Novoročné predstavzatia. Aké si dávate na tento rok?

etuska
26. dec 2007

Aké novoročné predsavzatie si dáte tento rok? 🙂

mirka414
27. dec 2007

ideme pisat protest chceme nove tvaricky 🙂 😉 ☹ 😒 😠 😎 😖 😲 😢 😀 😝 😔 😅 😕 🙄 😨 🤐 😵

nenka83
27. dec 2007

joj a keby ste vedeli ako tazko sa mi do toho chramu bozieho ide, len v slabej chvilke vzdy prislubim.no ako svokra vravi- " chod, urcite sa ti zapaci" 😀

janino
27. dec 2007

každý večer sa v posteli pomodlím k PB všetko mu porozprávam a je mi lepšie...a som našťastie obklopená ľuďmi, ktorých môžem ľúbiť...to mi stačí...( a peniaze) 😀 😀 😀 😀

janino
27. dec 2007

to s peniazmi bol fór - niekedy aj málo stačí.... 😉

ale som neprispela svojim novoročným predsavzatím:

"chcela by som sa stať mamou" 🙂 🙂

mirka414
27. dec 2007

aj mne staci ku stastiu kredika a 13plat na nej 😀 ...

madeleine
27. dec 2007

1. viac dbat na signaly tela ako vycerpanie, choroba, unava...
2. viac kultury, minimalne raz mesacne niekam zajst, opera, divadlo, filharmonia
3. byt este krajsia (cvicit), uspesnejsia (pracovat na sebe) a spokojnejsia (dosiahnut uspech)
4. baby 😅

zuzana_t
27. dec 2007

madeleine - naozaj sa idete zacat snazit o baby? 😵

zuzana_t
27. dec 2007

sorry, ze som vam tu takto narusila novorocne predsavzatia, ale dobre teda - mam len jedno.

BABYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

maso
28. dec 2007

Aj ja chcem babatko a pre mna za mna mozem mat aj viac kil a oskarediet .... hoci teraz napriklad chcem zhodit nejake kilecka a potom vo februari huraaaaa na snazilkovanie 🙂

chrobaak
28. dec 2007

no ja idem snad uz konecne zacat cvicit... ale to asi nie je novorocne predsavzatie. to som si povedala uz v novembri 😅 🤐

susik77
28. dec 2007

1.dat sa dohromady po porode -postava, zuby 😎
2.naucit sa poriadne soferovat

bihan
28. dec 2007

1. ako Susik, dať sa dokopy po pôrode
2. nepočať druhé baby 😅
3. konečne sa zase pustiť do taliančiny
4. menej sedieť pri obrazovke (telky a počítača)

susik77
28. dec 2007

bihan: 🙂 tiez sme si s manzelom povedali, ze 2.baby asi az po 5-6 rokoch-mala nam dava zabrat-asi bude hyperaktivna 😎

etuska
autor
28. dec 2007

Susik,aj my sme si povedali,ze druhe baby neskor.Mala ma 3,5 a zatial sa nam to dari dodrziavat 🙂 a 2.plánujeme až ked pojde Mimi do školy+ 3-tie 🙂 -ak mi z toho nešibne 🙂
No minule som pozerala na STV/Familia/ pribeh o rodinke, kde maju 4 deticky-mamina aj ocino maju 30 a ona ma dokonca 2 vysoke skoly-klobuk dolu 😅

Ale som odbocila od témy- estže podobne ako Ty, naucit sa poriadne soferovat 🙂

susik77
28. dec 2007

etuska: ja som zo 4 deti a hovorila som predtym ako sa mala narodila, ze chcem 4, ale teraz to vidim na 2, mozno na stare kolena 3-tie, ak sa podari 😀

verulka
28. dec 2007

cafte, tak aj mam niekolko predsavzati 😀 :
1. vybrat meno pre nase babo 😅
2. v pohodke ho porodit a vydrzat kojit aspon do konca roka 2008
3. statnice 😀
4. dostat sa po porode aspon do jednych starych gati 😀
a nezacat fajcit 😉 , exp, kava sa da pit aj bez nikotin. vyrobkov 😉
+ jedno predsavzatie( podobne ako bihan, len cislo je ine)- nepocat 5.te baby 😎

svetluska.p
28. dec 2007

Takze moje su nasledovne:
1.schudnut
2.nosit gatky rovnakej farby ako podprdu
3.trenovat trpezlivost

chrobaak
28. dec 2007

😀 to su krasne predsavzatia, svetluska......

svetluska.p
28. dec 2007

chrobaak dakujem 😀

danulka2
28. dec 2007

no ja schudnut nechcem / mojich 52kg mi staci/ 😉 , len si chcem trochu vyformovat postavu cvicenim, trochu spevniet. A chcela by som sa naucit anglicky

sharlotta
28. dec 2007

1. viac sa hybat (schudnut 3kg)
2. popracovat a oprasit moju francuzstinu, pripadne nemcinu
3. najst si novu pracu

digysa
28. dec 2007

V prvom rade som chcela vediet, co presne vystihuje slovo PREDSAVZATIE. V slovniku je zadefinovane ako: rozhodnutie, úmysel, vôľa, plán

