Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
20. nov 2009

Sonicka je na svete a je krasna a zdrava. ma 3230g a 49cm. Bolo to kruté ale chvalabohu rychle. spontanne. L +V+S

sisipetka
20. nov 2009

Gratulujem 🙂 a prajem vela sil a zdravicka tieto prve dnicky.
...hm a teraz uz je rad na mne ... nejako rychlo to ide... 😅

ninockaskv
20. nov 2009

blahozelam, hlavne, ze mala je v poriadku, mamina to nejak zvladne..

a kanaliky su tiez len take mensie zlo.. to zvladnete.. 😉

ja som si dnes bola po spravu z pitvy, lekar povedal, ze maly sa nam zadusil, ale ze proste neprisli na to, ze preco.. ze skumali vsetko mozne a ze dobra sprava je, ze vsetko je v poriadku.. placenta, pupocnik, genetika.. proste vsetjim, nevedia preco sa mu to stalo, nas maly bol uplne zdravy a predsa od nas odisiel... neviem, ci sa mam tesit, alebo plakat, alebo ze co mam vobec robit... ☹

co vam poviem, uz som otvorila flasu vina a vypila som ju.. 😔 😔

sisipetka
20. nov 2009

Ninka - my sme mali uplne rovnaky zaver - vsetko zdrave a v poriadku - a nevies ci plakat alebo nadavat a pod 😔
Kludne si daj flasu aj za mna, ja som si tiez takto zo zialu hrkla, ale viac mi chutil fernet citrus ... menej z toho bolela hlava a nebolo treba v noci nahanat mineralku pre suchoty....
A aj dr. povedala pocas tohto tehu, ze presla vsetky spravy do podrobna, ja som teraz uplne fit, vsetky vysledky mam ukazkove....a ze aj ona ma strach a preto radsej citujem: "vyberieme to male skor, ako sa o neho zacneme naozaj bat"

...uff, inac som uplne mokra...dala si varit fazulovu polievku, cestovinky s kuracim maskom a brokolicov su uz v trube a ja mam pocit, ze som zabehla maraton 😅 No, ale aspon mame na vikend papu a mozem rychlo sadnut za PC a dokoncit rozrobene. Ale uz sa to odsypa...nielen ta praca, ale aj moc cas 2v1 😵

bay
autor
20. nov 2009

Joj, tak som si s Miskom trosicku zdriemla, len ma furt niekto budil telefonatmi 😠 nabuduce budem musiet ten mob vypnut 😝

joj, tak to je 😠 😠 a kludne si daj. Ale hlavne kvalitne 😉 z toho menej boli hlava 😎

nada.hope
20. nov 2009

Ahojte zlaticka................
Hura hura hura Lenicka a Sonicka velmi som rada, ze ste v poriadku pozdravujem stastnu mamicku a pidi cloviecika,.......zelam vela stastia a zdravia, nech ste uz co najskor doma a uzivate si spolu 🙂))
Petka tak uz si na rade ty,....strasne rychlo to ubehlo, ved co sa cudujem, mala uz ma 9 mesiacov uz ju pri chodzi nemusime drzat za dve rucicky, je velmi sikovna a staci jej drzat iba jednu pidi labku, inac zatial iba dva hryzaky a inac vsetko je v pohodicke.
Pozdravujem vas vsetky nejako nestiham v poslednom case konika, ale myslim intenzivne na vas,....urcite sa vam aj stikuta.............
Slubujem ze po 16.12 budem castejsie na prijme, mam konecne dovolenku 🙂))))
Evitka Adamcekovi daj boztek zato ze uz chodi, Janka aj Barborke posielam sladku pusinku,no a nesmieme zabudnut na Miska, ktory nerad spava 🙂)))) Ak sa na niekoho zabudla veeeeeelmi sa ospravedlnujem a vsetkym posielame s Ninockou sladku pusinku 🙂))))

bay
autor
20. nov 2009

Ahojte krasky 😵 som rada ze sa vam dobre dari 😵
Obcas aj stretnete Mery a Matuska? Ci ani nie?

