Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

m311293
26. feb 2009

ahoj holky, tak mně tak vytčil šéf, debil jeden sprostý, zasran jeden, som taká na.ratá, mal šťastie, že chvíľku nato išiel domov, bo by som to asi nevydržala a na pracáku by som bola aj ja. ....No a teraz kukám, že som z toho začala písať po slovensky.

no nic, Tomík mi vyspaví náladu. 11 lidí dobrovolně odišlo na pracák ale pořád je to máílo, takže nám skrátí pracovní úvazek, na 7, 5 hodiny denně. a taky samozřejmě plat. Jo a neměli by jsme zůstavát v práci délenež bude výroba, takže žádné nějaké přesčasy. a když budu chtít volno tak si mám vzít dovolenou.. No co už budu chodit na 6 a o půl druhé domů, někdy nejspíš pojedu autobusem, to tak nějak vychází, budu stíhat doktori, masáže, logopedii a nebudu potřebovat hodiny navíc. A nepřetrhnu se, kolik toho půjde tolik udělám.

No evidentě potm co odešel ten poslední kolega, tak si můj šéf vybral za oběť mněa začne do mně tesat. Ale já sama neodejdu, ale jak neustále naznačuje, ISO zruší a já nebudu mít tolik práce.Adios. aa úpak nastane čas, kdy mu všechno řeknu pěkně od plic.

No a navíc mně nejspíš někdo napráskal a asi tuším kdo, ale s tím nic nedadělám.

m311293
26. feb 2009

no vidíš bay, na tebe jsem málem zapomněla jak jsem byla rozjetá. my nejraději chodíme nakupovat do Vaňkovky, to je hned vedle bývalého Prioru, dnes Tesca. Na boty do STREET, na obleky do Pietra Fillipi, kalhoty, bundy, svetry, košile do CaA,. Tam asi nejčastěji, ale je tam toho hodně.

bay
autor
26. feb 2009

Elis, v poho 😉 ved ti ta slovencina pekne ide 😀 a dakujem moc za tip. Vsimam ze to u vas s tym prepustanim vzali vazne 😠 ale nedaj sa a aby nebol sefino prekvapeny ze ho v tej firme prezijes 😉 😉
Weji to obcas aj ja 😀 Mu poviem ze bol na mna v sne zly a on uz vie ze radsej neprovokovat 😀 😀 😀

bay
autor
26. feb 2009

A ja sa dnes chystam vyskusat psenovu kasu, co Nadka minule vychvalovala, tak dufam ze nas vsetkych neotravim 😅

halienka
26. feb 2009

Ahojte babky, dnes sa akosi nemôžem dostať k počítaču 😝 Eliška a čím ťa tak ten šéf vytočil? 😕 Nech me nes..e, bo tam vlietnem a urobím s ním poriadky 😝 😀 😀
Mňa zas dnes naštvali v hypáči, tak celé roky tam kupujem moje obľúbené hydinové párky a teraz zrazu už druhý týždeň ich nemajú a predavačka nám povedala, že nevie čo sa deje ale všetky výrobky čo mali z Hyzy už u nich nie sú. Tak si vravím, hnusná kríza, Hyza asi poprepúšťala a včul nie sú ani párky. Tak to fakt už začína ísť do extrémov. 😝
Bay, držím palce s kašou 😉 🙂

m311293
27. feb 2009

dobré ránko, ti dva vyrazili opět na lyže, vzbudili Toma azen chtěl být ve školce první, takže už od 6 je ve školce, ajá mám poslední volno, půjdu se vykoupat.

leni, to víš dovolila jsem si říct svůj názor, že když je firma v krizi tak máme všichni táhnout za jeden provaz, a ne že někdo si musí vybírat dovolenou a někdo si v pohodě chodí do práce a ještě naděláva přesčasy. Já búdu potřebovat dovolenou v létě, až malej nebude moct do školky, te´d bych raději chiodila do práce. No a někdo si někde postěžoval a bylo mi řečeno šéfem, že se nemám zajímat o to po čem mi nic není a mám se starat o svoji práci. No a v úterý jsem mu řekla, když mi vyčítal že něco jsem neudělala , že dělám práci, kterou před tím dělali dva lidi. Noa teď mi to vrátil že si si stěžuji že nestíhám a přitom se starám o druhé.

