Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

denne73
7. sep 2009

Dobré ránko všetkým.Bay Miško nech sa poriadne napapká ,no a potom hor sa do písania.Pekný deň všetkým. 😉 😉 😉

denne73
7. sep 2009

Lenka. ked je to s tým tvdrnutím bruška tak ako si to opísala , že dva hrby?? tak to je vporiadku. To sa ti tvoja bábika len napína presne ako si písala chrbátik , rúčka a tak . neboj je to čiperka. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

skybaby
7. sep 2009

dobre ranko 🙂
zelame s barborkou vsetkym krasny zaciatok noveho tyzdna 😉 my sme mali taky lenivy vikend ... az na to ze som sa totalne vynervovala kvoli tej nasej stavbe ... vyzera to ze sa do porodu neprestahujeme a moze za to ako vzdy jeden konkretny clovek a tym je moj svokor ... no proste na porazenie, takze zacinam s vypratavanim nasho jednoizbaku aby sa sem barborka zmestila

kami, peti kedy dame obed?
leni davaj si na seba pozor 😉
elis vy ste teda mali poriadne akcny vikend 🙂

denne73
7. sep 2009

Ahoj Sky.Hlavu hore a usmev, neboj všetko pôjde. 🙂 🙂 🙂 🙂 😉

skybaby
7. sep 2009

deni jasne ze vsetko pojde, len som bola nastavena ze sa to stihne a teraz ma to nejako zaskocilo a musim sa prestelovat 😠

denne73
7. sep 2009

Hm?? chápem. O tom presne je život. Samé prekvapenia.

halienka
7. sep 2009

Ahojte babky 🙂
Eliška, no vy sa nezdáte, takéto akcie 😅 ale aspoń je zábava a decká si to isto riadne užili na záver prázdnin. Ja som to ako decko zbožňovala, keď nás niekde napchali spať celú kopu detí, vždy bola sranda 😉 😀
Deni, ja už som si povedala, že to budem sledovať minimálne s tým tvrdnutím, bo by som scvokla, tak snáď to je všetko v poriadku. A ty ako? Chlapcov si už vychystala do školy? Chcelo sa im vstávať? 😅 😀
Sky, no viem si predstaviť, tie trampoty zo stavbou, ja tu tiež už chvíľami zúrim, akurát nám prerábajú tie šambrány okolo okien čo minulý rok dodrbkali a predstav si dodrbkali to aj teraz, mi asi nebudeme nikdy mať šambrány na všetkých oknách rovnakej farby. ja už na to nemám slov. Len dúfam, že podokončujú veci aby sa mohlo dať dole lešenie aspoň do zimy, lebo to im tiež trvá celé leto. Ale my máme aspoň tú výhodu, že už tu bývame. A čo vám majú ešte dorobiť?
Bay, len sa pekne napapkajte a potom popíšeš, veď koník neutečie 😀 😀

denne73
7. sep 2009

Lenka. .No?? Chalani sú už úspešne v škole. Dnes ráno sme pre zmenu hľadali štucne-ponožky na futbal. určite si ich pripravil večer na stoličku hehe, to mi tvrdil samozrejme, že vyseli na balkone vyprané. ja som práve dopila kávičku a idem asi žehliť, to je jediný šport, ktorý z duše neznášam 😝 😝 😝 😝 😝 😝 Ešte som sa stala fanynkou facebooku. ak chceš tak si ma tam pohladaj, neviem či si zaregistrovaná, ja už hej 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 . Pozri internu poštu hm???

denne73
7. sep 2009

Sky.Teraz som mrkla foto.Barborka má úžasnú vybavičku . 🙂 🙂

skybaby
7. sep 2009

deni dakujem, a vcera som ukoristila dalsie veci po malej neteri 🙂
leni este nas caka kurenie, podlahy, vymalovanie a zariadenie 😝 ... chvilami lutujem ze sme proste nekupili hotovy byt a bolo by po problemoch

