Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
7. júl 2009

My tam chodime kazdy rok, bo tam sme mali s MK nase prve rande, vlastne na to ma ukecal 😅
Cize ani na obed s nami nemas cas?? 😨

halienka
7. júl 2009

Dobré ránko babky, ja som sa dnes skôr nedostala, bola som na tej poradni 😝 no odbil ma dnes ako nikdy, vraj má 2 súrne pacientky 😖 len pozrel či sa neotváram a to bolo všetko. Takže až na budúci týždeň bude to poriadne sono v Blave. a mám užívať železo bo som ľahko anemická - ako vždy 😀
Bay, gratulujem k výročiu, som zvedavá, čo pre teba prichystal tvoj MK 😉 a vždy je lepšie sa naobliekať a potom vyzliekať ako byť na ľahko a mala by ti byť zima.
Venyska, ja som také brnenie v prsiach nikdy nemala, ale mňa bežne bolievajú pred mrchou a keď som otehu a ešte som o tom nevedela tak ma boleli ešte dvakrát tolko. Možno je to aj u teba nejakým príznakom 😉

bay
autor
7. júl 2009

Leni no pojdeme do kina 😔 som myslela ze vymysli nieco romantikus ako aj minuly rok.... Tak tento rok to asik oslavime pri popcrone a kofole 😠
A to chudak musi este dnes kupit darcek 😀 😀

skybaby
7. júl 2009

obed by som dala ale az buduci tyzden lebo tento tyzden je uz rozplanovany ... a lenka tu bude v pondelok?

bay
autor
7. júl 2009

Buduci tyzden som uz na MD a odchod do raja...
jj. Stretko mame v pondelok predbezne o 17tej. Miesto este musime dohodnut.

sisipetka
7. júl 2009

ahojky kocky,
zacnem Eliskou....uz vcera som sa chcela opytat, ze kde si tak dlho a na aku dovolenku si sa vybrala. A ako citam, tak to nebola dovolenka, ale pokus o likvidaciu so stastnym koncom. A jasne, ze si aj mne chybala....ale plne chapem odputanie od MK - ja som to tiez potrebovala 😉
JAni no konecne, uz tolko nevylehuj...aj my sme tu a chceme si s tebou pisat 🙂 Obed mozem tiez az buduci tyzden, tento uz mam dost rozbity a po vcerajsej oberacke marhul, cestovani v prietrzi mracien a nahanani hafana, ktory sa rozhodol v cudzej dedine urobit prieskum 😖 - som dnes grogy 😅
Leni ja v pondelok mozem po 17tej urcite - cas mam rezervovany len pre vas. Tiez si myslim, ze centrum bude najlepsie. Je tam kde jest, pit, sediet a tak. Ak by bol problem s presnym urcenim miesta stretnutia, tak sa mozeme zist na kamennom namesti pri Tescu a odtial nieco vymysliet smer pesia zona. Este mi napadla aj T-com plaz...dnes tam idem omrknut, ci sa da aj nieco zjest, lebo Mojito tam vraj maju 😵
Kami tak pekne vyrocie, hlavne aby ste boli i nadalej stastni 🙂

bay
autor
7. júl 2009

Peti, mojito tam maju ale teda nic moc. Samy lad a neviem ci robia virgin 😅 Ale sprav prieskum. Ja sa tam chystam vo stvrtok na rozlucku 😉
No vy ste mi teda kamosky s tym obedom 😢

Ja verim ze kazdym rokom budeme len stastnejsi aj ked vzdy mam pocit ze sa to uz neda 😵 😀

weja
7. júl 2009

ahojte 🙂 ja s vami akosi nestíham držať krok ☹ veľa roboty... 😝
včera som bola u dr. na usg, zdá sa všetko v poriadku (chvalabohu), ale dala mi nejaké lokálne antibiotiká na preliečenie toho zápalu, či čo mi to tam vyšlo (je to vo forme vaginálnych tabliet, ktoré ja nenávidííííím 😝 ale tak čo už...), no a tento mesiac si máme dať pauzu v snažení... 😖 🙄 ja už nemám slov, stále sa to niečím skomplikuje... ☹

