Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

sisipetka
26. okt 2009

Ninka, tentokrat nerobim absolutne nic - prve tehu som cvicela jogu, tehu cvicenie, chodila na prednasky, bola aktivna az do uplneho konca a bolo mi to i tak na prd 😖 Tak teraz som to zobrala z druhej strany a vyprdla som sa na vsetko pre zmenu ja ....

Juj, nekombinuj si vsetky tie boliestky dokopy - ja som robila tiez to iste a bolo to iba horsie 😔 Ale verim, ze slecinka vam velmi pomoze 😉 Vy asi byvate v rodinnom dome, ze? Lebo v panelaku by to chuda nezvladla ... a ste niekde v Ba alebo okoli? My sme mali tuto jesen riesit hrubu stavbu v Hviezdoslavove, ale zatial sme sa dostali len ku pokoseniu a vytyceniu bodov....Uz to nechame na jar a hadam sa niekam pohneme. MM uz teraz vymysla, ze akeho strazneho psika tam kupime - tak som zvedava - povedala som mu, ze nam staci aj maltezak 😀 😀

ellise
26. okt 2009

ahoj holky,

to s Lenkou, nic moc, ale snad ji pomůžou, trošku se ji uleví, a pohlídají i Soničku.

Bay, z toho si nic nedělej, zažila jsem to u obou děti. Sice jsme neměli řemínky, jen peřinku, ale i tak stačilo. Musíš to dávat poctivě, jinak to bude na dlouho. Neteř to měla od 3 měsíců do roka.

bay
autor
27. okt 2009

Ahojte,

Peti, ozvi sa za ten obedik tento tyzden (ja stvrtok nie), ale plosim plosim na telefon. Bo si idem dat nejaku tu pauzicku od pocitaca a tym aj od konika. ☹ Bo som asi zavidela Miskovi tolku pozornost doktorov, ze mi opuchlo oko tak, ze ho sotva otvorim, takze kym to nebude uplne ok, pocitac ostane vypnuty 😔 Takze Jani moc moc drzim palce, ak by ste ma s Barborkou nedockali v jednom kuse 😉
Elis, ja viem ☹ ved aj teraz davam poctivo postolky, iba co mu ich dam cez den dole (vacsinou pred kupanim) a par minut konikuje bez nich, bo s postolkami mu to moc nejde (teda aby mu to slo musi mat sakra dobru naladu 😀 a to ma vacsinou tesne po jedle, co ho na brucho nemozem dat bo by sa poblinkal 😝 ) kedze sa nevie opriet o nozicky.
Peti a nechcete radsej selticku? 😀 😀
A ja mam tiez diar v papierovej verzii. Pekny zeleno bezovy s kvetinkami 😀 😀 😀

Tak sa mi tu majte a ja idem pozriet doktorov 🤐

sisipetka
27. okt 2009

Ahojky kocky,
tak ja som na MD a vstavam pred 7mou a vecer chodim spat so slepicami 😅 - hmm a to som si myslela ako sa super vyspim.
Kamilka, ozvem sa...len to musim dat nejako dokopy - teraz sa mi este nakopila nejaka robota (zacinam robit aj mini uctovnictvo a nahadzujem teraz veci do programu, aby som to stihla do decembra a nemusela to riesit s mimi na kolenach).
Inac, ked tu takto cez den vlastne ziadna nebudete, tak budem mat co robit, aby sme nezapadli prachom 😅 No pokusim sa, ale dnes mam lietajuci den - socialka, aupark, grafik, nasi a vecer padnem ako podtata.....zajtra dam setriaci rezim 😵

sisipetka
27. okt 2009

Tak, 1/3 faktur zauctovane a pod hod do mesta vybavovat dalsie veci.....
...vidime sa popoludni (teda asi ja sama so sebou 😅 )...
Petka prajem Ti pekny dnik 😀 😀 😀

ninockaskv
27. okt 2009

peti, to je zaujimava taktikat... 😉 mozno ju aj ja budem aplikovat, ak budem tehu..

hej v rodinnom dome, v starej petrzalke..

a ked budete mat rodinny, tak jednoznacne velkeho hafana.. strazneho .. 🙂

ked tu uz ziadna nebude, tak je to jednoznacne pozitivne.. ziadne tehu s nestastnymi koncami a vsetky s malymi mimi doma..

