Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

skybaby
8. jún 2009

caute 🙂 tu je dnes ale rusno ... mne sa v praci strasne nechce a boli ma hlava ale o dve hodinky zdrham a pojdem si uzivat mhd kedze auto je v servise 🙂
na to stretko by som sa aj ja pridala 😉

inneska
8. jún 2009

jáj babulky, taká som rada, že ste ok, a ked vám je blééé, tak to znamená, že je všetko v poriadku 😉 v júlovkách máme jednu, je 37tt a vracia stále, ako aj moja švagrinka ... vracanie prešlo až po pôrode 😅

leni...vy ste už rozbiehali aj tú adopciu, že? a podarilo sa asi náhodou...ale teším sa s tebou 😉 a na to 3D do BA ideš kam?? ja som bola v Euromedixe 🙂

peti..ten strach tu už bude vždy, ja som sa moc bála, aby bolo všetko v poriadku, teraz som kludná, ale ked sa malý narodí, tak strach a obavy sa vrátia, lebo sa budem báť, aby bol zdravý a všetko bolo v poriadku...aby som ho už stále mohla mať v náručí...a aj prvé tehu ti bývalo zle?? či len teraz?? 🙂

bay..myslíš že ma predbehneš?? 😀

inneska
8. jún 2009

a super, ž eplánujete stretnutie, my sme mali stretko pred mesiacom na senci, 10 tehuliek v 7.-8- mesiaci...sme boli atrakcia a bolo super 😵 😵 😵 takže vrelo odporúčam 😉

halienka
8. jún 2009

Babky, potrebujem radu, ak by ste vedeli. Potrebujem nejaký program alebo niečo také čo mi bude vyhadzovať na ploche počítača pripomienky podľa toho ako si ich načasujem, napr. keď chcem aby mi o 16,55 vyskočila pripomienka že mám niečo urobiť a nezabudla som na to. neviete mi poradiť nejaký taký program a kdes internetu by som ho stiahla? 😅 Bo moja tehotenská demencia naberá na obrátkach a zachvíľu si už niekde aj hlavu zabudnem 😀

bay
autor
8. jún 2009

Jani, jasne ze sa pridas!!! Na vyber nemas!
Innes, no to snad nie. Kludne bez prva 😀 😀
Leni ako na domacom alebo firemnom?

inneska
8. jún 2009

leni...ja na tieto pripomienky používam mobil, čo nezapíšem, to zabudnem 😀 ale neviem ti teraz poradiť, mohla by som sa potom mm spýtať, či o niečom nevie...a musím si to zapísať, bo zabudnem 😀 fakt 😝

bay...tak oki, ked nechceš ísť skôr, tak pôjdem teda ja 😀

skybaby
8. jún 2009

leni v outlooku je kalendar a daju sa tam nahadzovat stretnutia aj pripomienky a aj ti vyskakuju a blikaju na monitore 😀 ja to sice nepouzivam ale viem ze to existuje 😉 ja si tiez pisem vsetko do telefonu a diaru ... dnes som mala napr. v telefone ze mam ist do lekarne, lekaren mam sice po ceste na obed a potrebovala som kremiky na brucho takze bola mala sanca ze zabudnem ale aj tak som si to zapisala 😀
bay ty vobec nie si diktator ze? 😀

bay
autor
8. jún 2009

Nie ja zanavam demokraciu 😀 😀 Vzdy je po mojom 😀 😀 😀 😀

halienka
8. jún 2009

To na pracovnom PC potrebujem, bo musím každý deň pred fajrontom posielať riďovi takú tabulku a furt na to zabúdam 😀 a potrebujem aby mi to každý deň 16,55 pripomenulo: Pošli tabulku! 😀 😀 Na mobil som si to dala, ale tam sa mi nedá nastaviť to opakovanie každý deň, a stále by som si to musela nastavovať znovu a znovu. Tak som myslela, že niečo na PC by som si dala 😝 😀 Skúsim to čo spomínaš ty Sky, možno aspoň to na mňa zaberie 😀 😀

skybaby
8. jún 2009

celkom nerozumiem slovu zanavam ale nevadi 😀
boze ja by som len jedla, idem nieco pohladat alebo ulovit 😉

skybaby
8. jún 2009

a uz som z uzsieho vyberu vylucila jeden kocik, tak ich zostava len devat (9) ale este som nevidela ziadny nazivo a neskusala

skybaby
8. jún 2009

je to bieda nasla som iba dva platky sunky, tie som zjedla a co dalej ...
halooo jkde ste vsetky ???

m311293
8. jún 2009

ahoj holky, vy jste se zase pekně rozepsali, tak začnu od začátku

leni, v Outlooku existuje kalendář, kde si nastavíš zvonění a myslím že se to dá i pravidelně. Mně se traky osvedčil program "Lísteček na monitor" 😀 😀

peti těhu nevolnosti, děkuji nechci, jsem ráda, že mně nebolí žaludek.

