Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
21. máj 2009

Len skoda ze neviem temu na jun 😔 by som mohla pozbierat otazky 😀 😀 a byt tam za blbu 😅 takto budem musiet improvizovat 😀 😀 😀

bay
autor
21. máj 2009

Buduci tyzden by sme mali mat kocik 😵

m311293
21. máj 2009

Ahoj holky, vy řešíte přes den zajímavé témy.

Leni, švagrová vybrala pro kocoura super jméno, já vždy chtěla dva psy a jeden by se jmenovak Evžen a druhý Oněgin, nebo druhá varianta byla Hewwlet a Packard. Ale my doma měli vždy kočky. někdy i 13 takové ty vsnické co chytali myši a nosili je ke dveřím aby se pochlubili. ....žádné konzerva ani granule nebyli, takže jsme je krmili mlíkem, do toho nalámanej rohlík, kosti, polívka, vnitřnosti když se zabilo nějaké zvíře.

halienka
21. máj 2009

Eliška 😀 😀 😀 ty si dnes vstávala nejakou úplne super nohou 😀 😀 lebo sa musím furt rehotať na tebe 😀 že Hawlet a Packard 😀 😀 😀 No vidíš, veď si mala požiadať Bay, akurát má doma dve malinké šteniatka, už mohli byť tvoje 😀 Len teda neviem čo by Bay povedala na tie mená 😀
No náš kocúr si chudák ani tú myš chytiť nemôže, tak aspoň chytá muchy a iné hmyzy, ktoré nám vlietnu cez okno. Aspoň ušetríme na protihmyzovej sieťke 😀 😀

m311293
21. máj 2009

Leni, no uznej že volat na psy Hjůlite a pakarde je úžasné 😀

bay
autor
21. máj 2009

Nas prvy pes sa volal Pod sem. Ale len par dni. Potom sme ju premenovali na Nelu. A este poznam jednu fenku co sa vola Hot Dog 😅 😉

m311293
21. máj 2009

kacumoto, to jméno mně fascinuje, přemýšlím koho tak pojmenovat 😀

halienka
21. máj 2009

že Hot dog 😀 😀 vy ma ale bavíte dnes babky 😀 😀
Ja tiež keď som prvýkrát počula že Kacumoto, tak som sa tak rozosmiala, no chudák kocúr 😀

bay
autor
22. máj 2009

Dobre ranko! Dnes uz je piatoooook 😵 huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

weja
22. máj 2009

dobre raaaanko 😵
veru, tesime sa, ze je konecne piatok a vikend pred nami 😵
Elis, tie mena nemaju chybu 😀 mozno sa ti to raz aj splni... a preco len psy, tie macky ste tak nemohli nazvat?

nas vcera pozvala sefka na zmrzlinu, to vyzeralo akosi podozrivo 😅 ale v pohode sme to prezili 😀
a prisla som potom domov a moj drahy znacne spolocensky unaveny uz chrnel na gauci 😠 😠 😠 samozrejme vsetky veci pozhadzovane naprostred izby a vsade kopa ihlicia, co si dovliekol asi na obleceni... 🙄 som myslela, ze ho asi roztrhnem 😠 ale vyriesila som to pre neho horsim sposobom - nerozpravam sa s nim... 😝 som zvedava, ako to chce dnes zehlit... 🙄

tak pekny piatok 😎

bay
autor
22. máj 2009

Weji, ani moj sa so mnou nerozprava 😢 ☹ ale preto ze je chory a boli ho hrdlo 😀 😀 takze dnes sa stahujem na vikend k maminke, aby sme s Miskom zas neochoreli...

halienka
22. máj 2009

Ahojte babky 😉 , dnes veru piatok konečne, na jednej strane sa teším na druhej už mám pokazenú náladu. Včera večer po fajronte majiteľ našej firmy zavolal môjmu kolegovi, že sa chce s ním stretnúť. nemám šajnu čo preberali, lebo kolega už musel hneď ráno preč, takže som s ním ešte ani nebola, ale stretla som jeho ženu a tvárila sa že akože nie dobré správy a že nech mi to radšej povie on, že ona mi to nechce hovoriť. tak mi to normálne nahnalo strach, že čo zas vymýšľajú. 😖

skybaby
22. máj 2009

caute ja sa pridavam konecne piatooooook 🙂 bay nebud smutna ved on sa kvoli tebe urcite rychlo vylieci 😉 ale najlepsi vikend asi bude mat wejka, ked si ju bude muzik udobrovat 😀 leni dufam ze to nebude nic hrozne a keby nieco ty vzdy mozes ist na pn 😉

