Nový bazár

bob
24. nov 2006

Ahojte!
Dnes som dorobil novy bazar. Je v podstate presne taky isty ako bazar na mojasvadba.sk alebo beremese.cz, takze vacsina z vas ho uz bude poznat.

Platia rovnake pravidla:
- kazdy uzivatel moze mat max. 3 inzeraty
- kazdy inzerat sa automaticky maze po 28dnoch

Ak by nahodou nieco nefungovalo, dajte vediet.

bob

babulka123
11. okt 2009

ahojte. novy bazar je super,ale mam jeden navrh...

nieje mozne pridat nejaky link kde by sa dalo vyhladavat na zaklade nicku predavajucej.. lebo ak napr. poslem otazku predavajucej a cakam na odpoved velmi tazko sa mi ten konhkretny inzerat znova hlada.. nehovoriac o tom ze obcas nakupujem od tej istej osoby a je to jednoduchsie ak si ju mozem vyhladat podla nicku a zobrazia sa mi jej vsetky ponuky.. dakujem velmi pekne..

babulka123
12. okt 2009

janocka ale kam mam zadat ten nick.. lebo mi to nejde podla toho vyhladat..

ikke
12. okt 2009

babulka123 - ten nick napises na koniec linky za znamienko =
pri slovenskych uzivatelkach musis dat ale link modrykonik.SK (namiesto .cz) 😉
cize tvoje inzeraty by mali byt tu:
https://www.modrykonik.sk/bazar/index.php?vLogi...

babulka123
12. okt 2009

aaaa ike dakujem.. heheh na link ma to nenapadlo napisat.. si poklad..

janocka
29. okt 2009

boli vypocute vase staznosti na to, ze nemozete pisat nazvy znaciek produktov, takze od teraz uz mozte pokojne pisat NEXT, ADIDAS, NIKE, FISHER-PRICE a pod. Dufame, ze mate radost 😉

janocka
5. nov 2009

Viac uzivateliek ziadalo vytvorit novu kategoriu v bazari na detsku vyzivu, tak dnes pribudla kategoria Detská a dojčenská výživa - MK.sk Detská a kojenecká výživa - MK.cz. Mozte tam davat inzeraty na Nutrilon, Sunar, Bebu, caje, vyzivu a ine potraviny pre deti....

timinka3
15. nov 2009

mozno to je hlupa otazka, neviem kde inde by som sa spytala. 😅
keby som chcela predat napr. oblecenie, cez bazar, akym sposobom sa to realizuje? zaslanie tovaru a platba??

diky za vysvetlenie

emjee
15. nov 2009

timinka takym sposobom, aky si dohodnes s kupujucou - je to len dohoda medzi vami, mk do toho nevstupuje

danu
23. nov 2009

Oddnes sa rozsirila na mk.cz kategoria Dupacky, overaly o Body, poprosim vas smerujte predaj body do tejto kategorie 😉

janka1874
4. jan 2010

možno to tu už niekto spomenul neviem ale nedá sa urobiť nejaký vyhľadávač na bazare podľa slova myslím toto mu tu fakt chýba

danu
14. jan 2010

Oddnes sa doplnila kategoria Pyžamá na
Pyžamá a spacie vaky
Predaj spacich vakov prosim zadavajte do tejto kategorie 😉

atrami
15. jan 2010

Mne dosť chýba vyhľadávanie podľa veľkosti.

martinka17
19. jan 2010

aj mne chýba vyhľadávanie podľa slov alebo veľkosti 😉

janocka
19. jan 2010

vyhladavanie podla velkosti, aj podla znaciek bude, pracuje sa na tom 😉

pistok
27. feb 2010

pomožte mi prosím
chtěla bych taky zadat inzerat a nevím jak
skoušela jsem to a nic
měl by se někde objevit formulář nebo neco takové, kde jde zadat co chci prodat, ale nevím kde a jak
děkuji moc
skoušela jsem to pres prohlížeč opera a windows internet explorer

emjee
27. feb 2010

pistok over si u adminov na ktorej verzii stranok si registrovana - ak si registrovana na mk sk, tak mozes zadavat inzeraty len na mk sk a ak si registrovana na mk cz, tak mozes inzerovat len na mk cz

pistok
28. feb 2010

emjee dík
pomohla jsi mi rozluštit záhadu
jo jsem na slovenské stránce a již si s tím poradím
ještě jednou dík a hezký den

kikkko
20. mar 2010

ahoj Gratulujeme cela rodinka ,len Neviem najst inzeraty kupim ☹ dakujem za odpoved. Katka

pietra
20. mar 2010

kikkko, sekcia kupim bola zrusena, lebo vraj v nej byvalo malo inzeratov 🙄

ginepra
29. mar 2010

dobry den, zaujima ma taka banalna vec, ako mozem vlozit fotku do inzeratu....? na starom konovi to mi to bolo jasne, ale teraz... nie je tam cesta, ako ju zadat, ani prehodit pravym tlacitkom mysi to nejde... prosim, poradte. tiez sa mi nedaju aktualizovat inzeraty - uz tyzden.... dakujem...

danu
29. mar 2010

ginepra pod cenou je Pridaj fotky na to kliknes a otvori sa ti tabulka najdes fotku, ktoru chces vlozit a vlozis, ona sa ti nacita a bud kliknes na pridaj dalsie foto alebo kliknes na odosli inzerat 😉

danu
29. mar 2010

ginepra este k aktualizacii inzeratov, kliknes na uz zadany svoj inzerat pri fotke ktoru mas vlozenu v inzerate su hore ponuky medzi ktorymi je aj Aktualizuj 😉

ginepra
29. mar 2010

dakujem, danu, ziadna tebulka sa mi ale v poli fotiek neotvara, modry odkaz na aktualizaciu taktiez nefunguje, aj ked svieti ako modry - teda ze uz by sa malo dat aktualizovat

danu
29. mar 2010

ginepra ip

basice
5. apr 2010

Dobrý den maminky,
jen jsem se chtěla ujistit, zda je bazar a vkládání inzerárů bezplatný. Děkuji za odpověď.

murinka
5. apr 2010

basice,samozrejme-je bezplatny 😉

danu
8. apr 2010

V Bazari, do Sekcie Choditka, pribudli Bicykle, odrazadla, motorky.
Ked budete zadavat inzerat, zaradte ho do spravnej kategorie. 😉

jindri
19. apr 2010

Bazar by měl mít v prvé řadě vyhledávání dle velikostí. Jinak je to ztráta času 😒

soanpe
19. apr 2010

souhlasím s jindri
zrovna dnes jsem šla raději na mmb, protože je přehlednější