Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

halienka
10. aug 2009

Peti, no my sme tiež najskôr kúpili pozemok a potom 3 roky šporili na hrubú stavbu. No a potom sme to riešili tak, že začali sme stavať a počas toho sme predali byt a mali sme obrovské šťastie, lebo vtedy zrovna boli vysoké ceny za byty, takže to nám akurát tak vyšlo na dostavanie do takého stavu aby sme sa tam mohli nasťahovať. Samozrejme predávali sme to s tým, že tam ešte pol roka budeme bývať (v tom byte) len sme potrebovali peniaze. Aj zmluva bola tak urobená. To bola trochu nevýhoda, inak by sme za ten byt mohli pýtať ešte viac, ale keďže sme vedeli že tam potrebujeme ešte pol roka ostať, tak sme ho dali trochu lacnejšie. No aj tak to vyšlo pekne. No a teraz šporíme na ďalšie veci, ako sú plot, terasa, vonkajšie dlažby, a proste celý ten vonkajšok. Ešte je toho dosť. No ale zas musím povedať, že ja som vcelku skromná žena a MM je nenormálne šporovlivý 😀
Bay, prečo ťa bolí bruško? 😕 Mňa tiež dnes trochu bolí, bo včera sme zjedli nejaký ovocný šalát a dnes už som bola 3x na veľkej a MM tiež, tak nám evidentne nesadol. 😀 a keďže som 2 dni predtým nebola a už som hundrala na to, tak teraz si to vieš predstaviť 😀
Weji, šak to chúdiatko moje zakaždým dostane šok keď na mňa kukne takú s kruhami pod očami, vlasy každý iným smerom 😀 😀 😀

bay
autor
10. aug 2009

Leni, no ovocie vie urobit svoje 😀 😀
Neviem preco boli ☹ Ale nech urobim akykolvek pohyb tak ma boli. Proste sa uz dvaja do tohto tela nevojdeme 😔

sisipetka
10. aug 2009

Kocky - Kami a Jani, zajtra ja na obedik nestiham - prepacte...ktora to zvladne v piatok 😉
Leni - pozemok uz mame, nasetrene uz na hrubu stavbu tak 3/4 mame, ale akurat nemame co potom predat 😖 Bytik nie je v nasom vlastnictve...takze odtial peniazky nepoputuju. Uver nejaky budeme musiet brat, ale nastastie to nebude 3 mil. - hadam sa zmestime do polovice.
Weji, ani mne sa nechce...ale musim a ked ja som taky dobry zamestnanec, ze sa na to neviem vyflaknut 😀
Kami a nechces skocit za lekarom, ze preco ta brusko boli? Mozno uz su to nenapadne stahy pred vyletom Miska "na slobodu" 😉

bay
autor
10. aug 2009

Peti, no snad uz v piatok budem obedovat v nemocke, ale inak mozem 😉 😀
Zajtra rano idem na krv, tak sa skusim opytat 😉

ellise
10. aug 2009

hlásím se do tipovaví soutěže, bay 21.8. ať je sranda 🙂

nada.hope
10. aug 2009

Ahojte zlaticka, som tu len na skok pozdravit vas a hop do postele,...................Bay Miskovi sa nechce? Dufam, ze to coskoro budes ma za sebou a Misko bude vidiet maminku aj z vonku,................
Zajtra napisem aj viac z roboty, peknu nocku vsetkym papa a hlavne vsetky vas zlaticka moje pozdravujem,

bay
autor
11. aug 2009

Dobre ranko zlaticka 😵
Sa vam na mne dobre zabava, co? Ale ved pockajte, pride rad aj na vas 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Tak ja uz som dnes o 3 ampulky krvi lahsia a dokonca som zvladla aj neodpadnut cestou domov. Ja neviem kto to vymyslel ze tehula ma ist rano na lacno na krv 😠 😝 😎
A inak stale 2in1 bez naznakov akychkolvek pozitivnych zmien.
Takze idem spat do postielky do 2h som naspat 😉 😵

