Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

skybaby
23. apr 2009

caute vidim ze tu je super zabava, boze a ja o to prichadzam ☹ musela som zostat doma lebo som chora a notebook zostal v robote a mojmu muzovi sa proste nechce ist prenho ... parada ... ale snazim sa liecit, mam brutalne zapalene mandle a zvacsene uzliny a musim si striekat bioparox co je antibiotikum, tak sa trochu bojim o drobceka ... ja si viem vzbrat kedy ochoriet ...
narobilli ste mi tu chute ale ja to dnes vidim na rohlik s cibulou alebo medom (nieco na to hrdlo) alebo najlepsie obidva 😀
inak teraz ficim na jablkach ale take marhule hmmmmm
elis nezavidim, chvalabohu som take nieco nezazila

weja
23. apr 2009

Elis, moja byvala spoluziacka v tehu tiez hodila sablu pri nejakej budove, ale len pekne na rohu, aby nenarobila moc neporiadku a aj tak na nu zavolali policajtov, ze nejaka skolacka sa doobedu ozrala pod obraz bozi 😅 musela im ukazat tehu knizku 🙂

weja
23. apr 2009

Sky, tak sa rychlo poliec, nech ste coskoro ok 😉 ale ak skombinujes rozok s cibulou a medom, aby si nedopadla ako Lenka 😀

bay
autor
23. apr 2009

Weji, je to lahke k nam trafit. Zides z pristavneho mostu, druha doprava, potom doprava na svetlach doprava, hned do prava a zas dorpava a si tu 😀 😵 😀 Neda sa zabludit 😉 😀 😀
No a tie maliny su uplne uzasne, len by mohli robit aspon 5 kg balenie 😀 😀 😀 Cernice nie su az take dobre, bo su tam take aj prezrete aj malo zrele, tak nikdy nevies ci bude sladka alebo kysla 😉 takze lotto 😎
Jani, niekde som citala ze bioparox sa aj v tehu moze, ze nema negativne vplyvy 😉 A ja som tiez frcala v tehu na ATB, tak neboj 😉 A ked som citala ten tvoj rozok tak este som ani vetu nedocitala a uz mi napadlo ze rozok s medom aj cibulou naraz 😀 😀

weja
23. apr 2009

Bay, tak super, za cca 4 hodinky som u vas 😀 mam zo slusnosti cakat do rana, alebo mozem zvonit hned? 😅

skybaby
23. apr 2009

weja teda ty mas tiez vtipne zazitky z tehu 🙂 chudaci nasi muzi ale my si tiez preskaceme svoje ... ja napriklad nie som vobec ziarliva ale ked som v tehu tak mam co robit s mojou nahlou ziarlivostou a to moj muz zvyknuty ze si robi co chce len pozera a minule dosiel vecer domov, som vedela ze je na pive s nejakym kolegom a ja slzy v ociach ze odkial mam vediet ze bol fakt s kolegom ... tak ma ubezpecil ze je vsetko ok a potomsme sa spolu na tom zasmiali 😀
idem skusat tu kombinaciu 🙂

bay
autor
23. apr 2009

Kludne zazvon 😉 To uz budem zas hladna 😀 😀 tak si s tebou rada dam 😉

bay
autor
23. apr 2009

Jani, ja som dnes brala domov firemny notas, bo som sa bala ze by som dnes bola zas bez netu 😀 😀

bay
autor
23. apr 2009

Tak ja v zasade ziarliva nie som. Len na jednu zensku 😠 😠 😠 Sice som ju v zivote nevidela a MK ju uz tiez roky nevidel ani na nu nema kontakt, ale uz len pri tom jej mene idem vyskocit z koze 😠

bay
autor
23. apr 2009

Chudak Bay mi tu place 😔 Bo stenata nedojedli misku a ona chudatko mala taaaaaaaaku malu veceru (vacsiu nez obvykle) 😀 😀 😀 😀 😀

skybaby
23. apr 2009

no ja mam za sebou jeden rohlik s medom a vidim to na pokracovanie 🙂
zajtra bez notebooku nejako vydrzim a dufam ze v pondelok uz budem fit a v praci 😒