No vytočil mně hodně, ještě se třepu, blbeček jeden,
leni a jiné párky ti nechutnají?

janulka83
27. feb 2009

babenky ahojte
som tu nova

chcem sa opytat. ako ste zacinali s MM ist na pldoenie?
a ratali ste si alebo merali BT alebo ste proste milovali
sa kazdy den mozno obden a vyslo to na prvy krat?

bay
autor
27. feb 2009

Dobre ranko. Tak kasa nevysla, takze nakoniec som varila aj druhu - krupicovu 😀 😀 😀 😀
Idem do prace odtial napisem ostatok, aj sen 😉

weja
27. feb 2009

dobre ranko 🙂
Bay - tie tvoje sny... z toho mozes potom napisat zbierku poviedok 😀
mne vcera povedala jedna casnicka, ktoru ale moc nemusim, ze sa jej o mne snivalo 😅 ale nepovedala mi co, ze len take hluposti, ale ona je cela taka divna, tak ktovie co to nakoniec bolo 😅
Eliska, ty si si nespomenula? nejako casto sa o mne druhym ludom sniva... 😀

Elis - dobre si urobila, ze si sefovi povedala, co si o tom myslis... 😠 aj ked ti to zjavne skor uskodilo, ako prospelo... 😖 no je to na figu... 🙄
ale s tou slovencinou si ma dostala 😀

bay
autor
27. feb 2009

Tak dnesna cesta do prace 😝 😝 som v aute hodne rozdychavala, ale rozdychala 😀 😵 A to som mala na ranajky poctivo nutelu, tak neviem co to chcelo byt 😒 No nic to. Asi to bude chciet obmenu ranajkoveho menu.
Tak pamatate co som spominala ako nam vytopilo pivnice? Tak to uz je spravene ale nie uplne a v celom baraku (sorry za vyraz) smrdia hovna. Takze len vetrame bo sa toho inak zbavit neda 😢 ale to je len take riesenie chvilkove a dost ma pri nom trasie 😝
Ale vcera som zacala skladat puzzle co som si kupila este v auguste 2007, ze poskladam drobcovi do izbicky - foto z National Geographic, dvoch levikov a od mamy mu prestahujem zabicku. Tu uplne zboznujem 😵

bay
autor
27. feb 2009

No a podme na ten sen. Trosku vas zasvetim do situacie. Sen s tymto dejom sa mi uz raz snival a ked sa mi dnes snival, tak som cely sen vedela, co a ako bude a uvedomovala som si ze sa mi uz snival (dost divne) a nez som ho stihla dosnivat (bo som vedela kedy a cim konci) tak ma zobudil mocak 😠 ale pohodaaaaaaaaa. Dej sna. Princ a princezna sa chcu zobrat, ale ina (tuto noc to bola popoluska ako ju nakreslil Walt Disney 😀 ) ho svojim bozkom ocaruje a uz tu povodnu nechce a ten chlap chce tu druhu. A vtedy nastupujem ja so svojim total crazy planom (uplna mission impossible) ako ten novy parik na chvilku od seba dostat aby ho zas mohla ziskat ta prva. Cele sa to odohrava v Petrzalke pri chorvatskom ramene 😀 Tam nastrazim rozne pasce, aby sme sa s tou ubohou odvrhnutou princeznou dostali k princovi.
Obmena tohto sna voci predchadzajucemu - vedela som co a preco robim, minule som sa tam len snazila dostat a nevedela som preco. A v tomto sne boli mojimi pomocnikmi zamestnanci nasej firmy z oddelenia Softwaru 😀 😀 😀 😀
A aby ste vedeli zaver, minule sa to podarilo, tak by to vyslo aj tuto noc, keby bol na to cas 😀 😀 😀

bay
autor
27. feb 2009

A aby som nezabudla. Zajtra kedze ideme na nakupy, tak tu moc nebudem 😅 ale rano skusim hodit sen 😀 😀 😀 A od nedele sme bez internetu doma, takze az v pondelok v praci. Ale verim ze buduci tyzden nam namontuju novy internet a uz budem poriadne frcat 😉

danka24
27. feb 2009

bay to nemyslis vazne ... tak to az teraz sa prejavi tvoja zavislost 😀 😀

bay
autor
27. feb 2009

Dani, co moja, ale MK hrava online hru a teda ked je doma tak u toho sedi furt 😀 😀 😀 A on sa ani z prace pripojit nemoze!!! chi chi A ja mam standardne cez vikendy zaracha na konika (iba ked MK venci a nevidi ma tak mozem) takze pre mna pohoda a potom uz v pondelok som v robote 😉