bay
autor
7. sep 2009

Tak nakoniec bola problemom plna plienka 😅 a pri malom som trosku zaspala 😅
A teraz k nasmu vikendu a trapeniam. V sobotu sme boli na prechadzke s Atrejkom (to je to nase druhe stena co sme predali 😉 ) takze sa stenata poriadne ponahanali. Akurat som neodhadla dobu prechadzky a nestihli sme sa vratit k autu nez maleho premohol hladicek, takze si chudak trochu cestou poplakal 😢 ale za to dostal veeeeeeeeeeeeeeelku odmenu hned ako sme prisli k auticku 😀 😀 Ale v noci mi to vratil, ked sa mu nechcelo spat a od pol jednej sme do druhej presviedcali Misena ze by mohol ist spinkat (ja s tou migrenou 😖 )
V nedelu vecer sme boli na navsteve u babicky (Miskovej) a ako spravna babicka prichystala pre Miska palacinky (teda pre mna, ale ono sa dostalo aj Miskovi sprostredkovane 😀 😀 ) Domov sme dorazili nieco po deviatej a to sme utrpeli tazky sok. Nesla tepla voda (bola nahlasena odstavka na 2 tyzdne!!!! od pondelka, tak vodu vypli pre istotu uz v nedelu) a ja mam teda neumyty riad, seba aj Miska (u toho je to najmensi problem, ved on sa zaspini max trosku od mlieka, ale ked on sa tak rad kupe (a tak dobre potom spi) 😠 😠 😠 Ja som si myslela ze tu vodu vypnu az v pondelok rano, ze rano aj stihnem na zachod a umyt sa (nech si nemusim ten moj bolavy zadocek utierat) a prd 😠 😠 Tak som riadne nastvana a do toho mi teraz zvonila zospodu spravkyna vchodu ze si mam zajst do pivnice zhasnut svetlo. Tak som sa jej snazila milo (ona to teda vobec nepodala ako ziadost, ale ako rozkaz), ze to je trosku problem, a ze ved to svetlo je centralne tak moze aj niekto iny co tam ma pivnicu. Na co mi zopakovala ze si mam zajst zhasnut svetlo do pivnice a ze nech ju nezamykam ze za chvilu dojdu opravari (to kvoli tomu nemame teplu vodicku) tak som povedal ze pojdem ked budem moct. Len som ju uz neupozornila, ze to mozem tak o 4-5 poobede ked sa pojdeme s Misom kocikovat 😀 😀 😀 No byvam najvyssie, mam najmensie dieta a este sa mam trepat do pivnice. Niektori ludia nemaju sudnost 😝
No a vcera som si myslela, ze dnes pojdeme obiehat doktorov. Ze s Miskom k ocnej a so sebou na gyndu. A nakoniec sme nikam nesli. Miskovi sa zazracne zlepsilo to ocko (on ho mal uz celkom dobre, len na vikend sa zhorsilo a kedze dnes uz nie je vikend, tak uz je zas dobre 😀 😀 ) No a ja som chcela za Dr., ze mi nejak stehy furt drzia. A dnes skontrolujem a dva z 3 su uz fuc. 😀 Ono sa fakt staci povyhrazat doktormi a hned sa vsetko hoji 😀 😎

bay
autor
7. sep 2009

Deni, mozem ti poslat aj moje? Mam uz len 4 moje kosele 😅 Ostatne som uz v priebehu tyzdna zvladla. A Misove veci aj niekolkokrat 😀 😎

denne73
7. sep 2009

Jasné Bay chytáááám. 😉 😉 😉 😉

bay
autor
7. sep 2009

Dakujeeeeeeeeeeeeem 😵 😵

halienka
7. sep 2009

Aj ja som dopila kafíčko a šal si sadnúť na záchod či konečne niečo nevytlačím (teda hovienko mám na mysli 😀 😀 ) ale bohužial, nechce sa mu už druhý deň, musím na seba vymyslieť zas nejakú taktiku, bo ma rozdrapí 😝 😀
Sky, no to máte ešte dosť, ono keby si chlapi švihli tak sa to stihne, lenže to je presne aj ako u nás, všetko im trvalo strašne dlho, odbiehali aj na iné roboty a tak sa to vlieklo, že čo sme sa mali sťahovať na konci augusta, tak sme sa sťahovali na konci novembra. Cez víkend sme si so stavbyvedúcim kontrolovali rozpočet, samozrejme sme ho prešvihli, a na to všetko že sa tak na všetko načakáme a ešte to nie je podorábané, tak ešte pekné peniažky aj dlžíme, takže veselosti do sýtosti 😝 a samozrejme úžasné peniažky za hodinovú prácu si tí roboši pýtajú, potom nečudo, že sa zo všetkým šuchcú a trvá im to tak dlho.
Bay, máš super susedu 😀 to je nejaká trúba nie? Čo nešla ona zhasnúť to svetlo keď už behala po paneláku?
Deni, na facebooku ešte nie som, ale snáď sa raz do toho dokopem a potom si ťa tam isto hodím. 😉 🙂