sisipetka
27. okt 2009

Ninka a kde v starej petrzalke, ja byvam na sustekovej a tu je iba par rodinnych domov - viac som v petrzalke este neobjavila 😅
...ale my tu budeme, budeme podporovat este vas, kym nebudete do jari tehu...no a potom si budeme vymienat skusenosti a pod. 😉
Inac bola som v auparku a opat minula peniazky (po dlhej dobe), ale uz mam vyriesenie skoro vsetky darceky a v novembri/decembri uz mozeme setrit pre mimi a jeho vymozenosti 😵
...ved hafana, maltezak je uz velky (4 kg) 😀 😀 😀

bay
autor
27. okt 2009

Tak ja som k ocnej nakoniec nesla, bo ocko zacalo samo odpuchat a do zaciatku ordinacnych hodin uz bolo len trosku nacervenale. No tak s tym tam nepobezim 😝 A teraz uz bielko opat nabera povodu zltu farbu, takze je vsetko ok 😉 😀

bay
autor
27. okt 2009

Tak to mozeme ist v zime kocikovat na hradzu a vezmeme aj hafanov 😉

ninockaskv
27. okt 2009

na rusovksej, to je pri inchebe, pri einsteinovej..to mas kustik, ked budes kocikovat, to akurat ku nam a spat mozes chodit.. a kde tam v tych novostavbach?

na sustekovej som mala pre maleho vybaveneho detskeho lekara ☹

bay, hej vy budete kocikovat a ja mozem vencit.. a ta nasa dora ma kopu psacich hraciek a aj tak sa jej najviac paci flasa od mineralky...ma stikutku, boze to je fakt ako dieta 😒

a darceky som ja este riesit nezacala, nebolo sily a ked budeme musiet v decembri vratit depozit a platit hypoteku, tak ziadne ani nebudu... 😉 bo treba setrit na dalsie mimi a v centre nas skasnu zase kopu penazi..

bay
autor
27. okt 2009

Nina, moje stena najradsej spi na paplone, na ktorom mavam maleho ked sa hra s hrazdickou a hrazdicka, je ta naj hracka pre psa 😀 A vzdy je urazena, ked ju vyhodim 😅 🤐

ninockaskv
27. okt 2009

bay a vy mate ake steniatko? take bytove? no hold, preco by sa hrali s hrackami urcenymi pre ne, ked mozu mat hrazdicky 😀

nasa ma zakaz chodit zase do spalne a aby sme boli spokojni aj my aj ona, tak si lahne na prah dveri.. akoze ved vnutri nie som.. ale vidim na vas 😉

bay
autor
27. okt 2009

Ninka, no ja mam 7 mesacne stena seltie. K tomu dospelu seltiu a kokra 😀 😀
Nase maju do spalne tiez zakaz, iba vynimocne ich tam pustame. Napr. teraz ked je zimsie, tak ked ich okupem.

ninockaskv
27. okt 2009

a to mate v byte? 😀 no traja psi a dieta, klobuk dole ..
ja uz by som aj tuto nasu najradsej supla von, ale vraj je este mala.. to by ma zaujimalo, ako ste ich naucili pytat sa cikat...

ja som to este nerobila a improvizujem, ale to vstavanie v noci je riadna priprava na dieta 😀

bay
autor
27. okt 2009

No tazko tazko... Vzdy po zobudeni alebo blazneni alebo jedeni na ruky, po schodich von, pochodovat az to stena vzdalo a vyvencilo sa, veeeelka pochvala a mnam mnam odmena 😀 😀
Stena bolo neplanovane, proste ostalo.... 😅

bay
autor
27. okt 2009

Idem skusit donutit dieta spat a ulovit nieco na papanie 😉

skybaby
27. okt 2009

no kami to je dobre ze oko odpuchlo a nemusis sa tahat po lekaroch 😉
zacinam sa pomaly citit ako outsider bez psika, este ze aspon nasi maju doma 😀
petiiii ja budem zajtra medzi tou 9.00 a 11.00 cakat pred ambulanciou c. 27. vidime sa ?

bay
autor
27. okt 2009

Ja budem o desiatej na poradni, s kym sa tam vidim ja? 😀
Ako sa gula???

bay
autor
27. okt 2009

Jani, ja ti mozem jedneho pozicat aspon tak cez net 😀 😀 😀

skybaby
27. okt 2009

no zavisi kde na tej poradni budes 😀 😀
gula sa mi uplne super, kludne si to potiahnem dalsich devat mesiacov 😀 ale nie ja uz vlastne neviem co ma presne boli lebo ma boli vsetko 😀
tak pozicaj ale nejakeho co pomaly chodi 😀

ninockaskv
27. okt 2009

a co sa moze dat zrat takym steniatkam? ja ju nechcem navykat len na granule 😒

jani, ty si zaobstaras psa a ja sa sebe postaram o mimi 😉

skybaby
27. okt 2009

ok, ninocka tak plati 😉 nasi maju aljaskeho malamuta a ja by som tiez chcela nieco veeeeelke, ale ak raz budeme mat psa tak asi skoncime pri labradorovi, ten je podla mna idealny k detom a strasne sikovny

