Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

m311293
3. jún 2009

ahoj holky, Jani to je super zpráva, myslím že i peťka bude mít holčičku 😀 tak bude další generace na koníka, akorát se naše děti založí tému: naše matky -závisláčky na MK"

já si před týdnem koupila elektrický epilátor, hned ho vyzkoušela a mám už 8 dní pokoj a nikde ani chloupek. Žádné pupínky, zarudnutí, nic, tak zatím jsem zkusilůa jen oj koloen dolů, a příště to vezmu od kolen nahoru, ale třísla ne.

bay
autor
3. jún 2009

Ahoj Elis 😵 Tak ja to vzdy beriem len po kolena 😅 😉

m311293
3. jún 2009

tak já má prales i na stehnách, bohužel

bay
autor
3. jún 2009

No ja nie, ja tam mam jemne chlpky od kolien hore, ze pokial sa nehram na husu tak su skoro neviditelne 😉 a to by epilatorom muselo deeeeesne boliet 😅 🤐

m311293
3. jún 2009

nejsem žádná sralbotka, něco vydržím, ne. Když jsem vydržela porodit 5, 20 živé váhy, tak mně 5 minutové holení nezlomí 😀

skybaby
3. jún 2009

bay na 16 to je oproti tej umeleckej skole
inak ja holim tiez len od kolien dolu a na prvy krat ma to teda poriadne bolelo 😠 ale uz som si zvykla
elis 5,20? preboha to si ina hrdinka 😉

bay
autor
3. jún 2009

Elis, ty si uz macher 😉 😉 😀
No to by som ta ja mohla fakt prist pozriet 😵 Treba vyuzit ze si doma 😉
No bezim ja domkov, deti mi tam placu 😅

m311293
3. jún 2009

sky, nejsem žádné béčko, i doktoři byli vyvalení 😀

bay
autor
3. jún 2009

Elis a to nebolo nahodou uz na zapis do guinesovej knizky??? 😨

bay
autor
4. jún 2009

Dobre ranko, drzim vsetkym palceky k Dr. 😉

bay
autor
4. jún 2009

Tak a teraz trosku viac, kedze uz mam cas a som v praci.
Ja mam total krizu 😔 😔 Som nezvladla ani dojest ranajky ze krajec chleba s kakaoukom 😢 A na veceru som mala len jogurtik a na druhu len pudincek 😔 Kam toto speje??? 😀 😀 😀 😀 😀

skybaby
4. jún 2009

dobre ranko 🙂 aj ja drzim vsetkym palce, nech vam drobci pekne zakyvaju 😉 kto vlastne ide k dr?
a dufam ze ste vsetky zvladli aj to holenie a epilovanie 😀
bay preboha rob nieco, ved takto sa uplne vyhladujes 😀 😀

bay
autor
4. jún 2009

Jani 😀 😀 Ja som to zvladla 😉 Nie ze by som na to dovidela, ale podal mojho odhadu (hmatu) dobre 😵 😀 😀
Dnes Dr. - Lenka, Petka, ja

skybaby
4. jún 2009

no tak cakam na vase spravy 😉 a idem zatial pozerat nejake serialy na nete 😉 este som neranajkovala a dala by som si nieco dobre len nic take doma nemame 😠

bay
autor
4. jún 2009

Mozem ti doniest moju musli tycinku 😅
Ja az vecer 😉

sisipetka
4. jún 2009

Ahojte kocky,
1) gratulujem Janke ku krasnym vysledkom a samozrejme bambulke - som hrozne stastna s tebou 😵
2) Eliska s tym elektrickym depilatorom zvladam aj stehna a i okolo bikin - avsak delim si to na viac dni za sebou. Ono to boli hlavne prvych par minut, potom mi tie nohy uplne znecitliveju a uz nic necitim - akurat som cervena ako rak. Ale skocim hned do sprchy a pustim na to studenu vodu. Je to sice jeden sok za druhym, ale ved co neurobim pre krasu u doktora 😀
3) krvicku mam ok, sme 9 + 5 tt a meriame 26 mm 😵 . Mam sa objednat do gin fivu na NT ultrazvuk, ale zatial maju stale obsadene, asi vyvesili telefon 😖
4) a uz mam teda tehu vodicak a ostraziteho doktora, u ktoreho som dnes sedela skoro 30 minut, co stale nieco vypisoval, premyslal a pytal sa ma a planoval postupy
5) viete na co sa robia odbery krvi PAP A? Mam ist buduci stvrtok a neviem co to znamena?
6) Leni, Bay - tfuj tfuj drzim pasticky

