Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

halienka
16. jún 2009

jéžiš ako ja dokážem miesto slova takže napísať atkež 😀 😀 😀
Weji, vravíš, už aby bol fajront, čo? Vidíš, ale aspoń jednu výhodu to má, že nezaspíš na klávesnici 😀 😀

weja
16. jún 2009

Leni, to ozaj nehrozí, moja napchatá hlava ma bude nadnášať po plafón 😀
ale už za chvíľu idem na bus, ďalší by mi išiel až o 2,5 hod. a tak dobre mi tu zasa neplatia, aby som ťahala nadčasy... 😀 😀

halienka
16. jún 2009

Správny prístup Weji 😀 😀 , doma si daj oddych a snáď sa aj hlava vyfúkne 😀 aby sa ťa tvoj muž nezľakol, keď príde domov 😀

nada.hope
16. jún 2009

Ahojte zlaticka,.............. 😉 ako moje zlate tehulky, vsetko v poriadku, wejka este stale niec? Ale ja ti verim 😉
Bay mne v tehu trpla prava pisacia ruka, takze ked som pisala bolo to dost neprijemne, ked som sa mala co i len podpisat a nakoniec mala malicka pravu stranu otlacenu viac ako lavu, aj s nozickou sme museli cvicit aby bola normalne otocena 😀 ale uz je to vsetko tak ako ma byt, mala ma pravu stranu nejaku slabsiu, ale ked sa otaca z hrbatika na brusko, tak iba do pravej strany, do lavej sa mi este neotocila a co je gol tak na pravej strane ma viacej vlaskov ako na lavej 😀 😀 😀
A co sa tyka plodovky, tiez neviem pretoze mne odtiekla priamo na sala, ked sa mi tam vrtala doktorka 😀 😀 Lenicka moja drzim zajtra silno palce, aby bolo vsetko tak ako ma byt.
Peti to kde chodis na take zivocichy? 😀 😀 😀 😉 😉

sisipetka
16. jún 2009

uz som spat, boli sme riesit zivotnu poistku MM. Postupne znizujeme vydaje na vsetko okolo nas, lebo takymto tempom budem robit asi aj cez MD 😒
Weji, zavidim Ti balonikovu hlavicku a lietanie pri plafone 😉
Leni prec s tym crevom, iba problemiky robi, ale presne ako si pisala - my mame toho asi troska viac na nosenie ako bezni ludia.

skybaby
16. jún 2009

ahojte 🙂 ja som bola dnes na sluzobke v trnave, tak som si odbehla aj za sestrou do nemocnice a osonovali sme barborku aj k babke na polievku 😉
lenmi zajtra drzim moc moc palce na tu amnio ahlavne potom na vysledky ale urcite bude vsetko ok 😉
bay mne voda odtiekla tak ze zrazu velka supa, ako keby som sa cela roztrhla a vyvalila sa voda, ale vraj to moze byt aj vselijako inac, ale este si daj s odtekanim vody pokoj a poriadne sa vyliec 😉 sefovo som uz oznamila ze k 1.7. koncim a zobral to v pohode kedze aj jeho zena je tehu a tiez mali pocas tehu vselijaky stres tak to chape 😉
weji mas pravdu, nikto nebude robit zadarmo, pekne domov a relaxovat 😉
peti ten stvrtok moze byt, cas tiez nie je problem, ja zvyknem chodit okolo 12.00, akurat dnes sme s kamoskami objavili terasu (asi byvaly zlaty jelen) hyde park a tam bolo velmi fajn, ale ved mozme dat stretko pri pande ak pojdes z tejto strany a potom uvidime 🙂
nadka ninke posielam velku pusu a nech poslucha maminu 😉

sisipetka
16. jún 2009

Jani - terasa Hyde park moze byt, robim priamo v tom bielom podjazde z Vysokej - sme na druhom poschodi, takze tych par schodikov zbehnem 😀 A kludne o 12tej, aby sme Barborke nezmenili rytmus 😉
Nadi, no poviem Ti, ja by som rada vedela odkial tie zivocichy. Ale asi to mame v rodine, moja sestra je zivociskarka prveho stupna, ta uz mala asi vsetko 😀 😅
Tak este raz Leni drzkam palce....
bezkam k nasim, idem sa konecne osprchovat - nemame doma teplu vodu, ale iba riadne ladovu, takze vcera bolo len jemne spriechanie po kupelni a teraz si uz riadne smrdim 😅
papa