weja
11. aug 2009

dobré ránko 🙂 čo máte nové?
Nadi, tebe sa ako darí v práci? pomaly si zvykáš?
Leni, neboj sa, Soničke sa budeš páčiť v každom stave... 😉
Peti, ty si to v tej robote zobrala nejako vážne 😀 😉 mňa tu včera ľudia skoro zožrali, lebo výplaty bývajú 10.-teho a včera sa to náááhodou nestihlo, tak sa dobreže nehodili tu o zem, že prečo budú AŽ 11.-teho, keď majú byť 10.-teho... 😖 tí ľudia sú niekedy ako trafení, a to sa u nás dokonca aj zvyšovali platy - v čase krízy - a oni aj tak na všetko hundrú... 😠

a dnes tu pršííí, dobre by sa ešte spinkalo... 🙄 😔

weja
11. aug 2009

Bay a načo ti brali krv??? to pred pôrodom bežne? 😕 uveďte ma, prosím, do obrazu, akosi som mimo... 😅

skybaby
11. aug 2009

ahojte 🙂 babulky ja ten obed tiez dnes nestiham lebo sa mi ohlasila kamoska ze bude v BA a straaasne dlho sme sa nevideli
eliska ty si mi vyfukla datum , ja som chcela tipovat 21.8. to mam totiz meniny 😀 ja teda tipujem az 23.8. ak to uz niekto netipoval nech je misko nedelniatko 😵
vsetkym krasny den a babulky neprehanajte to s tou pracou a nenechajte sa vytacat 😉
my mame dnes poradnu tak budem vecer referovat

sisipetka
11. aug 2009

Ahojky kocky,
u nas pod mrakom na spanie 🙄 , ale aspon o par stupnov menej, co je moje vykupenie 😎
Ked uz sa roztrhol tipovaci kalendar s datumami, tak ja davam 20.8. 😉 - a mam este jeden tip, ale to by uz bolo prenasanie, a to Kamilke a Miskovi neurobim 😵
Nadi pekny dnik v praci zelam a ozvi sa ako sa mate.
Weji, to vies, ked ide o peniaze, tak nikto nepozna kamarata 😖 Ale hlavne, ze si cela a neukamenovali Ta 😉 MY teraz riesime moju poziciu po mojom odchode...tak som zvedava ako sa to cele skonci - ja tak neznasam zaucanie a tu je toho tak na 1 mesiac minimalne 😖
Jani, drzim palceky na kontrole a zdravim Elisku a Lenku v praci 😉

halienka
11. aug 2009

Ahojte babky, ja som doma, robím už zas len na 4 hodiny. Ale do spevu mi nie je, zas ma preháňa, dnešná noc sa podobala tej predošlej. Brucho mám bolavé a nafúknuté, na žalúdku ako by mi žaba sedela 😖 A do toho tu leje už niekoľko hodín vkuse, hotová depka.
Tak vy ste sa pustili do tipovacej súťaže? 😀 Len nezabúdajme že Bayka chce mať Levíčiatko, takže dátumy po myslím 21.8. už nepripadajú do úvahy, musí to byť pred týmto dátumom. Tým pádom ja tipujem 18.8. 😀
Sky, držím palce na poradni 😉
Weji, to sú ľudia 😖 ja som to tiež nikdy nechápala, veď čo si nechajú v peňaženke len jeden cent či čo, že nemôžu už vydržať do druhého dňa?
Peti, neprešróbuj sa 😀 žiadne zaúčanie mesiac, tak ako Bay, 4 dni musia stačiť 😀

bay
autor
11. aug 2009

Ahojky 😉
Weji, to mi pripomina, ze ani mne este nedorazila vyplata 😅 ale nam ma prist do 15teho, takze chodieva 14teho alebo 15teho 😝
Weji, tu krv mi brali kvoli krvnemu obrazu, hemokaogulacia a RH protilatky. Robieva sa to 36 alebo 38tt, no moj Dr. bol na dovci, tak az teraz 😉
Nadi, Peti, nepracujte vela, aj tak vam viac peniazkov nedaju 😠 😠 😠

weja
11. aug 2009

Sky, nech všetko dobre dopadne na kontrole... 😉
Peti, zaúčanie nezávidím... 😝 každá z nás síce nejako začínala a musel ju niekto zaučiť, ale ozaj je to otrava 😅
Leni a čo to? žeby to bolo z toho ovocia? 😕

u nás normálne od rána riadne leje... 🙄 a tááák dobre sa mi spalo...

