Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
17. aug 2009

No ja si prosim bud magnum alebo cisto ovocnu dren s coko alebo taky ten keksik (ako ruska zmrzlina, lenze miesto obyc oplatok, take coko keksicky) Mnaaaaaaaaaaaaaaaam 😝

danka24
17. aug 2009

😀 😀 😀

bay
autor
17. aug 2009

Ja chcem dnes vytiahnut chlapa na Indiu 😅 (mnam mnam pikantne 😝 😀 😀 😀 ) a kratku prechadzku (dlha nehrozi, iba ze by boli po ceste prijemne zachody 😀 😀 😀 )

bay
autor
17. aug 2009

Margotku si daj 😉

Ja sa asik vrhnem na broskynku 😅

halienka
17. aug 2009

Ahojte babky, ja som už v robote a na koňa som sa dostala až teraz, bo plno vecí bolo hneď treba riešiť a hneď som sa aj povytáčala poriadne 😖 ja neviem či to len slovač je taká alebo je to tak aj inde, ale vraví sa že slovák bude plakať že nemá robotu a keď ju má tak robiť nechce a bude špekulovať. Tak asi to je to na čo som sa naštvala, naši drahí montéri si ešte aj vyberať budú ktorú časť montáže urobia a ktorú nie 😠 A nikto s nimi nevie urobiť poriadky, pretože sú to majiteľovi známi. 😖
Eliška, no asi to bude niečo také, letná angína, bo hrdlo ho furt bolí, aj keď si strieka bioparox, nejako nezaberá, možno zajtra bude musieť k doktorke po ATB. 😝 Inak tú tému Ako sa vrátiť k manželke som sledovala aj ja a dobre som sa pobavila 😀
Peti, ja som už tiež také zažila, keď som odchádzala s predošlej roboty, môj nástupca dostal vyšší plat a pritom si ešte vyberal čo bude robiť a čo nie, polovicu toho čo som robila ja on ako "pán grafik" predsa robiť nebude 😖 A šéf keďže nemal na výber, tak tie jeho podmienky prijal a mňa skoro kleplo.
Bay, ja už ti veru ani neviem čo poradiť aby sa ten pôrod rozbehol, tak už asi zostáva len modliť sa 😀 😀

bay
autor
17. aug 2009

Leni, zial vsade je to tak 😔

halienka
17. aug 2009

Ale aspoň sa to tomu môjmu šéfovi potom vrátilo 😀 chlapec za 3 mesiace zbalil svých 5 švestek a išiel do dymu, lebo "to je tam blázinec, to sa proste nedá robiť" -zaujímavé, že ja som to robiť mohla 😝 a potom tam zobral babu, ktorá proste bohužial nemá na to bunky a dokázala len základné veci, tak musel zobrať ešte jedného, ktorý jej má akože pripravobať návrhy a ani s tým chalanom nie je spokojný. Takže vlastne miesto mňa má na tú istú robotu teraz 2 ľudí a ani s jedným s nich nie je spokojný a neustále spomína na mňa a dal by aj neviem čo aby som sa vrátila 😀 😀

bay
autor
17. aug 2009

Dobre mu tak 😀 😀 😀

halienka
17. aug 2009

mne je to teraz síce houby platné, ale aspoň mi vzrástlo sebavedomie 😀 😀

sisipetka
17. aug 2009

no dufam, ze aj ja budem takto dobre spominat, ze tak im treba 😀 , ale je pravda, ze ma to riadne serie 😠 ...a na margo toho, za 20 minut balim 😀

halienka
17. aug 2009

správne Peti, prenechaj prácu tomu "zaplatenejšiemu", nech si tie prašule zaslúži 😝 😠

ellise
17. aug 2009

si dělaté p.del, ne? jen co zalehnu tak se tady roproudí debata, tak jsem zvědavá co bude teď?

bay
autor
17. aug 2009

Elis ticho 😀 😀 😀 Co by si cakala?

ellise
17. aug 2009

jako bych to neříkala, ach jo ☹

bay
autor
17. aug 2009

Ja to poznam. Staci aby som vybehla von so psami a kym sa vratim tak je zapisaneho vela a nastane ticho 😉 Zakon schvalnosti. Nadka by ti vdela pisat 😀 😀 😀 😀

bay
autor
17. aug 2009

njn. Vsetky uz na ceste domov, co? Tak pekny vecer zelam 😉 papaaaaaa

halienka
17. aug 2009

No bohužial babky, mne sa nedá stále písať, aj to som dnes v práci neurobila všetko čo bolo treba, ale fakt som nemohúca 😝 Teraz som sa navečerala, umyla riady a už sa mi chce spať. A dnes mi akosi ani nechutí, ledva do seba niečo nasilu natlačím, Bay, ja nechápem, že dokážeš ešte niečo zjesť, mne sa zdá že mi to brucho už niekedy tak tlačí na žalúdok, že hrôza. Neviem ako to bude keď budem 40tt ako ty 😝 😀