weja
22. máj 2009

Bay, ty nechas choreho chlapa sameho doma...??? nezomrie chudacik do pondelka? 😀

Leni, ja mam z toho taky pocit, ze sa to tyka asi iba tvojho kolegu, inak by vas o tom oboznamil obidvoch, nie? 😕 no do MD dako vydrzis a prinajhorsom ako napisala Sky, pojdes na PN 😉

no MM uz volal a ospravedlnoval sa mi do telefonu, tak dufam, ze bude cely vikend sekat dobrotu 😀 musim si vymysliet daco specialne, teraz mi urcite nic neodmietne... 😀

skybaby
22. máj 2009

moj mm ked sa udobruje tak vtedy dostavam cokoladu, kvety, sam vari veceru a zoberie ma do kina alebo na drink hovorime tomu full program 😀

sisipetka
22. máj 2009

pekny dnicek dievcata 🙂
.. ja sice nejako podriemkavam, ale kedze som v praci, tak sa tvarim, ze pracujem 😀

evitkamalicka
22. máj 2009

Ahoj kocky

Petka krasna fazulka 😵

sisipetka
22. máj 2009

ze 😵

bay
autor
22. máj 2009

Weji ved uvidim ci prezije 😀 😀
Leni, s usmevom 😉 Ja som dnes rano od zurivosti hadzala blok po office. Nie ze by to pomohlo, ale aspon som si buchla 😀

weja
22. máj 2009

tak ja uz som po obediku... mali sme masko plnene brokolicou a syrom s hranolkami, bolo to mnam 😵
Peti, ozaj krasna fazulka 😵
Sky, no moj MM sa az tak nepretrha, ja budem rada, ak mi aspon povysava 😀

bay
autor
22. máj 2009

Peti, to uz je teda riadna fazulka 😵 😀 😵 😵

sisipetka
22. máj 2009

tak aj my sme po obediku a riadne predychavame - co mam robit, ked som to nechcela vyhodit - tak som to cele zbodla 😅
Ved hej, fazulku si riadne pestujem - keby ste videli, kolko jej cez den davam papi 😀

bay
autor
22. máj 2009

A my sme este nepapali... 😝

bay
autor
22. máj 2009

Tak my zelame pekny vikend. Pojdeme pomaly na obed, potom dom a stahovat a cez vikend budeme bez netu. Papa

weja
22. máj 2009

a tu uz prsi... 😒
aj tebe Bay, pekny vikend 😎 ja sa tiez chystam o tretej zduchnut... 😵

elenamarek
22. máj 2009

Ahoj babulky,ja vydim babetka rastu v brusku 🙂 Mi uz budeme mat za chvilku 6mesiacov tak som sa isla pozret do temy 1prikrmovanie a ostala som v miernom soku ked niaka mamicka dana tusim dava 3,5dietatku cokoladu,teraz ma 4tusim tak gulas tak som s citanim prestala a budem sa riadit tak ja pri malom,od 6mesiaca kazdy den po tyzdni jednu lizicku mrkvicky atd.
Bay ved ty za cvilku rodis 😀 Halienka,Skybaby a Petka aj vam pekne pribudaju tt 🙂

sisipetka
22. máj 2009

tak uz som si na dnes urobila kooopec roboty a zasobila grafikov na par dni 😀
Aj ja prajem vsetkym pekny vikendik a hlavne pekne vsetky oddychujte, papkajte a radujte sa 😵
Elenka, no vidis, co vsetko sa clovek nedozvie - len, aby nebola prekvapena, ked sa jej 10 rocne dietatko ohlasi - mama idem na diskoteku 😀 - ved, ked sa mamina ponahla, bude sa aj potomok, nie 😅
Posielam pusinku Ellke 😉

halienka
22. máj 2009

Ahojte babky, tak u nás v robote sa to riadne melie, od júna idem len na 4 hodiny chodiť do roboty ☹ mám z toho naprd náladu a bojím sa že mi vypočítajú malú materskú kvôli tomu. Neviete ako sa to ráta?

sisipetka
22. máj 2009

Leni materska sa rata z prijmu z minuleho roka, tento skrateny uvazok by Ti nemali vobec ratat.
... a inac pekny dnik, dnes som ta este nestretla 🙂

halienka
22. máj 2009

Ahoj Peti, no veď to preto, že nemám ani kedy písať, vedľajšiu pobočku zavreli úplne a nám takto skrátili, sme z toho dosť na nervy, lebo až také zlé to s nami nebolo, ale máme pocit, že máme v jednej neďalekej pobočke škodnú, ktorá už dlho brojí proti iným pobočkám a je kamarát s majiteľom, takže asi odtiaľ vietor fúka. No nič s tým nenarobíme, riďo si nás zastával celé predpoludnie jednal s majiteľom, ale nepomohlo. 😝