Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

halienka
22. apr 2009

Nie, to isto nie, to kôli zákazke, cicvor, no ja tak potrebujem aby mi niekto vyvolával a otravoval ohľadom roboty ešte aj po večeroch, to tedy néé 😀

bay
autor
22. apr 2009

Fakt nie? No to je nejake divne 😀 😀 😀 A ja som z teba mala pocit, ze ty by si tam furt sedela 😉

halienka
22. apr 2009

oj taká som ja bola trúba kedysi, teraz už je to ináč 😉 😀

bay
autor
22. apr 2009

Uz si z takych hluposti vyrastla, co? 😀

halienka
22. apr 2009

ej veru 😀 teraz pôsobím ako špekulant čo skáče len do výšky svojho platu 😀 viac ani 1 cm 😝 😀

m311293
22. apr 2009

ahoj holky,

Elenka, to fakt za trest, když se něco posere tak to stojí za to. myslím že sestra bude Ok. moje kolegyně to měla taky, ve stejném věku, několik měsíců byla doma ateď chodí do práce. Má sice někdy problémy s mluvením, ale ona byla na tom špatně, jednu dobu uvažovali že ani do práce se nevrátí. myslí ji to dobře, je naši hlavní účetní.

Tak se musím pochlubit, Marťu přijali na OA obor informatika v ekonomice, tak to je dobře. Dnes ještě dělala přijímačky na gympl, výsledky budou až v pátek. raději by šla na gympl, tak musíme ještě dva dny počkat.

halienka
22. apr 2009

Ahoj Eliška, tak to je super, že martinka tak dobre dopadla na príjimačkách, verím, že aj na gympli dobre dopadne a bude si môcť vyberať. A prečo chce radšej gympel ako OA?

m311293
22. apr 2009

chce pak studovat VŠ a neví jakou, tak si myslím že gympl je všeobecnější a pro VŠ vhodnější

sisipetka
22. apr 2009

ahojky kocky,
troska vas pozdravim a posielam drobcom pusinky 😉
Gratulujem Marte k prijatiu......a ostatnym tehulkam, ze pekne rastu 🙂

U nas v celku ok, kolienko sa lieci, ja zarezavam v praci a sem tam ma vytoci MM. Takze vlastne bezny den 😀

m311293
22. apr 2009

ahoj, Peti, tebe ráda vidím, tak se ukaž častěji 🙂 tobě se u nás nelíbí?

danka24
22. apr 2009

ahooj Petka ako sa mi mas? som rada ze si sa ozvala posielam fuuuu na kolienko nehc sa hoji a prid castejsie sa ukazat a posielame ti zopaar TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵

halienka
22. apr 2009

Ahoj Peťulka, aj ja ak môžem posielam vírusíky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
strašne moc si prajem aby si sa k nám pridala čo najskôr 😵 😵 ale tak či tak, vždy ťa tu radi uvidíme 😵 som rada, že kolienko sa dáva pekne do poriadku a s tvojho MM si nič nerob, oni chlapi by si asi nepripadali ako chlapi, keby nás sem-tam riadne nevytočili 😀
Minule mi jedna známa písala cez skype, že: môj muž sa za 15 rokov nášho manželstva nerozplakal, ale keď vyhral Hamilton v F1 majstra, tak reval ako decko 😀 že skoro ma porazilo od jedu, ani keď som mu porodila deti nevyronil slzu a teraz tu rumázga ako malý 😀 toto je pre nás ženské nepochopitelné 😀 😀
Dani a ty ako? Držkáš sa?
Eliška, no ak plánuje výšku tak je asi fakt gympel lepší, a aspoń bude mať čas sa rozhodnúť ktorým smerom by radšej išla. 😉

sisipetka
22. apr 2009

Eliska paci, paci sa mi s vami, ale troska mi z toho sibkalo - tak som vas na chvilu opustila 😔
Ked pride cas, tak tu budem kazdy den az ma budete mat plne zuby a kvoli mne zavriete vsetky temy len aby som dala pokoj 😀 😀 😀
Leni, Danka - dakujem za virusiky - urcite ich budem potrebovat 😵

