Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

weja
28. apr 2009

Bay, no tak pekna buducnost pred tebou 😉

sonicka07
28. apr 2009

ahojte dievcence. my sme dnes boli s tamarkou na ockovanie. docela dobre sme to zvladli,lepsie ako minule. teraz spinka,tak mam cas na seba a televizor 😉 buduci pond uz letime na sk,velmi sa tesime,len mam trochu strach ako bude mala znasat let.

bay
autor
28. apr 2009

Weji, ved to je jasne uz davno 😀 😀 😀
Soni, neboj, zvladne to v poho, ved je to dobre dietko a keby nie, tak zbalte do prirucnej batoziny stuple do usi 😉 😀 😀 😀 😀 😀

m311293
28. apr 2009

ahoj kočky

Soni, bu´d v klidu, divili by jsme se jak děti cestování zvládají, malej bude stačit že bude mít u sebe mámu a bude v pohodě. Jen asi přistání a vzletnuté bude pro ni nepříjemné, ale zkus ji dávat čajík aby polykala. Soni apotom z Blavy jak se dostanete domů. teď jsem si vlastně uvědomila ža ani nevím odkud jste? nebo mi to uniklo?

MM je už druhý týden nemocný a je pořád doma. Moje nervy. nemůžu odpoledne ani v klidu koníkovat.

Leni, dnes končím s divadlem v 8, tak kouknu jak hrajete s Kanadou, a zítra mám krátkou zkoušku tak snas stihnu konečně i naše.

bay
autor
28. apr 2009

Elis, tak prid k nam, MK sa zajtra zas flaka 😉
A pokial si pamatam, tak Sonicka patri do Topolcianskej bandy 😀 😀 😀

bay
autor
28. apr 2009

No tusim vsetci sedia pri hokeji 😀 😀

m311293
28. apr 2009

tak jo holky, koukám na hokej a musím vám něco napsat, co se mi stalo

Včera po masáží jsem večer ještě pokecala se ségrou a najednou mně chytila zimnice, ale tak děsná, zalezla jsem do peřin a nemohla se ohřát.
naposledy jsem to zažila v porodnici, kd mně to přepadlo a já si musela vzít paralen kojení nekojení, a župan a zalezla pod peřinu a jen se modlila aby se Tomík neprobral a neplakal.
....... a protože Tomáš ležel večer vedle mně tak jsem mu o tom vykládala. A pak se mi zdálo...... že jsem těhotná a termín mám 1.7. ..........a ve snu jsem přemýšlela, jestli mám zavolat audit 13.7. a nechat v tom šéfa se vykoupat,.......... nebo 23.6. kdy je šance že budu ještě celá. A že se mi nechce do práce a zavolám doktorovi aby mi napsal neschopenku. ......no a pak mi zazvonil budík a mně to bylo najednou líto, že už žádný děti mít nebudu. ☹

sonicka07
28. apr 2009

elis,tak ti uz z tych tehuliek tusim preskocilo. haha super sen. no,malej este cajik nedavame,uz som to raz skusala,ale nechcela to. a citala som,ze plne kojene dieta nepotrebuje prvych 6 mes nic ine len mlieko. takze sa nestredujem kvoli tomu. malinku budem pri pristavani a vzlietani kojit.
do blavy pridu pre nas nasi,takze to by malo byt ok. sme inak od topolcian,ako merymajka.
no,hokej-medzinarodna hanba. sme sa tesili,ze nasi budu vo finale a ze na sk budeme pozerat zapasy. no aspon budeme mat cas na ine veci.
elis,ani sa nenazdas a zachvilu rodis 😀 😀

bay
autor
29. apr 2009

Elis, ty tajnostkarka, ze 1.7. 😉 Vsak ty uz mas dve skvele deti, ktore ti mozu vsetci len zavididiet 😉 😉

