NOVINKA: bazar s kategoriami

bob
1. apr 2007

Ahojte!

Konecne som uviedol dnes do zivota bazar s kategoriami 🙂. Takze uz sa nebudete musiet prehrabavat svetkymi inzeratmi kym najdete to co potrebujete.

Zaroven som uverejnil pravidla bazaru, najdete ich v bazare tradicne v pravom hornom rohu pri vykricniku.

Dolezita vec, ktora sa zmenila je to, ze inzeraty sa uz nemazu same ale mazu ich uzivatelia. Takze ak uz nejaky inzerat nie je aktualny rovno ho zmazte.

Inzeraty starsie ako 28 dni sa sice nezobrazia v zozname inzeratov, ale zmazane autmaticky nebudu, takze v 'Moje inzeraty' ich najdete.

Naraz moze mat kazdy uzivatel max. 6 inzeratov. To zatial zostalo rovnake.

Co sa tyka starych inzeratov, nie su zaradene do ziadnych kategorii. Avsak za 28 dni sa to postupne precisti a bude vidiet iba nove inzeraty, ktore su kategorizovane.

Ak mate akekolvek otazky k novemu bazaru:
1) pozrite pravidla bazaru
2) napiste sem 😉

bob.

sue
1. apr 2007

Chcela by som sa spýtať, ako je to so vzťahom bazár vs firmy... dosť často sa tam objavujú inzeráty firiem a pripadá mi to nefér voči maminkám 😔
(nemám na mysli kočky čo objednávajú cez ebay napr. alebo majú možnosť niečo kúpiť niekde mimo SK... tie na tom isto nezarábajú ťažké prachy... (dúfam...))

sue
1. apr 2007

Napríklad Ppluxbazar .... 😕
(ak niekomu krivdím tak sorry)

katrin
10. apr 2007

Bob, super vec.. ešte vás chcem poprosiť, či by bolo možné vidieť aj v bazáre pri fotke pas, tak ako vo fóre. Myslím, koľko má dotyčný/á príspevkov a od kedy je prihlásený/á. Už som to spomínala v téme Bazár. Ďakujem 😉

katrin
10. apr 2007

téma Nový bazár, sorry

lenkamt
20. jan 2008

chcem sa spýtať, či by nemohla byť vytvorená kategória "pre dvojičky" ?
aby maminy dvojičiek mali pohromade oblečko, kočíky aj iné pre svoje ratolesti 😉
ďakujem

zuz11
20. jan 2008

lenkamt, neviem ci sa na tom pracuje ale uz sme sa o tom s Bobom bavili 😉

lenkamt
20. jan 2008

dík 😉

nieže by sme nemali čas, ale bude to oveľa jednoduchšie. aj kupovať aj predávať 🙂

ellen
24. jan 2008

cafte, ja sa chcem spytat, ci by si v bazare nedalo vybrat "mesto",ked by som chcela kupovat osobne od ludi z "mojej" lokality, takto musim preklikavat bud kazdu stranku alebo kazdu sekciu a mozno by mi stacilo len zadat mesto a vyhodilo by mi vsetky inzeraty...(niekedy totiz hladam, co mi do oci padne, nie nieco konkretne). dakujem

emjee
24. jan 2008

ellen myslim, ze by to slo, ale kedy to bude neviem 😉

ellen
24. jan 2008

to neva, hlavne, ze to raz bude 😵