Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

sisipetka
2. júl 2009

Wejí, tie hrnce boli super, ze prazdne v chladnicke 😀
Ten moj vcera dojedol zvysky jedla, vyskriabal hrnce a polozil ich na linku vedla dresu. Bohuzial do 10tej vecer sa same neumyli 😀 , tak si to zratal a umyl to vsetko sam 😵
Neviem, co to bolo za pohyby, nemozem este citit pohyby, skor len take plavanie - ale mozno zase moje vetry, pripadne vecera sa posuvala dole traktom 😅
30-tka je osemetna, my uz ju teda mame davno za sebou (teda MM, ja mam este 3 tyzdne krasnych 30 😀 ) - ja som mu vtedy dala dreveny fotoalbum s mojimi umeleckymi bruskavymi fotkami. Takze Ti poradim, rychle treba byt tehu a v decembri sa dat nafotit a darcek ako vysity 😵

bay
autor
2. júl 2009

No mala som vymyslenu taku spolocensku hru pre dvoch (nie taku, ale taku stolovu 😀 na co zas myslite!!!) ale neda sa u nas zohnat ☹ 😢 tak dostane iba CDcka 😔

No naj darceky pre mojho MK boli PS2 a obraz (jeho najmilovanejsi 😉 ) To dostal k 32 a 35

bay
autor
2. júl 2009

Vsak to je jasne, aby sa tie hrnce nepokazili!!!!

sisipetka
2. júl 2009

Kami, ale ved si kup nejaku cervenu stuhu, opas si ju na maslu okolo naheho bruska a pockaj kym pride domov. To bude najkrajsi darcek k vyrociu 🙂

weja
2. júl 2009

Peti, tebe to MM nerobí? myslím, že doje,čo je v hrnci a odloží ho prázdny zasa na miesto, odkiaľ ho vzal... 😅 to isté s nádobkou so šunkou - doje a pekne odloží naspäť... 😀 a môžem teda povedať, že stále mi to vŕta v hlave, že čo ho akože k tomu vedie...? 😅 ale vraj ho to v tej chvíli skrátka nenapadne, že to má uložiť do umývačky... aké jednoduché, nie? 😀 😀
to s tými fotkami je veru dobrý nápad... 😵 a priznám sa, že už ma to aj napadlo, len moje telo sa snaží moje plány akosi bojkotovať... 😠 😒

bay
autor
2. júl 2009

Tak moj neodklada spat prazdne hrnce 😵
Peti, snad modru stuhu, nie? 😨

weja
2. júl 2009

to čo máte za divných chlapov? 😀 ja som si tiež pôvodne myslela, že je to čudné, ale postupne som zistila, že v okruhu mojich známych je to dosť častý jav, takže už som sa s tým zmierila ako s ďalšou mužskou záležitosťou, ktorú v živote nepochopím... 😀

bay
autor
2. júl 2009

Takych nepochopitelnych muzskych zalezitosti je vela 😉

sisipetka
2. júl 2009

Bay cervena farba lasky 😉
Weji, v tomto mam chlapa na pohladanie. Naprace do umyvacky, zapne, rano vyprace a da na miesto, medzitym pozbiera odpadkove sacky z kosov z jednotlivych miestnosti, splasne mineralkove flase a po ceste do prace vyhodi 😉 Ale neboj, ma aj svoje muchy - vcera mu nesiel laptop, ty tak ho strieskal a vynadal mu, ze som ostala v soku 😅 A on na to, ze co ho ma co po pracovnej dobe nasierat 😖 To mas jedno, kazdy ma nieco, ten moj konflikt s PC 😀

bay
autor
2. júl 2009

No moj zas upratuje tesne pred odchodom z domu ked ja uz nachystana stepujem pri dverach a furt ho upozornujem ze sme mali odist pred 5, 10, ... minutami 😠 😠 Inak sa nicoho nechyti a upratuje len 'moj'bordel a furt chce participaciu 😠 😠 😠

