

Bay, no tak nechcem byť domýšľavá, ale však som to ja...??? 😅 teda dúfam 😀
no nám blokli hlavne pokec a FB... tá prvá ma netrápi, FB trochu hej 😒 veď tam človek nesedí celý deň, nazrela som tam napr. keď mi pc spracovával nejaké reporty, ale vždy len na chvíľu... nejako sa človek predsa musí odreagovať... ale na koňa mi neprišli, tak fachčím ďalej 😀

Bay, tak vy už plánujete Miškovi súrodenca? 🙂 no dúfam, že sa stihnem zapojiť aspoň do druhej vlny, keď už tú prvú som nestihla... 😖

evitkamalicka
5. mar 2010

ahoj kocky

bay tak co nevidiet budete aj vy v ocakavani, drzim palce aby sa potom rychlo zadarilo

bay
autor
5. mar 2010

Weji no to vies, musime plnit patrocnicu 😀 😀 😀 Ale inak ano planujeme. Predsalen nas trosicku tlaci vek 😔 a mna praca (teda aby som sa medzi drobcami nemusela vracat do prace - ktoru uz vtedy mat nebudem a aby nam tak vysla lepsia materska a rodicovska - znie to hrozne ale kazdy cent sa pri stavbe hodi 😔 ) a nechcem to odkladat kedze aj Miseno trval dost casu a tazko povedat ci druhe dietko vyjde na prve tehu 😔

Jasne ze si to bola ta ta domyslavec 😉 😀 😀

weja
5. mar 2010

Bay, no ešteže tak 😀 hneď mi je lepšie na duši... 🙂
a to mi vysvetli s tou materskou - ako to vyjde lepšie? 😕 nemám prehľad o týchto veciach, ale je lepšie mať 2 deti a tým pádom aj 2 materské po sebe? 😕

bay
autor
5. mar 2010

Weji, no ja mam pracovny pomer na dobu urcitu a konci mi teraz v auguste (dovtedy sa vratit nechystam a kedze mi menili sefa, tak mi kontrakt nepredlzia len tak 😠 ) a preto potrebujem ist opat na matersku do konca rodicovskej dovolenky (do tretieho roku dietata, cize do 20.8.2012) aby som dostala matersku podla toho ako som robila pred jej nastupom (55% z platu). Inak nemam narok na matersku ale len na rodicovsku a aj to len v hodnote tych 160 €. Pokial dovtedy nezmenia zakony v nas prospech co nehrozi 😠

bay
autor
5. mar 2010

Evitka, no dufam 😵 ale snad sa uz aj telicko znormalizuje. Dnes by som dokonca podla vytoku dokonca tipla aj ovu (takze sa radsej budem vyhybat MK 😅 a vytiahnem teplomerik nech zistm co a ako)

bay
autor
5. mar 2010

A Misko dnes nejak nechce ist spat 😠 Tu nohou stucham do vanicky a este nespi 😠 Ale snad to znamena ze sa zdravotne uz citi lepsie 😵
Dnes idem varit tu sparglu. Tak som zvedava co mi na nu Miseno povie 😀 😅

evitkamalicka
5. mar 2010

bay a ty nemas narok na ten vyssi rodicovsky prispevok?

bay
autor
5. mar 2010

Teraz ano ale kebyze som medzi detmi nezamestnana alebo robim menej ako 270 dni tak on pridem...

ninockaskv
5. mar 2010

weji, tak to je na prd, ze takto blokuju, u nas zatial v pohode.. ale ja mojim ludom v time vravim, ze nech to laskavo beru ako benefit, lebo v kope firiem maju vsetky mozne inernetove stranky zablokovane..

a ked sa uz kami o tom sniva, tak to je hotova vec.. velmi ti to prajem.. mozno, ze tu druhu vlnu zacnes ty 😝 😀

kami, som zvedava, ako malemu bude chutit spargla.. ja ju milujem, tak som zvedava

peti, a ako ste prisli na to, ze pri vysavaci sa takto skludni? nahodou?

bay
autor
5. mar 2010

Ninka, no moje sny vedia byt funny. Hlavne tie pocas tehu 😀 😀 😀

ninockaskv
5. mar 2010

takze co? si tehu? 😀 😀 ci sa dusevne pripravujes? 😀

weja
5. mar 2010

Bay, no už to chápem s tou MD 🙂
a dúfam, že sa ti ešte prisní aj to, kedy to bruško budem mať... lebo píšeš, že mávaš funny sny, ale ani zmienka o tom, či sú aj pravdivé...?? 😕 😀

Ninka, no vidíš, veru je to benefit... a už sme aj prišli na to, kto to má na svedomí - jedna kolegyňa, ktorej asi vadilo, že ostatní chodia na net, zatiaľčo ona nestíha... 🙄 chcela natrieť svoje kolegyne a vďaka nej blokli celú hotelovú sieť - cca 8 hotelov 😠 asi je teraz na seba hrdá... 🙄

bay
autor
5. mar 2010

Ninka tehu nie som 😉 Skor uz kazda bunka mojho tela sa uz na to dusevne chysta 😀 😀 😀 😀
No verim ze tehu sny nie su pravdive, bo vacsinou su to krvaky 😝 😀 Ale toto este nebol tehu sen tak iste casti sa isto splnia 😉 😵

ninockaskv
5. mar 2010

no, tak to potesi takato kolegyna.

ja som dnes uplne vycerpana a to ani drobca doma nemam, 2 hodinovy meeting uplne o blbosti.. cloveku az vlasy dupkom stoja, co ti debilni americania chcu skumat a robit na to projekt.,. rozum ludsky nikde, uz sa nai necudujem, ze su taki sprosti,ked im nedovolia rozmyslat..

ja ficim na brusne tance a potom vecer letim do londyna, tak sa tu opatrujte ... 😀

sisipetka
5. mar 2010

ahojky kocky,
pripajam link na fotecky Christianka aby ste sa pobavili 😀
http://picasaweb.google.sk/5one3sisinka5ka/Chri...

...a prajem pekny vecer a vikend. Teraz idem pracovat na weboch a potom odstriekavat to deci mlieka co tam mam 😅

bay
autor
5. mar 2010

Peti tak tato 😵 Nevyzera ze by si isiel odgrgnut 😀 😀 😀 😀 😀
http://picasaweb.google.sk/5one3sisinka5ka/Chri...

bay
autor
5. mar 2010

Misko ma novy uces (miesto nejakeho hlupeho gelu na vlsy pouzivame krem na supinky na hlave 😀 😀 )
http://www.facebook.com/photo.php?pid=3395251&i...

skybaby
6. mar 2010

dobre rano kocky 🙂
zelam vsetkym krasny vikend aj ked to vyzera ze vonku bude straaaaasna kosa
dnes nam dovezu sedacku jupiiiiiiii

jooooj ninocka tak londyn v dobom zavidim, ja sa tam chystam uz minimalne dva roky za kamoskou ale zatial sa mi to nepodarilo ... hadam raz 😀

my sme dnes uz od 6.15 hore 😠 to mam zato ze som vcera u nas doma zurovala a barborku som dala spat 😀
zlate fotky 😵