Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

lola19
7. jan 2009

Hali dnes som v robote, este zajtra a budem PN. No a sviatky boli dost nanic, lebo dennodenne mi je zle. Nechcem to zakriknut, od vcera sa to trosku zlepsilo.Len som polihovala. A ty ako?

lola19
7. jan 2009

Jeeej a sonicka ma uz babenko, gratulujeeeeeeeeeeeeeeem, hlavne zdravicko prajem 😵

skybaby
7. jan 2009

dobre rano babulky 🙂 ja sa tiez trapim v praci ☹ ale zacala som vcera s femigardom, tak mam aspon pocit ze nieco uzitocne pre otehu robim 😀

sisipetka
7. jan 2009

ahojky kocky,
tak ja uz tiez v praci. Citam, ze niektore ste tu riadne popisali, ze Lenka 😉
Eliska - Infekcia je najnovsia kniha a je o antraxe. Hamburger som citala asi pred 10 rokmi o tej korculiarke, co ho spapala a odvtedy nemusim ziaden Mc sendvic okrem kuracieho 😅 My sme mali vcera opat citatelsky vecer, lebo sme nevedeli zaspat. Este o 23.30 sme sa rehnili na sebe a stuchali sa, kto prvy "nezaspi" 😀
Weji no s mojou pracou sme stale v rieseni. Najprv to bolo moje radikalne rozhodnutie, ale teraz nastupil aj rozum kvoli nasej domacnosti a potrebe stavania domu a pod. Takze uvidime, co tieto tyzdne prinesu 😉
Leni hrozne moc drzim palceky, aby vam to vyslo a obdivujem vas, ze ste sa dokazali takto rozhodnut. Myslim si, ze o "dobrom rodicovi" u vas nie je pochyb. Vela deticiek by bolo stastnych, keby malo vas - aj ked vlastne poznam iba Teba a aj to len cez konika 😉 , ale myslim, ze kazda co sme tu, tak suhlasi, ze deticky budu u vas stastne (myslim to adoptovane i to dalsie vase 😉 ).
Skybaby - tak hadam Ti ten femigard podpori lepsie tehotenstvo. Ja som prestala jest a pit cokolvek na podporu tehu, lebo mam pocit, ze to nepotrebujem. Skor potrebujem psychicky sa so vsetkym vyrovnat a dat dokopy hormony. V pondelok idem na utz kedze uz som 40 dc a ovula nikde. No co, nejako sme novy rok zacat museli, ale verim, ze bude uz len lepsie.
Loli, Bay - pozdravujte fazulky v brusku a nech uz tolko nerobia maminkam tazke zaludky 😉

lola19
7. jan 2009

Ajoj Peti, tak ako si sa rozhodla s tou robotkou?A teda ten tvoj cyklus ta riadne neposlucha, betar jeden 😠
No a ta moja fazulka na UTZ sa mrvila jak mravcek, sa z nej tesim, len tak dalej 😉 A nevolnosti musim uz nejak prezit, to je to najmenej 😉
My sme s MM boli vcera malej zapalit sviecku na hrobcek, zas sa to neobislo bez slziciek 😔

sonicka07
7. jan 2009

lolka,dakujem! malinku mame chvalabohu uz doma. vcera som sa na nu hodiny divala 😵 je taka krasnucka.
dnes bola u nas zdrav.sestra na kontrole. pozerala malinkej klbiky a zda sa jej,ze kolienka nie su na rovnakej urovni. tak ma zas vystrasila. zajtra ideme do nemocnice na kontrolu kvoli tej zltacke a musime dat skontrolovat poriadne aj tie nozicky. tak mam zas chrobaka v hlave 😒 ae bala som sa,ze malinka nebude chciet papat z prsnikov po dvoch dnoch umelej vyzivy,ale nebol ziaden problem,hned sa prisala. ale vratila sa odtial ako riadny papkac,krmim ju teraz kazdy raz z oboch prsnikov a aj tak sa mi zda,ze ma malo.
leni,som ani nevedela,ze idete adoptovat. viem ze tie papierovacky su otras a dlho trva ten proces,ale urcite to bude stat za to. aj tu v irsku to dlho trva. poznam jednu pani,ona si adoptovala cinske dievcatko,strasne krasne, a hovorila,ze im to trvalo 4 roky vybavit to. a teraz chcu adoptovat druhe myslim z kambodze. je to strasne mila pani,je to smutne ze take zeny nemozu mat vlastne babo.
lolka,kedy si zmenis nastavenie? ved fazulka je na spravnej ceste. urcite by ta motivovalo,keby si videla,ako sa ti kazdy tyzden meni cisielko. v ktorom tyzdni si?
tehulky aj snazilky,drzkajte sa. papa

