Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

ninockaskv
16. mar 2010

ahojte.. .. ja som dnes dobehla z jogy priamo na skolenie... bolo celkom v pohode

peti, vidim, ze uz mate seriozny denny rytmus 😀 😉

kami, ten tvoj miseno je riadny vymyselnik.. 😉

leni, idem na to, ja urcite podporim.. ja som proti hromadnemu ockovaniu vsetkych malickych babatiek... ja jednoznacne hlasujem za informovanost a dobrovolne ockovanie 😒 😉

bay
autor
16. mar 2010

Ninka, to kde robis? Ved ty furt niekde si - akupunktura, joga, ... No to by mi toto v praci u nas dlho netrpeli 😠 Daj radu kam vyrazit po materskej 😀 😀 😀
No sidlo je to riadne 😀 😀 😀 😵 Tak poobedny spanok nebol ani hodku 😔 Zobudil nas dovoz granuliek pre mysicku 😵

ninockaskv
16. mar 2010

no kami, ale na jogu chodim rano na 7.30 na spining na 7,00 na akupuknturu v ramci lekara, na ktoreho mam normalne narok, takze to neflakam 😀 vidis a teraz 17.30 a ja sedim v praci 😖

bay
autor
16. mar 2010

No vidis a moje dietko zaspalo pri jedeni kase a teraz uz sladko spinka 😵 😀 😀 😀 😀

bay
autor
17. mar 2010

No to je toto uroven, ze tretia strana 😝

evitkamalicka
17. mar 2010

dobre ranko

bay kde mas foto?

bay
autor
17. mar 2010

Zmazali mi 😠 Zjavne nemozem mat na foto vlastne dieta...

evitkamalicka
17. mar 2010

no musis tam mat seba asi

bay
autor
17. mar 2010

Ale ked Miseno je krajsi nez ja.... 🤐

evitkamalicka
17. mar 2010

tak sa odfot s Miskom a budete tam obaja

bay
autor
17. mar 2010

So samospustou je to nic moc a MK ma neodfoti 😔 njn. tak budem bez foto....

evitkamalicka
17. mar 2010

a preco neodfoti?

bay
autor
17. mar 2010

No to neviem. Asi sa boji ze by nam ukradol duse 😀 😀 😀 😀 Je to proste chlap 😔 O jednu fotku som ho ziadala niekolko mesiacov az mi Misko vyrastol a uz to neslo odfotit 😠

evitkamalicka
17. mar 2010

neblazni, moj MM by praveze fotil, ale ja nedovolim, ja sa nerada fotim

bay
autor
17. mar 2010

Prideme na navstevu? 🙂
No moj stale pinda ze ma maly vela fotiek... Ale na 95% je sam 😠

evitkamalicka
17. mar 2010

mozte 🙂

ninockaskv
17. mar 2010

ahojte ....

ja dnes ziadna aktivita ranajsia, dokonca robim z domu, uz som bola dost unavena.. musim sa teraz setrit, no nie 😅 aby sa embryjku u mna pacilo

taka som bola urevana v poslednej dobe a neviem co, tak som si myslela, ze skusim testnut, tak som testla po dlhej dobe, samozrejme jedna palica.. krava... no co uz.. ☹

kami, to som chcela..ze ty mas tie baby, nasa dena sa teraz hara a to je ulna haluz.. my sme fenu nikdy nemali, ale toto je sranda najvacsia.. to ma normalne PMS.. jedla by za dvoch, furt sa len tuli a mojka, chce sa hladkat a dotykat.. neuveritelne.. xixixi aka terapia na nase duse ... teraz mi tu lezi pod stolom, ist von, ani za svet, co by iny pes za to dal, za taky obrovsky dvor a vybeh 😵 😅

evitka, krasne tyzdne nabiehaju.. zdravi ste? vsetko v poriadku? 😉

evitkamalicka
17. mar 2010

ninocka vsetko ok 😉

bay
autor
17. mar 2010

Ninka tak u nas cernoch trpi pocas svojich dni tazkou depkou, bolestami brucha 😔

ninockaskv
17. mar 2010

no od rana mi tu spi pod stolom, ani len cikat nevybehla.. chuda moje.. 😅

evitka, tak je vsetko super.. len tak dalej.. 😉

ninockaskv
17. mar 2010

baby, nic nie je stratene.. materskou este ziskavate 😉 😀

http://mamina.pluska.sk/mamina/kariera/iq-a-mat...

halienka
17. mar 2010

hojte babky, ja som sa dnes vôbec nedostala, poobede som sa vybrala ku kaderníčke nech zo mňa spraví človeka, mM zostal sám s malou a jasné, už bol z toho dobre nervózny 😀 No ono je to iné starať sa o malú keď je mu za chrbtom žena a všetko mu podáva do ručičky 😝 😀 aspoň vie ako to ja mám celý deň 😀
čo sa týka tej budúcej stredy tak v pohodke, už záleží len na vás ako sa dohodnete 😉 konečne by aj počasie malo byť lepšie 😉
budem mať teraz pernejšie dni kvôli tomu Uvítaniu do života, tak neviem ako sa stihnem ohlasovať, ale nebojte, len čo budem môcť tak sa ozvem. Inak zajtra koník vraj nepôjde, prechádza sa na tú novú verziu, tak vám všetkým prajem krásny slniečkový deň - špeciálne Ninke 😉 aby ti už nebolo smutno 😉 🙂

weja
19. mar 2010

ahojteeee, prvá v novej verzii 😵
idete mať ďalšie stretko...???? supeeer, teraz sú už krajšie a teplejšie dni, si to užijete 😎

ja sa zaúčam na tú novú pozíciu, ale ide to len ťažko 😝 alebo som ja netrpezlivá a chcela by som vedieť všetko naraz 😀 ale ide mi to na nervy, že som taká pomalá, prípadne že sa v tom neviem poriadne orientovať 😠 oooch, ako mi bolo doteraz dobre.... ale dobré časy už asi skončili 😅 😝

Ninka, hlavu hore, ide jar, hádam nám to prinesie trošku optimizmu.... 😉 a už sa naplno snažíte?

tak pekný večer, prídem nazrieť ešte cez víkend 😉

evitkamalicka
19. mar 2010

ahooooooooj

bay
autor
19. mar 2010

Ahojteeeeeeeeeeeeee,
no uz som mala za vami abstak 😵 😵 😀 A konecne dorazila aj jar 😵

bay
autor
19. mar 2010

No neviem ako vy, ale ja som tieto dva dni plne vyuzila na vychadzky. 😀 A z bez bundy ci svetra 😵 Misko len vo svetriku 😵 😵 Kraaaasa. Vcera sme sa len presli, dnes som zobrala deku a sli sme na zahradu a vypustila som Misa. No dost bol z travicky v soku. Ju detailne prestudoval a zatial sa rozhodol, ze kym nejde o zivot (alebo unik matky) tak sa z deky teda v ziadnom pripade nechysta zliezt 😀 😀 😵

Peti, ked uz bude takto pekne slniecko a teplucko, nebudeme chodit doobeda korculovat s drobcami? 😅 Trosku sportu by mi prospelo. Akosi zacinam znovu "tehotniet" 😝

bay
autor
19. mar 2010

Nikde nikto? ☹

bay
autor
19. mar 2010

Budem mat zase svoje monology? 😀

bay
autor
19. mar 2010

No tak teda idem spinkat.... Dobru noc 😉 resp. pre vas asi Dobre ranko, kedze dnes uz asi citat nebudete... 😀

bay
autor
20. mar 2010

Dobre ranko 😵 My ideme dnes na trening 😵 Sa desne tesim 😵 😵