bay
autor
7. sep 2009

Leni, ona byva vo vedlajsom vchode a "spravuje" 3 vchody 😝 a moja rada znie: cerveny melon, u nas doma dobre zabera a ze len jemu vdacim ze som po porode mohla ist na wcko aj bez glycerinu 😅 🤐

halienka
7. sep 2009

Fakt? Tak akurát máme doma melón, tak ho dnes do seba natlačím, dúfam, že zaberie 😝 😀

bay
autor
7. sep 2009

juuuuuj a zabudla som pochvalit nase steniatko... V noci rozcupovala plienku na mikrokusky, tak som o tretej v noci vysavala 😀 😀 Aj tak som v soku, ze to urobila az po tak dlhej dobe 😀 😀
Leni, len sa poriadne natlac 😉

sisipetka
7. sep 2009

ahojky kocky,
uz som v praci, bola som doriesit dr.na rizikove + porod ...a uspesne sa podarilo, z coho mam dobry pocit 😉
Jani zobrala ma Niznanska, aj ked je tam teda riadna tlacenka a sestricka je ako bodyguard 😅 , ale nastastie tam bola so mnou kamoska, co k nej chodi aj do sukromnej ambulancie a vyzobronili sme prvy termin 😀 Verte, ci neverte - prvy kamienok zo srdca uspesne odpadol.
A na obed sa hlasim vo stvrtok alebo piatok - Jani, Kamilka vyberte si - prisposobim sa 😉

Eliska perfektny vikend, to by sa aj mne hodilo - ale sla by som za dieta 😀
Kamilka, konecne dalsie napatie od Teba - ked ty s Lenkou pisete, tak je jasne, ze nieco zaujimave pocitam 😎
Deniska, ako sa dari...troska boliestky ustupuju?

denne73
7. sep 2009

Ahoj Peti. Ano už je to trošku lepšie, snažím sa na to nemyslieť a dosť ma zamestnávajú chlapi. 🙂 . Stále niečo hladáme, riešime a tak.

sisipetka
7. sep 2009

Esteze mas tych synatorov 😉 ...aj ked urcite niekedy nezbedni, ale na druhej strane velka psychicka opora, ked nestihas mysliet na ine.... Ale zleho bolo dost, teraz uz len dobre Ta caka 😵

denne73
7. sep 2009

Ďakujem

halienka
7. sep 2009

Kurňa, ja som taká naštvatá, tak len raz niečo chcem aby pre nás švagrovci urobili aj to je problém, v podstate sme tu teraz všetci doma chorí, iba švagor je na tom tak že už mu to prešlo tak išiel do roboty a prosili sme ho aby kúpil pečivo na ráno, aby som sa ja nemusela terigať do potravín, bo len ja mám vychádzky, on je autom tak to má v pohode, ale nie to sa už najde kopa dôvodov prečo to bude pre neho problém. Tak nakoniec že dobre, tak kúpi, ale aby sme rátali aj s tou možnosťou že tak večer tam už pečivo mať nebudú 😖 a ešte švagriná nezabudla dodať, že veď nech zájdem ja, veď tie potraviny nie sú tak ďaleko. No ja viem že inak nie sú, ale teraz sú mi ďaleko sa tam teperiť keď sa tiež necítim zrovna ako laň, keď by som nemusela. Hlavná vec že tu kŕmim švagrinu zas celý víkend, lebo šak čo bude chuderka jesť, švagor sa na ňu vyprdne a keď ona nemá tak volá mamičke a to je posledné čo chcem aby mi tu svokra chodila zazerajúc, že nedám jej dcére najesť, tak to radšej rovno navarím aj pre ňu. No ale klasika, za dobrotu na žobrotu 😠 Sorry, že sa tu tak rozčulujem, musela som sa z toho vyrozprávať bo by ma rozdrapilo 😝 😀
Bay, a to šteniatko si chcete nechať či ho tiež budete predávať?
Peti, to som rada, že to dobre dopadlo na tej rizikovej, budeš aspoň kľudnejšia 😉 a kedy máte prvú kontrolu?