halienka
29. apr 2009

Ahojte babky, ja som sa už včera nedostala, bo som mala na návšteve kamarátku a tá odišla až po deviatej a to som už bola grogy, zrelá rovno do postele. Ale ja vám tiež musím napísať srandu, ako ma včera švagriná, ktorá teraz s nami býva, bonzla pred kamarátkou že som tehotná 😀 Spýtala sa či si dáme mozarelu s rajčinami a ja že veru dáme 😀 a že nech mi odkrojí aj chlebík. A ona že: Chleba k mozarele?!?! 😕 To ti tak chutí? A ja že hej. A ona : Bože tieto tehotné a ich chute!!! 😀 Kamarátka sediaca oproti mne oči vytreštila 😀 Samozrejme že už som musela s pravdou von 😀 Vravím švagrinej, reku no aspoň viem, že tebe namám zverovať žiadne tajomstvá 😀 😀 😀
Hokej - hrúza! Nemám ani čo k tomu slušného povedať, fakt ako školáci. Dúfam, že čo najskôr odtiaľ pôjdeme a nebudeme si už dlhšie hambu robiť 😝
Eliška, no aby ťa v tom rodení skôr nepredbehla Martinka 😀 Ozaj, nemá už nejakého nápadníka? A nebuď smutná že už nebudeš mať deti (aj keď človek nikdy nevie 😉že áno) spomeň si na všetky tie negatíva, nevolnosti v tehotenstve, ťažký pôrod, nočné vstávanie, únavu, plač... a porovnaj si to s tým ako ti je už dobre teraz a hneď ťa smútok prejde 😉 😀
Soni, dúfam, že to malá zvládne, možno zaspí a bude v pohode 😉

bay
autor
29. apr 2009

Leni, no k hokeju sa nevyjadrujem, ja som to zabalila pri 1:3 a skoda ze ne aj nasi 😔 Som mala celu prvu tretinu pocit, ze by sme snad aj vyhravali keby sme nasadili len brankara 😀 😀 😀 A taketo mnamky ty papas? Nevolnosti uz ustupuju?
Elis, ak ti chyba drobec, poslem na tyzden krakena (Atrej, stena), vyvadza do polnoci, o siestej najneskor vstava a vyzaduje neustalu pozornost a obcas aj jest. Ale hrat sa musis 20h denne 😉

lola19
29. apr 2009

Ahojte babulky, este ste na mna nezabudli? Ja mam toho tolko noveho, ale nemam ani cas sa dostat k PC. Mame male steniatko a to je neskutocne aku vyzaduje pozornost. Len som tak prebehla vase posledne prispevky, no hali mam slzy na krajicku, ty si tehusko, tak moc ti to prajem.
Ja pomalicky priberam, ale fakt pomalicky, babenko zatial poslucha, len ja mam kyselinu jak slak a snad uz zo vsetkeho 😠 Skusim este nieco pocitat, ze co je tu noveho, nech som trosku v obraze, ale neviem ci to zvladnem 😖

halienka
29. apr 2009

Jéminečko 😅 Ahoj Lolka 😀 teba rada vidím, no ako sa nám držkáš? Popíš všetky novinky aj to ako sa cítiš, 26 tt - to už si isto pekne guľatučká 😉 😅 Ďakujem za gratuláciu, dúfam, že aj ja budem čoskoro taká guľka 😀 Na kysleinu ti nič nezaberá? Ja mám doma také cmúľacie tabletky Maalox, a keď už mám tú kyselinu moc, tak si vycmúľam ani nie celú len tak polovičku a pomôže. Vraj by to nemalo uškodiť, doporučil mi to lekár, len teda povedal, že aby som toho necmúľala nejako moc.

halienka
29. apr 2009

Babky kde ste? 😅 zas je tu akosi vymreté 😝

m311293
29. apr 2009

ahoj holky,
dítě bych chtěla jen s jedním chlapem ale s tím se ještě neznám, 😀 tak jsem v klidu.
leni, to všechno vím, kojení, vstávání, pláč atd... ale taky droubounké ručičky, nožičky, mazleníčko, 🙂 no nic, asi poslední záchvěv tikotu biologických hodin než se dočista zastaví.

