Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

sisipetka
18. jún 2009

Karin poznam, velmi mile a zlate dievca. Vlastne aj ona pozna mna, kedze sme s jej trenerkou vela spolupracovali a viackrat som ju trenovala spolocne s mojimi detmi.... A Ty ju poznas odkial?
A pridavam sa k Weji, pekne brusko - take malicke by som aj ja chcela 😉 V 31 tt budem vyzerat asi 2 x vacsia 😀

bay
autor
18. jún 2009

Malicke?? 😨 Vsak som svoje nohy nevidela...., ze si nie som ista ci ich este spoznam 😀 😀 😀
No ja som bola tiez jej trenerka 😀 😵 A navyse je to rodina nasho rodinneho kamarata (svedok zo svadby) 😉 jj. Uplne skvele dievca a perfektne sa s nou robilo 😵

bay
autor
18. jún 2009

Tak dnes boli hlava mna 😔 mame doma desne teplo a dusno a ventilator sa flaka v pivnici 😠 😠
Ako to ja prezijem do Augusta??? 😝

sisipetka
18. jún 2009

no a co si ju trenovala? Agility?
Karinka bola vzdy zlata, akurat takych ludi sa dotkne nestastie - ked bola este mensia, tak jej zomrel ocino 😔 - teda ak hovorime o tej istej, lebo inu Karin u nas na zimaku som nepoznala.

Dobre, nohy vidiet nemusis, ale ja som cez svoje prve brucho nevidela ani koniec lyzi 😀

bay
autor
18. jún 2009

Peti a co si robila na lyziach? 😠 😀
jj. Agility. Maju krasnu weimarku - Mercy 😉
Peti, presne tak 😔 Ludia by nemali umierat mladi ☹ ale zial na cestach ich umiera prilis mladych prilis vela 😢

sisipetka
18. jún 2009

Nic som nerobila na lyziach 😀 to bolo len obrazne....
Ved aj v albume mam obrazok z nejakeho 33 tt a to bolo uz riadne brusino. Teraz vyzerame, ze opat porastieme do kras a sirok 😀
Super, aspon si Karin nasla aj nieco ine, co ju bavi a ma rada. Lebo to korculovanie sa neda robit cely zivot.

bay
autor
18. jún 2009

Peti, ona sa nestrati, je akcna dost 😀 😀 . Teraz zacala aj bicyklovat 😀 😵
Dobru chut vam zelam, ja idem skusit vyspat ten bolehlav a tuzbu vyobjimat WC misu 😝 😝

sisipetka
18. jún 2009

tak dobru nocku, ja uz som hladna, tak sa tesim, ze popapame a pokecame 😉

skybaby
18. jún 2009

tak ja uz vyrazam peti 😉

weja
18. jún 2009

tak pridávam sa k Bay - už bolí hlava aj mňa 🙄 no pekne... 😠 celé doobedie som s tým neúspešne bojovala, ale snáď jeden ibalgin to vyrieši... 🙂 ak môj žalúdok nebude protestovať, lebo mi je aj zle od žalúdka... 😝 dnes je to proste katastrofa... 🙄 ako hovorí moja starká - dnes by ma ani pes nezožral 😀 😀 Bay, vyspi to aj za mňa 😉
takže vlastne teraz tu budem sama 😕 Sky s Peťkou sú na obede a Bay chrní... ☹

mimka26
18. jún 2009

ahojkaj weja este som tu ja... 🙂))

bay
autor
18. jún 2009

Weji 😉 pomohla ruzova pirulka? 😉 Tak mne sa zaspat nepodarilo, len som si zdriemla.
Len teraz uvazujem ci zabit ten zaludok lecom alebo skusit nieco dietnejsie.... 😝

weja
18. jún 2009

Bay, ešte ani nie... ☹
no lečo moc dietne nie je... daj si nejakú zeleninovú polievku, ak chceš dietu... 😉

skybaby
18. jún 2009

bay kasli na dietu 😀
my sme s petkou uz po obede a veru dobre sme sa najedli aj pokecali 😉 ja by som teda vydrzala aj dlhsie kecat ale bohuzial robota vola 😝

skybaby
18. jún 2009

a este dakujem petke za cokoladu, chuti mne aj barborke 🙂

weja
18. jún 2009

ja som myslela dietu na boľavý žalúdok, nie na chudnutie... 😀 teda aspoň dúfam, že aj Bay to tak myslela 😅
Sky, no super, že ste sa dobre napapali... 🙂 a čo ten opis jedálneho lístka, čo ste nám sľúbili??? 😀

bay
autor
18. jún 2009

Jani a co ste si s Barborkou dali? A cokoladka pre mna s Miskom nie je??? ☹ 😀
Tak som leco odlozila na zajtra a dnes vyhrali marhulove gulky z mrazaku 😀 😀 Weji zeleninkovu polievku som dojedla predvcerom a uz akosi neostala zeleninka 😅 😉 A aj keby som teraz prestala jest tak sa bez porodu na povodny obvod pasu isto nedostanem, takze sa hladom tyrat nejdem a poriadne sa napcham niecim dobrym 😉 😵

