Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

sisipetka
28. máj 2009

kocky lucim sa, idem dnes na posledny trening a potom budem iba "dama v kupeloch"
A pozdravujem Elisku, kedze tu vo vecernych hodinach zatial nestiham 😖 - babulka si proste pyta spanok 😵

weja
28. máj 2009

mne ta moja tiez haluzila naposledy, ze som v tehu amnio odmietla na vlastnu zodpovednost... tak som aj s MM len zirala, ze o com toci, ved v nasom pripade sa amnio ani len nespomenula, aj bez toho boli VVCH zjavne, takze naco... a ona si poznaci do karty takuto kravinu... 😖
no mam podozrenie, ze doktorka-geneticka je asi diagnoza, nie povolanie 😀

Peti ahoj a pozdravuj v kupeloch 😎

bay
autor
28. máj 2009

Peti, uzi si posledny trening 😉
Jani, tak dik, este ho podporuj 😀 😀
Weji, pravadaaaaaaaaaaa 😀

bay
autor
28. máj 2009

Idem ja uz pomaly domov 😉 papaaaa

halienka
28. máj 2009

No babky, akosi rýchlo ste to tu zabalili všetky 😝 😀 Sky, si tu ešte aspoň ty? ja som bola minulý rok týždeň u kamarátky v Mníchove a strááášne sa mi tam páčilo. keď som tam išla ani sa mi moc nechcelo, ešte si hovorím, čo už len môže byť v Mníchove pekné? A skoro som odpadla aké príjemné mesto to je, hneď by som tam išla bývať 😅

skybaby
28. máj 2009

leni tu som, len som v praci vynimocne pracovala a teraz sa idem pomaly pobalit a utekam domov 😉 joooj leni normalne ma chyta nostalgia, ja som vtedy este nepoznala mojho muza a s nim by to bolo este lepsie, fakt sa tam dobre byvalo ... tak ked sa budes stahovat idem s tebou 😉
co mate v plane dnes vecer? ja to vidim na lezanie pred telkou

m311293
28. máj 2009

ahoj holky, my dnes měli ve školce karneval, opět nám zapršelo.
Te´d zvažuji jestli mám jít na ortopedii, jsem tam objednananá na šestou, v neděli se mi udělala boula na koleně, ale už je zase pryč. Vůbec se mi tam nechce.

vy si stěžujte, že se vám chce spá, vy máte aspoň důvod. Ale mně se chce spát a těhu nejsem, a to je mnohem horší 😀 . zato mám tlak 100/76 a tepovku 62 😨

bay
autor
28. máj 2009

Ja uz som doma. Maliari uz odisli. Bordel desny 😀 Ale zajtra uz budu dve izby hotovo a aj popracu aby som ja nemusela, ze ked som tehu 😵 no nie su zlati??? 😀 😵 Akurat kuchynu nestihnu dorobit, bo tam bol problem 😔 Ze v pondelok este pridu. Takze nemusim cely vikend varit 😀

skybaby
28. máj 2009

eliska ahoj 😉 ja sa v tlaku moc nevyznam ale to je tusim dost nizky 😒 tak asi vela pit a oddychovat ... ja k lekarom chodim len ked zomieram, takze by som k tomu ortopedovi asi nesla 😀
baby neviete kde sa daju kupit nejake dospelacke masky??? mame ist v sobotu na jednu oslavu a vraj v maskach, neznasam take akcie 😠
bay maliarov by si mohla potom dohodit, nas teraz cakaju o chvilu omietky a potom sa niekedy aj malovat bude 😉
no ja uz fakt idem domov, mi bude muz nadavat ze sa nesetrim

bay
autor
28. máj 2009

Jani, ak chces, my nejake mame 😀 Ale inak je na Dunajskej jeden obchod s maskami aj pre dospelych 😉 Na tom konci co je blizsie k nivam. Vypytam kontakt od MK a poslem
😉

Elis, vsak a spim aj ked tehu nie som teda nebola som 😵 ja som taky spachtos od prirody len tehu je dobra vyhovorka 😀 😀 Ten tlak, no to aj ja mam taky nizky aj ked standardne to vytiahnem az na 105 a tep obcas nehmatatelny 😀 😀 no ale to zodpoveda tej mojej spiacej nature.
Tomu ortopedovi by som skusila zavolat ci ma vyznam tam chodit....