sonicka07
7. jan 2009

ozi,zabudla som sa pochvalit,ze dnes s malinkou oslavujeme, ona ma presne tyzden a ja 36r. tak si prajeme vsetko najlepsie 😀

lola19
7. jan 2009

Soni, tak som to zmenila. Ukazuje mi sice 10 tt, ale babo bolo v pondelok velke na 8+3tt, to asi zavisi aj od oplodnenia. Tych 10 tt je len podla mrchy.
A musim ti povedat, ze mala je chutnucka a neboj urcite bude v poriadku. 😉
Leni o adopcii som uvazovala aj ja, ale ked MM nejak zatial nechce, ja by som chcela pomoct aj viac detickam, len sme na Slovensku a nie som ziadna celebrita 😒

bay
autor
7. jan 2009

Soni, vsetko NAJLEPSIE K NARODENINKAM 😵 😵
Ako ste si uzili den bezomna??? 😀 😀 Som dnes mala same meetingy a nic ale vobec nic som nestihla 😅 Ale komu to vadi??? 😒 😀

danka24
7. jan 2009

ahoj bay tak ty si pustila na mna tu tetu z ameriky 😠 😠 😠 jak to a ja som ti verila 😀 ako sa mate??este vrackas?

bay
autor
7. jan 2009

Ale ved som poslala teroristou na to lietadlo co ju malo doviest 😠 😠 😠 Zas to spackali??? 😠 😠
Uz nevrackam 😵 uz si len grgame 😅 😀 😀

evitkamalicka
7. jan 2009

ahojte

Sonicka vsetko najlepsie

sisipetka
7. jan 2009

Sonicka vsetko najlepsie obidvom 😵
Ahojky Danka, Evitka 😵
Bay - bez Teba uz ani dychat nemozeme 😀
Loli este pracu stale riesime a uvidime. No a teraz este aj cyklus riesime, takze aby toho nebolo malo - nechcete niektora este nieco poriesit 😀

danka24
7. jan 2009

bay to je dobre ze uz nevrackate 😉 sa tesim s vami 😉 no a stym lietadlom by si mala spravit poriadky poriadne 😉

bay
autor
7. jan 2009

Peti, ja by som potrebovala poriesit plesen na stenach 😠 😠 😠
Dani, mozem ja za to, ze sa zvysuje bezpecnost na letskach??? A na takych drahych teroristov nemam 😝

m311293
7. jan 2009

Ahoj holky, dnes jsem dřív doma, byla jsem u zubaře a taky mám večer divadlo a to znamená teplá večeře. Dnes bude Segedínsky guláš, protože moje děti ho mají rádi a MM ho nejí. 😀 😀 Tak ten má černou polívku.

Peti, asi to bylo tou knížkou bo včera jsem si vzala jinou a přečetla 50 stránek a neusnula. Dnes se mi zdálo s Heathem Ledgerem,.... hezký sen to byl. 😀

Lolka a to zůstaneš na PN až do konce? nebo se časem vrátíš?

Soni, všechno nejlepší k narozenínám, ten nejkrásnější dárek uř si dostala, tak teď jen zdraví a radost pro všechny.....No vidíš, kojení neskončilo, a stěmi nožičkama si starosti nedělej, to je to nejmenší. Obě moje děto mělo Frejkovu peřinku 5 měsíců a vydrželi jsme to. Hlavně já, protože to bylo na palicu.