Bay, chlapy už dávno neřeším, ve čtvrtek se MM rozhodl že půjde na kolo, a já (pořád hudrující) jsem mu říkala ať dává bacha a nepřehání to že je zima. Odjel o půl 7, přišel v 11. jak skončil, V sobotu na pohotovosti, má angínu a (letos už po 4.) antibiotika.

setkání může být, my 1.7. jedem na vodu, ale v sobotu se musíme vrátit, tchánovci slaví zlatou svadbu, ale u nás je navíc 6.7. volno, tak já bych mohla až do pondělí.

Jinak o víkendu nebyl čas, s mar´tou jsme pořád povídali o Anglii, a já prala a vařila. Zítra jede na výlet, takže dnes zase balení a nákupy.

bay
autor
9. jún 2009

Dobre ranko, tak ja mam zas kopu trapenia a idem sa pozalovat, ale najprv odpisem vam 😉
Jani, odporucam ulovit mamuta, to by ti aspon chvilku mohlo vystacit 😉 a ake kociky mas v uzsom vybere? Nie ze by som menila svoj ale som zvedava 😀 😀
Leni program cez ktory posielas maily ma urcite nejaku formu kalendaru. Len mozes mat rozne programy. Ci outlook alebo lotusy. Ale oba tuto moznost maju. Tak ked vypatras ktory to je daj vediet a napiseme ti kludne postup 😉
Elis, tak to je fajn ze ste si s Martou tak pekne pokecali 😀 a tesim ze prides v juli aj ty 😵 😵

Tak ja dnes musim ist obzriet tu porodnicu aj keby som nechcela. Som mala taky horor sen o tom, ze si musim ist vyvratit tuto predstavu 😝 To ako to vyzeralo v mojom sne neriesim ale tie svaby co tam boli 😝 🤐 bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Neviem co to zas tu moju predstavivost napadlo.
MK je chorucky a dnes ostava doma. Za posledny mesiac uz druhy krat. Akurat teraz mu to udrelo na dutiny a vyzera ako trpaslik Hapci. Tiez ma taky cerveny nostek 😀 😀 😀 Takze sa tesiiiim. Vecer ma z neho uz bolelo hrdlo a prskala som (ale to asi nie je neobvykle, co? 😀 😀 ) Tak som sa zas predavkovala vitaminmi, dala si polievocku co predvcerom odmietol a vcera bol za nu vdacny 😠 a ze ako mu dobre spravila. Ako keby som ho chcela predvcerom otravit tou polievkou!!!!!
Ale vcera som bola po praci vonku s kamoskou ak som si to uzila. Ma naposledy videla v 3. mesiaci tak len na mna vyvalovala oci 😀 😀

weja
9. jún 2009

dobré ránko 🙂 tak dnes to vyzerá na ukážkový letný deň 😎 hneď sa lepšie vstáva...

Sky, aj mňa by tie kočíky celkom zaujímali... 🙂 ja som mala dosť často ten problém, že na obrázku sa mi nejaký kočík páčil, ale v skutočnosti som na ňom našla dosť chybičiek... 😅

Bay, držím palce na prehliadku, snáď to nebude také zlé... 😅

Leni, mne sa tiež celkom osvedčili lepky na monitore 😀 kalendár v Outlooku nepoužívam 😕 ale rada sa nechám do budúcna poučiť... 🙂

bay
autor
9. jún 2009

Ja mam v praci lotusy a teda v kalendari mam vsetko 😉
A napr. ked cloveku vyjdu narodeniny na vikend tak vidno kto ma pripomienku v pocitaci. To chodia dodatocne gratulacie v pondelok 😀 😀 😀 😀
Weji, az take zle to byt nemoze 😀 😀 😉 😀 😀
Tak ja som na kocik mala stastie. Pocas prveho tehu som si vybrala podla obrazku a pocas tretieho tehu sa mi stale pacil a aj v realy 😉 takze je domaaaa 😵 a vlastne u nas ani ina alternativa nebola 😅

bay
autor
9. jún 2009

Neviete cim sa da vyprat zaschnuta krv???
Inak ten vosk zehlenim cez noviny krasne zisiel 😉

weja
9. jún 2009

Bay, skús vanish, ja ním odperiem väčšinu fľakov... 😉
a nezostali ti po odžehlení vosku ešte také mastné fľaky? tie by tiež mali zísť vanishom... 🙂

bay
autor
9. jún 2009

To mi vanishom islo 😉
No vcera som prala a dala som aj vanish a nepomohlo. Tak som na to naliala na noc vanish a tiez to tam ostalo. Tak skusim este dnes vyprat na viac stupnov a uvidim... 😒