sisipetka
17. aug 2009

sorry kocky, nechcem sa vyhovarat...ale cez den v posledne dni moc nestiham a vecer som rada, ze sa potim v posteli 😖
Uz som sa troska s tou pracou vyrovnala a povedala som si, ze o 16tej kazdy den balim, aj ked sekery budu padat - ved nech robia ini 😠
Dnes som bola s kamoskou u nas na t-com plazi a dala som si jahodove mojito - mnamky, aj malemu chutilo - teraz vykopava nozickami 😉
Kocky vidime sa rano a prajem este pekny zvysok vecera - my atletikujeme pri TV a nase male si berie priklad a skusa 10-boj - len dufam, ze nezacne hadzat ostepom 😀

ellise
17. aug 2009

Holky budiž vám odpuštěno 🙂 😉

nada.hope
17. aug 2009

Bay uz v tom nie som konecne sama 😉 ,...................konecne niekto iny zazil situaciu, ze si s niekym pokeca a ono nikde nikoho,...... 😀 😀
Inac ahojte zlaticka, ak budem mat zajtra v robote chvilu casu, pridam sa do debaty, tade ak to nebude zasa monolog 😀 😀 😀
Dobru nocku, ja uz idem za malou do postele,.....teda do svojej, k nej by som sa nezmestila 😀 😀 😀 ,.papa

nada.hope
17. aug 2009

Inac Bay rozmyslala som nechce Misko vyskocit, ked sa ochladi? 😀

bay
autor
18. aug 2009

Dobre ranko, Leni nie je umenie jest ked ti chuti 😀 😀 No vcera v indickej restike... No ufff. Ja nechapem ako to ti indovia mozu jest v tych teplach co tam oni maju. Chapem ze uzasna dezinfekcia, bo to vypali fakt vsetko 😝 😀 😀 len Miska nie 😀 😀 😀
Nadi, ale ja fakt nechcem cakat na porod do Vianoc. Mam pocit ze skor nebude chladno 😅
A stale v 1 kuse 😠

bay
autor
18. aug 2009

Dnes tu bude tusim riadne ticho 😝 😀

bay
autor
18. aug 2009

Tak a toto je moj 11111. prispevok. Tusim som ukecana 😀 🤐 😀 😀 😀 😀

weja
18. aug 2009

dobré ránko 🙂
tak ja som včera tiež nestíhala... 😝 a ospravedlňujem sa, ale keď sedím v robote 8 hodín za pc, tak doma sa mi už nechceee zase do neho čumieť... 😖 to už musím byť fakt veeeľmi zvedavá, napr. či Bay nerodí... 😉 ale ako vidím, tu sa v súvislosti s tým spomínajú Vianoce, takže máme čas... 😀 (sorry Bay 😀 😉 )

bay
autor
18. aug 2009

Weji, u mna porod nehrozi 😀 😀 ☹
A plne chapem s tym pocitacom, ja som ho po praci doma tiez uz nezapinala 😉 😎

danka24
18. aug 2009

ahojte no bay ty si riadne ukecana.. sa nezdas.. ty si to nadbehujes lebo ked pride Misko medzi nas tak nebudes mat casu.. 😀 Este furt nic ?ta čom 😀 😀

bay
autor
18. aug 2009

No dnes asik zas nic 😅

Elis, ja nechapem ako si to vtedy zvladala obiehat vsetko aj s Martou 😅 Ja spravim par krokov a brucho uz je ako sutrik 😅 Vlastne pri akejkolvek zmene polohy. Zo sadu do lahu a naopak, ked vstavam, ... Mas moj obdiv 😉 😵

nada.hope
18. aug 2009

Ahojte zlaticka,.......................... 😉
Bay teda ten tvoj Misko je riadne pohodlny 😀 po kom asi................ vobec ti nezavidim, ja by som to az takto dlho nevydrzala a ani si to neviem predstavit, byt tehotna takto dlho 😉 😨 😵

bay
autor
18. aug 2009

A ze kto je pohodlny 😀 😀 😀
No ja neviem... Ja som sla von az po troch vyvolavackach 😅 A podla porodnej vahy MK, ten siel skor, takze drobcek bude asik po mne 😅 Ale mama prenasala aj mna aj braska. Ze by to bolo dedicne? 🤐 (ta lenivost deti 😀 😀 )