Novoročné predstavzatia. Aké si dávate na tento rok?

etuska
26. dec 2007

Aké novoročné predsavzatie si dáte tento rok? 🙂

etuska
autor
26. dec 2007

My sme s dcérkou momentálne choré,takže moje novoročné predsavzatie je: Starať sa viac o zdravie.Je to možno dosť všeobecné,no budem sa ozaj snažiť viac oddychovat, relaxovat

dannynka
26. dec 2007

no ja zhodit nejake tie kilečka a taktiez byt pracovitejsia bo furt len na nete vysedavat teda na konvi 😀 😀 😀 😝

evitkamalicka
26. dec 2007

no ja by som si mala dat predsavzatie prestat sa rozculovat, lebo v poslednom case som strasny nervak a vobec mi to neprospieva 😲

franziska
26. dec 2007

spravit skusky, schudnut 20kg, prestahovat sa do noveho domceka, zacat fajcit 😀 😀 😀

julia225
26. dec 2007

nieje tu uz nahodou takato tema? 😕

zoya1
26. dec 2007

moje predsavzatia sa každý rok opakujú 😀 - čím to asi je? Schudnúť, prestať fajčiť, prestať vrieskať na deti ..... A tohto roku aj niečo nové - dokončiť konečne diplomovku.

yasminelle
27. dec 2007

1. urobit bakalarske skusky
2. zacat zit s priatelom
Nic ine mi k stastiu nechyba

mory
27. dec 2007

ja som si uz niekolko rokov nedala predsavzatie a tak toho roku si dam 😀
*schudnut aspon 10 kil*
*viac sa venovat manzelovi 😅 *
*a tiez menej sa rozculovat pri detoch, sak su to len deti 🙂 *

antonia1
27. dec 2007

uz davno som si ich prestala davat...lebo prave tie novorocne,prestanu fungovat uz na troch kraloch 😀 😝 ...
ale mozno ked to napisem tak to bude fungovat 😀 :takze trosku cvicit,lebo som schudla 8 kil a zostala som ako zele...ked do mna niekto buchne este 5 minut sa trasiem 😖
a viac sa usmievat 🙂 zivot je predsa krasny 🙂

tilly
27. dec 2007

- tento rok už fakt dokončiť tú nechutnú školu
- schudnúť min. 10 kg
- počať ďalšie dieťatko (to vylučuje to druhé predsavzatie 😀 takže to neberiem až tak vážne 😀

briluxina
27. dec 2007

Tiež si dám dve predsavzatia, dúfam, že sa mi podarí ich dodržať. Prestať sa prežierať sladkosťami a byť viac v pohode teda nerozčuľovať sa zbytočne pri mojom malom pokladíkovi Edkovi. 🙂

maxii
27. dec 2007

prestat fajcit🙂))

kluara
27. dec 2007

ja mám podobne ako tilly 2 predsavzatia:
schudnúť a počať ďalšie dieťatko 😝

sue
27. dec 2007

1.menej nervačiť
2.skončiť školu... konečne... 😝

bershka
27. dec 2007

prestať fajčiť a schudnúť na 55kg 😅

mirka414
27. dec 2007

sledujete ake chceme byt krasne 😉 co prispevok to chudnutie..ach jaj tiez schudnut vyhybat sa mcdonaldu 😠
najst si pracu a pomoct milackovi tahat financne domacnost...
kazdy den vycarit usmev na tvaricke mojej milovanej dcerky 😵

bibinka
27. dec 2007

1. viac sa usmievať
2. nenerváčiť pri deťoch
3. nenerváčiť pred skúškami 😠
4. schudnúť na 55kg
5. začať cvičiť - konečne

expertka8
27. dec 2007

...jeeeeeeeeeeee...baby....vy mate same sympaticke "snivania" 😅 😀
...cislo 55...was ist das??? 😀 ...prestat sa nervacit???...ved sa musim na niecom vyventilovat??? 😀 ...nenervacit sa pri detox???...a nie je to lepsie ..ako apatia??? 😀 ...prestat fajcit??? 😅 ...ako si potom vyxutnam kavu??? 😀 ...este ze tu skolu mam za sebou 😀

mirka414
27. dec 2007

expertka ty si jednoducho expert 😀 😀 mam rada tvoje prispevky 😵

expertka8
27. dec 2007

..mirka....smajla s posielajucou pusinkou tu nemaju... 😵 🙂 ...bol by Tvoj....🙂))
..este este ze tak...mozno ze by som tu bola obvinena z "inej orientacie".... 😀

janino
27. dec 2007

majúúú 🤐

ex 😉

expertka8
27. dec 2007

...este mam jedno predsavzatie...."Nikdy si nedavat novorocne predsavzatie" 😉 😀

expertka8
27. dec 2007

..janino...myslela som..ze tento dotycny pan " 🤐 " diskretne naznacuje..ze mam "drzat" pusku 😅 ???

nenka83
27. dec 2007

1. skoncit skolu konecne
2. nebyt uz taka drza, ako vsetci vravia.

expertka8
27. dec 2007

..nenka...nie si drza....si "len" priama 😀 ...a to nikdy nie je na skodu..lebo ludia si radi...casto..mylia dobrotu s blbostou 😠 😀

janino
27. dec 2007

ex...to je pusinka...a možno som si ho ja zle vysvetlila 😀 😀 ....ja tak pozitívne naladená 😅

mirka414
27. dec 2007

expertka staci lebo sa chechcem pri ps a moj mi ukazuje ze mi sibe 😒
ja som si myslela ze tomu smeiliku zasili pusu...vyzera cudne,smejiky by tu mohli zmenit 😵 .

nenka83
27. dec 2007

no uz som vela krat dostala vyhubovane, ono obcas sa clovek neudrzi a ja si o sebe myslim ze sa dost udrzim.... 😎 lebo niekedy mam 100 chuti niekomu ako vravis "dobremu" nalozit. 😀 ale kedze su ie vianoce.
a este som zabudla na jedno predsavzatie: ist s manzelom aspon raz za cas do chramu bozieho 😖

mirka414
27. dec 2007

nenka83 aj to bolo krasne napisane...myslim to posledne.

expertka8
27. dec 2007

...nenka...P.S. ..ak budes zakladat temu "My xolerici"...rada sa pripojim 😀 😀 😀 ...
...janino...na com ficis???...ked si pozitivna??? 😀 ...ale ani si nespominam...kedy si ty bola bez luds. smajla 😵
..mirka... 😀