koukala jsem včera na hokej, akorát jak dali bratia branku a jak nadšený byl komentátor, že je ještě šance výsledek zvrátit, no a pak jsem koukla za 15 minut, abylo to 6:1. Jen jsem zvědavá jak dnes dopadneme my.taky možná jak sedláci u chlumce.
my dnes byli s Marťou nakupovat v Takku, měla jsem tam 30 % slevu na celý nákup. Tak jsem hned uvalila nějaký prašule.
marťa ještě nápadníka nemá, zatím ji všichni kluci přijdou blbí, ale uvidíme co na střední. Jestli si to bude myslet pořád?

bay
autor
29. apr 2009

Tak sa hlasim do sluzby 😀 😀 Som dnes bola u Dr. na kontrole a uz fungovala moja 😵 takze ATB nehrozia a som aj buduci tyzden doma 😉 Len skoda ze som cakala dve hodky a to som bola piata v poradi 😠 😠 😠 No a potom som bola zaniest PN v praci, ale uz som doma 😀 chrbat boli desne ale maly krasne kopka ked uz tolko nekycham a nema furt zemetrasenie 😀 😀 😀

weja
29. apr 2009

ahojte 🙂
no vidim, ze sa tu hlasia zname tvare, Lolka tych 26tt za menom vyzera uuuzasne... 😵

Elis, nikdy nehovor nikdy 😉

Leni, mna takto "bonzla" kolegyna v byvalej robote, ze som tehu - pozerali sme fotky dalsej kolegyne, ktora tam mala nafoteneho maleho vnucika v kociku a ta kolegyna, ktora jedina vedela, ze som tehu, pri pozerani vyhlasila smerom ku mne pred asi desiatimi dalsimi osobami: "pekny kocik, takyto nejaky si kupte aj vy..." vsetci automaticky pozreli na mna a uz bolo moc blbe nieco zapierat... 😅

Bay, tak si to volno este pekne uzi 😵 ticho zavidim, ze rano nemusis vstavat... 😀
ja idem zajtra zasa do prace, do tej chladnicky 😖 a od pondelka uz kazdy den... 😝 som si rychlo zvykla chodit do prace len obden 😀

bay
autor
29. apr 2009

Weji, nemusim vstavat? O siestej spusta sirena!!! A neda sa spat 😔

halienka
29. apr 2009

Ahojte babky, tak MM už nevidí nič len hokej v telke aj keby bomby vybuchovali ani si nevšimne 😀 Eliška, dúfam, že vaši to dnes zahrajú lepšie ako naši, aj keď nemôžem si pomôcť, viac držím fínom 😀 😀 ale neber to osobne 😝 😀
Weji a ty budeš robiť aj počas tohto predĺženého víkendu? Ja už sa naň veľmi teším, dúfam, že bude pekné počasíčko a že mi nebude nejako moc zle, aby sme mohli vyraziť niekde do prírody alebo aspoń na záhradku.
Bay, som rada, že si sa vyhla ATB, bolo by to asi fakt zbytočné. Aspoň vidíš ako to ešte v niektorých lekároch ešte aj teraz pretrváva, len čo môže ihneď pchajú ATB.
Babky a čo hovoríte na prasačiu chrípku? Sa mi zdá že sa zas robí okolo toho zbytočný humbuk 😝

m311293
29. apr 2009

Leni, můžeš držet palce komu chceš, stejně vyhrajeme my. 😀 Akorát koukám na 2. třetinu, jeto napínavé jak malé gatě.

