Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
15. máj 2009

Leni no chystas sa chystas a zistis ze za 2 min ide bus, tak teda ze az dalsi a to sa MK rozhodne ze ta odprevadi. No nez s nim a holkami zlezem schody a zajdem za roh domu, uz mozem tomu dalsiemu busu len zakyvat 😝 takze dalsich 15 min kym pojde dalsi... Pohodaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀
Kvoli comu na gastro???? Aby ti vysvetlili, ze nemas papat zltackove bacily? 😅

katy.m
15. máj 2009

Ahojte,mám dotaz...
...jsem 6 týdnů po porodě(potratu).První 4 týdny jsem měla mlíko a teď již 14 dní mám neustálou sekreci z prsou.I přes tabletky.Měla jsem Mysalfon a poté 2x2tbl Dostinexu,přesto to nezabralo.Čekám na mršku a ta samozřejmě stále nikde.Dle Dr. je to zvláštní,prý to dávno mělo zabrat.Má s tím někdo zkušenosti?Na gyn kontrolu mám přijít zase až za půl roku... Na mršku se vyjímečně těším,chceme se začít snažit hned(teda spíše tomu necháme volný průběh) a tělo si samo určí,kdy je čas
Díky za názory

skybaby
15. máj 2009

katy ja ti bohuzial neporadim 😒 ja som brala medocriptine a mne sa mlieko vobec nespustilo a ms som dostala asi po styroch tyzdnoch, nech to tvoj dr. nejako riesi, drzim palce

bay fakt som zvedava, ked mi chcu povedat ze kvoli peceni by som teraz nemala pit alkohol tak to bude novinka, kedze ako tehu sa pravidelne opijam 😀

weja
15. máj 2009

aj ja som rada, ze je uz piatok 😎 aj ked pocasie na tento vikend nic moc... 😒 nevadi, bude papucova kultura... 😀
Bay, esteze ti ide bus kazdych 15 min., ja keby som zmeskala ten ranajsi, tak dalsi by mi isiel o 1,5 hod. 😅

weja
15. máj 2009

Katy, ja som mala problemy s mliekom, ale tiez som brala Medocriptine, ale trvalo skoro mesiac, kym sa to upravilo... 😒 ms som dostala cca po 5 tyzdnoch, ale ja som aj po porode krvacala skoro 2 tyzdne, takze asi je to velmi individualne...
ak sa mozem spytat, v ktorom tt bol porod? aj to mozno zavazi...
este chvilu pockaj, mozno sa to upravi, ked nie, tak urcite skoc k dr. Drzim palce! 😉

katy.m
15. máj 2009

...děkuji...,chvíli ještě počkám a když tak to příští týden začnu řešit...

weja,ve 24tt ☹

bay
autor
15. máj 2009

Weji mne sa uz zda interval 15 min desne dlhy 😀 by som privitala tak trojminutovy 😉 a vcera som sa rozhodla ze chcem auto. Cesta domov miesto hodiny necelych 20 min aj s parkingom a ziadne trapenie sa dazdom... 😀 Asi okradnem MK o firemne auto 😀 😀 😀 😀 😀
Jani a co ti povie gastroenterolog (musim tomu vymysliet skratku 😝 komu sa to ma chciet furt vypisovat) k peceni???? Ked tak ti da dietu, ale ta nie je nic moc ani nic mo nepomoze, takze sa nou ani trapit nemusim. Mam odskusane 😉 😉
Katy, no ja vobec neporadim, ja som mala MA a ziadne mlieko. Ale urcite by sa ti mal teraz Dr. venovat a nie ze az o pol roka 😠 😠 😠 Drzim pasticky aby sa to co najskor upravilo a znovu sa podarilo 😉

evitkamalicka
15. máj 2009

ahoj kocky...ako sa mate?

bay
autor
15. máj 2009

Som sa dnes dozvedela same dobre novinky. Ta 😝 k mojim odchodom na MD idu rusit moju poziciu 😔 takze po MD idem rovno na dalsie dve 😀 😀 a potom hladam flek inde 😀 😀 😀 😀 😀 Alebo zas na rok medzi kazdou niekam zaskocim 😀

bay
autor
15. máj 2009

Evitka, ja stale zijem, a vsetky koncatiny cele, takze uuuplny zazrak 😀

weja
15. máj 2009

Katy a vam neodporucali dr. ziadnu pauzu v snazeni? 😕 kazdopadne drzim palce 😉
Bay, no ako dobre, aspon nebudes mat dilemu, ci sa vratit do prace, alebo zostat doma s prckom 3 roky 🙂 ja si vzdy pri takychto situaciach hovorim - asi caka na mna cosi lepsie 😀 😉 a v tvojom pripade to plati presne - MD 😀 😀

bay
autor
15. máj 2009

No caka na mna jeden z dvoch najkrajsich chlapov na svete (podla mojho vkusu 😉 ) 😀 😵 😀 😵

bay
autor
15. máj 2009

Tak teraz v praci poctivo pracujem a hladam na nete najlacnejsiu cenu za 'nas' kocik 😀 😀 😀 By som ho chcela mat doma tak 30-32tt 😅
No a aby ste sa o mna tolko nebali, MK vcera demokraticky rozhodol, ze malovat teda nebudeme samy (teda ten zachod a kupelku uz ano), ale ze si niekoho najmeme. Tak sa tesim, bo mam konecne sancu, ze bude detska vymalovana skor ako dorazim s malym domov z porodnice 😅 🤐

