Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

nada.hope
21. aug 2009

stvornozkuje 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

evitkamalicka
21. aug 2009

Nadka super, mala je sikulka

nada.hope
21. aug 2009

cela mama 😀

evitkamalicka
21. aug 2009

😀 😀 😀

nada.hope
21. aug 2009

A Adamko fesak ako sa ma aj s maminou? kupelna uz je hotova?

evitkamalicka
21. aug 2009

nadka ale kdezeby bola, najprv musi kamos dokoncit elektriku a to bude v sobotu a potom niekedy mozme ist na to, ale ved mame cas no...inac sa mame super

evitkamalicka
21. aug 2009

vcera som vyhlasila doma vojnu, som muzovi povedala ze ma odteraz ani nehne prat mu, varit, zehlit, nakupovat a podobne, lebo on nerobi nic ine len vylozi nohy a kuka telku alebo sedi pri pocitaci, proste nezajem o vsetko a ja tu predsa nie som ziadna jeho sluzka, si mysli ze ked je zena na materskej tak nema co robit asi

nada.hope
21. aug 2009

NO to je predstava viacerych muzov, ze zena na materskej nema doma co robit 😠 , ale ten moj si to vyskusal a povedal, ze by z toho asi zosalel a nemal by na to nervy byt cely den s malou, lebo nic ine nemohol robit 😅

sisipetka
21. aug 2009

kocky idem na obedik
...zatial ziadne nove info, takze pekne ostavajte pri obrazovke a cakajte 😀
Len rychlo, Evitka robis dobre - ved uz nie sme v prvotnopospolnej spolocnosti, kde zeny dreli doma a muzi lovili 😅 Jedine, ze by Ti ten tvoj doniesol domov mamuta 😀 😉
Ninka super, len tak dalej 😵

evitkamalicka
21. aug 2009

poviem ti, ze jemu keby som nechala Adamka cely den, tak on by pri tom pocitaci ani nevnimal, ze Adamko napr. place lebo je hladny a podobne, on ked ma pocitac tak ma klapky na usiach a ociach

mery.maja
21. aug 2009

Ahojte,

Bay co to tu citam....len sa drz,ako aj Elis napisala bolet to bude to je jasne ale po par hodinach uz ani nebudes vediet ake to bolo ked budes mat pri sebe Miska.Strasne moc drzim palce nech je toco najrychlejsie za tebou.

Nadka gratulujem k stvornozkovaniu....my uz mame zubcek uz asi tyzden....bolo to bolestive ale konecne 😝 😀

evitkamalicka
21. aug 2009

mery gratulujeme k zubku

halienka
21. aug 2009

Ja frčím do práce 🙂 Mery.majka, aj ja gratulujem k zúbku 😉 Peti, nič nového od Bay?
Evitka, správne si to chlapovi vytmavila, niekedy si myslia, že keď všetko zvládame, tak je to samozrejmosť a oni nič nemusia 😝 Dúfam, že si to uvedomil, že to nie je sranda 😉

sisipetka
21. aug 2009

Mery gratulujem k zubku 😉
Leni, zatial nic - myslim, ze Miskovi sa moc nechce, tak sa trosicka trapia...ale urcite to zvladnu 😉
Evitka, naozaj, len mu davaj. Co si chlapi myslia, ze pride domov z prace a tym to haslo? Ved dietatko ste chceli obaja a ty nemozes stihat vsetko 😠 Priznam sa, neznasam muzov, ktory cely den cumia do PC - mala som 6 rokov takeho frajera a teda uplne, ze stacilo - nikdy viac 😖

nada.hope
21. aug 2009

Peti a ja si myslim, ze to uz je mozno aktualne, ked Bayka nepise,.................... a teda ak rodi napise pocitam az okolo 15,00.

nada.hope
21. aug 2009

Majka aj my chceme zubky 😵 , tak pekne ho Matuskovi umyvaj 😉

evitkamalicka
21. aug 2009

Petka skoda reci

weja
21. aug 2009

tak pozerám, pozerám... a zatiaľ žiadne novinky... ale tiež si myslím, že ak to už nabralo nejaký spád, tak na sms niet času 😅 ale myslím na ňu stále... Bay sa teda musí riadne čkať... 😀
no inak môj MM je tiež schopný niekedy aj pol dňa sedieť pri pc... ale to vtedy, keď má trebars dovolenku, ale ja som v robote, on je sám doma a nudí sa... ale to, že by mohol napríklad povysávať alebo nakúpiť, to sa nedomyslí, lebo som mu to priamo nepovedala... 😅 takže Evit, skús mu to aj ty rovno povedať: urob toto a toto... ináč sa chlapi nedomyslia... 😒

evitkamalicka
21. aug 2009

wejka jemu to nedojde ani ked mu to poviem, aj ked mu to poviem 100 krat ma na haku az kym sa nepohadame a potom uz konecne aj nieco urobi

sisipetka
21. aug 2009

podla mna najlepsie riesenie bude, ked chvilu nebudes prat, varit, upratovat (viem, ze ti to ako zene pojde na nervy, ze vsade je bordel) - ale mozno mu to zacne vadit a potom by sa do niecoho aj pustil 😉

evitkamalicka
21. aug 2009

no nic idem sa ucit, dnes piseme skusobny test z dopravnych znaciek, ale jednym ockom nakukam

halienka
21. aug 2009

Evitka, robíš si vodičák?

evitkamalicka
21. aug 2009

Leni ano robime si spolu s MM, teoriu mame 2x do tyzdna utorok a piatok vecer 18-20:00, Adamko vtedy uz sladko spinka ale chodia ho strazit svokrovci

weja
21. aug 2009

Evit, u nás zaberá ešte aj tichá domácnosť - to MM neznáša, keď sa s ním nebavím 😀 to sa vtedy činí 😉

halienka
21. aug 2009

Evitka, tak to držím palce, som si robila vodičák nejakých 4-5 rokov dozadu, mám to ešte celkom v živej pamäti 😝 😀 aj to že každú druhú teóriu som vymeškala, bo som doma zaspala na gauči 😀 😀 sa čudujem že som ten vodičák spravila 😀

weja
21. aug 2009

Leni 😀 ja sa tiež divím, že ti ho dali spraviť - u nás dosť bazírovali na dochádzke 😀 🙂

sisipetka
21. aug 2009

a my sme si robili vodicka v 4.rocniku na gymply. Ujo chodil na teoriu za nami, ked sme mali volnu hodinu medzi biologiou a telesnou 😉 Vsetci sme tam spali 😀

sisipetka
21. aug 2009

nie vodicka ale vodicak 😅

skybaby
21. aug 2009

ahojte, ja som uz naspat z obedu a ziadne nove spravy od bay? ale to je asi dobre znamenie ... tak budem dalej priebezne nakukat 🙂

denne73
21. aug 2009

Ahoj Lenka a ostatné babenky.Veľmi pekne vám ďakujem za vaše povzbudivé slováVďaka vám mám picit ,že na tú strašnú hrôzu niesom sama.Predoperačne mám už za sebou- vyinkasovali si 10eur.vraj som nebola objednaná.Ale kedy??ved to prišlo tak náhle a treba konať ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
Došiel mi poštou aj zaver genetic.vyšetrania.Ani nechcite vedieť čo sa tam píše.Komplet každá jedna bunka má trizomiu 21- Down.syndr.čiže bábenko by ani nevedelo ,že vôbec žije.Tak už vám tu nebudem písať takéto smutné veci.Budeme sa spoločne tešiť z bábetka ,ktoré sa možno práve teraz pýta na svet 😵 😵 😵 😵 .Držte sa Bay.