halienka
7. jan 2009

Ahojte babky, tak vidíte, ja som sa od rána dostala až teraz. Včera večer ma to brucho tak velmi bolelo aj v noci, a vôbec som nevedela rozoznať akého je to pôvodu, hnačku som nemala, ani nutkanie na cikanie, tak som sa zlakla že vaječníky a volala som ráno gyndošovi, či ma vezme a našťastie súhlasil, tak som hneď frčala. No už po ceste k nemu na mňa prišlo to nutkanie na cikanie a on mi to potom ajpotvrdil, že našťastie vaječníky sú v poriadku, ale je to zápal mechúra riadny. Takže to čo som kurírovala minulý mesiac som tuším len potlačila a teraz to vyrazilo v plnej miere na povrch. Tak mi dal nejaký prášok čo sa rozpustí a vypije a pôsobí to 5 dní. Tak sná´d pomôže. Inak aspoň mi potvrdil prebehnutú ovulku, ktorú som aj pekne cítila, ešte šťastie že sme sa stihli posnažiť s MM, lebo teraz už pre ten zápal nemôžem. Babky (hlavne Peťka), taká pikoška, dnes mi sestrička hovorila prípad ženy, čo nemohla mať deti, lekári jej vraveli že zrejme nikdy, ona sa snažila až do 37 rokov, potom to už vzdala a adoptovala jedno, do pol roka bola tehotná a potom znovu a znovu, jedno tehotenstvo boli dokonca dvojičky, takže za ženou teraz cupitá 5 detí!!! 😀 A to stihla od 37 do 42 rokov. Dobré čo? 😅 Sestrička povedala, že to bol čistý prípad psychiky. Tak na to sa spolieham aj ja 😀 Jedno adoptujem a potom šup ešte vlastné. To bude super, nie? 😀
peti, inak ten tvoj cyklus, do šlaka s ním, veď už to bolo lepšie a už to zase blbne 😒 Možno preto by ti tiež bodlo dať si takú psychickú pauzu na pár mesiacov, proste prestať snažilkovať, prestať myslieť na ovulku na to kedy sexíkovať a tak ďalej. Tuším sme v tomto podobné, psychika u nás zohráva velkú úlohu, aj keď navonok sa to možno nezdá.
Lolka, tak už pekná 10tt ti tam svieti 😉
Soni, všetko najlepšie k narodkám 🙂 takže dvaja kozorožci v rodine, tvoj muž sa bude mať dobre, vždy pekne upratané, navarené, vyžehlené 🙂 Dobre si to zariadil, že bude mať po boku také pracovité, zodpovedné a čestné žienky 🙂 Inak ja som mala kĺby ako maličká také zlé, že ma museli určitú dobu vyvezovať akýmisi remeňmi, ale dalo sa to pekne do poriadku, takže isto to nebude také zlé, neboj 😉
Eliška, mne sa snívalo, že moja mama vyhrala nejaké milióny 😀 to by sa isto nehnevala, keby sa to splnilo 😀 Ja akurát pečiem na večer kuracie krídelká 😝

halienka
7. jan 2009

Jáj a ešte som zabudla, bola som teraz u kaderníčky, no keby ste videli čo mám na hlave 😕 tie mladé kaderníčky teraz robia neuveriteľné tie účesy, mne to príde, že strihajú tie vlasy bez ladu a skladu ako im príde, a nakoniec ešte aj tie moje od prírody rovné vlasy začala žehliť žehličkou, no vraj mám bohovo moderný účes, no mne to pripadá akoby som sa strihala ja sama a strihla tak ako som dočiahla, každý prameň inej dĺžky 😀 to by stálo aj za fotku, len by ste potom asi moc dobre nespali 😀 😀

sisipetka
7. jan 2009

Tak babky a uz aj ja vecer za PC - ved zacal pracovny tyzden, tak preco nie 😅
ale nepracovala som, iba som rychlo odpisala na sukromne emaily, pozrela nejake pracovne ponuky, poslala par zivotopisov a uvidime.
Leni, ja som tak strasne "mudra", ze ja viem, ze to je psychicke a mala by som s tym seknut a nechat na prirodu. Ale, co so mnou narobis - nie nadarmo som "šiši" 😀 Praveze od tych kvasiniek som sa aj na to vykaslala a beriem to tak ako pride. Len tento cyklus, co mi bude robit HP, si aspon sem tam pozriem BT, aby som vedela reagovat na doktora, ked mi budu skakat hormony. Ved uvidime, co mi povie a ako sa dohodneme. Zacali sme s MM aj doma sportovat, vecer troska prechadzky, citanie kniziek, ideme na ples a chcem ist na masaz, troska do solarka, nech si vyhrejem telo - no mam toho hrozne vela na plane 😉 A priznam sa, ze ked sme sa zacali venovat aj inym aktivitam a nemyslime na ovulku, tak aj ten sexik nam chuti a dobre sa nasmejeme 😀
Ved a preto som Ti aj napisala, ze jedno bude stastne adoptovane a druhe bude stastne narodene 😵 Mas pravdu, sme asi v tomto obidve psycho - ale cudujes sa mi po tom roku, co sme si prezili 😅
A inac mala si pekny sen, mozes aspon 1 milion poslat aj ku nam 🙂
Co sa tyka tych kadernicok, tak mi raz jedna starsia kadernicka vysvetlovala, ze mlade sa hlavne ucia iba stylovat a namacat ich gelmi a pod., ale ze konecny strih, ked uz to umyjes - je na nic 😝 Tak skus hodit foto, nech si to potvrdim i v realite 😀 😀