bay
autor
23. apr 2009

No ja idem skusit co to ulovt do kuchyne a snad by som aj sla spat 😵 a mozno aj MK dovtedy dojde ak vyrazal z KE podla planu 😔

skybaby
23. apr 2009

tak dufam ze ti MK rychlo pride, ten moj sa isiel opijat, tak to nejako skoro necakam 🙂

bay
autor
23. apr 2009

Takto uprostred tyzdna??? Nebolo by lepsie zajtra pivko k hokeju v pube??? 😒

bay
autor
23. apr 2009

Jop, zabudla som sa pochvalit, dnes uz mliecko netieklo 😵 ani tie bolesti neboli. Prsia jasaka ze su citlive, ale inak pohodaaaaa 😉 Len sa mi osmicky zacali prerezavat, ale to je "prijemnejsia" bolest ako tie prsia 😀 😀

bay
autor
23. apr 2009

Tak som ulovila chlebik s masielkom a medikom 😵 a stenda sa mi ho snazia ukradnut 😀 😀

bay
autor
23. apr 2009

Dobru nocku 😵

skybaby
23. apr 2009

tak teda dobru noc 😉

halienka
23. apr 2009

Ahojte babulky, no vy sa fakt dnes činíte, človek na chvílu vytiahne päty a vy už na druhej strane valíte 😀 No ja myslím, že budem s tým igelitovým sáčkom pre istotu chodiť už stále, fakticky je to neuveriteľné ako to vie prísť náhle. A tie všetky smrady v obchode 😝 Ale ja by som napríklad cibulu asi nemohla, bo by ma kyselina zožrala, aj keď teda chuť by bola na ňu velká, hneď sa mi slinky nazbierali, keď som si pomyslela na chlebík s masťou a cibuľou 😀
Bay, ja frčím na melóne Galia, to je taký žltý. Sem tam banán, a jablká tiež nie. Takže to som s ovocím asi skončila. No a mám ešte namrazené jahody, tak tie si sem-tam rozmrazím a niečo s nich vymyslím. A inak frčím skôr na zelenine. Ovocie a zelenina sa mi strašne dobre je, lebo to nie je ťažké, len problém je že som z toho aj tak stále hladná.
Eliška, ty si zajtra robíš výlet do Senca? Tak dávaj pozor na cestách, je piatok, asi budú plné. Potom odfotíš nábytok, som zvedavá aký si objavila 😉
Sky, vôbec sa neboj Bioparoxu, ten môžeš, je len lokálny, aj ja som ho brala na začiatku tehu, lebo som tiež ako najust ochorela. Takže neboj, všetko bude oukej, len sa pekne poctivo dolieč do konca a žiadne náhlenie sa do roboty 😉
Inak našich chlapov vôbec netreba ľutovať, aj tak to my máme o dosť ťažšie než oni, takže nech si tiež niečo z toho "odhryznú" 😀

skybaby
23. apr 2009

leni dik to ma upokojilo ze sa to fakt moze a asi je lepsie to rychlo preliecit, nez sa trapit nejakou infekciou, to by mimcu mohlo uskodit este viac
hmm melon by som si veru dala hocijaky ja mam rada zlte aj cervene ... asi si idem po jablcko 🙂

bay
autor
24. apr 2009

Leni tak ja zlte melony nelubim 😅 😔 Ale na cerveny by som dosla 😀 😀 😀
Tak my sme dnes mali zas bojove rano 😠 😠 Kraken spustil uz pred siestou. Najprv som sa snazila nahovorit si ze sa mi to len sniva, potom ze si to namyslam a po siestej som to vzdala nabehla do izby najacala na vsetkych, dala stenatam granule a myslite ze pomoho? Rev este vacsi 😠 😠 😠 Tak som vstala vypustila aspon dospelce. A ked som si chystal ranajky za zvuku siren z nasej detskej tak spustil aj cernoch s uprenym pohladom na klucku. Tak som zbalila lepenak (s nutelkou) a vyrazila von. A musim uznat cernochovi, ze mal namale, ale zas za to si moze sama, bo vecer nemala cas cosi robit 😠 😠 😠 Vonku sme samozrejme stretli uhlavneho nepriatela, ale nastastie som ho zbadala skor 😀 No a teraz tu behaju tri gule z jednej strany bytu na druhu. NAjprv idu dve mini gulky potom veeelka cierna za nimi 😀 😀 😀 😀

