Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
25. jan 2010

Ninka, len sa objednaj, ja bezne cakam mesiac od objednania po navstevu 😝
Lezie, ale zatial len male vzdialenosti, velke este nezvlada 😉 ale to sa za chvilku zmeni 😅
A ze kadernik, to kto je? Ved to uz bude zas rok co som tam bola 🤐

ninockaskv
25. jan 2010

no ochvilu sa rozlezie.. a rozbeha.. mu nebudes stihat..

som bola opacit a zabookovat na svadbu.. 😀

halienka
25. jan 2010

Ahojte babky 🙂
bay, tak teraz už viem prečo naša malá prespí v noci celkom pekne 😀 . Ona totiž začala taký režim že doobedie je väčšinou celé hore (ak nerátam že po jedení zaspí 10 minút 😀 ) poriadne zaspí až okolo obeda a potom v kočíku a pospáva zhruba do piatej. No a potom zase straší cca do deviatej. Až potom nastupuje nočný spánok a teda prvá šichta je 4-5 hodinová, potom 3 a potom 2 hodiny. No a znovu začíname nespavé dopoludnie 😝 😀 No našťastie už sa vie trošku prehrať aj sama v postielke, takže už je to vcelku dobré 🙂
Kaderníka by som aj ja potrebovala 😀 aj maséra 😀 aj depiláciu 😀 aj kozmetičku 😀 no radšej sa nejdem pozerať do zrkadla, lebo by som si povedala akurát že lopatou po hlave by som zabila jednou ranou všetko 😀 😀
Babky, potrebujem radu: chcem kúpiť nosič nejaký a uvažujem aký je najlepší. Nosiť malú vpredu na bruchu otočenú tváričkou k sebe alebo tváričkou od seba? Alebo sú aj nejaké univerzálne? Čo poradíte? 😅

ninockaskv
25. jan 2010

leni, ja nemam tusenie.. mne akurat niekto vravel, ze na taketo male babatko keby si mali vybrat ci satku alebo nosic, tak ze satku.. 🙂 ale inak som to blizsie neskumala.. leni a netreba ti nic, teraz ti ziari z oci taka ziara 😉 na kadernika a kozmetiku este bude casu

avatar? no tak bolo to take zvlastne... ale uplne unesena a padnuta na zadok som z toho nebola, ale vyhrali sa tam s pocitacovymi efektami, niekto fical na drogach, ked to robili 😀 😀

bay, ja len maturujem, ci uz na februar, ci cakat do marca.. ci telo je v poho, ci co.. som z toho na prasky a este sme ani nezacali robit malusa 😖 no jo, hlavu hore.. zase bude dobre ☹

mimochodom, ja to fakt nechapem,ako taka kollarova milenka alebo ta mlada cirova ci ako sa vola, nakrmia dieta, odstriekaju mlieko a vybehnu si von, ze male teraz aj tak spi a ze ked pridu tak pokracuju ... 😖 ma tak rozculuje bulvar, uz to clovek ani pozerat nemoze, bude je tam kazda tehotna alebo maju kojace, spiace, poslusne deti a ony maju cas na kadernikov, kozmetiku a neviem, co este 😠 to ich nic neboli? nepadaju im vlasy? nie je im luto nechat take male miminko same doma?

skybaby
25. jan 2010

jooj ja som teda bola na masazi asi pred dvoma tyzdnami a bolo to supeeeeeer, kludne by som chodila kazdy tyzden 😀 a teraz ste ma tak namotali, ze sa nejako dohodnem s mm a skusim niekedy vybehnut kadernicke

leni my mame nosic baby bjorn a barborka napr. neznasa byt tvarickou ku mne ona potrebuje pozerat okolo ... ale ten baby bjorn je univerzalny (to asi vacsina nosicov) a da sa tam nosit obidvomi smermi

kami inak ak sa este potrebujes zbavit tych plienok a su to pampersky 3 tak ich odkupime 😉

ninocka vsetko bude super, treba byt optimista 😉

ninockaskv
25. jan 2010

sky, to sa mi nejak stale nedari.. byt optimista 😒 ale snaha by tu bola 😝

a verili by ste, ze typek na cvicaku povedal,ze nas pes je vyberavy, ze sa nechce hrat len tak s hocikym a ze kto je u nas taky doma? a moj chlap iniciativne, ze priatelka? no tak mame posh psa.. 😀 😀

a to sme doma nemali ziadnu navstevu odkedy ju mame, vraj to psi vedia vycitit.. 😝

mimochodom masaze, tuto.. studiomiracle bodka sk.. mame 15% zlavu z prace, ked by ste niektora mali zaujem, poskytnem.. 😉