však keby tí ľudia tak súrne očakávali peniaze - tie im prišli na účty, to oni tak nervačili kvôli výplatným páskam... 😝 😖 ich obľúbená hláška: "aby sme mali čo čítať ku káve..." 😅 asi si to chcú poriadne preštudovať, či ich náhodou zamestnávateľ neukracuje o niečo... 🙄

ja som už tipla včera, že deň D môže byť tento víkend 😵 ale pre upresnenie dávam tip konkrétne na 16.8. 😀

bay
autor
11. aug 2009

Ja ked som zacinala tak ma nikto nezaucal 😅 Som musela byt samouk 😝
Weji, to je pekny datum 😵 Ja som totiz na osmicky 😀 A ked mi uz 8.8. nevyslo...
U nas je len zatiahnute, ale zatial neprsi ☹ ale v noci prsalo 😉

sisipetka
11. aug 2009

Kocky, ani mna nikto nezaucal, ked som dosla z materskej - proste som studovala emaily ako puk a pytala sa vsetkych naokolo - akurat ti boli uplne novo nastupeni, takze najviac som po sefovi vedela o firme zase len ja 😅
Ale nic si z toho nerobim, a nebudem to ani prehanat. Ukazem, poviem, odfuknem a potom nech sa trapi 😀
LEni s tym bruskom ziadna sranda, mne musel MM v noci hladkat creva, aby sa mi posunuli vetry, tak hrozne ma to pichalo, ze som pomaly plakala od bolesti. Esteze bol taky zlaty a pochopil, ze sa nevyspi 😀
Weji pripomenula si mi, ze este nemam nejake pasky z minulych mesiacov, len akurat asi nic nenastudujem, ked peniazky sme uz minuly 😀 ...som dnes vtipna, ale pari sa mi z hlavy a to mi este grafik oznamil, ze urgent tu nebude nejaky tyzden a ja mam rozrobene printy..ze parada a to este aj kolegynu zastupujem...joj ale nebudem sa stazovat, aspon to rychlo ubieha...
Kami, tak to som zvedava, do ktoreho terminu sa trafis 🙂 Vela stastia 😉

sisipetka
11. aug 2009

uz minuli ma byt s makkym i - uff ved mi zoberu diplom 😅 😀

weja
11. aug 2009

haló, haló, nespíte...??? ja som si normálne musela dať kávu, lebo dáko mi klipkali oči... 🙄

môžte mi, prosím vás, poradiť nejakú stránku, kde by som mohla spraviť album z fotiek z Paríža? každú chvíľu sa na ne pýta nejaká kolegyňa alebo kamaráti a ja som sa na to doteraz vyflákla... 😅 ale najlepšia by bola taká, kde by nebolo treba fotky zmenšovať, lebo to sa mi veľmi nechce... 😒

halienka
11. aug 2009

No, už som v práci 😝 😀
Peti 😀 si ma šokla s tou gramatickou chybou 😀 ty nezvykneš robiť chyby a ja furt len čakám kedy to aj na teba príde tá tehotenská demencia a tiež začneš robiť preklepy 😀 no konečne! 😀 😀 Inak ešteže máme takých chápavých chlapov, aj MM so mnou prebdel noc a lietal: dones mi vandlík, uvar mi čaj, podaj mi piškóty, dones mi kvapky do nosa... 😀 😀 iank neviem ako vám, ale mne sa začal akosi upchávať nos, mám tak suché tie sliznice, že hrúza. Zatiaľ sa snažím vydržať to, ale dnes mi praskli nervy, dosť že ma bolelo brucho a zle mi bolo a pri tom ešte nedýchať nosom...no na to som už nemala nervy.
Weji, tak aj u vás leje, ja som sa chcela spýtať či u vás v jasnej to už nie je sneh 😀 😀 No a to s tými výpl. páskami, tak to už je naozaj úchylné, aby niekto bol podráždený aj keď prachy už má 😝 😀
Bay, ja som ti tipla 18.8. dúfam teda, že ti to výnde 😉 🙂
Mňa tiež zaúčali 4 dni, v predošlej robote (čo bola odborná) 8 dní, takže ani ja už nie som k tým nasledujúcim nástupcom až tak zhovievavá 😀 😀

halienka
11. aug 2009

Weji ja som si cez google vytvorila, tam sa dá stiahnuť si zdarma program Picasa Web a cezeň si vytváraš tie albumy a potom to hodíš na web. Len tuším, že tam asi musíš mať e-mailovú schránku cez gmail.com.