sisipetka
9. jún 2009

Ahojte kocky,
zacnem od Bay - ja pouzivam na vsetky skrvny kdekolvek sa nachadzaju pripravok Cody - kupila som ho pri Blumentali, maju tam taky obchodik s pripravkami neviem akej firmy. Raz som MM vyprala oranzovu koselu na cerveno 😅 , potom som to postriekala pripravkom, nechala 10 minut posobit a sup ho opat do prania. Tak isto ma raz poliali v restike olejom - biele sako - a vsetko je z toho vonku 😉
Jani s tymi kocikmi to vobec nie je sranda, kazdy ti povie nieco ine a aj kamosky, co mali rozne typy kocikov, tak nasli i chybicky krasy. My mame doma Chicco S3, no a este sme ho sice nepouzivali 😔 , ale pri skladani a jazdeni po byte som tiez objavila drobnosti, ktore by som rada zamenila. Ale netrapim sa tym, myslim, ze milovanemu dietatku to vadit nebude 😵
Weji, tak aby ti nebolo velmi zle, tak zatial ti davam iba polovicku nevolnosti a Eliske radsej neposielam, bo pride do BA a pekne ma vytrieska 😀
Leni, kocky Ti radia dobre - outlook alebo nejaky lotus program z netu. Pripadne listocek na monitor, ja mam tiez jeden pripnuty na obrazovke.
Inneska prve tehu mi nebolo nic a teraz mam pocit, ze sa na mna lepi vsetko. Vcera som bola s tou rozskrabanou hlavou u lekarky, urobila mi vyter, vraj tam mozu byt uz aj nejake "koky" a zatial si to natieram nechtikovou mastou a umyvam repikovym odvarom. Ble, len tie vlasy mi pri tych ukonoch dost zavadzaju.

bay
autor
9. jún 2009

Peti, podla mna dokonaly kocik neexistuje a kazdy ma istu chybicku 😉 ale ved to aj ludia 😀 😀
Ja mam po stole tiez kopu listockov 😀 😀 😀
Peti, sikovna si 😉 tebe nasadit rukavicky aby si si neublizila!

sisipetka
9. jún 2009

Keby len rukavicky, asi zvieraciu kazajku 😅

bay
autor
9. jún 2009

Heheheheeeee Preberas stafetu katastrofy?? 😀 😀

skybaby
9. jún 2009

takze zoznam kocikov uzsi vyber 😀 ale fakt som zatial nevidela ziadny nazivo
1. Jane Nomad, 2. Brevi Ovo, 3. Maxi Cosi Mura 4, 4. Babywelt Oregon GT6, 5. Bebe Confort Streety 4Set, 6. Chicco Trio for me, 7. Concord Fusion, 8. Childwheels C max, 9. Brio Go 😀

a pridavam sa k listockarom, okrem toho ze mam vsetko v telefone a diari, tak mam aj listocky 😀

weja
9. jún 2009

Bay, mne tak zostali na tričku MM fľaky od trávy a nezišli ani vanishom... 😕 z nohavíc to zišlo, ale z trička nie... 😖 neviem čo s tým... to je niekedy s chlapmi horšie ako s malými deťmi - veď načo by si sadal niekam, kde sa nezašpiní, keď sa môže rovno vyvaliť do trávy... 😠 😝 to vtedy, keď mali guláš... som myslela, že ho roztrhnem... 🙄

tak potom očakávam od vás holky recenzie na jednotlivé kočíky, nech sa dostanem trošku do obrazu... 🙂
Sky, to musím vygoogliť, všetky typy ani nepoznám 😀 ale súhlasím s číslom 1, 7 a 3 😀 tiež sa mi páčia...

bay
autor
9. jún 2009

Jani, susedia maju Jane nomad. Vyzera pekne tak mozes prist omrknut 😉 Kamoska ma Jane proslalom. Tak na ten recenzie mam a na nomad sa ti popytam ked ju stretnem 😉

No moj tak isiel v sobotu na zahradu v sortkach. Doma pozeram, ze su desne spinave, ze co robil. Tak bol na beach volley a boli od piesku. Ale ved neva ved ideme na zahradu. Tak si v tom sadol do auta a ked ho vysaval tak sa stazoval ze z coho tam ma tolko piesku 😒 😀 😀 Takze cestou spat uz sedel na novinach 😀 😀 😀

skybaby
9. jún 2009

vacsinu ich maju na www.bambini.sk 🙂 inak ta 1. je zatial favorit 😉 urcite este vypadnu tie ktore maju najmensiu vanicku
teda neviem ale mm je v tomto poriadny a chodi bez flakov, to skor ja sa zasvinim od paradajkovej polievky alebo repy alebo cokolady alebo cohokolvek 😀 a tiez mame doma vanish a este nieco co neviem ako sa vola

bay
autor
9. jún 2009

Jani a to su vsetko 3kombinacie 😅
Teraz vidam vela reklamy na ten Brio, ale ten nie je podla mojho vkusu 😅 no hold, ja som na 3 kolieska 😉

skybaby
9. jún 2009

no bay veru su to trojkombinacie a vsetky stvorkolesove 😀 chcem mat o koliesko viac ako ty 😀
budem rada ked sa na ten nomad popytas

weja
9. jún 2009

aj mne sa viac páčia 4-kolesové, tie trojkolky až tak nie...
a čo- trojkombinácie nie sú dobré...? 😕 ja tiež pozerám iba tie... 😅