Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
3. máj 2009

Elis a co mam jest??? Mame tu akurat tak tu farbu na stenach, mozem ju prestat oskrabavat a zacat obhryzat 😀 😀 😀 😀

m311293
3. máj 2009

kurňa bay, takové město jako Bratislava nemá v neděli otevřeno v žádném supermarketu?

weja
3. máj 2009

ahojtee 🙂
ja som mala dnes oddychovy den, vacsinou varil MM 😵 a ja som mu to rada prenechala, ved keby velmi chcel, s radostou by som mu to varenie prenechala uplne 😀 a mozem povedat, ze sa mu to vydarilo, ale potom samozrejme vyhlasil, ze to bola sice pekna skusenost, ale nemusi sa opakovat prilis casto 😅
no a potom sme sli poobede von, ked je take krasne pocasie 😎 a teraz by som chcela docitat knihu, snazim sa o to uz asi tyzden, ale nejako mi to nevychadza, lebo akosi sa do toho vzdy cosi pritrafi a tak citam po 1-2 stranach... 😖 a to nemam rada... 😠 asi dnes poslem MM na pivo,nech mam klud... 😀

Peti, keby ste naaahodou uz ozaj nevedeli, co s tou cokoladou, tak mozes poslat aj mne... 😀 super, ze nevolnosti ta zatial obchadzaju... 😉 aspon sa mozes hadam poriadne najest... 😀 to mne strasne chybalo, tak s pozitkom nieco zjest, lebo zo vsetkeho mi bolo zle 😝

Leni, amniocentezou uz strasila dr. aj mna, a to este ani tehu nie som, vraj by to mala byt pre mna samozrejmost po tych problemoch... 😠 ale tiez budem robit vsetko pre to, aby som sa z toho vyvliekla... 😝 viem, ze mozem odmietnut, ale moja dokina zacne do mna hustit a hustit, ked ma chce o niecom presvedcit... 🙄 neznasam to... 😠

tak pekny vecer vsetkym 🙂 taky dlhy prispevok som uz dlho nenapisala... 😅 😀

m311293
3. máj 2009

weji si mi připomněla, že MM se celý den válí v posteli a přečetl za dnes 700 stránkovou knihu. začal včera v noci do jedné mi svítil v ložnici a dnes to dolouskal. Já bych se taky tak chtěla někdy mít. 😀

halienka
3. máj 2009

Bay, no zostať ja bez jedla v tomto stave tak je za 4 hodiny po mne 😀 niekedy si hovorím, chvalabohu že nežijem v nejakej chudobnej krajine alebo vo vojne, bo by to so mnou dopadlo veľmi zle 😀 Čokoládku som aj ja musela vypustiť, bo mi robí kyselinu, ale chutiť by mi isto chutila naďalej 😀
Weji, tvoj MM aspoň raz za čas navarí ale ten môj ani to, teda aby som mu nekrivdila, kolienka s vajcom zvládne, ale to je asi tak všetko. Má jediné šťastie, že keď už nevie samostatne navariť, tak aspoń pomáha a nakrája a ošúpe všetko čo mu nakážem 😝 😀 A to je vcelku dobrá pomoc, lebo to je tá najblbšia robota na varení 😀
Ja mám tiež rozčítanú knižku od svokra, oddychovku detektívku: Strašidelný hotel 😀 😀 zámerne som si vybrala takú maličkú, je to ten formát do vrecka a nie je ani hrubá, tak predpokladám, že ju za týždeň zmáknem, aj keď tiež len po 2-3 stranách 😀 Eliška, 700 strán za jeden deň, no klobúk dole, to by som nezvládla, šak ho musia oči bolieť 😀
No idem ja dačo ešte hodiť do úst a idem do hajan. Krásne 3 dni volna sú v čudu, zajtra zase do roboty - pomóóóc 😀 😀 😀

bay
autor
3. máj 2009

Tak ja som dnes zas hanebne prehrala v scrabble ☹ 😠 😠
Elis, to vies ze tu obchody mame, ale to by musel ist niekto nakupit a ja som PN 😀 a aj tak by som nevedela co by som od dobroty zozrala 😀 😀 😀 Ale zajtra uz na nakup MK musi, bo po dnesku ostal doma liter mlieka a ten zajtra padne ja bez mliek nevydrzim!!!! No a ze mame doma jeden krajicek chlaba ani nehovorim 😀
Idem si dat druhu veceru a pomaly snad aj spinkat 😉

weja
4. máj 2009

dobre ranko 🙂
ozyvam sa uz takto hned za ranky, lebo roboty tu mam vyse hlavy, neviem, ci budem stihat... 😝

Elis, 700 stran by bolo teda aj nad moje sily... 😲 stihol ist pomedzi to vobec na zachod? 😀
ja som knihu samozrejme nestihla docitat 😠 tak snad dnes...