skybaby
18. jún 2009

wejka lahodna sosovicova polievka na kyslo, ktoru nam ale doniesli po hlavnom jedle, lebo nemali misky 😀 ale my sme aj tak cakali a jedli po poradi a potom kuraci salatik ten som mala ja a petka kuracie masko s ryzou a nejakou syrovou omackou tusim 😀 veru dobre sme sa napapali 😉

sisipetka
18. jún 2009

uz som tu aj ja 😉 Tiez sme sa s bobulkou, Jankou a Barborkou dobre napapali a som rada, ze cokolada chutila 😉
Bay neboj, Miskovi prinesieme nieco na buduce a Wejku omrkneme tiez, ked sa tehulky natlacime do Jankinho mustangu a pojdeme na vylet po SR 😀 😀

sisipetka
18. jún 2009

inac tie bolesti hlavy u nas nejako koluju 😠 Ja som zatial ok, iba mi zacina byt opat troska divno - asi som sa moc stazovala, ze mi nic nie je 😅
A inac uz aj ja som zbodla mini cokoladu a super sladucke kivi - tolko vitaminov naraz 😉

bay
autor
18. jún 2009

No ja som vcera stretla jedneho mustnaga a krasne to auticko 😵 Jani ber!!! A kocik neries, staci vajicko a podvozok 😀 😀 😀 a to sa tam vlezie... 😉
Provokaterky 😎 😀 😀

skybaby
18. jún 2009

bay kamarat na tom mustangu bol vcera s nami na zmrzline v ruzinove tam pri nemocnici, nevidela si nas nahodou tam? inak zmrzlinu tam maju veru dobru 😉

bay
autor
18. jún 2009

Isli ste po Riazanskej?

weja
18. jún 2009

no tedaaa... musela som teraz vyhrabať aspoň kúsok čokolády, aby mi ľúto nebolo... 😀 a to som sa ešte nedávno sťažovala na boľavý žalúdok... ale ružová tabletka už začala pomaly účinkovať, tak už je to trocha lepšie... 😵
takže obed sa vydaril... 😎

halienka
18. jún 2009

Ahojte babky, sory, že som sa neozvala, ja som prosím pekne zaspala na gauči a zobudila sa tak neskoro, že som ledva stíhala do práce 😀 Keď v tej nemocnici sa vyspať nedá, to je teror. ležali sme na oddelení kde šestonedieľky, takže to bol v kuse plač, poprípade nešpecifikovateľný buchot na chodbe, a aby toho nebolo málo, tak moja spolubývajúca chrápala ako drevorubač a ešte aj vykrikovala zo sna 😀 😀
Ja som mala na obed iba mrkvovú polievočku a akúsi buchtu, lebo samozrejme kto by navaril keď ja nie som doma? 😝

bay
autor
18. jún 2009

To uz sme len my bez coko? 😅

halienka
18. jún 2009

ja mám lentilky 😀

bay
autor
18. jún 2009

Leni a nemala by si radsej ostat do konca tyzdna doma? 😅
No to je fakt. Ja som v nemocnici ani oko nezazmurila a bola som hore celu noc 😝 No vy ste mi teda!!! Ja sa snazim byt zdravo na ovoci (jahodkova zmrzlinka) a vy tu furt provokujete s coko 😠 😀 😀 😀 😀

nada.hope
18. jún 2009

Ahojte zlaticka, nemam moc cas len v skratke Majka s Matuskom sa maju fajn, len boli trosku chori a este beru antibiotika, ale uz sa im to lepsi. 😉
Bay ja som mala take brusko ked som rodila, 😉 ked som bola v osmom mesiaci na pohotovosti lebo sa mi zdalo ze nacitim malu, tak sestricka neverila, ze som v 35tt 😉 aspon nebudes musiet zhadzovat s bruska, ja som porode mala brusko ako pred porodom 😉
a este nieco dnes sme jedli prvu mrkvicku a Ninuske strasne chutila, uz spi po nej 3 hodinu, potom hodim fotku je to sranda pozerat sa na krmene dietatko, potom sa ozvem papa 😵

bay
autor
18. jún 2009

Nadi, pozdrav Majku aj Matuska a ze nech su coskoro zdravi nech si mozu poriadne uzivat leto 😉
Uz sa tesim na nove fotecky 😉 mala je tak kraaasna 😵
Ved ma moje brusko este dva mesiace na rast 😝 😀 My mozno ani neuveria ked dorazim na porodnicu ze len jedno budu zo mna tahat 😀 😀 😀 😀 ale ved to brusko je presne take velke ako ma byt 😉