halienka
28. máj 2009

Sky, jasné, keď sa budem sťahovať do Mníchova isto ti dám vedieť a pôjdeme spolu 😀 Kámoške je teraz tiež úplne do revu, lebo sa sťahuje za frajerom do Talianska a tak sa jej z toho Mníchova nechce, lebo tiež si tam zvykla a veľmi sa jej tam páči. No ale frajer musí byť priorita 😀 nedá sa nič robiť 😀
Eliška, tak to ty asi chceš byť s nami solidárna a zámerne si ospalá tiež aby si nás nenechala v tom samé 😀 😀 No to počasie je zabiják na tlak, a ešte nás vraj aj čakajú také "pekné" dni, takže asi prespíme celý víkend 😀 😀 Takže Eliška, káva, čokoláda, kniha, deka 😀 😀
Bay, to máte fajn maliarov, že aj upracú, to je značka kvality 😉

halienka
28. máj 2009

Inak nepozerali ste včera Ako som prežil? Sa musím pochváliť že toho sviniara hral môj bývalý spolužiak 😀 😀 No, neviem či sa mám čím chváliť, že áno 😀 😀

m311293
28. máj 2009

Leni, lehnu do postele s knížkou a okamžitě usnu, dám si čokoládu a budu tlustá jak bachyně, dám si kafe a do třech v noci neusnu. 😀 😀 a teď si vyber. 😀

halienka
28. máj 2009

Eliška 😀 😀 😀 to je fakt zúfalá situácia 😝 😀 tak teraz som už v koncoch že čo ti poradiť. Tak vieš čo, normálne zaspi a hotovo 😀

bay
autor
28. máj 2009

Elis, najprv kafe, potom knizka s coko 😀
Leni, nepozerala, ale videla som ukazky 😉
A zajtra napisem ako upratali 😉 Aj ked dnes im Bay skusala pomoct a zametala uskami ako sa len dalo 😀 😀 😀

bay
autor
29. máj 2009

Dobre ranko, tak ja som dnes mala riadne hororove sny 😝 takze ma dnes aj potesilo vstavanie 😀 😀
A cestou do prace som zas vzbudzovala divne pohlady u okoloiducich.. Taka valiaca sa gulka s cervenymi a uslzenymi ocami 😀 😀 no co uz ked mame v byte prachu a prachu.... 😅

weja
29. máj 2009

dobre piatkove ranko 🙂
Bay, to su sikovni maliari, ked si za sebou aj poriadia... a umyli ti aj okna a podlahy? 😀
Leni, ale aj v Taliansku je pekne 😀 ja som tam bola 2x - sice iba niekolko mesiacov, ale mne sa tam velmi pacilo 😵 hlavne ta klima sa mi pozdavala - som si tam kupila (ze vraj) "zimnu" bundu a cizmy, ktore tu doma mozem nosit max. pocas miernejsej jesene 😀

co sa pocasia tyka, tak katastrofa 🙄 tu je 6 stup. 😝 a v Jasnej zostal rano na trave sneh 😅
ale na taky vikend pod dekou a s knihou sa celkom tesim 😵

bay
autor
29. máj 2009

weji, super pocko. Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😖
No uvidim dnes ci aj okna vypuliruju 😀 😀 😀

halienka
29. máj 2009

Hojte babky 🙂 Weji, ja som bola len v Benátkach, aj to len na jeden deň na otočku, ale veľmi by som chcela ísť na dlhšie, pozrieť Florenciu, Rím atď. Tá klíma by aj mňa určite presvedčila, ja tiež zbožňujem teplo 😀 😀 Akúrát vraj taliani sú kapánek prudšie povahy 😀
No tu je tiež kosa, ale ja som sa nenechala ovplyvniť tým, že už bolo teplo a pekne som sa poriadne obliekla. Tak to hádam vydržím. 😝 😀

weja
29. máj 2009

no ja sa snazim vacsinou presvedcit MM, nech mi pomoze s umyvanim okien, lebo on je taky vysoky, ze bez problemov dosiahne aj na vrchne ramy, takze to ma spravene za chvilu... horsie je to so mnou, kym si popresuvam stolicky a rebriky, chvilu to trva 😀
aj ja som sa veru poriadne rano poobliekala a niektorych ludi som stretavala v tricku a tenkom svetriku 😝 nechapem...