danka24
22. apr 2009

leni mame sa dobre zajtra poradna tak uz som osprskovana a uz lezim pod dekou pred tv 😀 uz som dokoncila objednavku na drogerku tak len zajtra mi to musia objednat.. 😉 a vraj pojdem aj na utz takze uvidim drobceka a mozno dostanem tehu knihuuu 😵 😵 a vy sa ako drzkate?
a bay je kde?
petulka moja ty a otravovat 😀 😀 uz sa tesime na to veeelmiii 😵 😵
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

halienka
22. apr 2009

Peti, stačí keď dáš info, že máš ovulku a my ihneď balíme balíky rekomando s tehu vírusíkmi rovno k tebe 😉 🙂 Ja viem že ono to človeku sem-tam z toho šibe, častokrát sa tu o inom nemelie ako o tehotenstve, a keď zrovna človek tak veľmi chce a nejde to, tak to vie riadne bolieť 😔 Asi máš pravdu, niekedy je lepšie sa totálne odpojiť, lebo človek by z toho scvokol. Sama vieš a cítiš čo je pre teba dobré a dobre robíš, že dávaš na svoje pocity. Práve včera tuším prispela do našej bývalej témy kočka čo potratila v 2. trimestri a písala, ako veľmi chce čo najskôr otehotnieť a kedy vlastne po potrate môže začať znovu so snažením, lebo jedine to ju z toho smútku dostane ak znovu čo najskôr otehu. Spomenula som si vtedy na nás všetky, že presne takto sme to cítili aj my, len rýchlo otehotnieť lebo sa zbláznime... ☹ V tej hrôze je to jediné, čo nás držalo nad vodou. No niekde inde som čítala názor psychologičky, že jednoducho je potrebný čas, kedy sa zahojí nielen telo, ale aj duša, a veľakrát to telo to ani skôr nedovolí, aby sme znovu otehotneli, kým nie je akotak zahojená duša. Závisí to určite aj od hĺbky rany v srdci, od povahy a ktovie od čoho všeličoho ešte. Tak neviem, možno na tom niečo je a možno ty potrebuješ práve odpojiť všetky svoje myšlienky od týchto našich tehotenských rečí, aby sa tvoja dušička mohla v kľude zahojiť 😉 A my všetky veľmi dobre vieme, že si to mala z nás najťažšie, aj tak si myslím, že to zvládaš ešte skvele 😉 ja s mojou blbou povahou by som neviem ako dopadla 😝 😀 Tak ja som si zase zamudrovala trochu 😝 ale teda suma-sumárum: aj tak ťa máme radi a chápeme že si nás odpojila, no vždy sme radi keď ťa uvidíme a aj keď ťa nevidíme, tak myslíme na teba a prajeme samé šťastíčko 😵 😵 😵

halienka
22. apr 2009

Dani, tak podaj hneď zajtra správu, a dúfam, že ti ten tehu vodičák už dajú, človek sa cíti potom hneď akosi viac tehu 😀

sisipetka
23. apr 2009

Dobre ranko kocky 😵
Leni mas uplnu pravdu, ja uz som bola sama zo seba cvok. Na nic ine som nemyslela, len kedy bude ovulka a rychlo pritlacit MM v spalni a ak bude vladat, tak aj 2 x za 24 hodin. No proste sisi 😀 Nasledne na to som mala dost blbe hodnoty zapalovych faktorov v krvi a podla mna to vsetko vzniklo zo psychiky, ktora sa snazila tu hroznu bolest zo straty babatka a nasledne z rychleho (nedariaceho) otehotnenia, vsetko ostatne potlacit a napocuvat hlasy svojho tela a srdca - Pozor petra, takto to dalej nejde, vyber na chvilu baterky, potrebujes oddych. Tak som sa po novom roku odpojila, zacala si liecit telo i dusu, dala si dokopy nohu a 2 mesiace som nemyslela na to, ze ako vypudit zo seba ovulku a skocit na MM. A je pravda, ze stale dokola citat o tehotenstve, zaroven cele moje okolie ma deti, pripadne porodilo, pripadne cakaju dalsie - tak to mi vobec nepomohlo. Ked bola bolest najvacsia, tak konik bol pre mna ako liek, ale postupne sa z toho stala zavislost, ktora sa mi zakorenila hlboko v hlave a robila si so mnou co chcela.
Myslim, ze teraz uz je lepsie, ale este chvilku budem nakukavat pozvolna, ako sa vam vsetkym dari a ked pride spravny cas, tak tu budem kazdy den kvakat 😉 😵
Prajem vam krasny dnik a prijemne tehulkovske prebudenie (prec nevolnosti a skore ranne cikanie 😉 )