halienka
2. júl 2009

Ahojte bambulky moje, tak zubárku som úspešne prežila 😝 síce trošku bolelo, ale dalo sa vydržať, urobila mi dva kazy, takže ešte mi ostali dva plus jedna vypadnutá plomba, takže ešte budem musieť ísť, ale najbližší volný termín v septembri 😝 😀
Weji, tak prázdne hrnce ani môj neukladá späť do chladničky, v tomto je zase naopak uhnutý, on to hneď do dresu napúšťa vodou aby sa odmočilo, a nezabudne urobiť v chladničke raziu, že čo je už staré a po záruke a samozrejme mi popritom hundrať že prečo som to zase nezjedla, veď som si to ja kúpila atď. Ja to neznášam, keď začne takúto raziu robiť. On je totiž šrotovník a nerobí mu problém zožrať hocikedy hocičo, no ja som kapánek iná 😀 😀 môžem za to že keď som v obchode mám na to chuť, no na druhý deň už nie?! 😝 😀
Bay, tak ja som MM dala na 35-ku takú sadu, volant a pedále k počítaču, plus hru F1, no tešil sa akoby mal 10 rokov 😀 😀 mohol sa tváriť, že je Schumacher 😀
Peti, inak tie hádky s PC má aj MM, to sa radšej pracem aby sa aj mne neušlo 😀
No a ja som tak provokovala včera tú moju bobulku kedy už kopne, že večer o desiatej fakt kopla! 😅 😀 asi 5x do toho istého miesta, bolo to isto ono, aj keď to bolo ešte také slabšie, ale taká šťastná som bola, ani si neviete predstaviť 😀 potom sa mi aj v noci snívalo, že mi povedali, že to bude dievčatko 😀

bay
autor
2. júl 2009

Leni, no poslusna to dcerka 😵
Ja by som tiez mala k zubarke zajst, ale co mi porobi? Dasna opuchnute ze zuby ani vidno nie je... 😝 😀 😀
Tak moj razie v chladnicke nerobi, on si pocka kym to vyhodim alebo kym to odide same 😝

sisipetka
2. júl 2009

Leni, super uz kopka, baba jedna velika 😉
Tie razie, hned som si MM predstavila 😅 Pocuj nemame rovnakeho muza 😀 A tiez si vypocujem, ze preco som to nezjedla, ked som to chcela 😅
Tak ja som sa kvoli tomu PC radsej utiahla do spalne a videli sme sa az dnes rano, ked sa vratil domov, lebo datovu kartu, ktoru od nervov vcera niekam slahol, zabudol pre istotu doma 😀 😀 Aspon ma odviezol do prace 😉
Inac my sme si vcera objednali z usa ten monitor srdiecka. Taky isty ako predavaju blizko nas v petrzalke, ale o 5 tis. lacnejsi. Tento nas bude stat 118 dolarov, co je pohodicka oproti 250 €, co chcu za to u nas 😅 NA tehuliach sa v SR naozaj musi riadne zarabat 😠

halienka
2. júl 2009

Bay 😀 alebo lepšie povedané "vytečie" samé, čo? 😀 keď to už tečie, tak sa to už isto nedá jesť 😀

bay
autor
2. júl 2009

No u nas sa najcastejsie vyskytuje plesnovy syr ale teda bez uslachtilej plesne. Ale zas je lacnejsie kupit taky obyc a tu plesen si dopestovat 😀 😀 Len to teda dost inak chuti 😝 😝 😝
Idem meetingovat 😠 😔

weja
2. júl 2009

môj je tiež strašne citlivý na to, aby sa vždy dôsledne dodržiavala záručná doba a čerstvosť (trebars zeleniny alebo ovocia) a keď nájde niečo po, tak to patrične ofrfle... 😝 bohužiaľ ani moc poriadkumilovný nie je 😖 no každý má svoje muchy... ale zasa zhruba každý druhý týždeň sám od seba iniciatívne povysáva a umyje podlahy... 🙂 síce to má celé hotové za 20 min., ale čo už s ním... 😀 a kvietky mi tiež nosí na každý sviatok, výročie aj Valentína 😵 takže ja sa vlastne voooobec nesťažujem 😀 🙂

Leni, gratulujem ku kopancu... 😵 vidíš, toľko si na to myslela, až si si to ozaj privolala... 😉 ja na takéto "veštecké" sny celkom verím, tak možno to ozaj bude dievčatko... 😵

