Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

halienka
17. apr 2009

Eliška, tak to zatiaľ dr. o ničom takom nevravel, že by som musela kvôli črevám cisarák. Dúfam, že nie. mne na črevá môže akurát tak zle urobiť klystýr, ale ten som rozhodnutá zásadne odmietnuť 😝
Bay, tak moje nech je krásou po mne a zdravím tiež po MM 🙂

m311293
17. apr 2009

tak klystýr se už v některých porodnicích nedělá

holky a co chytrost? po kom má být vaše dítě chytré?

halienka
17. apr 2009

Eliška, no v našej rodine toto bude diskutabilné 😀 😀 😀

bay
autor
17. apr 2009

Elis, tam nie je co riesit, to je dokazane, ze po mame 😉 😀

halienka
17. apr 2009

No ja mám za sebou už aj predvečerného šlofíka 😀 a napchávam sa kalerábom, ale zdá sa mi, že má tiež nejakú čudnú chuť, tak neviem či to je mojimi chuťami alebo naozaj je čudný. To je hrozné, človek v tehotendtve ani vlastnej hube veriť nemôže 😀
A čo robkáte babky?

m311293
17. apr 2009

já byla na masáži a ve městě. te´d mi došlo že jsem ve městě nebyla 2 měsíce. Objednala jsem domů na večeři pizzu a akorát jsme povečeřeli

halienka
17. apr 2009

a ktorú masáž si si dala? klasiku či shiatsu?

m311293
17. apr 2009

klasiku, chtěla jsem vyzkoušet jaká je, chodím k nové masérce, bo tá předešla začala dělat v rakousku a nás ubohý čechy co neplatíme v eurech nemá čas.
na další jdu za 10 dní a dám shiatsu

bay
autor
17. apr 2009

Elis ty si zijes 😉
Tak ja som dnes objavila ze mam skoro dvojnasobne lytka 😔 Sa s tym aj nieco robi alebo to mam brat ako jeden z prejavou tehu? 😅

bay
autor
18. apr 2009

Dobre ranko... Tak mna dnes v noci o tristvrte na styri prepadol taaaaaaaaaaaaaaaky hrozny hlad 😔 Ale odolali sme 😀 O piatej som sa uz zobudila, ved preco by nie ked je vikend a mozem dlho spat.... a o pol siedmej som to uz vzdala a vypustila krakenov 😉 😀 Tak sa na nich teraz zabavam!

m311293
18. apr 2009

dobré ránko, Bay ty si jak já, taky se nemůžu dospat celý týden a ajk je volno, tak se vzbudím před pátou.

My dnes máme kolem domu brigádu, a odpoledne jedeme hrát divadlo. dnes už mluvím ne úplně svým hlasem, ale jde to, tak do odpoledne když nebudu po dětech moc hulákat, tak to snad ustojím.

halienka
18. apr 2009

Ahojte babky, sa hlásim až teraz bo sa mi skôr nedalo, teraz sme na jeden počítač štyria tak sa sem asi až tak často nedostanem. Bay, len ty moc ten hlad neprekonávaj ten hlad a papaj, veď musí Miško z niečoho žiť 😀 Eliška držím palce, aby to dnes dobre dopadlo v divadle a vládala si tých osem strán škriekať podľa scenára 😀 Ideme sa trošku teraz povyvaľovať na záhradku, keď je tak pekne tak sa ozvem asi až večer. Pekný dníček všetkým prajem 😵