evitkamalicka
4. jún 2009

ahoj kocky

drzim palce na kontroly

petka tak uz mate velkui fazulku 😵

halienka
4. jún 2009

Ahojte babky, ja sa ozývam až teraz, furt to brucho bolí a už ma to ani nebaví sem písať aby som vám nekazila náladu. Dnes som na kontrole dopadla dobre, vzali mi krv na AFP, tlak mám v norme a sono dopadlo super, rozmery nám krásne sedia na termín, takže Dr. povedal, že tá porucha čo bola minule už teraz isto nebude , lebo v 15 tt by to už videl na rozmeroch nožičky. Inak že teda nikomu nožičku v 15tt nemeria a mne pri každom sone, keďže sme mali minule zrovna tú diagnózu. No a budúci týždeň v utorok idem do Žiliny na konzultáciu kvôli amnio a na 20tt sa mám objednať do Blavy na to 3D sono. Som rada, že aspoň bambulka sa drží, keď už ja skapíňam.
Sky, som strašne rada, že všetko dobre dopadlo, vidíš, blbé AFP testy ako ťa vystrašili a pritom je všetko oukej. Inak žasnem, že máš tak skoro výsledky, ja som myslela, že to trvá aj 2-3 týždne kým prídu výsledky. Dúfam, že aj ja sa to tak rýchlo dozviem a nebudem musieť tŕpnuť nejako dlho.
Peťulka, tak to je fajn, že ste aj vy s fazulkou v poriadku, ja myslím, že teraz to už všetkým výnde 😉 🙂
Inak dnes som zahviezdila u Dr. pýtal sa ma na kadečo a medzi rečou sa spýtal: A nohy? A ja som v prvom momente nepochopila čo chce vedieť ale hneď ma napadla odpoveď na základe našej včerajšej debaty tu a odpovedala som: Oholené! 😀 😀 Vybuchol do smiechu, že takto mu ešte nikto neodpovedal, že chcel vedieť či mi neopúchajú 😀 😀

sisipetka
4. jún 2009

Leni gratulujem a super, ze doktor je taky starostlivy 😵
...a ta tvoja odpoved je za 100 bodov 😀 😀 😀 - skoro som si cvrkla

bay
autor
4. jún 2009

Leni, taky zachvat smiechu som uz davno nedostala. az ma Misko zabolel 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

halienka
4. jún 2009

No som rada, že som Vás tiež pobavila, ale tak mi to v momente napadlo, že keď sme sa tu všetky včera o tom rozprávali ako si ideme holiť nohy k Dr. 😀 😀 😀
Môj dnešný obed: kuracia polievka a varená mrkva s ryžou ☹ 😝

bay
autor
4. jún 2009

Tak a teraz ma kon nastval!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 😠 😠 😠 som napisala celu esej a on mi to vymazal!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠

bay
autor
4. jún 2009

Leni, Peti gratulujem k super vysledkom a len tak dalej a pekne rast 😵 😵
Peti, ty nam nakoniec budes mavat z tej telky 😉 😉 Fazulka na tom intenzivne pracuje!

bay
autor
4. jún 2009

Tak ja ked dojdem k Dr. Tak hned po pozdraveni a jeho otazke ako sa mam uz rovno spustam odpovede na klasicke otazky. Pohyby citim, opuchy noh ano/nie (dnes ano), vahu neviem idem sa postavit (kedze nemame doma tak sa vazim unho). chichichichiiii
Len dnes som mala extra vysoky tlak 😔 ze 120/80, taky som uz davno nemala 😀 😀 😀 standardne to sotva dotiahnem na 105 😀 😀

bay
autor
4. jún 2009

No a k ostatku. Dr. sa nevyjadril k mojmu modernemu holiacemu umeniu, takze som to asi zvladla ok 😉
Misko poctivo prekrvuje mozog a uz je pekne hlavkou dole. Vpravo ma chrbatik a vlavo koncatinky, ktorymi sa stale pripomina 😀 😀 Vahu mame 1382g 😀 Velkostou sme 31tt.
A zas som jelen z toho kedy idem na MD. bo doktor tvrdil ze 34tt a aj v tehu knizke to je tak. Ale na socialke som nasla ze 6 tyzdnov pre TP a to vychadza na 35tt 😒 tak ako to je???? Papier na MD dostanem az na buduce a mozem si vybrat ci chcem ist 6 alebo 8 tt vopred.

bay
autor
4. jún 2009

Peti, netusim co je to to PAP A 😅

A este som zabudla Rh protilatky mame negativne 😵 😵 😵 😵 sa mooooc tesim 😵

bay
autor
4. jún 2009

Leni a foto si dostala???

sisipetka
4. jún 2009

Bay, tak super - ty si nam napisala cely medicinsky zaznam 😉 To vies Misko sa teraz hra na kozmonauta 🙂 - My taketo deticky s MM volame "kozmíci" 😀
...a inac aj mne sa zda, ze to nase bobulave chce byt v telke, celebrita ako vysita 😀
Lenik, len tak pomalicky papkaj, hadam sa to zlepsi. JA som este nebola na obede, cakam na kolegov, maju nejaku bojovu poradu uz od 10tej 😖 Sef si asi neuvedomuje, ze tu caka matka s dietatom a od hladu uz obe nevidia - a inac mam pocit, ze to bude dievcatko - stale som vydobkovana na tvari a ked jeden zmizne, tak vylezu hned 3 dobance 😅

bay
autor
4. jún 2009

Aspon bude mat Misko okolo seba vela kamaratiek 😉 a vsetci mu ich budu zavidiet 😵 😵 😵
Ja tiez cakam na kolegyne s obedom. Bude karfiolova polievka (to zas bude vecer 😅 ) a parene buchty 😵 😀
A ja som to povodne mala inak napisane, ale uz som si netrufla to napisat vsetko do jedneho keby mi to kon zas zmazal 😝

sisipetka
4. jún 2009

tak uz som objednana do gyn-fivu na NT - ideme 24.6. a dokonca idem k Dr., co k nemu chodim aj do poradne - aspon sa nebudem musiet vytrcat dalsiemu cudzincovi 😉
Ja neviem co bude na obed, povodny plan bol tekvicovy privarok, vajicko a chlebik - lenze takymto cakacim tempom sa u nas minu vsetky porcie a uz nebude z coho vyberat 😅 To viete na obchodnej tolko hladosov, neviem preco si nevaria doma 😠 😀