Peti, tak už viem, čo budeš robiť až do pôrodu... 😀 😉

halienka
2. júl 2009

Peti, aj ja som uvažovala nad tým monitorom, človek by bol asi kľudnejší... No ešte uvidím. Zajtra by som mala volať kvôli výsledkom z amnio, tak možno už budem vedieť aj to pohlavie 😉 len aby bolo všetko v poriadku a ak bude ihneď si pôjdem kúpiť nejakú prvú vec do výbavičky, aspoň tak som si zaumienila 😀 😀
Weji, tak to som rada, že nie som sama kto má doma takého " psychopata" 😀 ale teda do vysávania a umývania podlahy ho musím vždy kopať, to nerobí moc rád. 😝

nada.hope
2. júl 2009

Ahojte ...... 😉

weja
2. júl 2009

Leni, tak zajtra tie dobré výsledky patrične oslávime... 😵 teda vy len tak symbolicky a ja sa obetujem aj za vás tehule a druzgnem možno dáky štamperlík... 😀

nada.hope
2. júl 2009

Tak ako si tu zijete zlaticka moje,...........my sme sa akurat vratili od doktorky a mame 5720g takze za dva tyzdne 170g co je konecne lepsie ako 70g 😝
Bay ty si ako na tom s nakupmi pre Miska, uz mate vsetko?
Leni myslim si, ze to bude chlapcek a o amnio vysledkoch,........vsetko bude ok citim to 😉
Petka a podla mna ty budes mat dievcetko, ale u teba som si nie celkom ista lebo nevidim brusko, takze to len tak cez monitor 😉

nada.hope
2. júl 2009

weji ale ja tie dobre vysledky s tebou oslavit mozem 😀 😀 😀

nada.hope
2. júl 2009

Co ste sa vsetky zlakli?! 😖 😨 😅 😕

halienka
2. júl 2009

Weji, si zlatá, kľudne sa opi aj Naďkou do nemoty, ja to všetko preplatím 😀 😀 😀
Nadi, ďakujem moc, a ako to vlastne rozoznávaš podľa bruška? Nejako že je nízko/vysoko, alebo guľaté/špicaté? 😅 A som rada, že sa s Ninkou držkáte a pekne rastiete 😉

nada.hope
2. júl 2009

Leni, ty si si nezlakla?! super,..neviem kuknem a vidim,................uvidime ci to vyjde 😅

halienka
2. júl 2009

Nadi, tak inak mne je to jedno či to bude chlapček či dievčatko, akurát prúšvich je v tom, že neviem vymyslieť chlapčenské meno, tak ak to bude chlapček, budeš mi musieť s tým pomôcť 😀

danka24
2. júl 2009

ahojte leni supeerrr teraz budes to citit castejsie a hlavne ked si lahnes.. moj mm vcera citil ako mala kopla.. 😵 😵

nada.hope
2. júl 2009

no Leni ja som pre chlapceka mala vymyslene Samko, ale teraz by som dala Nicolas 😉

sisipetka
2. júl 2009

tak som na chvilu spat
ahojte Nadky i Danky 😀
...a ja poviem MM, nech si tiez vypije na Lenkine vysledky - mozem 😅 , ja sa budem spolupatricne pozerat.
A mne je tiez jedno, ci chlapec alebo dievca - dolezite, aby bolo zdrave a tu s nami. A chlapcenske meno ani ja neviem, to musi vymysliet MM. Dievcenske uz mame "Zara", ale nenasli sme nikde, kedy ma chuda meniny...tak este mame zopar mesiacikov na rozlusknutie tejto zahady 😉

halienka
2. júl 2009

To mi určite MM zamietne, on je na také že Peter, Jurko... to zas ja nechcem, bo mi to príde moc otrepané, tak musím nájsť niečo medzi, ani nie moc exotické (čo by pre MM Samko aj Nicolas určite bol 😀 ) ani nie moc otrepané. Napadol ma Romanko, a to je zatiaľ jediné s čím MM súhlasí. Ale ešte nie som presvedčená na stopro. Tak neviem 😝
Dani, díky, joj ja sa veľmi teším a som vďačná za každý kopanček 😀

weja
2. júl 2009

ja som sa nezľakla, bola som na obedeee... 🙂
Nadi, dohodnuté, zajtra večer si virtuálne štrngneme... 😵 čo piješ? prichystám dáku fľašu... 😀
Peti, bratranec MM má tiež Zaru, tak môžem povyzvedať, kedy má meniny... 😀 😉
Leni, Roman je pekné... 😵 teda to meno, volal sa tak môj bývalý šéf, takže ja by som také nemohla dať, vždy by som si totiž spomenula aj naňho a to zase nemusím... 😝 aj zdrobnelina Romi je fajn...