nada.hope
16. jún 2009

No vidis Jani na vas kocky som skoro zabudla, ale ja som nezabudla 😉
Vidim, ze pekne utekaju tyzdne, len tak dalej 😉 budeme vas sledovat a Ninka posiela malickej aj velkej pusinku a to ci bude posluchat, no tazko povedat 😀

skybaby
16. jún 2009

peti ok dohodnute, keby sa nieco zmenilo, dame si vediet 🙂
nadka 🙂

bay
autor
16. jún 2009

Tak sa hlasim, ze este stale zijeme 😀 😀 😀 Misko pekne kopka a vrti sa atd. 😀 Mne uz je lepsejsie KLOPKLOPKLOP Mam trosku plny nostek, ale uz aspon tolko nekycham a nie je to uz taky napor na brusko 😵
Aj my chceme na obeeeeed ☹ 😢 Ale ked budeme zdravi tak aj z prace vyrazime az k vam na obed 😀 ved to nie je daleko 😉
Weji, neboj, mamca na Miska uz posiluje 😀 😀
No kto vie co tam v tom brusku Misko vystraja. Mozno teraz obhryza miesto pupocnikovej snury moje nervy 😀 😀

weja
16. jún 2009

Leni, tak ešte raz - držíme na zajtra všetky palce... 😵
Sky, a vy kedy budete mať výsledky amnio? toto na všetkých tých vyšetreniach neznášam, že na všetko treba čakať... 😠
Nadi, pozdravujem, Ninka je už riadna baba 😵
moja budúca fazulka bude možno taký malinký egoista, objaví sa až keď všetky tehulky odtiaľto porodia, aby sa s nikým nemusela deliť o pozornosť... 😀 čo už..., na dobré veci si asi treba počkať dlhšie... 🙂
a ten obed vám celkom závidím, škoda, že som trocha od ruky 😒 (trocha dosť 😀 )

halienka
16. jún 2009

Ahojte babky, no dostala som sa k vám až teraz. Moc vám všetkým ďakujem 😵 , že mi držkáte palce, snáď to prebehne dobre. Akurát mi prišli poštou výsledky AFP, tak debilne je to popísané, že je ťažko sa z toho vysomáriť, ale mám pocit že nie sú dobré, tie hodnoty sú moc nízke. Mám tam napísané: AFP gravidita 14,8 IU/ml a potom nižšie sú popísané nejaké hodnoty, aký týždeň asi aké majú byť. ja som bola v 15. týždni a tam je uvedená hodnota 25,6 IU/ml. Tak neviem, ak niektorá viete či je to tak napíšte mi, bo už začínam stresovať 😝 aj keď stále sa presviedčam, že práve teraz to bude v poriadku aj keď mám AFP naprd. Hlavné, že viem že sifilis mám "negat" 😀 To som fakt potrebovala vedieť 😝 😀 No uvidíme čo bude ďalej 🤐
No a objednala som sa na to sono v Blave, ale bohužial, keďže vraj to musí byť v 21tt, tak to vychádza až na ten ďalší týždeň, a objednali ma do Gynfivu na 13.7. o 15,30. Takže ak by sa niekomu dalo, mohli by sme sa stretnúť v nedeľu večer predtým 12.7. Čo vy na to? 🙂
Eliška, kde si? Akosi dlho si sa neozvala 😅 Dúfam, že si v poriadku 😉

nada.hope
16. jún 2009

Leni ajoj nieco som nasla 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
neboj vsetko bude ok, hlavne tomu malickemu nedaj naznak ze sa nieco deje, lebo ho vystrasis 😉