halienka
27. feb 2009

Dobré ránko bambulky 🙂
Eliška, podľa mňa si nič tak hrozného nepovedala, aby ti to musel šéf vyčítať. Máš pravdu, je to pako. Veď je to pravda, čo si povedala, nevymyslela si si to. Som sa hneď čudovala keď si písala,že niektorí nerobia v piatky, ďalší si majú vyberať či pôjdu na pracák alebo nie, veď to sú akési domiešané a blbé postupy. Akoby sa šéf chcel zbaviť zodpovednosti za tie riešenia, tak to takto robí a potom sa ešte aj čuduje že sú ľudia nespokojní 😝 Najednej strane na teba navalí robotu za dvoch ľudí, na strane druhej ti skráti pracovný čas a ešte k tomu ti tu ide naznačovať, že ISO možno nebude potrebovať? A kto mu bude robiť robotu za tých dvoch ľudí? 😕 No človeku normálne zostáva rozum stáť. 😖
Bay, tak tvoje sníčky stoja za to, o princezne sa mi teda fakt už roky nesnívalo 😀 Zato sa mi snívalo niečo také, čo ozaj ani napísať nemôžem, bo by ste sa pohoršovali všetky 😀 Ale také udesné pocity aj ja mávam, v sne, že toto sa mi už raz snívalo. A potom sa niekedy zobudím a uvedomím si že toto sa mi ešte nikdy nesnívalo, ale v tom sne som si myslela, že áno. Čudné 😀
Weji, ako to že ti ešte internet funguje? Veď vy tam už musíte byť totál zavalení snehom 😝 😀 A ako sa mávaš? Čo nové v robote?

bay
autor
27. feb 2009

Leni, mne sa tak opakovane snivava ze nastupim do vytahu a on chodi hore dole a nie a nie zastavit tam co chcem a aj do podzemia zajde a nedaju sa ni dvere otvorit... No hroza! A minule sa mi to aj v realy stalo 😅 😠 ☹

halienka
27. feb 2009

Bay, jéj, tak to sa aj mne už snívalo, tak to bolo ale nepríjemné, ja viem, že som sa bála, že ten výťah vyletí nad strechu 😀 A v reále sa ti stalo, že si dvere nemohla otvoriť?

bay
autor
27. feb 2009

No ze som nastupila do vytahu a mal ist na 20 poschodie. Vysiel na 8 medziposchodie otvoril dvere. Na tretikrat ich zavrel, isiel nizsie, vyssie. No boli sme snad na vsetkych poschodiach a nesli sme teda po jednom :( a ak otvoril dvere tak na medziposchodi. Nakoniec zisiel na prizemie a ja som z neho mazala ako delovy blesk 😉

bay
autor
27. feb 2009

Sa tesim ☹ Mame vo firme hepatitidu A 😠 😠 Este ze som ockovana a ten clovek bol o 11 poschodi vyssie odomna 😉 A u mna sa priznaky ani nemozu prejavit, kedze ja ich mam normalne kvoli tej mojej peceni. Ale asi si zajdem na krv k obvodacke v pondelok 😅

m311293
27. feb 2009

Bay, no tvoje sny, to je teda něco, nechceš psát sci-fi scénáře?
leni, no co ti mám vykládat, je to blbeček, když mi to lidi ve firmě říkali tak jsem jim neveřila, ale měli pravdu. přesně v duchu hesla, kdo chce psa bít, tak si hůl najde. nejdřív mi dá úkol, já navrhnu řešení, připravím dokumentaci
zeptám se ho: mám ještě něco nachystat,
on mi řekne: zatím ne, já ti k tomu musím ještě něco zjistit, to bylo ve středu a včera v 1 hodinu naběhne, jestli s tím něco dělám a že by se to mělo na vyzkoušet na pár objednávkách,
říkám mu: no ale říkal si že něco zjistíš, ale fajn udělám to v pondělí, a
on na to: a proč v pondělí, proč ne hned
já: protože jdu te´d na audit,
on: no čekám trochu víc aktivity a zájmu

a tak je to skoro se vším
Tak jsem šla nakoupit a napsala jsem si: cukr, sůl, čaj, toaletní papír. nakoupila jsem za 747,-kč