bay
autor
23. apr 2009

Tak a prave som chytila total depku 😠 😠 😠
Peti, to si mi spravila naschval, ze prides ked nam doma nefunguje net 😢 😢 😢 Ale som rada, ze sa dari a kolienko je uz lepsejsie 😉 😵 A suhlasim, ze vypnut nie je uplne zly plan, ale len na chvilku, bo by nam bez teba bolo riadne smutno 😉 A ty vstavas tusim este skor ako ja 😒 😀
Dnes som k Dr. nesla. Pojdem poob skoro domov a zajtra beriem Self Recovery Day - cize ostanem doma akoby na PN bez PN papiera a v pondelok uz mam rano dohodnuteho Dr a bude ma cakat aj s 3d usg 😵 😀 😵 😀
Tak mna bola vcera pozriet mamina a krakeni sa predvadzali 😠 Take mile, dobre steniatka ste este nevideli 😠 😀 😀 Ale ako zabuchla dvere, zacali zas jacat a vyvadzat 😔 njn. Su to krakeni 😀 😵
Posledny tyzden ma MK tyra alebo fakt neviem o co mu ide. Co sme sa minule pochytili kvoli princezne, ze som sa tvarila, ze by sme si ju aj nechat mohli. Tak som si den dva poplakala a som ok. Ved ja plne chapem vsetky argumenty a aj s nimi suhlasim a odvtedy som s tym ok ze pojde z domu (ale len do najlepsich ruk) a odvtedy zas MK zacal s hlaskou min raz denne, ze aka je princeznicka krasna, ze si nemyslel ze bude az tak pekna, ze si nevedel predstavit aka bude, a ze cela Angie (mysicka). Tak tymto mi fakt nepomaha aby som bola pevne presvedcena ze ide z domu 😒 😔

halienka
23. apr 2009

Dobré ránko babulky 🙂 no ja mám zas dnes jedno s ťažších rán ale snáď to zmáknem bez "úrazu" 😀

bay
autor
23. apr 2009

Leni, davaj si na seba pozor 😉
Tak ja som sa dnes rano v praci rozrevala jak male decko kvoli total blbosti 😀 😀 😀 Ale inak pohoda. Takze 3D sa presunulo az na 6.5 vdaka mojmu milovanemu manzelovi 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

weja
23. apr 2009

dobre ranko 🙂 ci uz skor den...?
vcera som mala znova volno, tak som ho travila u nasich na zahrade a dnes mam z toho celkom slusnu svalovicu 😀 ani som nevedela, ze mam tolko svalov v tele 😅
a teraz uz sedim zase v super studenom kancli 😖 ale mam aspon ten elektricky vankus, takze momentalne mi skoro hori zadok, aj ked nohy mam stale ako lad 😀 no vzdy lepsie ako nic...