sisipetka
27. okt 2009

ahojky kocky,
tak Lenke bolo v noci lepsie, aj pospinkala, ale teraz popoludni zase nic moc 😅
Jani, ja idem na poradnu az v pondelok - a to dufam, ze uz budes minimalne rozchadzat kontrakcie po porodnici 😉
Ninka, byvam v tych starych domoch - medzi salezianmi a poliklinikou .... ale pockam si na to, kym budes tehu a potom budem chodit na prechadzky smer ku vam 😉
...a nas pes tiez miluje flase od mineralok. Vacsinou, ked dopijeme, tak mu ju dame na zem a on ju spracuje na odpad do kosa 😀 😀 - len ten rachot je troska unavny, ked zacne pobehovat po byte s flasou v papulke vacsou ako on sam 😝
Kami, super, ze ocko je lepsie....ja mozem obed v piatok, ved sa nejako dohodneme. Mozno by sa zvladna pridat aj Janka 😎
....inac dnes som si dala riadny okruh po BA, ale vacsinou mam vybavene a zajtra som lezmo doma za PC...
Pekny vecer este zelam....

sisipetka
28. okt 2009

Dobre ranko kocky,
tak ako sa dnes mate? Podate nejake hlasenie 😉
Ja dnes doma, idem sa pustit do prace - cakaju ma weby a este faktury, ale chcem to mat dnes vsetko ok, aby som mohla potom zmiernit a zacat doma aj vypekat pre MM 😀
Pekny dnicek zelam ...

weja
28. okt 2009

ahojte 🙂
sorry, že som o sebe dlho nedala vedieť, ale mala som nejaké útlmové obdobie a nechcela som vám tu kaziť atmosféru 🙄 tak som sa radšej stiahla a dala som si pauzu od MK.... neviem, či pomohlo, ale dlhšie som už bez vás nevydržala... 🙂
a čo je s Lenkou, keď je v nemocke??? 😨 chúďatká, nech sa len držia... Peti, pozdrav ju, ak s ňou budeš v kontakte... 😉
Peti, to už od budúceho týždňa zostávaš na MD? 😵 stále to hovorím, ale je to fakt pravda - neuveriteľne to bežííííí.... 😕 🙂

tak idem zasa pracovať, včera som sa vrátila z dvojdňovej služobky, predtým som mala 3 dni voľna, tak mám toho teraz dosť... 😝 😝 😝
všetky pozdravujem 😉

bay
autor
28. okt 2009

Weji ahooooooooooooooooooooooooooooj 😵 😵 😵 😵 VItaj, dufam, ze ti je uz lepsejsie 😉
Ninka, no moje papaju cely zivot len granulky. Za zasluhy obcas nejaka ta konzervicka.
Jani, lepsie uz bolo 😀 😀
Peti, dnes vyborne. Boli ma len noha a zuby - teda dasna. Takze ziadna nova boliestka, parada 😀 😀 😀 😀

Tak mi na poradni ok 😵 a drobcek uz teda nie je drobcek, ma 5400g 😀 😀 😀

sisipetka
28. okt 2009

Weji, no som rada, ze si ok. Aj som myslela, ze si potrebovala pauzu....ale sa mi paci, ze sme ti chybali 😉
...a ja som doma uz od pondelka 🙂 ...a aj bobikovi sa to paci, dnes dost santi 😵
S Lenkou si pisem kazdy vecer, vzdy jej podam hlasenie z MK a ona poda hlasenie o sebe. Trapi ju ten zaludok, tak si ju tam radsej nechali, pozoruju a davaju infuzie.
Kami, no super, ze dnes je lepsie a teda ten tvoj drobcek uz je riadny drobec 😀

ellise
28. okt 2009

ahoj holky, dnes se válím doma, máme svátek, ale vy jste stejně všechny doma, kromě Wejky, tak jsme na tom stejně

skybaby
28. okt 2009

wejka vitaaaaj, som rada ze uz je lepsie 😉
veru eliska aj my sa vsetky valame kde tade 😀
no podavam hlasenie z poradne, na porod to vooobec nevyzera, som uplne zatvorena a barborka sa nikam nechysta .... ja uz ledva fucim a v noci zle spim ale inak paraaaaaaada 😎

sisipetka
28. okt 2009

Eliska, tak dufam, ze dnes oddychujes a vyvalujes sa ako my 😀
Jani, no Barborke je hrozne moc dobre 😉 Uvidime, ci Eliske vyjde ten tip 😎 ....a myslis, ze este zvladnes dofucat v piatok na nejaky obed? Chceme ist s Kami, ale mimo centra, kedze uz nepracujem a mozem sa autom v klude dopravit niekde k okoliu Ruzinova, teda kde byva Kami...aby nemusela s kocikom tour de bratislava...