Nový bazár

bob
24. nov 2006

Ahojte!
Dnes som dorobil novy bazar. Je v podstate presne taky isty ako bazar na mojasvadba.sk alebo beremese.cz, takze vacsina z vas ho uz bude poznat.

Platia rovnake pravidla:
- kazdy uzivatel moze mat max. 3 inzeraty
- kazdy inzerat sa automaticky maze po 28dnoch

Ak by nahodou nieco nefungovalo, dajte vediet.

bob

ladida.l
24. sep 2010

@traktor funguje to, díky 🙂

traktor
24. sep 2010

@ladida.l niet za co 😉

weiya
4. okt 2010

Chce sa spytat ci sa da zadat hodnotenie kupujucej aj ked nema ziadny inzerat?da sa to? diky 🙂

weiya
4. okt 2010

uz som na to prisla 🙂

martinka17
6. okt 2010

Ahojte adminky, ja som len chcela poďakovať za nový bazárik. Možno sa zdá "prísny", ale mne sa páči, že tu nie su tie komerčné inzeráty typu najlacnejšie plienky, všetko musí mať na fotke reálny stav...paráda. Síce som aj ja o pár inzerátikov prišla, niektoré mi bolo ľúto, ale aj tak ĎAKUJEM 😀

janocka
7. okt 2010

@martinka17 sme rady, ze sa ti novinky v bazari pacia 🙂 Bazar na tejto stranke ma byt iny ako desiatky inych bazarov, preto su aj pravidla take prisne 😉

martinka17
7. okt 2010

@janocka áno prísne, a je super 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kamilecka
7. okt 2010

Ja mam len jednu pripomienku ...je to dost otravne ...ak uzivatelka nema ziadny inzerat ani v podstate nic v profile...ako jej napisat hodnotenie .....malo by to byt niejako prehladnejsie !!!

dany85
7. okt 2010

kamilecka - mala som rovnaký problém ale už viem - treba kliknúť na bazár a tam vyhľadať užívateľku podla nicku a v jej profile už miesto na pridanie hodnotenia nájdeš 😉

kamilecka
7. okt 2010

Je to velmi zdlhave a neprakticke !!! kedze mi pridali 3 uzivatelky hodnotenie, tak musim stale ist na moje hodnotenia aby som vedela nick a potom spat na bazar a hladat podla nicku ....no otrasne

markie
7. okt 2010

@kamilecka @dany85 Pridali sme linku v hodnoteniach na hodnotiaceho. Po kliknuti sa dostanete na jeho obchodik.

kamilecka
7. okt 2010

@markie paradaaaa presne nieco take som chcela ...len klines a je to 🙂 dakujeme 😀 😀 😀

28jaja28
7. okt 2010

presne neda sa vyhladat uživatelka ak nema ona žiadny inzerat čo ma prekvapilo,a ešte jedna vec prečo sa neda vyhladavat podla okresu aspon,niektore veci sa nedaju posielat,alebo si chcem najst vo svojom okoli,lebo napr. kočik by som nekupila pokial ho nevidim na vlastne oči(už som sa poučila),neni možnosť nejak to zariadit?? 😉

janocka
8. okt 2010

@28jaja28 vyhladat uzivatelka aj ked nema ziadne inzeraty sa da 😉 Bazar ->hladaj predajcu -> napis jeho nick
skusala som to teraz na sebe a vyhladalo to bez problemov: https://www.modrykonik.sk/bazar/predajcovia/hla...

traktor
8. okt 2010

@janocka aj mne to ide , super...velmi sa tesim... 😉

28jaja28
8. okt 2010

@janocka -ked dam bazar tak kde si našla to,,,hladaj predajcu ja to tam nevidim,,len na tom linku ktory si pridala to je ale v bazare to nemožem najst.

janocka
8. okt 2010

@28jaja28 je to v pravej casti.... hned vedla toho ako mas pocet stran inzeratov v bazari a pod tym ako je "pridaj novy inzerat".... v prilohe obrazok, no neviem ci to bude dobre vidiet 😅