halienka
7. jan 2009

Peti, to nie len ty si tak "šiši", ale aj ja sa k tebe pridávam 😀 , a vôbec sa nečudujem, obe sme to mali ťažké a ty ešte ťažšie, bo ste v rodine mali aj iné tragédie a pravdu povediac ešte je zázrak, že máš rozhádzaný v postate len hormonálny systém pri tom všetkom čo si prežila, ja by som už bola asi na liekoch na nervy aj na spanie. Ani trošku sa tomu nečudujem. Každá žena je trochu iná povaha, niektorá to zoberie s väčším nadhľadom, niektorá sa utápa v žiali, niektoré s tým vnútorne bojujú a navonok nič nie je vidno, ďalšie ani nemajú pocit, že ich niečo trápi, ale podvedomie je sviňa a nepovolí krok ďalej kým si to každý nejak neodtrpí. 😝 Tak snáď sa aj my z toho raz vylížeme 😀 akurát že sme tie, čo potrebujú viac času 😉 A ak vyhráme tie milióny, tak sa jasnačka podelím a možno založíme nadáciu Novú Nádej pre ženy po potratoch, pretože za ten čas už sme tu všetky tolkým prešli, že hádam aj radiť môžme 😀 😀

bay
autor
7. jan 2009

Mi hovorte nieco o HP, v piatok si musim zobrat dovcu a ist s cernochom na HP 😀 😀 aby sa urcil ovu den a cez vikend bezime za krasavcom do Jaromeře - to je pri Hradci Kralove... 😎 😀 😀 😀 Tak som sa dnes u vetosa dobre zabavala. Ze mne na to staci teplomer a pes ma bude stat 300Sk za zistenie progesteronu 😠
A aby to nebolo take lahke... tu krv este musim odviest na Kramare 😎

bay
autor
8. jan 2009

Dobre ranko 😵
Tak ja som dnes prisla do prace relatine neskor. Som MK skoro zabila rano.... Sa tak flakal, ze kebyze nanho necakam a idem busom tak som tu o tristvrte hodinu skor 😠 Ale neva. Aj tak som dosla ako prva 😀 😀 😀

sisipetka
8. jan 2009

dobre ranko kocky,
tak ja uz mam aj po rannom treningu na zimaku a som zmrzla akoby ma "mrazik" ucaroval 😀
Leni ja som vzdy bola ten typ, ze na povrchu nikto nevedel, ci ma nieco trapi a vnutri ma to zozieralo ako kyselina. Proste som taka povaha. Ale aspon, ze existuje konik, clovek sa takto vyrozprava, parkrat si za klavesnicou poplace a povie si, ze nie je sam na svete 😔 Akurat by sa hodilo nejake stretko 😎
Bay - budem sa opakovat - Ty si cislo 😀 😀 😀

bay
autor
8. jan 2009

Peti, tak mne Mrazik ucaroval a stacilo mi tych par minutiek vonku k autu a od auta 😀 😀 😀

lola19
8. jan 2009

bre ranecko, veru dnes je tam ale zimka, som aj ja vymrzla, brrrr 😝

lola19
8. jan 2009

A kde ste? Ja sa poobede chystam k lekarovi pre PN-ku. zajtra idem este k zubarke, ale pochybujem ze mi vobec prehliadne zuby, ked ma zo vsetkeho napina.A od pondelka zostavam doma, budete mi fakt chybat,ale ja to nejako poriesim.
bay a ty musis pohanat tvojho MM, no tak u nas je to naopak, MM uz pri vytahu a ja si este umyvam zuby 😀 a strasne sa pri tom nervaci 😀 ja som ale skodoradostna 😎

bay
autor
8. jan 2009

Keby som ho pohanala tak ma posle busom 😅 🤐
No kde by sme boli... V praci 😖

sisipetka
8. jan 2009

Loli, tak sa nam na tej PN-ke drz. A ked sa Ti sem tam podari skocit niekde na net, tak daj vediet 😉

A ako ste vlastne dopadli s tymi injekciami? Musis alebo nemusis pichat 😨

Bay aj ja v praci 😖

lola19
8. jan 2009

Peti, zatial vraj nemusim, ale nevyhnem sa im 😖

akkuska
8. jan 2009

ahojtee🙂
ja len tak,ze som nestastna, lebo zase dosli kramy:(
svine jedni
🙂 ☹