Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

m311293
18. mar 2009

ahoj holky, koukám na svůj oblíbený film na Čokoládu, a johny depp je tak skvělý 😀 u toho stíhám vařit a jěště psát.

Leni, za hodini toho ani moc nestihnete, na těch sezeních, chce to aspoň hodinu a půl až dvě. To byjste zvládli za 2 měsíce. A co na záda ti nepovím, já si dělám teplou vanu a pustím si perličku, kdysi za straých času mi MM rozmasíroval zahřívací emulzí, ale už mně to dlouho nechytlo.

Dani a víš kde bydlí moje sestra? ve Vranově nad Topľou.

bay
autor
18. mar 2009

Coko mozem aj ja 😵 😵
No ja teraz lezim na gauci a na bruchu mi spia stenda... MK venci a tak su bez mamy chudatka 😉

m311293
18. mar 2009

Bay a ty jim děláš maminku 😉 😉
u nás je taky větrno, ale jinak to jde, bez sněhu dnes asi jen 4°C, ale včera 10°C, myslím na tebe Weji 😀

bay
autor
18. mar 2009

No uzivam si mazleni so steniatkami bez toho aby po mne slapala ich mamina 😀 😀 😀
Ja som dnes nic nevymyslela na veceru ☹ Tak bude nejak opecene kuracie maso a k tomu zapecene rozteky s cesnakovo bylinkovym maslom. 😅

m311293
18. mar 2009

dnes bude čočka na kyselo

bay
autor
18. mar 2009

No treti den po sebe by som sosovicu radsej neriskovala 😅 😀 😀 😀 ale mam v plane este jedno indicke jedlo so sosovicou a potom s cicerom, len musim to nejak dobre naplanovat, aby zbytocne netrpelo moje brusko 🤐

m311293
18. mar 2009

tomík měl v poledne hrachovou kaši a večer čočku 😀 ještě že sním nespím v pokoji 😀

bay
autor
18. mar 2009

No bude mat chudak tazky vecer... Bude si robit perlickovy kupel? 😅 😀

m311293
18. mar 2009

koupal se včera, tak asi ne ale myslím že v zájmu jeho bříška mu dám nějakou alternativní večeři

bay
autor
18. mar 2009

To budes kuchtit 2 vecere? Ci dostane len nejaky chleba?

m311293
18. mar 2009

nějaký chleba

bay
autor
18. mar 2009

Idem chystat veceru, milacik je uz hladny 😉 😵

weja
18. mar 2009

Eliska - neujmete sa ma do leta, ked mate take fajn pocasie? 😀 co sa deje v tych horach, to som teda uz dlho nezazila 😝 od vcera do dnesneho dna tam napadlo min. pol metra snehu 🤐 nam sa pokazil uz aj hotelovy traktor-odhrnac snehu 😅 chudak, asi sa prepracoval 😀 tak asi kazdy host dostane do ruky lopatu a bude si odhrabavat cesticku a parkovisko sam 😀
a chudak Tomik - esteze si mu vymyslela alternativu, aby vecer z tej postele nevzlietol 😀

Bay - do kedy mas tu PN? co budu robit steniatka bez nahradnej mamy, ked pojdes do roboty? 😀

m311293
18. mar 2009

weji, no jasně přije´dte se ohřát na jižní moravu 😀

bay
autor
18. mar 2009

Tak ja mam PN do nedele a od pondelka som ofic PS ☹ 😠 no ale vykony podla toho podavat urcite nebudem 😀
No mna to slniecko strasne laka zavesit uz konecne siet na balkon a slnit sa, len by som tam zatial asik este umrzla 😅 😀 Weji, co by robili? Budu spat, jest az kym nevypadnu z domceku a potom budu knucat az kym nepridem domov 😀 😀 😀 Sa tesim na tu pomstu susedom 😠 😵

bay
autor
18. mar 2009

To ze Lenka pozera Housa, mi je jasne, ale aj zvysok??? 😀 😀 😀 😀 😀

m311293
18. mar 2009

já koukám Beze stopy a pak Odložené případy

bay
autor
19. mar 2009

Dobre ranko.... Tak toto bola dina noc. Som sa zobudila este unavenejsia nez som sla spat 😒

weja
19. mar 2009

dobre ranko 🙂
Eliska, prideme si zohriat skrehnute kosti, lebo tu od rana co... - no sneziiiiii.... 😀 😝 keby uz padal ten sneh aspon nejakej inej farby, ta biela mi uz ide na nervy... 🙄
Bay, ze siet na balkon 🤐 uz som sa chcela divit, ze ty zijes asi v nejakej inej krajine ako ja 😅
my sme si vcera pozreli panelak a sli sme spat, boli sme nejaki hotovi... 😝

bay
autor
19. mar 2009

Leni, co krk?
Weji a aku farbu by si chcela??? Ja mam obcas pocit ze zijem v mongolsku 😅 😀