Sky, chcela som sa ťa spýtať na ten gynex, zdá sa mi, že ty si to užívala... tebe to pomohlo? aké si s tým mala skúsenosti a ako sa to užíva? napíš mi kľudne aj do IP, že čo a ako, bola by som ti povďačná... 🙂

bay
autor
7. júl 2009

Weji 😠 😔 ale tak lepsie teraz preliecit zapal ako si ho stale prenasat navzajom 😔

sisipetka
7. júl 2009

Weji a nechces skusit femigard? Ja len preto, ze mam doma este jednu flasku skoro celu. Kludne by som ti ju venovala a poslala postou ako darcek k nejakemu sviatku 😉
Kami prepac s tym obedom 😔 ale proste my pracujuce matky to nejako nestihame 😀

bay
autor
7. júl 2009

njn. To boli len silne reci 😢 😢 a spravim si taky obedik ze budete zavidiet 😀 😀 😀 😀 🤐
Weji, ja kludne poslem moje bylinkove cajiky 😉
Len aby sme ta nepredavkovali 😅

halienka
7. júl 2009

Babky, mala som tu brášku, tak som nepísala a za chvíľu už budem frčať k svokre na obed, nás pozvala, a potom do robotky.
Sky, to tak býva, väčšinou tí "nezamestnaní" majú najviac roboty a nič nestíhajú 😀 ja to poznám 😝 no hlavne že sa s Barborkou držíte 😉
Bay, to zas od chlapa nečakaj nejako moc fantázie pri vymýšlaní darčekov, oni to nemajú v povahe 😝 to ak niečo chceš tak im to treba nenápadne naznačiť, alebo konkrétne pri mojom chlapovi to musím rovno povedať, pretože inak by som sa jakživ napr. takého víkendového pobytu niekde nedožila 😝 😀
Weji, to ma mrzí s tým zápalom, no aspoń že sa na to prišlo a poliečiš si to teraz, horšie by bolo keby to zistili počas tehu. Už si vydržala tolko, tak už ten jeden mesiac hádam vydržíš, aj keď verím, že ťa to večné čakanie už nebaví. 😖

bay
autor
7. júl 2009

Leni u mojho treba tiez naplno povedat co chcem, ale som sa rozhodla ze pokial on mne nepomoze ze co by chcel tak ja nebudem vymyslat darcek prenho aj pre seba 😠 😠 😠 A teda uz par rokov mu otrieskavam o hlavu ze diamantovy nahrdelnik 😀 😀 😀 😀 😀

halienka
7. júl 2009

Bay, a to keď mu to s tým náhrdelníkom tak otvorene hovoríš, to ani na to nezaberá? 😕 😅 😀 tak to je už fakt čudné 😀 😀 😀 no tu už zostáva len si ho ísť kúpiť a použiť jeho kreditku na zaplatenie 😀

sisipetka
7. júl 2009

Kami ak chces, odtrhnem sa na obed do polusu v piatok na 12tu...co povies na tento navrh 😉
uz sme po obediku, dali sme si parene buchty a teraz fucime ako lokomotivy... 😅
A uz mam aj ja v albume ten odpocitavaci obrazok mimi 🙂

weja
7. júl 2009

Ďakujem, ste zlaté... 🙂 veď ja viem, že je to lepšie, že sa to prelieči teraz, len ma to naštvalo 😠
Peti, ten femigard som si už vygooglila, vyzerá to byť celkom dobrá vec 🙂 ale žiadne také, že venovať... ak to už naozaj nechceš, tak si to rada od teba kúpim... ináč to nechcem... 😅 😉

Bay, to som akosi nezachytila - čo to oslavujete? 😕 ale súhlasím s Lenkou - kúp si darček sama a daj mu bloček na preplatenie... 😀 však moderná domácnosť, nie? 😀 😉

sisipetka
7. júl 2009

Weji, ten femigard je uz nacaty a ja ho predavat nebudem nikomu, iba ak tak venovat. Ty mi mozes na oplatku poslat pohladnicu z dovolenky 😉

bay
autor
7. júl 2009

Peti, v poho 😉 mozem dojst ten dalsi tyzden na obchodnu 🙂
No ten blocek by mi asik moc nepomohol kedze mame spolocny ucet.... 😖