halienka
16. jún 2009

Nadenka ďakujem, podľa toho to vyzerá, že tú hladinu síce mám nižšiu ale ešte nie pod normu. No vôbec tam nemám uvedené to riziko ako by malo byť, napr. 1:300 alebo tak. Ono sa to vraj vypočítava aj podľa veku, váhy a HCG či čoho všetkého. Tak som z toho jeleň, no tuším sa nejdem stresovať, lebo som sa dočítala, že mali niektoré aj nižšie hodnoty a nakoniec zdravé bábatko. 😉 🙂 NT čo mi naposledy meral dr. bolo v poriadku, inak vraj býva širšie, tak dúfam, že AFP sú naprd len preto, že som sa kapánek ráno najedla 😀

nada.hope
16. jún 2009

Leni kluk, nestresuj sa zbytocne, ani ja som nemala napisane na papieriku riziko, vsetko zalezi od nemocnice ako to ktora pise. Ninka Ti posiela pusinku aj kamoske alebo kamosovi. 😉

bay
autor
16. jún 2009

Leni s Miskom na zajtra drzime silno palceky 😵 😵 Leni, nestresuj z vysledkov 😉 Ber si priklad z Jankynej zltacky
Boooze! V tom GynFive vobec neberu na mna ohlady 😠 😠 ☹ 😠 No skusim to nejako vyhutat aby som mohla aj toho 12.7. 😔

bay
autor
16. jún 2009

Ja som vysledky ani nevidela 😝 😀
My pusinku radsej neposielame z technickych pricin 😀 ☹

bay
autor
16. jún 2009

Tak dnes dostane ten moj keksicek riadne vynadane 😠 😠 zas ma nechal prezrat sa 😀 😀 😀 😝

nada.hope
16. jún 2009

Bay ale ved ty si stihlucka, ty si to mozes dovolit 😵

bay
autor
16. jún 2009

Len ked mne je potom zle 😝

bay
autor
16. jún 2009

Tak ked sa dari tak sa dari ☹ Dnes sa mi podarila dalsia katastrofa 😠
Som sa pekne spadla zo schodov 😔 "Nastastie" len z toho najspodnejsie najposlednejsieho schodiku 😠 jak som zoslapovala dole tak som zle slapla a poriadne si dochramala nozicku. Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!! Idem dat ladove obklady a zafacovat a zavolat mame ze si zajtra moze dojst po zvysok chlpacin ☹ 😀 😀
Mna nemozno nechat samu 😢 ☹ 😠 alebo by mi mali zrusit svojpravnost... A ja mam byt niecia mama!!! 😔

weja
17. jún 2009

Dobré ránko 🙂
Leni, nestresuj, už som to písala mnohokrát, možno aj tu, že hodnoty AFP majú dosť často tendenciu skreslovať... v niektorých západných krajinách už toto vyšetrenie dokonca zrušili, lebo tehule to zbytočne iba stresovalo a výpovedná hodnota zanedbateľná... 😖 všetko dobre dopadne... 😉

Bay, dávaj na seba pozor!!! 🤐 a o tej svojprávnosti radšej potichu, nech ťa Miško nepočuje... 😀 budeš skvelá mama, len ak bude malý po tebe, budeš musieť naňho dávať väčší pozor 😀

a inak pekný deň všetkým... 😉

bay
autor
17. jún 2009

Ahojte, tak hlasim, ze noc sme prezili bez dalsej ujmy 😵 😵 Noha sice stale desne boli, ale som schopna ako tak sa pohybovat, aj ked by ma slimak predbehol 😠 😝 Poobede idem na vylet k vseobecnej po PN a potom k chirurgovi po dlahu, kedze som si zas posahala slachu tak ako minuly rok v tomto obdobi... Ze by to bola nejaka tradicia? Sa dalsi rok priviazem k posteli 😀 😀 Mama aj s MK ma pochvalili 😉
Leni moc moc na dnes drzime palceky aj s Miskom. Drzala by som aj tie na nohach, ale tam nedociahnem 😅 😔

weja
17. jún 2009

Bay, to sa drží tak, že na rukách zatneš prsty do päste... ale neviem, ako to je s nohami... práve som to vyskúšala, ale moc mi to ešte nejde... 😅 asi to chce väčší tréning... 😀