lenkove
20. nov 2009

coze??? SOnicka je na svete? to je krasna sprava, blahozelam 😵 😵 😵 😵

Inak, Danka24 rodiiii 😵

ninockaskv
20. nov 2009

no, dufam, ze z tohto rodiaceho zapalu sa nieco aj na mna nalepi... ☹

vypila som flasu, u znamej v praci som dala slivovicu, zjedla som strasne vela cokolady.. kaslem na vytoky, je mi to jedno.. priatel niekde popija medzi pezinkom a modrou ..."ochutnava vino" (takze doma mame len kvalitne) dnes je nejaky zly den, nezvladam kociky v autobusoch ani tehule.. 😅 uz aby to bolo za nami..

esteze v praci si vsetci myslia, ako dobre vyzeram a ako dobre to zvladam..

sonicke a mamine strasne drzim palce, dobra praca... uz maju anjela na svete.. 🙂

cely zivot som si myslela, ze neexistuje vobec nic, co by sa nedalo ovplyvnit, ked clovek co i len trosku chce a je vola.. ze vzdy sa da vsetko nejak spravit tak, aby bol spokojny, ale vidim, ze existuju veci, ktore nech robim co robim proste neovplyvnim..

len mi nie je dost jasne, co take dolezite sme sa mali naucit, ze sme museli takuto cenu zaplatit 😔 😢 no nic, treba sa vzchopit, maternica funguje, hormony su v poho (dufam), priatelovi plavci hadam tiez.. treba sa postavit a zacat od zaciatku, ved su aj starsie mamy ako 33 rocne..

mimochodom, uz mame termin 26.6 aj dom sv. martina o 15.00 je uz zabookovany 😀

ninockaskv
20. nov 2009

jaj babulky, nechcem vam tu kazit pozitivnu atmosferu.. dobre by mi padlo, keby ste tu niektora bola,
prave som nacala druhu flasu, este aj pes prisiel s otazkou v ociach co sa deje a pritulila sa.. ako keby tusila, ze som v koncoch.. 😒 rozvalila sa mi pri nohach.. 😅

uzatvaram s pomocou alkoholu, co to da.. dala som si zavazok, ze od pondelka zacinam od zaciatku, ze na to mam dost sil a ze to zvladnem a ze ked vlastne nemame ziadne zle vysledky z pitvy, ze je to v poho... ze sa nam este stale moze narodit zdravy batoztek... 😔 😔 neviem ako budem zajtra na joge brzdit 😀

peti, vyskusaj mi tu niznansku a potom si vypytamm cislo... 😅

bay
autor
20. nov 2009

Coze? Uz aj Danka? 😵 sa dnes dievcatam chce na svet 😀

bay
autor
20. nov 2009

Ninka 😔
Havovia vzdy vycitia zlu naladu a pridu cloveka utesovat. Mne tie moje vzdy olizuju slzicky 😉
To bude aka romantika dooom 😵 joj. no uplna nadhera.

bay
autor
20. nov 2009

Tak uz aj Klarka je na svete 😵 😀 som nasla... 😅
Ahoj volam sa Klarka narodila som sa 17.35 vaha 2800g a 48cm, mam krasne velke pery po ockovi..

ninockaskv
20. nov 2009

aj ja chceeeemmmm ☹ ☹ si prosim

takco
20. nov 2009

lenicka gratulujeeeem......nech rastiete ako s vody 🙂 😵 pozdravujem celu plodnu novu nadej...pa a vsetko dobre 😵

bay
autor
20. nov 2009

Este sa vies trafit na pismenka? 😀 😀
Budes aj ty mat 😉

takco
20. nov 2009

viem ale sa mi nechce.....no citatelka som pravidelna

takco
20. nov 2009

viem ale sa mi nechce.....no citatelka som pravidelna
tak

bay
autor
20. nov 2009

Tie pismenka patrili Ninke 😅 🤐
Takze ty sa nam hras na spiona 😀 Dufam ze sa mas dobre. Beriem to tak, ze ziadne spravy su dobre spravy 😵

ninockaskv
20. nov 2009

moc nie. ... 😀 ide nejaky cumlikator v telke..uz ja hafana je zo mna na nervy, rozhodla sa ostat na chodbe.. 😅

hej, od pondelka bude lepsie 😒 a misko nebodaj spi?