weja
19. mar 2009

co ja viem, mozno nejaky ruzovy... 😵 to by bolo fajn, ani by sme nepotrebovali ruzove okuliare 😎 povodne som chcela napisat ze napr. by mohol byt zlty, ale zlty sneh... 😅 to mi pripomina ten vtip, ktory uz neviem, ako presne znel, ale pointa bola "nikdy nejedzte zlty sneh" 😀 😀
preco v Mongolsku? 😅 nestretavas ty dako casto samych "mongolov"? 😀

bay
autor
19. mar 2009

Na uradoch v jednom kuse 😀 😀 😀 😀
No zo zltym snehom by sme vedeli pomoct 😀 ruzovy, neviem...

weja
19. mar 2009

ja tam vacsinou stretavam samych "madarov" 😀 (bez urazky, len mam fakt niekedy pocit, ze kazdy hovorime inym jazykom 😝 )
s tym zltym snehom som si to uz rozmyslela - moze ostat radsej biely... 😀

halienka
19. mar 2009

Ahojte babky, tak ja sa hlásim až teraz, včera prišla tá návšteva čo mala prísť predvčerom, tak preto som tu nebola. Noc som mala aj ja strašnú, krk bolí ako šlak, aj keď som si večer priložila ten vyhrievací vankúšik a na noc som si dala šál. No v noci som musela šupnúť tabletku, lebo som sa zobudila na riadnu bolesť a potom som to hodinu v noci rozdýchaval na gauči, kým mi tabletka ako tak zabrala. No a ráno som si zas musela dať, lebo len čo som dorazila do roboty, tak asi som tu tiež nejako moc hýbala tým krkom a zas ma to tak šialene rozbolelo. Dnes mu dávam poslednú šancu, ak neprestane, tak zajtra idem k doktorke. Našla som doma po mužovi Voltaren rapid a Dorsiflex, tak som si dala ten Voltaren, je to vraj aj proti zápalu a opuchu, uvidím, či pomôže. Chodím akoby som prehltla pravítko 😀 😀 No a mám aj najust vcelku dosť roboty. 😝
Weji, tak to ti nezávidím, nám tu včera 5x snežilo a 5x slnko svietilo a to sneženie bola taká metelica že hrúza. Hotový apríl. Ale sneh už aj zliezol. Dnes je to už lepšie, je poloblačno a zatiaľ nesneží. 🙂
Bay, a mne sa dnes o mačiatkach snívalo 😵

bay
autor
19. mar 2009

Suhlas, vtedy mam pocit ze jeden z nas nehovori po slovensky a ja to nebudeeeeem 😀 😀
Tak ja dufam, ze u nas uz snezit nezacne a zabeleju sa len snezienky 😉

m311293
19. mar 2009

ahoj holky,
no weji ani u nás se neohřeješ, bo ráno taky sněžilo a kosa jak v Rusku, teď je sice po sněhu, sluníčko svítí ale je zima, fouká studený víte. Ale byla by to rarita v Jasnej růžový sníh. A jak dlouhou tam ten sníh máte, tak v průměru.

leni ty už neber žádné léky, ale běž k doktorce a taky by to chtělo na masáž, tak možná spíš k chiropraktikovi.

skybaby
19. mar 2009

ahojte, tak uz snezilo aj u nas 🙂 take obrovske vlocky, ze som nechapala, potom na chvilku vykuklo slniecko a potom bolo druha vlna snezenia a teraz znovu svieti 😀 a ja zaspavam na stolicke pred pocitacom, tieto zmeny pocasia su fakt nanic
leni fakt zbehni doktorovi ked sa ti nedari vyliecit sa samej

bay
autor
19. mar 2009

Leni, bez co najskor k Dr.!!!!!!! To nie je sranda!
Tak mne nejak blbne konik. Sa tvari ze som prihlasena a ked chcem prispiet do temy tak ma odhlasi a nedovoli mi prihlasit sa.... Ale uz som ho snad udolala 😅

halienka
19. mar 2009

Babky, ma nestrašte, tuším ten Voltaren zabral a je mi trochu lepšie 😅 uvidím ešte čo v noci, lebo tie sú najhoršie 😝
Počúvajte aká je v našej firme zodpovednosť, keď treba niečo riešiť: mám tu reklamáciu ešte z min. roku, stála, lebo pani nechcela cez zimu zásahy do stavby, ale teraz volala, že aby sme to doriešili. Volám pánu A (v TN), ten že to má na starosti pán B (tiež v TN). Volám pánovi B, ten že to má na starosti pán C (všetci sedia v jednom kancli). Volám pánovi C a ten že šak toto má predsa na starosti pán A !!! 😀 😀 😀 No a teraz niečo vyrieš 🤐

m311293
19. mar 2009

já bych chtěla být pánem D 😀