pekny den... 😉

bay
autor
4. máj 2009

Dobre ranko aj ja zelam 😉 😀

bay
autor
4. máj 2009

Elis pozerala som vcera cely vecer a foto som nevidela ☹ 😢 😢 😢

sisipetka
4. máj 2009

Dobre ranko kocky,
uz zarezavam v praci a mam po 2-hodinovke anglictiny 😵
A posielam cokoladu - chytaaaaaaaaajte 😀
Eliska zatial nemam nejake chute, skor jem menej ako predtym, az sa mi to zda divne. Viac si potrpim na zeleninu a celozrnny chlebicek a trosicka kysle 😉 Ale vcera som to asi zakrikla a dnes mi je trosicka divno od zaludka. Mam pocit, ze potrebujem jest, avsak vobec sa mi do toho nechce 😖
A s tymi knizkami, aj u nas je to podobne. Ked prinesiem MM novu knihu, tak ho nevidim ani nepocujem - stale je zalezeny. A ja koza som teraz nakupila 2 hrube knihy a jednu trilogiu 😀 Takze mam zopar tyzdnov volno 😅

halienka
4. máj 2009

Ahojte babky 🙂 ja som sa dnes skôr ani nedostala, som mala akosi veľa roboty 😝 😀 Ale teraz je už kľud, tak reku idem na vás mrknúť 😉
Peti, to je presne ten pocit, že potrebuješ jesť ale pritom chuť nikde 😀 Len moja trošku zakaždým spapaj, lebo inak ti bude ešte viac zle od hladu 😉 Ja tak do seba tlačím 8x denne, totálne bez chuti, ale musím, lebo inak by som skončila s hlavou v ... 😝 😀
Tak prasaciu chrípku máme na ústupe, to bude zas nuda v tých správach, keď sme prišli o senzáciu miliónov mŕtvych 😀 😀 😀
Inak pekný začiatok týždňa vám všetkým prajem 😉 🙂

halienka
4. máj 2009

bože, tu je dneska ale rušno 😀 😀 😀

bay
autor
4. máj 2009

Mne sa dnes tak nic nechceeeeeeeeeeeeeeeee 😅 Este aj to pocasie je spave 😀 😀 😀 😀

sisipetka
4. máj 2009

teda nestiham vas citat 😀

bay
autor
4. máj 2009

No to mas z toho ze prides po tak dlhej dobe 😀 😀 😀 😀

halienka
4. máj 2009

u nás zatiaľ neprší, takže počasie zatiaľ v pohode. Ale zas som do seba nadžgala hranolky s tataárkou a teraz neviem či sa zodvihnem zo stoličky 😀
Dnes mi to celkom ubieha, bol ma navštíviť kámoš (kebyže vám porozprávam príbeh ako už roky bojuje o deti, tak mi to ani neuveríte) potom mi hodinu telefonovala mama, a ani neviem a už bude fajront 😀

bay
autor
4. máj 2009

Leni, tak to je dobry den 😉
Ja mam vypratanu kupelku v obyvacke a spalni 😀 😀 😀 😀 😀 Vecer budem musiet spratat spat 😅

skybaby
4. máj 2009

caute, no ja nestiham lebo zarezavam v praci, ale tusim hrame teraz hokej vraj o cest a vedieme 2:0 😀

bay
autor
4. máj 2009

JAni mas ty pravdu 😀 😀 Po prvych 15 min 2:0 pre nas!!! 😀 😀 😀

skybaby
4. máj 2009

divne ze? co sa ti nasi teraz prebrali zo zimneho spanku? 😀 😀

bay
autor
4. máj 2009

No je to priam neuveritelne... 😉 ale tak uz bolo na case 😀 😀 😀

skybaby
4. máj 2009

ja to sledujem cez comp na cas.sk a tie komentare tam su fakt dobre 😀

bay
autor
4. máj 2009

ja to obcas prepnem zo CSI 😅 😀 😀

skybaby
4. máj 2009

jaaaj to sa niekto ma ked je PN 🙂

bay
autor
4. máj 2009

Niekto si to vie zariadit 😀 😀 😀
Aj ty si sa chystala na PN uz nejak takto, ci to iba v pripade dvojiciek??? 😅

bay
autor
4. máj 2009

Jeeeeej, tak tie dva goly sme dali v presilovkach!!! To som necakala 😀 😀

skybaby
4. máj 2009

my akurat doma zjednavame, muz mi nechce dovolit robit uz ani v auguste, ze aby som sa setrila, a ja by som ten august este chcela potiahnut, ak bude vsetko ok 🙂 ale na druhej strane niekedy by som isla na matersku uz aj 😀

bay
autor
4. máj 2009

Jani, jak ja ti rozumiem, ja mam v plane buduci tyzden skusit ukecat Dr., ze by ma poslal o tie dva tyzdne skor 😅 😅 no ved uvidime
Prave nam nor zasadol Halaka 😠 😠 😠

skybaby
4. máj 2009

nad tymi dvomi tyzdnami som uz aj ja veru rozmyslala 😉 podla mna by dr. nemal mat s tym problem a ty tusim chodis k nejakemu znamemu, tak to uz vobec nie 😉
stale tusim 2:0 ze?

bay
autor
4. máj 2009

2:1 😔