bay
autor
20. nov 2009

Misko to zalomil, bo dnes kupala mamina a to on rad 😀 Bo ja kupem vo velkej vani, takze sa tam vysantime a obaja sme mokri ako mysi 😀 😀 😀 Plus sme boli v obchode a to zvacsej casti bol hore a kukal a kukal, no ocka mu skoro vypadli 😀 😀 A teraz uz zalahol aj tatino. Dvaja psy mi tiez spia v posteli, len to stena niekde nieco isto vystraja 😝

takco
20. nov 2009

mam sa dobre ,nie som spion ale niekedy si vas precitam hlavne tehotenstvo lenky som sledovala jak serial ,joj,taka som rada ze je v poriadku a ze jej to a aj oteckovi samozrejme,vyslo a malicka je na svete 😵 😵 ,daj bostek miskovi,a majte sa krasne a drzte sa vsetky ,lebo toto je plodna tema a plna lasky 😵

bay
autor
20. nov 2009

Tyyy jo to uz si ani nepamatam aky je to pocit 😝 😀 😀
Budem ti drzat silno palceky na ten pondelok aby ti to vyslo 😵 (u mna to bolo zial hooodne terminov takto stanovenych, nez to bolo dobre 😅 )

ninockaskv
20. nov 2009

tak to mas chvilu pod kontrolou... 😉 misenko ti dal volno na piatocny vecer 😉

ja dorazam druhu flasu, hafana sa rozhodla ostat na chodbe, asi jej je teplo.. a chlap niekde ochutnava vino.. 😖 a cumlikator ma aspon svaly 😀

bay
autor
20. nov 2009

To je dobre 😉 Bostek odovzdam tak o hodinku, ked sa zobudi hlados 😉 (mozno aj skor 😅 ) a zajtra odkazem pozdravy Lenke (urcite sa mooooc potesi)

bay
autor
20. nov 2009

jj. celkom dobre kocky na bruchu 😀
Vsak nech chlap poriadne poochutnava a donesie, nech nevyschnu zasoby 😀

bay
autor
20. nov 2009

Tak stena preparovalo korytnacku 😝 😀

ninockaskv
20. nov 2009

zasoby tak skoro nevyschnu, dorazame vino, ktore mal nastavajuci pripravene na oslavu maleho, ked sa narodi..

korytnacka? co to znamena? mate korytnacku doma?

hej, lenke odkaz pozdravy, dufam, ze dobre porodili a ze nebudu mat vela roboty dat sa do poriadku.. ale ked uz si clovek prezije nejake veci, tak to cele prehodnoti a to fyzicno uz je druhorade..

na hladosove mliecko mas homeopatika? .. ja ich mam kopu v supliku, ked ti dojdu, kludne ti darujem.. ja ich tak skoro potrebovat nebudem.. a ked bude najrhosie, rozmyslala si nad laktacnou poradkynou? mam zoznam na ladnicke... este sme to nestihli dat dole.. 😔

bay
autor
20. nov 2009

jaaaaaaaaaaaaaaaj tak toto neznasam!!!! Napisem dlhy prispevok a ono mi to zmaze 😠

bay
autor
20. nov 2009

Tak este raz.....
Korytnacka je plysova a Amber nam zasnezuje jej "vnutornostami" obyvacku, ze ked uz sa tie Vianoce blizia 😀 😀 😀
Myslim, ze dieta ma uzasny vplyv na matku. Proste nema cas sa lutovat, beha okolo drobca a ani nezisti a uz ju nic neboli 😉
Na mlieko mame speci cajicek a homeo. Aj ked teraz sme uz nacali poslednu tubu (sme mali kvoli tej chorobe vacsiu spotrebu). Asi by nam laktacna poradkyna prospela. Aby sme vydrzali este 3 mesiace plne na mliecku. A teda neviem ci to ma sancu utiahnut len 1 prsnik... 😒