28jaja28
8. okt 2010

@janocka -ahaaaa to som nejak prehliadla 😉 dakujem

kacenqa
21. okt 2010

mam otazku. chcela by som dat inzerat, ze predam prebalovaci pult. zial, ten prebalovak mam na chate mimo BA a nemam jeho realnu fotku, no a nechce sa mi ist na chatu len kvoli tomu, aby som ho odfotila. chcela by som poprosit o vynimku na pouzitie fotky stiahnutej z netu. ten prebalovak je inak v 100% stave, parkrat pouzity, jedine, co sa mu da vytknut je, ze zapada prachom 😉 na chatu chodime len obcas, a najblizsie tam pojdeme az na buduci rok na jar. fakt sa mi tam nechce trepat len kvoli fotke, az by sa nasiel zaujemca, samozrejme potom by som prenho na tu chatu zbehla....

dakujem za pochopenie

kacenqa
21. okt 2010

a este jedna vec - nedalo by sa vramci bazaru ked zadavam znacku presunut riadok 'Ina znacka' na vrch stlpca, nech to cele nemusim scrolovat, ked vopred viem, ze tam taka znacka nie je?

janocka
22. okt 2010

@kacenqa vynimky nerobime, takze nemozes dat fotku stiahnutu z internetu
a co sa tyka znacky, tak keby bolo na vrchu "Ina znacka", tak by sa tie pouzivanejsie znacky poposuvali 😅 je v bazari dost znaciek, tak preto je to "ine" naspodu

kacenqa
22. okt 2010

to znamena, ze sem ten inzerat nemozem zadat, vzhladom na to, ze musim pridat ASPON jednu fotku....nuz, dost diskriminujuce... 😖

danu
22. okt 2010

@kacenqa nie je to diskriminujuce, myslim, ze kazdy kto chce nejaku vec kupit, chce vidiet ako v skutocnoti dana vec vyzera.

kacenqa
22. okt 2010

@danu jasne ale stale je tu moznost v pripade seriozneho zaujmu tu vec nafotit. napr. tu uz mesiac mam inzerat na kocik a stale ho nikto nechce. to iste sa mi moze stat aj s tym prebalovakom. a to sa mam kvoli tomu extra trepat mimo BA? a mozno najblizsie 3 mesiace to nepredam....

proste si myslim, ze foto by mala byt moznost, nie povinnost. aj tak 99% inzerujucich tu foto da. ja by som ju dala tiez, keby som ju mala, zial nejde to. rada by som ten prebalovak predala, idu vianoce, kazde euro navyse sa zide. ale prejazdit 50km kvoli jednej fotke je ozaj financne nevyhodne a to nevravim o tom, kam dam dve deti zatial...

labutka
23. okt 2010

Dobre rano, preco ked zadam cenu 5,1 eur v inzerate sa mi zobrazi 5,09 eur? Nejde mi o ten 1 cent, len ma to zaujima. Dakujem

danu
23. okt 2010

@kacenqa mame zaujem, aby uzivatelia videli co sa predava, preto je foto povinna.

emjee
23. okt 2010

@labutka 😀 😀 😀 som ti to skusala zmenit a nejde to ani mne 😀 5,11 zoberie, ale 5,10 zmeni na 5,09 - to je nejaky skriatok 😀

martinka17
11. nov 2010

prosím, poradími niekto, ako pridám hodnotenie maminke, ktorá nemá inzerátik? Jednoducho sa na jej nick v bazáriku neviem dostať.

emjee
11. nov 2010

@martinka17 Bazar -> hladaj predajcu -> napis nick -> daj hladat -> klik na Bez hodnoteni alebo x hodnoteni -> Pridaj hodnotenie

martinka17
11. nov 2010

@emjee díííík, to som skúsila, ale mi ju ani tak nenašlo...ale nakoniec mi pridala hodnotenie, tak som išla na vec cez moje hodnotenie🙂