weja
15. máj 2009

Bay, tak s tou detskou izbou to vyzera nadejne 😵 😀
a aky chces kocik? hod daky link, nech mame predstavu 😉

bay
autor
15. máj 2009

No uz len konecne doviest postele a ked vymaluje ten ujo, tak kupit komodu a policku. Len uvazujem, ci je lepsie najprv vymalovat a potom vrtat policku alebo naopak. Teda myslim si ze najprv navrtat potom malovat, ale to by sme museli vediet bez nabytku kam tu policku dat a to zas realne nevidim 😅

sisipetka
15. máj 2009

ahojky kocky,
tak doteraz som makala na nasich weboch a teraz davam pauzu 😉
Ja sa nikdy nechytam k tym vasim diskusiam - ale ked uz o 18tej vidim dvojmo 😢 Akurat somm zaznamenala nejake polievky a palacinky - hmm cela ja, iba jedlo vidim 😀 A este tie zvysne katastrofy od Bay 😀
Bay pekny kocik, troska ti aj zavidim, ze si vyberas -ale iba troska. Ja mam doma vsetko na pol roka dopredu a ak bude vsetko ok, tak bude zimne dietko a presne tak mam nakupene vsetky vecicky konciac zimnym fusakom do autosedacky....no aspon usetrime peniazky, itak teraz nejako fin.bojujeme 😅

bay
autor
15. máj 2009

Zase v pyzamku? 😀
No ja uz ani moc nevyberam, vybrane mam, uz len nakupit a skrachovat 😠 😔 ale nastastie toho vela nekupujeme a vacsinu veci dostaneme, len uz by som to vsetko hcela mat doma 😀 😅 Proste sa na maleho tesim kazdym dnom viac a to si kazdy den myslim ze som na maxime 😀 😀 😀

sisipetka
15. máj 2009

hej v pyzamku 😀
Ja by som sa tiez chcela tesit, ale zatial to nejako nejde 😅 Hadam je to len tym pocasim 😨
Len sa pekne na Miska tes, ani sa nenazdas a je tu august - potom uz ti maly neda pokoj vobec a to bude parada 😵

bay
autor
15. máj 2009

No u nas je povolene tesenie tak od 15tt 😀 😀 😀 dovtedy bol zakaz 😅

bay
autor
15. máj 2009

Jeeeeeeeeeej. Si uz mozem kupit meter a odstrihavat 😀 😀

sisipetka
15. máj 2009

no budes ako na vojne s tym metrom 😀

bay
autor
15. máj 2009

Idem papat. papa

sisipetka
15. máj 2009

ja uz som napapana a hned je lepsie 😉
Vcera, ked som isla z treningu, tak som mala obrovsku chut na obycajny rohlik s maslom a dietnou salamou. A teraz na tom ficim od vcerajsej vecere. Akurat rano som salamik vymenila za med 😀 Len mi pomaly dochadzaju cintrony do mojho super kysleho drinku 😖
...idem troska popratat, nech zajtra mozem ostat dlhsie v posteli 😉

weja
15. máj 2009

Bay, peknyyy kocik 😵 ja som ho tiez kedysi obzerala, ale to sa mi zdal dost drahy... teraz je nan celkom dobra akcia 🙂
a chcete malovat nejako specialne (dvojfarebne alebo nejake obrazky)? ja by som si myslela, ze najskor treba asi vymalovat a potom vrtat 😉 aspon my sme to tak robili 😀

Peti, tesenie este len pride 😉 a to sa potom aj zblaznis od radosti 😀 😉

evitkamalicka
15. máj 2009
bay
autor
15. máj 2009

Weji, aj mne sa zdal minuly rok desne drahy, ale terz aj vdaka euru isiel dost dole 😉
Peti mnam, roztek s medikom 😵 To mam rada na ranajky a na to kakauko 😅
My sme mali pizzu a donutila som kolegynu ze sa rozdelime, aby som sa neprezrala 😅 najedena z toho som, len oci by este jedli.... 😀 a pizza bola s kuracim masom a susenymi slivkami.
No a malovanie. Chcem izbicku trojfarebne 😀 😀 strop bielo a jednu alebo dve steny bledomodre a zvysok taky bezovo-zlty (neviem popista tu farbu, ale uz nou mame vymalovanu cast spalne a psacej izby a je peknucka. A potom by som chcela obrazok namalovat na stenu. Macka Pu s kamartmi v takej detskej podobe 😅
Evitka, pozriem doma, v praci mame bloknute youtube 😝

bay
autor
15. máj 2009

Macka pu mame snad vsade 😀 Na postelnych povlieckach 😀 😀 (pre nas, nie pre maleho) na bodynku. Mk uz len prevracia ocami.
Sme povodne chceli namalovat nejaku tradicnejsiu slovenskejsiu postavicku (krtek, ...) ale nejak sme sa nezhodli na vybere, tak som demokraticky vybrala obrazok a nepytala sa na nazor 😀 😀 😀

mimka83
15. máj 2009

ahojte dievcata, ak ste niektora mali skusenost s potratom po akej dlhej dobe ste mali prvy pohl.styk. Dakujem

bay
autor
15. máj 2009

MK sa chysta o dva tyzdne do Kosic a ze by doviezol kocik 😵 😵 😵

Inak tie nohy mi uz neopuchaju 😵 tak to bola len nejaka chvilkova porucha 😀 😎