Novoročné predstavzatia. Aké si dávate na tento rok?

etuska
26. dec 2007

Aké novoročné predsavzatie si dáte tento rok? 🙂

etuska
autor
14. dec 2008

majacska 😔 -svata pravda.Zdravie celej rodinky a najblizsich je uzasny dar 😔

mirka414
14. dec 2008

presiel rok a dalsie predsavzatia tipu schudnut si uz nedavam,lebo sa mi to nedari,tak sa aspon pokusam nepribrat 😒 pracu som si nasla,je krasna a som spokojna a mam aj stale nadhernu spokojnu rodinku,takze len pomalicky,ale isto plavat plavat stale plavat...

sue
14. dec 2008

...o zdravie sa veľmi postarať nemôžem - okrem zdravého stravovania, pohybu, nefajčenia a podobne a to dodržiavam... ale inak je mojím najväčším novoročným predsavzatím snažiť sa stať optimistom 😝 😀 a brať život tak ako je, netrápiť sa niečím čo nemôžem ovplyvniť 😔

etuska
autor
14. dec 2008

sue-to je fajn predsavzatie-asi sa inspirujem 😉
Mne sa podarilo zacat opat soferovat,tak sa z toho tesim,ale este mam v tom resty 🙂
Co sa tyka zdravej zivotospravy 😕 tak sa hadam tiez polepsim.

etuska
autor
14. dec 2008

a este sa nam podarilo aj prestahovat do zahranicia,co bol teda velky krok.
Tiez si prajem aby nam fungovala pri dcerke "terapia pevnym objatim" a zvladli vsetko OK ako rodinka 😔

majacska
14. dec 2008

etuska a este ma nieco napadlo, aby raz nasa rodina bola pokope, lebo jedneho syna mam v Anglicku, a prve Vianoce budeme oddelene, ale na Silvestra ideme s MM za nim do Londýna! tak sa na to strasne tesim. 🙂

mirka414
14. dec 2008

majacska aky krasny vnucik aj ja chcem 😀 😀 ale to sa este nacakam...

etuska
autor
14. dec 2008

Majacska-vidis,aj my sme v UK a prve Vianoce budeme travit bez mojich rodicov a im je smutno najma za vnuckou 😔

bambusko
15. dec 2008

namiesto predavzatia som sa zaregistrovala na dobryanjel.sk a mesacne budem posielat sice nie velku sumu, ale urcite niekomu pomoze. som rada, ze mame zdrave deti a dokazeme sa o nich postarat, no nie vsetci maju take stastie. ako napr. tento chlapcek

http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/916/jed...

mimakro
15. dec 2008

Schudnúť 😀

livi
16. dec 2008

šetriť, šetriť a šetriť 😉

slaviq81
16. dec 2008

vydat sa uz konecne 😀 😀 😀

mercy
16. dec 2008

Porodiť zdravé dieťa č.2, nezblázniť sa🙂

petka_s
16. dec 2008

po porode schudnut,zacat stavat dom,alebo prerabat byt 😉
vyzerat super(pocas tehotenstva sa mi nechcelo 😀 )

petka_s
16. dec 2008

slaviq-to by som aj ja chcela!!!🙂
ale ked tam bude ina palba-bud ten dom,alebo byt... 😅

kocurik16
16. dec 2008

každý rok iba jedno schudnúť 😀

sassi
16. dec 2008

aj ja klasika ... schudenem!

verulka
16. dec 2008

jaaj, tak mne sa podarila vacsina minulorocnych predsavzati 😀 ja amm teraz uz len jedno...nepocat dalsie babo 😅 ..

abetka
16. dec 2008

nebudem taka nervozna a budem menej nadavat 😲

livi
16. dec 2008

no a porodiť svoje 1. dieťa 🙂

zuzka1.
16. dec 2008

Predsavzatie????
1. schudnut aspon 5kg
2. cvicit
3. zakaz mc donalds
4. nenechat sa vytocit

susik77
16. dec 2008

mne sa podarilo schudnut tento rok, tak buduci nepribrat 😎 a naucit sa parkovat 😀 😎

mamartinka
16. dec 2008

kazdy rok to iste.aby sme uz boli 3.babulko kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.

claudinka
22. dec 2008

schudnut si asi ani nedavam, lebo to sa mi aj tak nepodari, ked to chcem, iba ak to nechcem 😀
ale asi si davam zavazok spravit skusky, aspon sa o to posnazit a venovat sa drobcovi, ako sa najviac da.. ako i si upratat vsetky skrine a policky v byte 😀 😀

kotenko
22. dec 2008

1. vydat sa konecne (kedze svadbu stale odkladame a zalohovane veci prezajednavame a podobne)
2. udrzat si povodnu vahu - 46kg
3. menej nadavat
4. viac sa venovat sebe samej, najst si zamestnanie (pripadne zalozit zivnost)
5. chodi casto do prirody, na vylety, na prechadzky a podobne
6. zdokonalit sa vo svojich konickoch

gucz
22. dec 2008

schudnúť a ak sa mi to podarí tak si to aj udržať, nedať sa vytočiť, nenadávať, byť príjemnejšia k svojim blízkym, urobiť malinkej detskú izbičku, vypadnúť dakam na dovolenku v lete (teda našetriť na ňu)

etuska
autor
22. dec 2008

...a nezavislacit tolko na MK 😀

slaviq81
22. dec 2008

Etuska 😀 😀 😀

etuska
autor
22. dec 2008

...ale to plati az od 1.1.2009 😀 😀 😀

marse
23. dec 2008

1. venovat sa svojej vahe, zdravsie sa stravovat a udrzat 55kg
2. venovat sa obcas sama sebe, kadernicka, kozmeticka ( snad to neotane pri sluboch )
3. zminimalizovat aj to obcasne nadavanie