bay
autor
25. jan 2010

No mne maly na chvilu vypne komp a vy sa tu rozpisete 😠 😝 Ste sa dohodli?? 😀 😀 😀
Vezmem vas rad radom 😉
Leni, ja som za satku, ale mame aj klokanku. Ale v tej maly nebol. Ja preferujem tvarou k mame. Tak mi vzdy zaspi a ked nespi tak kuka prituleny k maminke 😵
Jani, mame, vezmem ich ked pojdeme tento tyzden. Ok? 😉
Mne sa Avatar pacil z tej technickej stranky. Dej no clovek vedel co cakta od prvej minuty 😀 😉
Ninka a to ktory typek? 😠 😠 To je inak pekna blbost. U nas co pes to ina ves a teda zas tolko rozdielnych povah doma nie sme 😝 A preco by sa mala hrat s kazdym????
A ja som mala vcera taku mini masaz vcera doma a vraj budem mat kazdy vecer 😵 😀

bay
autor
25. jan 2010

No a Misko uz ma za sebou svoj dnesny spanok... 1,5h pauza za nami a ideme dalej 😀 😵 Uz sa vykecava 😀 😀

ninockaskv
25. jan 2010

ja som sa vratila prave z akupunktury, fuj, taka zima tam je 😝

kami, to si ma ukludnila... ja ze uz toho psa kazim.xixixi tiez som vravela, preco by sa mala hrat s kazdym 😀 😀 cvicitel na cvicaku.. inak vyzera, ze vela o psoch vie.. a keby aj bola taka lady, tak co.. nebudeme stado, budeme silne individuality 😀 😀

boze, tie deti su neznicitelne.. musite si rychlo spravit druhe, aby vam to prve pomahalo strazit to druhe 😉

evitkamalicka
25. jan 2010

ahoj kocki

ninka a neboli akupunktura?

ninockaskv
25. jan 2010

ahoj evit, usna boli.. ale tato celotelova..len ked to picha.. trosicku.. vraj chlapi su na to citlivejsi 😀 😀

a inak ako sa mate s babatkom?

halienka
25. jan 2010

No ja mám pocit, že by som si bola istejšia s nosičom ako so šatkou, si nedôverujem, že by som si ju vedela správne a bezpečne uviazať 😝 😀 . Ten nosič sa myslím môže od troch mesiacov používať a to zas už tak ďaleko nie je 😀
Babky, vy kinomaniačky 😀 😀 ja som si predvčerom konečne prvýkrát po dvoch mesiacoch pozrela v telke film od začiatku do konca 😀 medzitým síce prišla svokra, ale som na ňu tak kukla 🙄 😠 , že sa ihneď pratala 😀 😀

bay
autor
25. jan 2010

Leni gratulujem k uspechu so svokrou = vyhnaniu 😀 😀 😀 No a z tych nosicov je vraj naj baby bjorn (samo aj najdrahsia) a ta sa da pouzivat od narodenia (ale to mam len precitane neodskusane 😉 )
Ninka, suhlas, moj cernoch nenavidi vsetkych psov (tym myslim chlapov) a uz z dialky sa na nich zo siroka "usmieva" a predvadza svoje kraaaasne zubky 😉
Evitka, ahojte 😵

ninockaskv
25. jan 2010

leni, tak dajte kurz o viazani siatiek .. 😀 ja si myslim, ze by si to zvladla..

a to uz budu 3 mesiace zachvilu? boze, zacalo to fakt letiet.. 😀

kami, ti tvoji psi v byte.. ja si to neviem predstavit.. ja uz tuto nasu jednu by som najradsej supla von, len ju musim naucit spavt v bude 😉

evitkamalicka
25. jan 2010

mame sa dobre, mam pocit ze uz citim take tie prve bublinky, zajtra zaciname 13tt, pri Adamkovi som citila v 14tt

ninockaskv
25. jan 2010

jeej.. ja som az v 20 tt.. sme akurat boli v divadle na Carmen, nieco tanecne.. ☹

tak len sa opatrujte 😅 😝

bay
autor
25. jan 2010

Evitka, to je super... Ja som Misa citila az v 20tt 😉
Ninka, ja si tiez neviem predstavit NO v byte 😀 Tie 3 male niekam zalezu a ani neviem ze tu su. Iba ked chcu jest alebo sa hrat 😀

bay
autor
25. jan 2010

Uz mi to mlieko leze na mozog, Leni ten nosic nie je bjorn ale MANDUCA 😅 🤐 ups 😅

ellise
25. jan 2010

ahoj holky, no je vidět že jste na Md, vypisujete dopoledne když většina národa je v práci.

kami, tak Miško je šikovný jestli tak brzo leze, a to leze po štyrech nebo se jen plazí?