bay
autor
18. apr 2009

Tak mi sme boli doob na nakupoch v Pandorfe. A rovno prvy aj posledny krat 😀 Vsetci traja sme boli total otraveny z nakupovania a ved to aj vsetci nemame radi. My potrebujeme jeden obchod, kde kupime vsetko podla nasich predstav a nie behat po stovke obchodov. Aj Misko protestoval a pocas "nakupovania" (nic sme samozrejme nekupili) sa ani nehol, ale ako sme sadli do auta a vyrazili, zacal robit od radosti kotrmelce. No nema po kom dedit radost z nakupovania 😀 😀 😀
Poobede sme si zdriemli, dali pudincek a boli vybehat krakenov na zahrade. Ale ako na just, tam len sedeli a ked su doma tak vyvadzaju 😠 😠
Leni, ja by som mu aj v noci dopriala a le ked v tejto domacnosti niet co jest a piskoty nemozem v noci, potom mam z nich kyselinu - to uz musi byt faaakt priserny hlad.
Elis, drzim palceky na vystupko aby hlas vydrzal 😉
A ten moj opuch noh nastastie dorana zmyzol a ani chyru ani slychu 😵 😀 Ale topanky co som mala vpiatok pocas tehu uz neobujem, takze mi ostali dvoje, oboje hnede. Ale tak akurat k tym jednym nohaviciam a trom suknam 😀 😀 😀 Aspon nebude tazke rozhodovanie rano ze co si obujem 😀 😀
No a dnes sa Misko poobede predviedol tatinovi, ako on vie kopat. Si len tak lehnime na gauci a maly sa zacal hybat a taaaky kopanec mi ustedril, ze brucho kraaasne nadskocilo a MK to bolo ono??? 😨 Tak som sa zacala smiat - chudak Miso, total otrasy 😀 ze hej, ze drobec. Uz je to hold veeelky chlap 😵

m311293
18. apr 2009

bay, a co jste chtěli nakupovat? hadry pro sebe? nebo něco pro malého?

Divadlo dopadlo dobře, sice mi v jedné scébě zradil hlas, naštěstí to byla scéna kdy kromě mně ječí daslší dvě ženské, takže to nebylo ano poznat. Ale jsem hotová, dopoledne úklid před barákem odpoledne divadlo, nožky bolí.

bay
autor
19. apr 2009

Na maroda si si toho navalala hodne 😉 Snaha bola kupit hlavne mne nejaku dalsiu suknicku ci saticky 😀 MK kratasy a aj drobcovi som co to pozrela ale NIC 😠 Tak sme sa dohodli, ze pojdeme niekedy cez tyzden priamo do Viedne do HaM ci CaA a aj IKEI 😉
Ja som vecer mala normalne problem zaspat. Kym som bola pri telke, tak Misko pokopkaval len raz za cas. Take obcasne sa pomrvenie. Ale ako som sa odniesla do postele zahajil protest, ze on chce este pozerat telku a snazil sa ma vykopat z postele. Po 15min som to vzdala, zaspievala mu uspavanku a zabralo 😀 😀 😀 😵 😵 Myslim ze mu praskli usne bubienky 😀 😀 😀 😀

m311293
19. apr 2009

bay, a cože v neděli ráno tak brzo? děvče a se spaním bude hůř. Až ti pupík povyroste to se už nebudeš moct v posteli ani obríti, vstát z ní bude úplný horor a poslední měsíc si budeš přát aby si už porodila.

A co mi včera zbývalo? Divadlo nemůžu nechat ve štichu a doma jsem holt za služku.Mm když je nemocný tak leží, já když su nemocná tak sice ležím taky a 100x odběhnu protože když on vaří tak neví co a jak. Holt jsem si to blbě vychovala. 🙄

bay
autor
19. apr 2009

Elis, jak brzo, ved az o pol osmej, to uz je biely den 😀 😀 Ale nie. Kraken zacal zavyjat az o stvrt na osem, tak som sa uz vetrepala z postielky, dala lahke ranajky - ryzu v mlieku, nic ine doma uz nebolo 😀 okrem horcice, ale tu nebolo na co dat 😅 Popritom boli vypusteny krakeni. Napisala som na konika a kupodivu kraken zalahol, tak som ho odniesla do ohradky ale princezna nie a nie spat, tak tu som vzala do postele (o nu sa netreba starat, lebo viem ze nepadne 😉 a vycikana bola, takze ani nehoda nehrozila) a pokracovali sme v spani az do deviatej. 😉 😉 Az kym nevstal kraken a to uz som to vzdala a vyvencila aj dospelcov 😀 😀
Elis a mne sa uz teraz snva o porodoch a uz sa na to tesim 😀 ale zatial z ineho dovodu 😉 Ja len dufam, ze ma Misko nebude natahovat az do septembra 😔

skybaby
19. apr 2009

ahojte 🙂 ja si dnes vegetim v posteli 🙂 muzika som poslala na golf a mozem nic nerobit 😀 my sme boli vcera vo viedni a bolo super, len som potom ku koncu bola uz na smrt unavena, takze dnes vegetim
bay mi zvykneme tak raz dva krat do roka vybehnut do parndorfu ale zda sa mi ze je to tam vzdy horsie a horsie
s tym spanim, teda nespanim nezavidim, mne sa to stavalo na zaciatku tehu, teraz sa sice zobudim rano o piatej ale po vycikani sa mi este podari zaspat 😀
este peknu nedelu vsetkym 😉

m311293
19. apr 2009

no jak je hezky, tak tady nikdo není M ydne s opšt hráli, ale mrtvolám, to jste neviděli ty lidi se vůbev nezasmáli, to bylo něco hroznýho, tam kde se včera smáli, tak tady ticho. Normálně Údolí dutých hlav.