skybaby
17. jún 2009

dobre ranko 🙂
boze bay nepustaj manzela na ziadne sluzobky, ved to ta normalne ohrozuje na zivote, obed mozme dat hocikedy, lebo ja som fakt od toho 1.7. doma a do polusu to mam na skok 😉
wejka tie zrychlene vysledky uz mam tie boli v pohode a dalsie budu koncom buduceho tyzdna
leni ziadny stres vsetko bude ok 😉
viete ako sa mi strasne v robote chce ked uz mam len dva tydzne ?? 😀
mm dnes rano fantaziroval ze kupime od kamarata mustanga a ja ze na com budem jazdit ja ked on bude mat mustanga a on ze ten mustang bude pre mna 😀 ale neporiesili sme kam dam kocik kedze to viac menej nema kufor, tak zatial palti varianta ze kocik je privaizany na lane a taham ho za autom 😀

sisipetka
17. jún 2009

ahojte kocky,
tak ja sa pridavam ku Kami, vcera som sa prezrala, celu noc mi bolo zle a nemohla som spat. Zaspala som az nadranom, tak som si dovolila prist do prace az o 10tej 😝
Bay, tie tvoje nozky - boze davaj na nu pozor, nech Misko ma mamku v celku 😉
Leni, som s Tebou - bude to dobre, vsetky v tom verime.
Weji, pekne si to napisala - na vsetko pekne treba pockat 😵
Inac ja mozem 12.7., takze Lenke urobim spolocnost pred 3d 🙂
A inac aj ja mozem zbehnut z prace do Polusu na obed. Dam si doma home office a cez obed vybehnem autickom za vami, teda ak budete chciet aj moju spolocnost 😀
Jani, to bude parada - mustang a kocik v zavese - to aby sme si davali potom pozor na zakruky, ked bude Barborka plachtit 😉
Nadi, aj my posielame malickej pusinku.

weja
17. jún 2009

Sky, a to z amnio sú až 2x výsledky? 😕 to som nevedela... ten mustang s kočíkom znie super 😀 a ešte keď som si to predstavila podľa Peťkinho opisu... 😅 z Barborky bude malý pirát ciest... odmalička s vetrom vo vlasoch... 😀 😀

Peti, ty sa máš, že home office... 😵 a nemohla si si ho dať aj dnes? a už ti je lepšie?

bay
autor
17. jún 2009

Jani na tom privese na mustang som sa dobre zabavila 😀 😀 A robit sa ti chce asi ako mne. Odpisem na par najurgentnejsich mailov a ostatne riesim v zmysle - budu riesit ti po mne 😀 😀
Len sa vy este do Polusu moc nechystajte 😉 uvidim co so mnou porobi chirurg ale co mam skusenosti (a ze mam nemale 😀 😀 ) tak minimalne na 2 tyzdne mam dlahu a to sa teda do prace chodit nebudeeeeeeeee 😀 😀 Ale ved vam dam vediet. Len mam teraz vaznu dilemu... Ci vytiahnut barle alebo nie 😀 😀 😀

sisipetka
17. jún 2009

tak to bude vyzerat unikatne - tehulka vo vysokom stadiu a barlicky 😅
Weji, mohla som aj dnes ostat doma...ale potrebovala som doriesit jednu surnu robotu a ta sa mi lepsie deje z prace. Inac syndrom pomaleho nicnerobenia mam uz aj ja, nejako sa pripravujem na MD 😉
Teraz som si dala dietku, nesla som na obed - urobila som si rychlu polievku v praci a k tomu mam piskoty a ovocie - hadam ma to coskoro prezenie a ulavi sa 😅

bay
autor
17. jún 2009

Peti, dobry napad s polievkou 😉 Este mi snad ostal aspon jeden cisty tanier 😀 Som sa rozhodla ze veskery neporiadok pocka na MK 😉 kedze za vsetko moze on lebo ma opustil 😝 😀 😀 😀
Ja som vzdy unikat 😀