Kadeřnici bych potřebovala taky, zatím ně čeká jen zubař a darcovství krve. ..... nevím jak u vás ale taky je zima jak na Sibiři. Dnes ráno -12°C, ani tomu autu se nechtělo..

sisipetka
25. jan 2010

Ahojky kocky,

No Eliska, ja som sice na MD, ale cez den mam sichtu akoby som robila za 3 😅 ....nestihla som sa skor od stvrtka ozvat, nakolko nas Chrisko riadne zamestnava. Dnes som sa uz nahnevala, nahodila ho do kocika a podme jazdit po okoli....konecne zaspal a ked sme sa vracali domov, este som neotvorila dvere a uz kukuckoval. Popoludni opat nahodila do kocika, ale uz iba na balkon....ved doma nic nestiham, aj teraz som depilovala nohy medzi obedovanim, vesanim pradla a akoze oddychovanim. Tie nohy - niezeby som sa chcela Chriskovi nejako velmi pacit, ale zajtra mam kontrolu po sestonedeli....tak nech tam nestrasim s 2 mesacnym chumacom 😀
Leni, pridavam sa ku Tebe s tym strasenim nasich deti - mam pocit, ze maly kopiruje tvoju Sonicku - mozno by si aj dobre rozumeli 😉
Ninka - poradkynu dojcenia mam objednanu na stredu, doniesie mi aj suplementor - to je ta nadobka s hadickou, co sa prilepi k bradavke a maly bude sat materske i umele naraz a zaroven sa namaka a viac namotivuje moje prsia na dalsie mlecko. Vyzera to, ze nas cakaju tazke casy, nakolko Chris casto zaspi na prsniku a o hodinu pyta papat opat....
Vetriky a kakanie nas stale trapi, zajtra mame poradnu, tak to skusime nejako poriesit.
Kamilka, to je super, ze Misko lozi....
Jani a Kami - ten stvrtok mozem aj ja...aky cas sa stretavame u Janky? JA sice dojdem, ale nezarucujem aky bude Chrisko, kedze rad vyvadza....hrat sa zatial nevie sam ani s kamosmi 😀 A teda uvidime ci trafim, ale pokusim sa a ked nie, tak mame telefony 😉
Janka a donesiem peniazky na ten nosic, co si mi odlozila. Doma sa mi isto bude hodit, ked sa potrebujem pohybovat a maly ruci, ze chce byt u maminky v naruci 😒

bay
autor
25. jan 2010

Elis, no skor plazi 😅 Ono je to este take hodne kostrbate hybanie sa, ale je 😉 Kedze ho ruky este pri pohybe hore neudrzia, tak predok je na zemi, ale zadok na maxime hore 😀 😀 😀
Jani, Peti, no mi rano plaveme, z plavarne odchadzame tak 10.15 a potom sa uz vieme plne prisposobit ci pojdeme hned k Janke alebo pojdeme az poobede (nech mi tam neskvrka v zaludku 😀 )
Peti, tak drzim palce nech je streda uspesna 😉 a o nohach mi ani nehovor.... Este ze chodim plavat a som nutena to priebezne riesit 😅 Inak by som uz bola ako opicka 🤐

skybaby
26. jan 2010

jeeej ja som prva 🙂
my uz sme boli rano na poradni a absolvovali s velkym krikom ockovanie a teraz spime 😉 dufam ze ju nechytia teploty
ten stvrtok mozte prist kedy chcete, aj rovno z plavarne a mozme si objednat nejaku pizzu .... takze okolo 10.30 az 11.00?
peti barborka tiez mava svoje dni a je mozne ze sa bude chciet cely cas pestovat 😉 ked je na rukach tak nezvykne vymyslat a chris ako najmladsi ma pravo vymyslat a nebudeme mu to mat za zle 😉
krasny den babulky

ninockaskv
26. jan 2010

ahojte,

ja mam dnes za sebou jogu, meeting, kde nam oznamili prichod noveho managera (chlap je dost nizky, hadam nebude mat napoleonovske komplexy), cez obed zase akupunktura..

peti, tak nech ti poradna dobre dopadne.. dufam, ze budes mat vsetko v poriadku ..a na tu poradkynu som zvedava .. a vidis, aj som bola na prednaske o kojeni a tam nam o tom vraveli, ze to existuje, umele mliecko a stimulacia prsnika.. 😀 😀 no, vyskusaj a das mi vediet..

sky, tak nech malicka v zdravi prechodi ockovanie.. 😀

kami, hlavne, ze ste zdrave.. co tam po nohach xixixi drobcom to je jedno 😀 😀 a preco si ja stale myslim, ze mate doma velkych psov??