bay
autor
29. máj 2009

Weji aj ja som tak isla 😀 😀 ale u nas nie je este sneh 😅 😀 😀 😀
Tak niekam na dovcu by som sla aj ja 😵 ale tak skoro to asi nebude ☹

halienka
29. máj 2009

Bay, my už budemem najbližšie roky dovolenkovať len s kočíkom na vychádzke 😀 😀

sisipetka
29. máj 2009

dobre ranko kocky,
tak ja uz mam odobratu krvicku a teraz budeme cakat na vysledky zo stitky 😖 Ale zvladneme vsetko, aj to nechutne ranne kychanie alergickej buducej maminy 😅 Dnes sa mi vobec nechce pracovat, zatial iba tlacim asi 3 ranajky do seba - a myslim, ze bobulke sa to viac pozdava....
Eliska ja by som brala tvoj tlak, mne v stredu namerali 130/85 😅 - v zivote som taky nemala, no neviem neviem asi budem musiet este viac casu cez den venovat oddychovaniu 😀
Taliansko mozem - bola som viackrat, i okruh po velkych mestach a bolo super 😉
Weji sneh, tak to je super - podme sa sankovat - teraz nam gulatym to pojde dole kopcom rychlejsie 😀

bay
autor
29. máj 2009

Leni budeme kolovat po navstevach po slovensku 😀 😀 😀
Peti, no ja mam tiez obcas pocit ze Misa vykychnem 😝 😅 ale zatial sa drzime a zvladame 😵 Ale august bude kriza...
Ja mam v sebe uz dva moravske kolece (este pred osmou) a vyjedala som kolegyni jahodky a melonik a poskulujem tu po hruske 😀 😀

sisipetka
29. máj 2009

Aby ste mi nezavideli moje ranajky - 2 rozky s pali pastekou, 1 pribinacik, 1 xxl fornet s cokoladou a teraz sa tu na mna usmieva xxl fornet so syrom 😀 Okrem toho moj pracovny stol obsahuje kakaove rezy, pomaranc, broskynky a take male suchariky 😵
A to mam v plane ist este na obed a tesit sa domov na 2 vecere 😀

bay
autor
29. máj 2009

Peti, zivis patorcata??? 😨 😀 😀 😀 No teba fakt lepsie satit ako zivit 😉

weja
29. máj 2009

Peti, ten vas drobec ma teda apetit 😀 ale za chvilu, ked brusko podrastie, uz nebude platit ani to, ze radsej satit ako zivit... potom budes uz aj neoblecena, nielen hladna 😀

Bay, a vy tam mate kolko stupnov, ked si sa vybrala tak nalahko? 😅

my uz pomalicky zaciname pozerat po nejakych dovolenkach... ale pojdeme asi az v septembri na nejaky last minute, takze to ma cas... 🙂 budem na vas potom mysliet 😎

inak k tej alergii - mne je ovela ovela lepsie, odkedy som vysadila vsetky lieky... 😖

bay
autor
29. máj 2009

No 25 podla nastavenia klimy 😀 😀 😀

sisipetka
29. máj 2009

no nas bobik chce asi dobehnut 2 tyzdnove meskanie s utz 😀
Weji nastastie to satit nebude problem - mam vsetko z prveho tehu a moje mile kamosky, co uz maju 2 deti, tak sa postupne zbavuju svojich zvrskov - ja mozem teraz aj na modnu prehliadku, tolko toho doma budem mat 🙂
A dovolenku ticho zavidim, my chceme ist aspon troska po tatrach, horsky vzduch mi robi dobre a mam nove turisticke boty, tak to treba vyuzit 😵
...alergia je svinka, ale nastastie len kycham a troska soplikujem, tak sa to da vydrzat - pripadne si strcim rozky vreckoviek do obidvoch dierok a vyzeram ako nosorozec 😀 😅

sisipetka
29. máj 2009

teda mroz, ten ma 2 kly pri nose 😖