bay
autor
7. sep 2009

Leni, vyhladovat ich!!!! 😠 😠 😠
Peti, ja este neviem, ale skusim dnes donutit MK aby dal termin kedy pojdeme maleho ockovat (to je v case obedu) a dam vediet 😉
Stenak je uz nas 😉 😅

sisipetka
7. sep 2009

Leni, tak ja by som na tvojom mieste zavijala ako dobity pes 😠 - to co je za kozu, prepac 😠 ....a nepotrebuje aj chrbatik vymasirovat 😠
Leni kontrola je az 28.9., bo ma dovolenku...ale minulu stredu som bola na poradni u ineho, vsetko bolo ok....a v pondelok ideme na 3d, tak tiez dufam, ze bude ok a do toho terminu vydrzime. A ak by cokolvek vyskocilo, tak stale mam svojho dr. ku ktoremu mozem dobehnut.
Kamilka, ved zisti a das vediet...
... a teraz mate kolko havov? - 4 ks? a on sa ku vam vypytal vratit?

ellise
7. sep 2009

ahoj holky,
jsem se zapomněla včera pochlubit jak šikovného mám synátora, dělal pálkaře a šlo mu to perfektně dával takové rány, že se mu podařilo dvakrát udělat home run, ...... tak už vím co z něj bude, žádný fotbalista nebo hokejista ,ale baseballista v Americe a já tam budu v důchodu. Povedu mu domácnost.... 😀

dnes mně dorazil otázkou jak dlouho musí chodit do školy, a nejlepší na škole jsou prý obědy. Zítra si opět přidá. 😀 😀 Budou masové koule v rajské omáčce a těstoviny.

bay
autor
7. sep 2009

Peti, mame troch. Atrejko ostava u novych majitelov 😉
No idem ja na masage 😵 MK si dnes vecer zamaka 😀 😀
Elis, tak to je cislo ten tvoj Tomik 😀 😀 😀 😀 😀

sisipetka
8. sep 2009

Ahojte kocky,
dnes nikto, asi pekne oddychujete, ze 😉
Eliska, tak to je super - uz teraz mas doma sportovu hviezdu, len akurat sa dozit toho dochodku v Amerike 😀 a s tou skolou bol podareny 😉
Kamilka, mozem aj ja na masaz 😎
...co porabate lenosky jedny domace, ha? 😀 Ja zarezavam v praci a dnes idem pekne cvicit, nech sa rozhybem...celkom sa tesim, mozno sa aj bobulke bude pacit 😵

bay
autor
8. sep 2009

Ahojky, Peti, tak my v piatok nemozme, to ideme ockovat 😢 Takze my iba vo stvrtok 😅
No masage kludne mozes, lae moc si neuzijes, som bola zas raz odbavena 30s 😠 😠 😠 😠 Ved ten bude nieco chciet po 2.10. Nic nebude!!!! 😠 😠 😠 😠

Ja som bola dnes predsalen pozriet toho mojho Dr., ze nech mam srdco v klude 😅 A teda ma poctivo popozeral a vsetko mame ako ma byt a aj maternica je pekne cista. Jupiiiiiiiii 😵 😵
Uz iba doriesit tie Misenove ocena 😎 Poobede zavolame doktorke a uvidime co povie. Bo neviem ako dlho sa moze davat framykoin, bo ak by ho dostaval este do konca tyzdna, tak by mu to podla mna preslo uplne 🤐

sisipetka
8. sep 2009

Ja mozem aj stvrtok, nech este napise Janka 😉
...a ta masaz teda nic, u nas doma to trva aspon 2 minuty 😀
Super, ze si ok...este doriesit Miska a mozete si uzivat koniec leta 😵 Ja presne neviem, ale nebyva to max. tyzden? Skus pohladat niekde na stranke, pripadne zavolaj dr.