bay
autor
26. jan 2010

Jani ok, takze z plavania dorazime rovno k vam 😉 Dufam, ze ockovanie zvladnete ok 😵
Ninka, tak to faaaaaaaakt netusim... Cernoch ma 38 a je najvacsia 😅
Peti ved ja kludne vezmem Chriska aj na ruky. Take male babo... 😉 😀

halienka
26. jan 2010

Ahojte babky 🙂 vám je fajn, že idete mať stretko 😵 tak sa tam navzájom odomňa pozdravujte 😀 Ja som sa dnes skôr nedostala, bo malá celé doobedie samozrejme vymýšľa a lepšie zaspala až teraz na prechádzke a vytuhla tak, že už sme doma ale ona furt v tom kočíku spí (čo inak keď sa zastaví kočík tak je hneď hore 😀 ), tak som sa aspoň stihla najesť a prezliecť 😵
Ninka, tak som zvedavá na toho vášho novéhomanagera, čo to bude za číslo 😝 to je tvoj priamy nadriadený?
Peti, aj ja držím palce na poradni 😉 napíš ako ste pribrali 😅 Jani a ty ešte stále aj kojíš aj dokrmuješ?

ninockaskv
26. jan 2010

leni, uz sa bol aj ukazat.. taky chlapik, chodila som s nim na nejake americke vyplachy mozgu.. a je taky vysoky ako ja, takze nic moc.. moja mama vzdy tvrdi, ze nizky sef, to je prekliatie, lebo ma napoleonovske komplexy..ale je to jedno, o rok bude zase dalsi manager, alebo ja budem na inom oddeleni.. my sme american way of life 🙂 🙂 🙂

kami, akoze 38cm?? od zeme? 😀

aj ja by som si chcela chytit babatko, ovonat, pomojkat .. 😅

weja
26. jan 2010

ahojte bambulky 🙂
ako sa máte? Bay, čítam, že Miško sa už snaží o nejaké posuny v priestore, je to šikulko, nech sa mu len darí... 😉
Peti, držím palce na poradni, či už máte aj po? 😅 (kým sa ja spamätám...)
Leni, vy ako s malinkou? páni, že Sonička má už 2 mesiace, nejako to ubehlo, nie? 😨 🙂
stretko vám závidím, užite si to aj s drobcami 😉
Ninka, vidím, že aj ty sa máš tak pracovne... nové vedenie nezávidím, väčšinou majú tí ľudia potrebu vymýšľať veľa nových kravín 😝 😀

tak pekný dník všetkým prajem a pozdravujem 😎

bay
autor
26. jan 2010

Ahoj Weji 😉 som rada ze si sa trosku utrhla od roboty 😵
Mna strasne boli rameno 😔

halienka
26. jan 2010

Ninka, ja zas mám o dosť horšie skúsenosti zo ženami šéfkami 😝 máloktorá to zvláda z nadhľadom 🤐 ale raz som mala aj debila majstra, ale to nebol môj nadriadený no musela som s ním spolupracovať 😝 no on bol velký...a k tomu ešte aj veľký... 😀 šak vieš 😀
Weji ahoj 😵 no čo ty naša stratená dušička, stále máte tak veľa roboty? Nie ste tam už zasypaní snehom? My so Sonkou čím ďalej tým lepšie, už si konečne začínam trošku tú materskú aj užívať 😵 Načase po dvoch mesiacoch 😀 😀 Ale teda poviem ti, že ten prvý mesiac bola riadna byčica, som si vravela, že ako toto môže nejaká žena čo už má dieťa inej žene priať, že asi zo škodoradostnosti 😀 že keď som si to musela odsr... ja tak aj ty 😀 😀 ale teraz to už chápem, lebo už je to každým dňom krajšie 😵
Bay, z čoho ťa bolí rameno? Mňa zase riadne kĺby, ale to je už stará história, akurát teraz po pôrode sa to vystupňovalo. Ráno sa staviamna nohy ako nejaká 80-ročná babka 😝 😀

ninockaskv
26. jan 2010

kami, zase uraz?? 😀

weji vitaj, veru, tam u vas musi byt uplna kalamita.. jo.. u nas vymyslaju, ale keby nieco uzitocne 😠 ako sa mate? drzite sa?

leni, zeny sefky su teda riadna katastrofa, to mas pravdu, teraz sme mali posledne zenu a ta bola vynimocne sikovna a schopna 😉

placnem vam v dalsom prispevku taky zaujimavy link, som to nahodou nasla o porodnictve a lieceni v starych kulturach, ak mi ho nevymazu a ak budete mat cas, tak kuknite..

😉