Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
29. jún 2009

Dobre ranko 😵
V prvom rade.... Neskoro ale predsa. Elis vsetko najlepsieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 Ja posielam velku pusu a Misko riadny kopanec 😀 😀
Mery, som rada, ze je Matuskovi uz lepsie, tak sa pekne drzkajte 😉
Leni, davaj si na toho svojho chlapa pozor a drz sa od neho co najdalej!!!! Ti chlapi nas maju tak radi, ze si nieco taketo nechcu nechat len pre seba 😠 😠
Peti, cely vikend bolela hlava aj mna. Podla mna z toho tlaku, ze pol dna ta burka visi vo vzduchu a az potom milostivo padne 😠 😠
Soni, neboj, zvladnete 😉

bay
autor
29. jún 2009

No a teraz k vikendu 😉
V sobotu som si vymyslela (ja hlupa) vylet do karpat na malu banu. To je tak za normalnych okolnosti (teda netehu okolnosti) 20 - max 30 min (a to uz sa clovek musi vliect). Ja som tam skoro umrela!!!! 😠 😝 Ale nakoniec som doslapala 😀 ale dalo mi to teda riadne zabrat. Cesta dole bola uuuplna pohoda, gulat sa nadol viem, nahor nie 😀 😀 Poobede sme slavnostne vyrazili pozriet koberec pre Miska do izby a ten co sme si vybrali na nete samozrejme nemali!!!! Ale ze ho objednali a bude o dva tyzdne 😔 FNUK. Inak sme uz nic nerobili.
Nedela. Rano som vratila mame jej psa a vzala si Bay 😵 a aj som sa zbavila lekvaru, dovari maminka a ja uz dostanem taku poharikovu verziu 😀 😀 😀 Poobede som upratovala 😝 a spinkala.
To, ze ma cely vikend trapi tlak a boli hlavicka, to uz ani nerisim. Co je horsie, tak sa mi prerezava osmicka a boliiiiiiiiiiiiiiiiiiii a boliiiiiiiiiiiii a neprestava. Jedine kedy neboli je ked spim (teda mozno boli, ale ja o tom neviem a to je dolezite). Takze som sa rozhodla ze prechadzam na tekutu stravu 😝 😀

halienka
29. jún 2009

Dobré ránko babky 🙂
Bay, no ty si vieš vymyslieť, výlet s takým brušiskom 😀 Moja, veď už sa konečne zmier s tým, že niektoré veci si musíš teraz odpustiť 😀 😀 Ja mám už aj teraz problém vyšlapať po schodoch na prvé poschodie, a to nie pre veľké brucho, ale hneď sa strašne zadýcham, neviem prečo 😝 😀
No my sme včera obaja s MM preležali na gauči ako také skapaciny, MM ešte chorý a ja nevyspatá 😀 no ale večer mu konečne klesla teplota, akurát tie hnačky ešte nepovoľujú. No aspoň túto noc sme sa už vyspali lepšie, takže sa dá aj na mňa pozerať 😎 😀 Dúfam, že to od muža nechytím, dávam si preventívne vit.C a zatiaľ sa držím. 😎

weja
29. jún 2009

dobré ránko 🙂
Leni, toho chorého chlapa ti teda ozaj nezávidím... 😝 prežil to zatiaľ? 😅 a ty? 😀
Mery, fajn, že už ste zdraví... 🙂
Bay, no si sa asi trošku precenila, nie? 😀 no hlavná vec, že lekvár je už vyriešený... 😀 😉
hlava bolela včera aj mňa 😝 neviem, čo je vo vzduchu, ale už ma to štve... 😠
a dnes som definitívne zaplatila výlet do Paríža 😵 tak sa teším, aj na to, že aké parádne prekvapko to bude, aj na ten výlet samotný... 😎

bay
autor
29. jún 2009

Leni, nedaj sa!!! 😀 😀
No tak ja kym vyleziem k nam domov to iez trva a uz na prvom medziposchodi fucim a pytam sa MK ci uz som doma 😀 😀 😀

bay
autor
29. jún 2009

Weji a kedy idete? 😵
Ale ved ja sa chystam o dva tyzdne vyliezt na Tomasovsky vyhlad, len to uz asi nebude hodinkovy vylet ale celodenny 😀 😀 tak musim trenovat 😉 😀 ale rebriky budem obchadzat veeeeeeeeeeeelkym oblukom 😀 😀

halienka
29. jún 2009

Weji ahoj 🙂 tak to znamená že tá mrcha mrchatá dorazila? A ja celý vikend na teba myslím, že či náááhodou... 😉 No neva, aspoń si užiješ poriadne Paríž, joj hneď by som šla aj ja 🙂
Bay, šalieš, že Tomášovský výhľad 😕 , to nie je len taká prechádzočka, to je dosť ďaleko 😝 no máš odvahu dievča, ale dávaj bacha aby ťa neprekotilo bruško na tom výhľade, je to tam dosť nebezpečné 😝 😀