danka24
29. apr 2009

dobru nocku 😵 😵

weja
30. apr 2009

dobre ranko 🙂
Leni, robim iba dnes, cez sviatok a vikend mam zasa volno 😵 tiez dufam, ze bude pekne, aj ked my sme si uz tej zahradky uzili... 😀
Elis, no hokej bohuzial nedopadol ani pre vas dobre 😒 aj ked napinave to bolo poriadne... 😵 ale rozhodne lepsi vysledok ako ten nas... 😅
co sa prasacej chripky tyka - akosi neviem, co si o tom mam mysliet... ze vraj z cloveka na cloveka sa neprenasa, ale potom nechapem, ci vsetci ti nakazeni prisli do styku s chorymi prasatami...? 😕 ale kazdopadne - media to dost nafukuju, ako nakoniec vsetko... 😖

bay
autor
30. apr 2009

Dobre ranko, Leni co na to povedat, prechladnuta som, cunik som KROCH KROCH 😀 😀 😀
Dani, nemozes spavat?
A zelam vam kraasny vikend, ja ho uvidim max z balkonu 😔 ale ten dalsi je moj!!! 😀

halienka
30. apr 2009

Dobré ránko babky 🙂
Tak ako nakoniec skončil ten hokej? Veď som to nedopozerala, tak teraz ani neviem. 😝 😀
Bay, tak ty si bacilonosič na slovensku? 😀 No veru ihneď hybaj do karantény 😀
Weji, tak to je fajn, že budeš mať aj cez víkend volno 😉 Ja mám dnes kopu tovaru, takže budem mať frmol v robote, ale aspoń mi to rýchlo utečie 😝 🙂
Tá chrípka sa vraj prenáša normálne ako každá chrípka z človeka na človeka kvapôčkovou infekciou, lebo už je zmutovaná. Ale neumiera sa priamo na ňu ale na komplikácie s ňou spojené - silný zápal pľúc vraj. A to nie každý dostane, a bohvie aká je starostlivosť lekárska v Mexiku, takže kým tam niečo podchytia...Ja akosi nemám z toho strach vôbec.

weja
30. apr 2009

no mne sa to zda zasa trochu nafuknute... kriza je uz otrepana, tak treba zvelicovat nieco ine... 🙄 jasne, ze to nepodcenujem, ale ide mi na nervy, ako o tom informuju media, akoze v zmysle - nova senzacia na svete... 😝 inak este predvcerom som videla v spravach, ze z cloveka na cloveka sa to neprenasa... asi ani oni nevedia, co hovoria... 😖
co sa hokeja tyka - Cesi prehrali 3:4 tusim....
Bay, vsak aj balkon je lepsi ako nic 😎

halienka
30. apr 2009

Češi včera prehrali? 😕 Eliška, tak si to nejako zakríkla tuším 😀 a ja sa teším 😀 keď oni vždy nad nami vyhrajú, tak si nemôžem pomôcť 😀 😀 😀
Weji, ja chodím kuknúť do témy Prasacia chrípka a tam baby dávajú aj zaujímavé linky. A vlastne podľa tých zdravotných organizácií v skutočnosti je úmrtí na túto chrípku len 8. A pritom robia paniku 😝

weja
30. apr 2009

no ja som si tiez povedala, ze aspon to Cechom mozno uberie trosku zo sebavedomia, kedze budeme s nimi hrat, ale kedze my sme s nimi asi este nikdy nevyhrali, tak sebavedomia budu mat asi dost ja tak... 😅 🙄 Uz vieme, kedy vlastne s nimi hrame? 😕 Dnes som pocula v radiu, ze tusim hrame okrem nich este s Normi a Finmi...
Leni, aj ja do temy Prasacej chripky nazeram sem-tam a obcas precitam nejaky ten link... kazdopadne je to prehnane a kde je naozaj pravda, mozme len rozmyslat... 😕

bay
autor
30. apr 2009

Tak ako inak by predali vsetky tie antivirotika a vakciny, keby nerobili paniku??? 😀 😀 😀

weja
30. apr 2009

Bay, no asi tak... 😖

bay
autor
30. apr 2009

Weji v piatok s Finmi a v sobotu s Cechmi. A raz sme nad Cechmi na MS vyhrali 😀 😀 😀 😀 A jasne ze Cesi maju kopu sebavedomia ked hraju s nami, ved my sa ich bojime 😅 😔