weja
11. aug 2009

Leni, to aj moja kamarátka mala celé tehu upchatý nos a musela používať kvapky do nosa... zdá sa mi, že je o tom na koňovi vytvorená celá téma... ktovie, čím to je... a aké kvapky používaš?
no inak leje stále, ale je to také zvláštne maličké mrholenie, z okna to vyzerá takmer ako dážď so snehom... 😅 no ešte to by nám chýbalo... 😝

sisipetka
11. aug 2009

uz som spat, teda na chvilu - bola som s mamou na pokeci - trocha ulava v praci 😉
...Leni, aj prezident sa sem tam utne..., tak mozem aj ja 😀
HEj, som rada, ze MM je celkom chapavy 😉 Inac s nosom aj ja mam problemy, ale dr. mi dala kvapky na alergiu, tak sem tam streknem.
Weji, picasa web pouzivam aj ja a nepotrebujes email na gmail.com - ja mam uplne inu domenu a slo to v pohode 😉

halienka
11. aug 2009

Weji, no ja som zatiaľ doteraz žiadne nepoužila a dnes v noci prvýkrát také, čo som našla doma s posledného nachladnutia - Muconasal plus. Ani neviem či sa môžu, ale dala som si len jeden strek a tá úúúľava 😀
No tak to je fajn, že tam nemusí byť e-mail cez gmail, na ten Picasa web, tým pádom môžeš ísť rovno na to 😉
Peti, som rada že si sa utla, aspoň si ja nepripadám až tak nemožná 😀

sisipetka
11. aug 2009

prsi, prsi, len sa leje - moja praca sa mi smeje 😀

halienka
11. aug 2009

a ja driem ako vôl, papierov mám plný stôl 😀 😀

sisipetka
11. aug 2009

my sme cisla...kto vymysli dalsi vers 😀

halienka
11. aug 2009

veď tiež čakám kto sa pridá k našim básnickým črevám 😀 no idem ja domkov, teda najskôr ešte do banky a potom domkov - hurááá 😀

sisipetka
11. aug 2009

papa, ja este v praci 😒 - robim nejake korektury, tak to chcem dnes dokoncit
vidime sa zajtra 🙂

skybaby
11. aug 2009

ahojte tak my sme po poradni a vsetko je ako ma byt tak sa velmi velmi tesime 😵 😵 buduci na krv a samozrejme ze ked uz som bola vonku tak som zasa oplieskala prasule v baby obchode, mna by mali zavriet doma 😀
ja som straaasne rada ze prsi to horko ma zabijalo
no mne basnicke crevo chyba 😢

nada.hope
11. aug 2009

Ahojte zlaticka,...........................
Tak som doma z roboty, ulozila som malicku buvat a teraz len tak oddychujem, estema tu caka kopa neozehleneho pradla, tak ak by mala niektora z vas chut, budem iba rada 😉 😉
Co sa tyka roboty, som tu sama kolega siel na dovolenku, tak ja po materskej robim aj za neho, ale ako nahle sa vrati tak odchadzam na dovcu ja a urcite si ju spojim aj s pn 😀 😀 😀 Je tu vela roboty, ani to nestiham, takze cas mi utecie ako voda aspon sa nemusim kazdych 10 minut pozerat na hodinky kedy bude 15,00, aspon tak. Inac Ninka je doma s mojou maminkou, a vobec este nevnima, ze nie som s nou ja, ale dufam, ze na mna stale mysli bublinka moja mala.
Ako sa tu mavate?

Bay ja tipujem nedela 16.8, nechcem ta moc trapit az do buduceho tyzdna, 😀 😀 😀 mala by si trochu popohnat von maleho, nech si nemysli, ze tam stravi aj pubertu 😀 😀 😀 😀 Men dost pomahala horuca sprcha a drepy, skus mozno to pomoze 😉
Lenka Petka Janka aj vam sa to nenormalne krati, ved sa mi zda ako keby to bolo len vcera co som sa dozvedela, ze som tehu ja..............strasne ako ten cas leti, ale nech vam to radsej pretecie co najskor a potom ked sa bublinky bnarodia, nech to ide pomalsie.
Janka budem cakat iba dobre spravy...............
Wejka moja a vy ako ? A akurat som si precitala, ze mame rovnake tipy, tak si drzme palceky, nech nam to vyjde.
Mimochodom, co mozeme vyhrat???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