Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

halienka
30. apr 2009

Bay, presne tak, tiež si myslím, že na celej hystérii sa krásne nabalia farmaceutické firmy. Sú šikovné, našli spôsob ako preklenúť krízu 😀 stačí spustiť strach z akejkoľvek choroby a aj keď ľudia teraz žgrlošia na všetkom možnom inom, kto už by šetril na zdraví? 😀 Tam dajú prachy všetci 😝 😀 Doprdelky, musím aj ja niečo také vymyslieť v našej firme, aby sa nám tie okná lepšie predávali 😀 Vymyslím leták z nápisom: Naše okná tesnia tak skvele, že zabránia vstupu vírusu do vašeho bytu/domu 😀 😀

bay
autor
30. apr 2009

Leni alebo jednym oknam zvysit cenu min o 100% a ze specialne vyvinute aby zabranili prieniku svinskych virusov do domu/bytu 😀 😀 😀 😀

bay
autor
30. apr 2009

Potom ich ani tolko predat nemusis a mas splneny plan 😉

skybaby
30. apr 2009

ahojte 🙂 konecne som si nasla trochu casu 😉 ja som vcera na nemcoch videla nejaku reportaz ze v lekarnach idu teraz na dracku take tie ruska na tvar, tak mozno aj my budeme zachvilku chodit po uliciach zamaskovani 😀 ja som inak este stale trochu chora ale uz v praci 😠 a cestne vyhlasujem ze svinsku chripku nemam 😀
a hokej vobec nesledujem tak sa ani nemozem do debaty zapojit, asi kvoli vam zacnem 😉

weja
30. apr 2009

ahaaaa... takze na vikend mojmu drahemu program nerobim, to bude sledovat cely cas hokej 😀 alebo v este lepsom pripade si urobi program sam a pojde hokej sledovat niekde s chalanmi pri pive... 😅

Leni, no vidis, celkom dobre vymyslene 😀 a u nas by sme mohli vymysliet slogan, ze v krasnom cistom prostredi Nizkych Tatier nemaju ziadne virusy sancu, takze kriticke obdobie mozu ludia preckat tu 😀 len aby sa sem potom nedovalili vsetci chori v domneni, ze sa tu vyliecia... 😅 to by sme asi nedopadli dobre 😝

Sky, v praci ta este nepozoruju, ci nie si bacilonosic? 😀

skybaby
30. apr 2009

wejka vcera na mna tak podozrievavo pozerali ale nemala som ziadne horucky a este dalsie priznaky nesedeli tak mi dovolili zostat 😀

bay
autor
30. apr 2009

Weji, skoda ze si tak daleko, sme si mohli spravit babsky vecer 😀

Jani, tento hokej co predvadzame tento rok nebavi ani mna 😠

sisipetka
30. apr 2009

😀 😵 😀
😉

bay
autor
30. apr 2009

Ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Nejaka si vyrehotana 😀

skybaby
30. apr 2009

jeeej aka vysmiata petka sa tu objavila 🙂

bay
autor
30. apr 2009

Som "chcela" ze utriem prach a povysavam, ale plan sa odklada 😉 😀

skybaby
30. apr 2009

ale bay to co je za napady 😀 ja by som tiez chcela pisat jednu zmluvu a stale mam pocit ze sa mi to dnes uz neoplati, ved uz o pol siestej idem domov 😀

bay
autor
30. apr 2009

Jani tak dnes sa ti to neoplati a ani buduci tyzden, ved to je len 4 dnovi tyzden, to sa neoplati 😉 😀

skybaby
30. apr 2009

uz to len nejako vysvetlim sefovi, ale ved on je bystry tak to hadam pochopi 😀
idete niekto na floru?

bay
autor
30. apr 2009

Jani, ja asik nie 😔 isto by som tam niekoho stretla z prace 😅 😉

sisipetka
30. apr 2009

no ved konecne volno sa blizi 😀
.... a treba fazulke aj oddychovat 😵

skybaby
30. apr 2009

petka? ty sa tesis lebo sa blizi volno a fazulke treba oddychovat? tvojej fazulke? neico nam tu naznacujes?

bay
autor
30. apr 2009

Petiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀 😀 😀 si si pockala na stu stranu, cooooo 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀

halienka
30. apr 2009

No keď tu vidím Peťku, tak aj ja odkladám všetku robotu 😀 Bože jak sa všetky tešíme na ten víkend 😀

bay
autor
30. apr 2009

Tak toto musime ist oslavit veeeeeeeeeeeeeeeeeelkym zmrzlinovym poharom 😀 😵 😀 😵

sisipetka
30. apr 2009

ani som si nevsimla, ze 100 strana 🙂
...ale aspon troska vzrusa som urobila 😀

bay
autor
30. apr 2009

Leni, kedy ste v BA? 😉 Treba dat dalsie stretkoooo 😀
A po polroku od nasho stretka som konecne objavila aj tu kaviaren s tym vlacikom co ste mysleli vy a ze som toho pol roka pozorne haldala 😅 😀

bay
autor
30. apr 2009

Ty vzdy 😉

halienka
30. apr 2009

Peti nenaznačuj, ale povedz priamo 😝 😀 😀 😀 Ja už som napnutá ako luk 😀

bay
autor
30. apr 2009

Ja mam jasno 😀

bay
autor
30. apr 2009

Ved ju poznas, z nej to vzdy ide ako z chlaptej deky 😀 😎

halienka
30. apr 2009

Bay, ja zatiaľ nemám plán ísť do Blavy, ale ak sa nájde dôvod, tak sa pôjde 😀 😀 😀

bay
autor
30. apr 2009

No mna keby teraz niekto videl ako sa skerim na ten komp tak neuveri ze nefrcim na nejakom bielom prasku 😀 😀 😀

bay
autor
30. apr 2009

Mam ti nejaky vymysliet? Jahodova party?

skybaby
30. apr 2009

takze ano? ale ked ma jasno bay tak by to malo byt asi jasne 😀 tak potom huraaaaaa ale peti mohla by si nam to potvrdit 😉