bay
autor
29. jún 2009

Leni s mojim strachom z vysok? Si robis srandu? Ja som nakukala z Tomasovskeho iba po leziacky co som sa doplazila ku kraju. A stat som schopna tak 5 metrov od kraju. Potom uz len 4nozky a koniec doplazit 😀 😀 😀 Takze budem vdacne cakat na MK so psami pri strome (kde ich privezujeme) co je dooooooooooost daleko od kraju 😀 😀
Z nasej chaty to daleko nie je. Len je to vysoko. Ale neboj, pojdem s MK aby som mala komu vysadnut na plecia v pripade nudze 😀 😀 😀 😀 😀

mery.maja
29. jún 2009

Ahojte,

vdaka za mile slova k uzdraveniu 😉 Matusko zacal protestovat a jeho kolotoc nad postielkou sa mu uz zda zrejme velmi o nicom 😀 najradsej je na rukach a to skoro cely den takze moje krize su za posledne 4 dni uz v prde.i 😝 😖

Bay ty chces uz rodit teraz ked sa davas na taketo dlhe prechadzky???neblazni 😨

bay
autor
29. jún 2009

Mery, to vies mamca si vybrala TP na 07.08.09 😀 aby mal Misko pekne rodne cislo 😀 😀 😀

mery.maja
29. jún 2009

hmmm to si ptom lahko zapamätam ked ja som 08.07. 😀 😵 😉 len ty pekne ostan na 22.08 pripadne dva dni hore dole

bay
autor
29. jún 2009

Mery, hore nesmu. Musi byt levik 😀 😀 😀 Uz ma aj levika na dverach. Ako by to vyzeralo, keby bol nakoniec pannou? 😨

mery.maja
29. jún 2009

😀 😀 no hej to je zase pravda

bay
autor
29. jún 2009

treba brat prakticky 😀 😀
A neboj, mna to hrdinstvo s vyletmi prejde akonahle zostanem stat pod kopcom 😅 😀 😀

sisipetka
29. jún 2009

ahojky kocky,
tak hlava vcera ustupila a dnes opat nastupila 😅 Leni a pijem dost, aj toaletny sa u nas teraz mina zavratnym tempom 😝 A este mi je k tomu aj zle......ale uz sa prestavam stazovat, ved sa to po mne ani citat neda 😖
Kami neboj bude levik ako ja 😉 len to neprehanaj, aby z neho nebol este rak 😅

bay
autor
29. jún 2009

Aj u vas mizne toaletak??? Ja neviem kto nam ho furt kradne 😠 😀 😀 😀 😀 😅
To bude asi celospolocensky problem....

weja
29. jún 2009

Leni, no zázrak sa neudial, mrcha prišla... 😠 ale zase - dala si načas - prišla až včera večer... 😠 😠 ale aspoň sa môžem tešiť na ten Paríž 😵 a na letnú dovolenku... tú síce plánujeme až začiatkom septembra, ale už to vidím, že dovtedy sa veľa vecí asi nezmení (kebyže náááhodou som tehu, tak do zahraničia to asi neriskneme), ale vyzerá to tak, že si to ešte tohto roku užijeme... 😎
ozaj, ten Paríž je na termín 30.07.-03.08. - 5 dní aj s cestou, ale to zase hádam aj stačí... 😎

Bay, mne sa zdá, že ty chceš ozaj toho Miška vypudiť ešte pred termínom... troška sa šetri... 😉

Peti ahoj 🙂 len sa posťažuj, veď od toho sme tu... 😉 a internet tiež veľa znesie... 😀

a dnes mám dosť roboty, tak asi nebudem stíhať držať s vami krok pri debate... 😅

bay
autor
29. jún 2009

Mne sa uz taaaaaaaaaaaaaak nic nechce.... 😅 Tieto posledne dni sa tak vlecu... ☹

halienka
29. jún 2009

No babky, ja som už aj oprala (práčka), umyla riad (umývačka) 😀 😀 medzitým som si stihla vypiť kávičku a dať desiatu - bože ja som šikovná 😀 len tú hlavu si fakt musím zmyť sama, na to ešte neexistuje žiadny prístroj 😝 😀
Bay, ty chceš levíka? 😅 veď počkaj keď ťa tak začne komandovať už po pár mesiacoch 😀 ťa sranda prejde 😀 a čože sa ti na panne nepáči (bacha na vec, ja som panna 😀) tá si odmalička pekne uprace detskú izbu 😝 😀
Mery. majka, jejda takže matúškovi sa páči výhľad už z inej perspektívy? Tak to budeš mať zachvíľu ruky ako orangután 😀 si nerozmýšľala nad bejbyšatkou? možno by ťa to aspoň trošku odbremenilo 😉
Peti, tak tie bolesti hlavy budú asi z nízkeho tlaku, dosť to že vonka je počasie naprd, no ešte aj v tehu (aspoň ja) môže byť nižší tlak 😝 a čo tak kávička? Nepomohla by? Veď jedna -dve denne vraj neuškodia. Ja teda stále pijem jednu ráno, lebo inak by ma vyvalilo. 😀