Tym padom som zistila, ze zdrave dietatko, alebo uspesny porod nemozem zaradit do predsavzata, lebo je to len a len na bohu, ci mi ho dopraje….. 😵

Takze toto su moje novorocne presavzatia:

1.Rozhodla som sa mat menej hadok s mojou rodinou- zaradujem tam vsetkych
2. Mam v umysle zmenit pracu po materskej
3. Pevnou volou by som chcela docielit, ze vydrzim kojit moju dcerku aspon 6-7 mesiacov
4. Nas velky plan je- kupit novy dom do konca roka

😀

zuz11
31. dec 2007

moni1412 • 20tt • 14. dec 2007 o 20:30
Ahojte,... ked si date novorocne predsavzatie, dokazete ho aj dodrzat? Ake si davate najcastejsie? Ja to nikdy nevydrzim dlhsie ako par tyzdnov...

ikke • 14. dec 2007 o 20:32
ziadne 😅 a ano, podari sa mi to dodrzat...aj tento rok 😀
ale drzim palce vsetkym, co si nejake davaju 😉

julia225 • 1d • 14. dec 2007 o 20:33
Naposledy som si dala predsavzatie, byt 100pro mama a dobry clovek... dodrziavam ako naj viem.
v roku 2005/06 som chcela otehotniet, co sa do 26dni podarilo, nefajcit a nepit alkohol. dodrzane az na pivko raz za uhorsky rok... krstny vyraba fajneeeeeeeeeee 😖 😉
tento rok chcem zdravsie zit, cvicit, papat a ist na sv.spoved a v nedelu chodit do kostola aj s malou Desinkou 😉 a nebyt stresshead 🙂

julova • 1d • 14. dec 2007 o 20:35
no mne sa tohto-novorocne nepodari 😠 ...s mojim povodnym terminom porodu 1.1.2008 som chcela zamavat do kamery aj s nasou Terezkou 🙂...nuz ale ja mienim a pan Dr. zmenil 😉...takze budeme mat Vianocnu princeznu a vooobec mi to nedodrzanie nevadi 😉

moni1412 • 20tt • 14. dec 2007 o 20:40
julova: Wow, tebe sa uz blizi termin, nech to dobre dopadne 🙂
julia: Tvoje predsavzatie sa mi paci. Ja som si ho dala po svadbe ( o tom kostole ) a tiez som to dodrzala. Asi nie je dolezite, kedy si ich davame, hlavne, ze aspon niektore dodrzime, nie?

julia225 • 1d • 14. dec 2007 o 21:10
tak dufam, ze zacnem uz pred vianocmi.... u nas je to tazke, lebo niesom vydata a naposledy som nedostala rozhresko, tak ma to dost odradilo... aj ked vacsinu vztahu som sama, ale pokusim sa vydrzat aspon,kym som mimo snubenca 😒 a potom do kostola chcem chodit aj tak kvoli duchovnu, volako ho zanedbavam a kvoli malinkej, rada sa modli, vie o Jeziskovi atd... tak uvidime... no mozno sa nezdam, vela ludi odsudi, aj ked nepozna... ako sa hovori, pes co brese nehryzie... 😉

moni1412 • 20tt • 14. dec 2007 o 21:21
Je pekne, ze chces dcerku viest duchovnou cestou 🙂
Nedostala si rozhresenie? Si katolicka? To som este ani nepocula, z okolia, ze by niekto nedostal rozhresenie.
S tymi ludmi mas pravdu. Len nechapem, preco najviac odsudzuju taki, ktori su v kostole ako doma a tvaria sa ako najväcsi veriaci. Zda sa mi to dost pokrytecke.

julia225 • 1d • 14. dec 2007 o 22:05
no uz sa radcej nevyjadrujem, som katolicka a vraj zit v nemanzelskom zvazku je hriech, o com viem,ale tak mam jedneho partnera roky a mam s nim dcerku a nezhanam, ale ludia radcej nadrzaju kobylkam harajucim 😀 ktore beru HA aby nik nic netusil... 😒

certica • 1d, 26tt • 15. dec 2007 o 07:33
nedavam, rokmi a vekom som uz dostatocne vytriezvela... 😀 (aspon v tomto 😀 )

neroriso • 7tt • 15. dec 2007 o 10:12
ja si uz radsej novorocne predsavzatia nedavam...stale po mesiaci dvoch stroskotaju aj tak...chyba mi dost vela pevnej vole 😔

moni1412 • 20tt • 15. dec 2007 o 11:02
julia: Mas pravdu. Ale potom ked sa robia ti ludia takymi veriacimi, nemali by robit to, co robia. Poznam ludi, ktori sa robia najveriacejsimi a pritom stale ohovaraju, inriguju....Ti by sa mali nad sebou zamysliet a nie ti, ktori chcu chodit do kostola. Nedaj sa nimi odradit. Nemam rada takychto ludi 😔

moni1412 • 20tt • 28. dec 2007 o 15:07
julia: ahoj, len sa chcem spytat, ako ste prezili Vianoce? Ci sa vam podarilo ist aj do toho kostolika... my sme s manzelom chori od 23., tak sme ani neboli. Dufam, ze aspon na Novy rok sa nam podari.