leni, kde si? Potřebuji s tebou něco probrat.

bay
autor
19. apr 2009

Elis, to vies, nie vzdy je inteligentne obecenstvo 😅 😀
Jani, uzivaj kym mozes 😀 😀

m311293
19. apr 2009

bay, to není o inteligenci ale o smyslu pro humor, je tam spousta narážek, a oni nic, jen děti se občas usmíli nad větou: "seru na hedvábí, babice" a " to je ale vůl"

weja
19. apr 2009

ahojte 🙂 vidim, ze ste mali pekny vikend... 😎
Eliska, hlas uz dnes v pohode? 🙂 to musi byt tazke hrat pre takych mumakov.. 🙄 naco vobec niekam chodia, ked nemaju naladu sa bavit?

Bay, no tazko sa nakupuje, ked nakupovanie nemate radi... 😀 mna to tiez bavi asi len prvu hodinku, potom uz zacinam byt unavena 🙄 bolia ma oci z tych hnusnych umelych svetiel 😖 hladna a tym padom aj nervozna... 😝 a MM je na tom podobne, takze my co nekupime na zaciatku, tak to uz nekupime v ten den vobec... 😀

Sky, a vy co ste nakupili? 🙂 uz kupujete cosi aj pre mimi?

ja dnes travim vecer osamote - MM je v nocnej... 😒 tak neviem, ci na konovi nepresedim pol vecera... 😀 lebo zajtra nemusim vstavaaaaaaaaat - mam volnoooooo.... 😵 😵 😀

bay
autor
19. apr 2009

Tak si poriadne uzi volno 😉
Ja idem zajtra vyjednavat v praci aby mi odobrali cast agendy, bo uz nezvladam 😔 a ked nie, tak vybavujem PN 😀 😀
A ako poznam seba tak o deviatej som tuha 😀 😀 takze Weji, dlho ti spolocnost robit nebudem 😉
Ja som si dala teraz kupel, bo sme boli na zahrade a ja v kratasoch som si sadla do travy - INTELIGENCIA 😠 jasne ze sa mi nohy vyhodili, tak som to potrebovala vsetko zmyt 😉 Aj som si dala chladnu vodu, ze som v tej vode bola za hus 😀 teda velrybu skryzenu s husou a aj tak ma rozbolela hlava, takze s kupanim koncim min do augusta a potom sa skusim uvarit vo vani 😀 😀

weja
19. apr 2009

Bay 😀 v auguste skuste radsej sex, to bude mozno prijemnejsie ako varit sa vo vani... 😀 (alebo mozno ani nie, neviem si predstavit sex s takym velkym bruchom 🤐 )

m311293
19. apr 2009

weji to si musíš lehnout chlapovi zády 😀 😀

bay
autor
19. apr 2009

Weji, presne ako pise Elis 😉 Nech si to v lete odmaka on 😀 😀
Uz som mu dnes hovorila ze v Auguste si uzije az sa bude tesit na sestonedelie 😀 😀

weja
19. apr 2009

dakujem vam za vysvetlenie 😀
ja som skor myslela, ze ked uz je clovek na rozpadnutie, ma uz toho vsetkeho akurat dost a pomaly uz nevie, co so sebou, no neviem-neviem, ci by sa mi chcelo... 😅 ale mozno by som bola prekvapena... 😀

bay
autor
19. apr 2009

Weji kto hovori o chceni? 😀

m311293
19. apr 2009

taky marně přemýšlím jestli se mi chtělo, a taky když před Tomíkem jsme to dělali naposledy, ale asi dlouho, bo já byla o prázdninách na chalupě a MM tam jen občas dojel.

bay
autor
19. apr 2009

To planujem aj ja vypadnut na chatu 😀 😀 😀 Ale pred terminom sa asi vratim do rozpaleneho velkomesta 😀 😀