bay
autor
29. jún 2009

Leni, lebo ma na dverach puzzle s levikmi 😅 by som ho musela dat prec ☹ a mne sa taaaaaaaaaaak paci 😅

sisipetka
29. jún 2009

sorry kocky, dnes nevladzem ani pismenkovat ☹
Leni ja kavu nepijem, tak som teraz skocila do lekarne a kupila si sumivy celaskon, nech ma aspon nieco preberie.
Weji, Pariz Ti v dobrom zavidim, uvidis budete mat krasne a potom mozes pisat pre nas basne 😀
Bay, ja verim levikovi 😉

weja
29. jún 2009

Peti, to je hrozné, keď ti je tak zle... ☹ a neskúsila si si dať na tú hlavu aspoň pol paralenu? ten je v tehu neškodný a mne občas pomôže aj na bolesť hlavy (to mám z tej reklamy, inak by ma to ani nenapadlo, že je dobré aj na hlavu 🙂 )

halienka
29. jún 2009

No ja som už v robote 😝 tu je dnes taký hic, normálne sa potím, a to už u mňa musí byť aby som sa ja potila 😀 😀 Peti, moja, viem o čom hovoríš, no držkaj sa, dúfam, že to už nebude dlho trvať a prejde ti to. Inak vit. C je najlepší od firmy Jamieson, má najmenej tých ostatných chemikálií v sebe, dá sa povedať, že je najčistejší. 😉

weja
29. jún 2009

Leni, aj u nás bol ráno hic, ešte som rozmýšľala, či si zoberiem aj čosi navrch, lebo už ráno bolo dosť teplo, ale našťastie ma osvietilo a zobrala som si aj sako, lebo tu už asi od 10tej zasa pršíííí... 😝 🙄 a už sa aj ochladilo a ja mám už zasa nohy ako žaba... 😝 kedy mne bude aj v robote dosť teplo, to netuším... 🙄 teraz by som zniesla aj ohrievač... 😀

halienka
29. jún 2009

Weji, tu už tiež akosi začína hrmieť, takže asi to ide od vás k nám 😀 predpokladám, že keď pôjdem z roboty budem rada, že som si zobrala svetrík 😀
Bay, tak keď už máš tie puzzle, tak už musí byť levík 😉 😀 😀 tým pádom to vidím u vás na riadne sexuálne orgie pred termínom 😀 😀

sisipetka
29. jún 2009

kocky je ok, ze ma boli brucho? Neviem ci zaludok alebo podbrusko? PRoste boli a aj krize k tomu 😖 Dnes som asi mala ostat doma, som uplny kryplik ☹
Este hodinu vydrzim a pojdem si lahnut - a este aj to pocasie si robi, co chce 😅

bay
autor
29. jún 2009

Tak ja som prave zistila, ze si tieto tyzdne v praci este poriadne uzijem... 😝
Peti tak sup do postielky a najblizsich 23tt nevyliezat!!! Iba na zachod a do chladnicky 😉

halienka
29. jún 2009

Peti, pokiaľ nekrvácaš, tak je to všetko oukej, bolesti bruška môžu byť, predsa len sa ešte tá maternica rozťahuje aj vnútornosti trošku posúvajú, mňa teda bolí každú chvíšu a ani neviem z čoho, ale dr. mi povedal, že všetky ostatné príznaky okrem krvácania sú normálne a nemám sa báť. 🙂

weja
29. jún 2009

Peti, ako píše Lenka, maternica sa rozťahuje a to môžu byť celkom nepríjemné bolesti... 😖 aj na tie bolesti krížov si pamätám... 😝 ale zas na druhej strane - ty sa poznáš najlepšie, či je to iná bolesť ako doteraz.... a ak by si mala byť preto v strese, radšej skoč za dr... 😉

sisipetka
29. jún 2009

dakujem kocky, asi sa prestanem vsimat, bo to do 38 tt nevydrzim 😖 Ale kupila som si teraz kofolu a pekne sa ulavuje, grgam - este zacnem prdiet a vyhodia ma z prace 😀 Brucho sa tvari, ze chce ist asi na "oo" - tak mu dam este par minut cas 😅
Bay tych 23 tt v posteli, to by bola parada - avsak asi by som ziskala + 40 kg a to by bol riadny "priekak" 😀