U nás začalo jaro, hurá..venku je 9°C

bay
autor
27. feb 2009

Elis, tak to je u vas draho, neviem ci sa nam tam oplati ist na nakupy 😀 😀 😀

m311293
27. feb 2009

hlavně jídlo, a kdyý ho koupíš plnou tašku, tak to už úplně 😀 😀 😀 😀

m311293
27. feb 2009

no holky kde jste, tak já tady sedím, čekám až napíšete a vy nic.....no teď už nemusíte, odcházím 😀 😀

halienka
27. feb 2009

Ahojte babky, ja som moc cez robotu nestíhala, mala som zas na zaučenie kolegyňu, čo bude na pobočke v Bytči. Teraz som rýchlo doma ešte upratovala a chystala obložený tanier, lebo za pár minút má prísť návšteva. Tak len tak v krátkej prestávke rýchlo píšem. 😝 🙂
Eliška, tak toto poznám, keď šéf hovorí blbosti a ty mu to nemáš ani ako vyvrátiť, lebo on je šéf, tak si môže dovoliť hocičo povedať. Na tú jeho poslednú vetu: no čekám trochu víc aktivity a zájmu 😝 by sa hodila odpoveď, že: a ja zas zvýšenie platu, keď robím za dvoch 😀 len to by už asi nepredýchal 😀
Eliška, taký drahý toaleťák 😕 to by ma aj hnačky prešli 😀 😀
Bay, s tou hepatitídou to teda je prúšvih, dúfam, že sa ťa nič nechytilo 😉 Tak ja kočky frčím, dnes už sa sem asi nedostanem, ktovie,kedy odíde návšteva. Tak vám prajem pekný večer a dobrú nôcku 😉 🙂

bay
autor
27. feb 2009

Ahojky, tak my zajtra nikam nejdeme ☹ Kamoska, co sme ju chceli ist pozriet je chora ☹ tak sa to odklada o tyzden 😒 Ale teraz sme sa vratili od maminky a teda som sa riadne objedla 😀 😀 😀 😀 To len budu sny 😝 Som si dva plne taniere nalozila 😅
Dnes ma nejak cely den boleli prsia. Hlavne prave 😠 A taka hnusna bolest ako keby pulzovali. Au au. ALe teraz na vecer sa to uz zlepsilo, tak dufam ze zajtra nebude pokracovanie 😀

bay
autor
28. feb 2009

Dobre ranko 😉 Tak nocna mora bola.... snivalo sa mi o praci 😀 😀 😀 a prelinalo sa o so scenami s Winetuom a spustanim sa v kanoe z vodopadu 😀 😀 Druhy som uz zabudla 😅 😉

halienka
28. feb 2009

Dobré ránko babky 🙂
Bay, asi sa ti začínajú zväčšovať aj prsia 😉 nebolia ťa preto? 😅 Pribrala si už niečo?
Naša návšteva včera odišla pred dvanástou a ja som do tretej nemohla zaspať. To zas budem dnes celý deň vyzerať 😝 Skúsim aspoň trochu čosi poupratovať 😝 Poobede mal prísť na návštevu kámoš s frajerkou - zhodou okolností ten bývalý kolega, čo mu chýba ten prst. Ale idem ho odvolať, nech príde inokedy, fakt už mám po krk tých návštev, aspoň jedna sobota nech je volná, aj tak ako poznám svokru, tak tá sa isto dovalí 😝 😀
Eliška, kde si nám odišla včera? 😕 😅

skybaby
28. feb 2009

dobre ranko 🙂
eliska aj my chceme jaaaaar, namiesto tej clapkanice co mame teraz
my sme vcera v robote stahovali cely den tak som sa snazila ulievat a ked ma sef poprosil aby som mu pomohla preniest skrinu tak som proste povedala ze nie 😀 stahovali sa aj compy tak som sa vam nemohla venovat

bay tie tvoje sny su brutal 😀 mne sa malokedy nieco sniva
leni s tymi navstevami to poznam, ja som ten typ co chce mat doma klud, ok obcas nejaka navsteva a zurka moze byt ale nie stale 😉
no idem pomaly vydurit toho mojho spachtosa z postele lebo chceme ist na obed k nasim do TT a objednala som si kuraci perkelt s haluskami 🙂

bay
autor
28. feb 2009

Elis, vies rozsudit nasu domacu hadku? MK tvrdi, ze v nedelu su v cechach zavrete obchody a ze teda nema vyznam ist zajtra do brna na nakupy.... Ze je to blbost?

m311293
28. feb 2009

bay, ve vaňkovce i olympii je určitě otevřeno