Dani, potom sa ozvi, ako si dopadla... 😉

Leni, tak to drzim palce, nech to prezijes bez "ujmy" 😉

Peti, ahoj 🙂 tiez sa pridavam - nazri aj castejsie... 🙂 samozrejme chapem vsetky dovody, ktore si napisala, aj Lenka to napisala velmi vystizne, tiez niekedy rozmyslam, ci by nebolo lepsie dat si od tohto vsetkeho pauzu, lebo niekedy mi to udiera na mozog... 😔 ale este stale sa mi zda, ze tych prinosov tejto stranky pre mna je viac ako tych negativ, takze este stale som tu... 😀 aj ked depka pride vzdy aspon raz do mesiaca - najcastejsie pred mrchou... 😠 aj dnes mi uz zrovna BT zacala klesat, takze tento mesiac som zasa jasna... 😔 no co uz... ked v tom hladam daco pozitivne - aspon si uzijem dalsi mesiac bez tehu nevolnosti 😅 a dalsi mesiac sa mozem napchavat mojou milovanou coko, ktoru inak v tehu nemozem ani citit... 🙂 aj male radosti su radosti... 😉

a inak pekny den vsetkym 😎

weja
23. apr 2009

Bay, preco ste to presunuli...? 😕

bay
autor
23. apr 2009

Jaaaaaaaaj, lebo ked som sa objednavala pred tromi tyzdnami tak ma nejaka nova na recepcii objednala na termin co bol uz obsadeny a ani vtedy nerobi moj Dr 😔
Tak mi vcera volali, ze ci nemozem dnes, no MK je v KE, tak ze nie. A ze prip. 27. co by mne vyhovovalo, ale musela som preverit s Mk a ten mi samozrejme zavolal az po dvoch hodinach a to uz ten termin obsadili inou 😠 😠 😠 😠
weji skus sa vyzut a polozit vankus na zem a zohrej si aj nozky 😀 😵 😀

weja
23. apr 2009

Bay, uz to tak skusam praktizovat, ale cez tri vrstvy ponoziek to teplo k noham akosi neprenika 😀 asi musim dat dole aj tie, len ked budem musiet vstat od stola, tak to da roboty, kym sa zasa vyobuvam 😀
no tak si na drobceka trocha pockate... 🙂 a neboli ste uz skor na 3D? 😕 ci si to zasa mylim?

bay
autor
23. apr 2009

Boli, ale ved aj to druhe treba 😉

halienka
23. apr 2009

Jéžiš, ja som taký dlhý príspevok napísala pre Peťku a ono sa mi to celé stratilo, lebo tento debil zatiaľ odhlásil moje heslo! 😠 😠 Peti, napíšem ti to neskôr do IP 😉
Weji, čauko, no ty už budeš zachvíľu riadne vytrénovaná na tej vašej záhradke 😀 to poznám tie stavy, keď človek objaví svaly o ktorých ani nevedel, že existujú 😀 Inak lepší by ti bol nejaký elektrický ohrievač, ja som si tiež z domu doniesla taký starý s ventilátorom a ten to aspoń akotak tu ten vzduch prehreje 😝
Bay, no to je na jed s tými doktormi. Možno by bolo fajn teraz zájsť ako súrny prípad (je ti špatne a bolia prsia atď.), vypýtať sa na PN a to 3D teda absolvovať až potom 😝 nedalo by sa to nejako tak?

bay
autor
23. apr 2009

Leni dnes uz ee a zajtra moj Dr neordinuje. Takze az v pondelok 😔 😔 😔

halienka
23. apr 2009

Do zadku, tak to fakt vyšlo blbo 😝

weja
23. apr 2009

Bay, a v kolkom tt ste boli na tom prvom 3D? 😕 kedy je tam uz cosi vidno?
Leni, no ohrievac by bol 100x lepsi, ale bohuzial, v nasej domacnosti sa nenajde ani ten 😅 asi budeme musiet do nejakeho investovat, a potom ho samozrejme dotrepem sem, lebo takto to ozaj nejde... 😖

bay
autor
23. apr 2009

Weji, boli sme v 15 tt 😉 to bolo hlavne o tom ze vidis cele teliscko, pohyby, mozno pohlavie, ....
a teraz uz len detaily tvaricky 😵 😵 bo predsalen tie rysy v 15tt su vseobecne a teraz uz bude vidiet ze bude krasny po mame 😵 😀