A dnesna romanticka vecera sa presuva z fast foodu v Auparku ku kolegynke, ktora bude robit langose 😀 😀 😀
Weji krasne okruhle vyrocie svadby - ze 2 roky 😉

halienka
7. júl 2009

No už som tu v práci, a po dobrom obedíku tiež, svokra robila bryndzové pirohy, tak som sa tiež statočne nadlávila a ešte si 3 kúsky nesiem v krabičke 😀 teraz sa mi isto bude chcieť riadne spať, neviem ako to tu do tej piatej zvládnem 😀

bay
autor
7. júl 2009

Leni, zavri oci a 5 hodin je tu hned 😀 😀

sisipetka
7. júl 2009

langose mozem aj ja 😉
Leni - 3, 2, 1 a spinkaj 😵

halienka
7. júl 2009

už chrápem 😔 😀 😀 😀

weja
7. júl 2009

Peti, tak to budem musieť vymyslieť niečo na oplátku ja... 😉 ale tú pohľadnicu máš istú, pošli adresu do IP, kým na to nezabudneme... 😀
Bay, tak to je pekné výročie... 🙂 my budeme mať v septembri 3 roky 😵

inak to mi včera rozprával aj MM, že vošiel do kancelárie a našiel podriadeného ležať na stole... 😅 ale ten trulo si tam ľahol úplne celý, nielen že mal opretú hlavu na doske... 😀 😀 😀

sisipetka
7. júl 2009

Weji, pozriem doma na ten Femigard ako vyzera a zajtra si to preposleme v IP.
Leni, Ty si tak neskutocne poslusna 😀

skybaby
7. júl 2009

weji ja som asi mesiac uzivala tiez ten femigard a dalsi mesiac som otehu, tak neviem ci tak uzasne zabral alebo to s tym vobec nesuvisi 😉 mala som ho v robote v chladnicke tiez skoro plnu flasku a minuly tyzden som ho vyhodila 😠 ale tak ved budes mat od petky
peti langose som mala na zelanie minuly vikend domace od babky 😉
bay mate 2. vyrocie svadby? my budeme mat 14.7 😵
inak este tak celkom nelenosim, pripravujem prednasku a v piatok doobeda prednasam 😝

sisipetka
7. júl 2009

som hladna 😖 rozhodla som sa, ze idem domov - caka ma tam uzasna fazulova polievocka a zapekane mesko so zemiakmi a syrcekom 😵
Dnes vas opustam bo sa musim ist urychlene najest...papa a pekny zvysok dna 🙂

halienka
7. júl 2009

No nieže by som sa tu chcela chvastať (neviem či to nie je skôr na zaplakanie 😀 ) ale my budeme mať v septembri 14. výročie svadby - hrúúúza 😀 😀 ako som to len mohla vydržať tolko s jedným chlapom? A čo ja ale on so mnou??? 😀 Peti, to MM asi preto so mnou tolko vydržal, bo ja som strááášne poslušná 😀

sisipetka
7. júl 2009

uz som doma, napapana, pracka zapnuta a ja sedim v posteli a fuka na mna ventilator 😉
Leni, no tak to mate uzasne, ze 14 rokov 😵 My sme zatial manzelia len 4 a 1/3 roka 😀 , ale za to sa osobne pozname uz 17 rokov 😀 - a neverili by ste, on si ma normalne zobral za zenu a to uz vedel do coho ide 😀 😀 😀
weji femigard je ok a v celku, posielam IP na doriesenie snazilkovskej situacie 😉

halienka
7. júl 2009

Peti, tak to je ešte obdivuhodnejšie 😎 my sme sa brali po 10 mesačnej známosti, predtým sme sa vôbec nepoznali. Si niekedy hovorím, že ako som mohla mať tolko odvahy...alebo blbosti v sebe??? 😀 Ešte šťastie že to dopadlo dobre 😎

sisipetka
7. júl 2009

Leni, tak potom klobuk dole, ale vraj take manzelstva byvaju najlepsie 😉
My sme sice chodili predtym spolu 3 roky, ale uz po 5 mesiacoch sme sa rozhodli, ze sa zoberieme....len sa cakalo kym skoncim VS a rodicia doriesia dom a my si potom prerobime ich byt. Ale iskrilo to uz na strednej skole, ale kazdy sme si zili svoj zivot. Do dnes sa smejeme, ze keby sme spolu chodili na SS, tak sa nikdy nezoberieme - bo sme riadne tvrdohlavi a az zivot a dospelost nas naucil tolerancii a snahe najst spolocnu rec, ked chceme aby to stalo za to 😉 Tak dufam, ze som to teraz nezakrikla a MM nedojde domov so vzduchovkou, ze nema ciste pradlo 😀 Uz vcera vecer pipal, ze nema co na seba..... 😅 😀