skybaby
24. apr 2009

dobre ranko, ja som dnes vynimocne skoro vstala a kedze nejdem do roboty, tak treba hned konikovat 😀 ale bay sa mi aj tak nepodarilo predbehnut 😉 ale uznavam ze nemame doma ziadne gulky co by ma budili 🙂
mne je dnes trosku lepsie a uz zacinam vykasliavat tak je to hadam na dobrej ceste ... dufam ze vecer sa mi podari ist za segrou do nemocky skontrolovat mimi, s cim moj muz nesuhlasi ale tentokrat som ho ukecala ked uz som chora ... keby segra bola v BA tak asi tajne za nu chodim kazdy druhy den 😀

bay
autor
24. apr 2009

Jani, kludne ti poslem gulky 😉 😀 😀
Ja som dnes tiez doma, len to musim este sefke oznamit 😀 😀 😀

skybaby
24. apr 2009

sefka bude rada 🙂 zachvilku mi odide notebook tam budem zasa bez kontaktu s civilizaciou 😀 no ale aspon sa budem poctivejsie liecit 🙂 tak vam vsetkym zelam pekny den. my ideme dnes vecer k nasim a zajtra je gulasova gardenparty tak sa celkom tesim 🙂

halienka
24. apr 2009

Ahojte babky, tak ja vám ticho závidím, bo som už v robote 😝 ale utešuje ma myšlienka, že je piatok a tak to už nejako vydržím 😀
Bay, inak ja rozmýšlam, že čo na to kňučanie a zavíjanie hovoria vaši susedia? 😀 Isto budia aj ich 😀 My sme mali kedysi v baráku psíča, hádam o 2 poschodia nižšie, strašne zle znášalo keď zostalo doma samé, zavíjalo na celý panelák celý deň. Neviem, či to majitelia vedeli, ale teda trvalo to celé mesiace. Mne ho teda bolo strašne ľúto.
Sky, to je fajn, že sa to už zlepšuje, a daj vedieť ako si dopadla v nemocke. 😉

skybaby
24. apr 2009

veru leni piatok nejako vydrzis 🙂 no v nemocke ma bude pozerat len segra a ona nie je gyndoska tak chceme len kuknut ci nam pekne bije srdiecko a nech nam drobec zakyva 🙂

bay
autor
24. apr 2009

Jani, v poho aj ona dnes ostala doma 😀 😀 😀 😀 😀
Leni, zatial nehovorili nic, co sa na nich vobec nepodoba, ale aj keby hovorili, tak podla zakona musia byt pri matke min 49 dni a tolko este nemaju 😉
Idem do skoly odniest prihlasku na statnice. Packo 🙂

halienka
24. apr 2009

Sky, veď to stačí pre kľud duše, keď človek vie, že bije srdiečko, hneď je mu lepšie. No ja sa spolieham na svoje nevoľnosti, vravím si kým mi je zle, tak je snáď všetko v poriadku. 😝 😀 Lebo môj gyndoš má dovolenku a ja mám ďalšiu kontrolu až 19. mája. Tak sa snažím vôbec na to nemyslieť 😀
Bay, ty ideš ešte štátnicovať? 😅

sonicka07
24. apr 2009

caute babenky. som tu nebola vyse tyzdna, nesiel nam internet. teraz tu sedim aj s malou,lebo nechce lezat,potvorka. rastie strasne rychlo. v utorok mame dalsie ockovanie po 4 mes. a potom uz letime na sk,takze tu nebudem mesiac.

sonicka07
24. apr 2009

ozi,bay, misko je krasne meno. aj moj manzel je michal, aj jeho otec bol a aj sestrin syn. keby nemala ona,tak by som asi dala syna po otcovi.