julia225 • 1d • Včera o 12:17
kotenko len si vsimni, ze toto tu bolo skor 😝 😉

weroni • 18tt • Včera o 12:22
moje novorocne predsavzatie vzniklo prave teraz: uz nikdy nebudem mat v PC bordel!!! prave si totiz triedim data a uz mi z toho sibe 🤐

dupinka • Včera o 12:27
nedavam si novorocne predsavzatia, pretoze je to take hlupe, preco prave na novy rok? ja si ich davam v priebehu roka, ked citim, ze sa musim v niecom nastartovat...

Tak som si predsavzala zdravsie sa stravovat... Pomalicky naplnam svoje predsavzatie krok po kroku, nemam velke plany, ale ak sa to podari, potom pojdu dalsie kroky: viac pohybu, a s tym spojene schudnutie par kileciek... 🙂

moni1412 • 20tt • Včera o 13:05
dupinka: Je to mozno ako vravis, ale niektori ludia to vidia takto: ( je to pre mnohych lahsie, ked si povedia, ze ODTERAZ. Ten Novy rok je tak trosku magicky a je lahsie mat presne urceny zaciatok.):
Pre niektorých skutočne znamená nový rok niečo ako nový začiatok. Akúsi nádej v čase a priestore uviesť veľa vecí do pohybu. Síce je to deň ako všetky ostatné, ale predsa úplne odlišný. Nový rok má totižto svoje čaro! Väčšina z nás jeho príchod oslavuje s úsmevom na tvári a v očakávaní, čo prinesie. Máme viac entuziazmu, sme plní elánu a odhodlanejší zmeniť náš život pozitívnym smerom. Je pravda, že plánovať môžeme kedykoľvek počas celého roka, ale stanoviť si ciele v perióde od prvého januára k tridsiatemuprvému decembru je vhodnou výzvou, ako ohraničiť svoje plány!

V novoročných predsavzatiach vraj treba radšej spomalit. Ľahko sa môže stať, že počiatočné odhodlanie vystrieda apatia prameniaca z neúspechu.
Tak vela stastia 🙂

maca793 • 3d • Včera o 22:44
tak ja si novoročné predsavzatia vôbec nedávam, lebo ich ani nedodržím. aj keby som si nejaké dala, tak by som vydržala len pár dní. každý si dáva- schudnem, mne to netreba, som totiž pod IBM, prestať fajčiť- to veľmi nemusím, budem zdravo stravovať sa - stravujem sa zdravo, tak načo si to potom dávať? ja si prajem len to, aby som sa mala konečne lepšie a aby som konečne dokonca dotiahla vec s určením otcovstva. 😉

moni1412 • 20tt • Dnes o 10:36
maca: tak to ti prajeme aj my 🙂

elise • 1d, snž • Dnes o 10:37
novoročné predsavzatie mám jedniné aby som dokázala spolu manželom správne a s láskou vychovávať nášho syna, dúfam že sa nám to podarí 😉

bznka • 2d • Dnes o 15:46
a to je co ? ze predsavzatie 😀 😀 😀 uz som s takmyi prestala kedze nikdy som ich nedodrzala 😉 ....

nanyka • Dnes o 16:07
predsavzatia si nedávam, ale len nejaké ciele ktoré by som chcela v priebehu roka dosiahnuť, splniť..neviažu sa k dátumu 1.1. ale k celému roku.

moje sú napr.: dostavať dom, začať sa konečne učiť španielčinu a chodiť pravidelne plávať.. a potom ešte kopec malých cieľov, ktoré si nechám pre seba 😉 😀

klaudia90210 • snž • Dnes o 17:23
ja zacinam od 01.01.2008 90dnovku 😀 😀 tak ako kazdy rok 😵
no a s fajcenim som uz prestala v lete takze to mam o to lahsie 🤐

zebricka
31. dec 2007

Nedavam si ziadne...naozaj.... 😀

lindda
31. dec 2007

schudnut jedine 😀 😀 😀

cipca07
31. dec 2007

ako tu tak citam tak vela zvas chce schudnut a ja som asi vynimka ja chcem pribrat 5 kg a neviem ako nato stale jem a nic name nechce ostat ☹ ☹

lenadka
31. dec 2007

ja len jedno:
prestahovat sa konecne do vlastneho domcekáááááááááááá 😵

etuska
autor
24. aug 2008

Baby,skusme sa obhliahnut par mesiacov dozadu... 🙂 Vysli vam vase predsavzatia??? 😉

etuska
autor
14. dec 2008

a co tie na dalsi rok 2009???? 😕 😅

majacska
14. dec 2008

ahojte. ja si nic ine neprajem len zdravie pre celu moju rodinu, a samozrejme pre seba. Mozno preto, lebo som uz co to prezila vo svojom zivote!